VUTRA
ForumUzgajanjeUnutrašnji uzgojUzgoj pod samo jednom vrstom cfl!?
LEGACY

Uzgoj pod samo jednom vrstom cfl!?

14 odgovora1,980 pregleda

feb 2009.

#1
Dakle, dal bih mogao recimo sa 827 ili 865 stednim zaruljama odraditi cijeli uzgoj, tj. vegetaciju i cvjetanje, znaci bez mixanja jednih i drugih vec koristenjem samo jednih od njih!

feb 2009.

#2
mogao bi .... ali cemu to kada mozes mixat , a mix je uvjek bolji :d A AKO iz nekog razloga nemozes mixat ...onda jbg 827 i udri!

feb 2009.

#3
ma eto sad sam pri besparici a imam 2 stedne od 24 w, 1 od 21 w i te su 827 i imam jednu 865 od 25 w...to mi je plan samo za pocetak tako a kad dobijen neku paricu odmah idem po jedne i druge....
ZOKIAMBASADOR

feb 2009.

#4
Eto vidi kod mene ja uzgajam sa samo jednom odpocetka al moje su nekeko cudne nepokazuju ni plavi spektar a ni crveni a pise da su crvenog tako da relativno moz.. Inace moje stedne su osram 23w. Al ja drzim skoro da dodiruju listove od vutre recimo 1cm i to jednu biljku koju sam vrteo u krug cim je izrasla i pokazalo mi se ok.. Pogle tamo kod mene u dnevniku mada se nevidi bas dobro al kad bude grov dovrzen uslikacu odkinutu biljku da bude jaznije..
#34POZNAVALAC

feb 2009.

#5
Mogue je odraditi itav grow (naravno ovisi ot toga koliko ete biljke uzgajat) koristei samo jednu CFL,ak je ona bar 125w i spektar Bio Tropic 25000K
BeyondLEGENDA

feb 2009.

#6
ma mogue je uzgojiti pod dvije najnormalnije CFL sijalice, pitaj boga kojeg spektra (one koje se naj eae prodaju) i to u minijaturnom hermeti ki zatvorenom boxu koji se tu i tamo otvori da doe zraka. I joa ako imaa dobru genetiku uzgojia tako par vrhova vrhunske kvalitete, no kvantiteta i na ata li i ta biljka tokom uzgoja (viae na bonsai) je druga stvar :)
#34POZNAVALAC

feb 2009.

#7
Ak se radi o bonzaju zaato uope troaiti struju? Stavljaj na prozor :D

feb 2009.

#8
M a ja sam se zaljubio u bonsai ... zelim jednu ovaku kaku imam samo na avataru :D

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se