LEGACY
Uzgoj pod samo jednom vrstom cfl!?
14 odgovora1,980 pregleda
0 REP0%
→ Istraživač
feb 2009.
feb 2009.#1
Dakle, dal bih mogao recimo sa 827 ili 865 stednim zaruljama odraditi cijeli uzgoj, tj. vegetaciju i cvjetanje, znaci bez mixanja jednih i drugih vec koristenjem samo jednih od njih!
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
HazeSeekerZMAJ
feb 2009.
feb 2009.#2
mogao bi .... ali cemu to kada mozes mixat , a mix je uvjek bolji :d
A AKO iz nekog razloga nemozes mixat ...onda jbg 827 i udri!
0 REP0%
→ Istraživač
feb 2009.
feb 2009.#3
ma eto sad sam pri besparici a imam 2 stedne od 24 w, 1 od 21 w i te su 827 i imam jednu 865 od 25 w...to mi je plan samo za pocetak tako a kad dobijen neku paricu odmah idem po jedne i druge....
ZOKI
AMBASADOR3.848 REP67%
→ Legenda
ZOKIAMBASADOR
feb 2009.
feb 2009.#4
Eto vidi kod mene ja uzgajam sa samo jednom odpocetka al moje su nekeko cudne nepokazuju ni plavi spektar a ni crveni a pise da su crvenog tako da relativno moz..
Inace moje stedne su osram 23w. Al ja drzim skoro da dodiruju listove od vutre recimo 1cm i to jednu biljku koju sam vrteo u krug cim je izrasla i pokazalo mi se ok..
Pogle tamo kod mene u dnevniku mada se nevidi bas dobro al kad bude grov dovrzen uslikacu odkinutu biljku da bude jaznije..
#34
POZNAVALAC926 REP36%
→ Ambasador
#34POZNAVALAC
feb 2009.
feb 2009.#5
Mogue je odraditi
itav grow (naravno ovisi ot toga koliko ete biljke uzgajat) koristei samo jednu CFL,ak je ona bar 125w i spektar Bio Tropic 25000K
Beyond
LEGENDA5.330 REP3%
→ Zmaj
BeyondLEGENDA
feb 2009.
feb 2009.#6
ma mogue je uzgojiti pod dvije najnormalnije CFL sijalice, pitaj boga kojeg spektra (one koje se naj
eae prodaju) i to u minijaturnom hermeti
ki zatvorenom boxu koji se tu i tamo otvori da doe zraka. I joa ako imaa dobru genetiku uzgojia tako par vrhova vrhunske kvalitete, no kvantiteta i na ata li
i ta biljka tokom uzgoja (viae na bonsai) je druga stvar :)
#34
POZNAVALAC926 REP36%
→ Ambasador
#34POZNAVALAC
feb 2009.
feb 2009.#7
Ak se radi o bonzaju zaato uope troaiti struju? Stavljaj na prozor :D
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
HazeSeekerZMAJ
feb 2009.
feb 2009.#8
M a ja sam se zaljubio u bonsai ... zelim jednu ovaku kaku imam samo na avataru :D
feb 2009.
1 / 8
feb 2009.
feb 2009.