LEGACY
novi u igri molim pomoc!!!
32 odgovora1,136 pregleda
ljubljana26
ENTUZIJASTA498 REP75%
→ Poznavalac
ljubljana26ENTUZIJASTA
nov 2012.
nov 2012.#1
pozdrav svima ne znam dali stavljam na krivo mjesto post, ako stavljam molim da me neko ispravi.... ovako: trebam savjet nabavio sam nesto od opreme pa da pocnem nabrajat: RASVJETA:400W kit sylvania grolux ,FOLIJA: 2 m cb, MENKE: RQS Royal auto GNOJIVA: kit Hesi, i NEUTRALIZATOR MIRISA: ona block 170 i imam box visok 150cm airok 100cm
NISAM JOS S NICIM POCEO(nezelim s nicim pocinjat dok se ne informiram najbolje sto mogu, zato mi treba pomoc od vas)
i evo sad da napisem koliko ja znam o opremi:
RASVJETA:400W kit sylvania grolux- planiro sam ju odma na pocetku stavit dosta visoko da mi ne spali biljke
FOLIJA: 2 m cb- mislim da ce ove biljke bit zadovoljne s tom folijom
MENKE: RQS Royal auto- koliko sam ove sjemenke prou
io nebi mi trebale zadavat neke velike probleme u mom po
etku, naravno svojom jednostavnoau vratit ce mi s malim urodom neki kazu da daje uz dobre uvjet 25-30grama a neki
ak i do 45grama
GNOJIVA: kit Hesi- kazu da su to odlicna gnojiva molim za pomo oko toga na sliku sam stavio broj ispod svake bocice pa mi pomozite ako znate i imate minutu vremena :) 1527.IPB
NEUTRALIZATOR MIRISA: ona block 170- isto se neko moze nadovezat ako ima nesto bitno u vezi toga
MOLIM SVE KOJI MISLE DA MI MOGU POMOC NEKAKO S NEKI SAVJETOM DA MI SLOBODNO PI`U
loop
AMBASADOR4.835 REP95%
→ Legenda
loopAMBASADOR
nov 2012.
nov 2012.#2
Nema potrebe da ti iko ista prica,oprema ti je super-poradi samo na strpljenju:icon_lol:
iliti,u prevodu,odgovore na svoja pitanja mozes naci na forumu-nije to bas MINUT vremena,
a i ljudi ovde ne vole pisati romane
dakle izdvoj sat-dva.procitaj sve redom
i ocekujemo dnevnik!
sretno i dobrodosao!
ljubljana26
ENTUZIJASTA498 REP75%
→ Poznavalac
ljubljana26ENTUZIJASTA
nov 2012.
nov 2012.#3
hvala na dobrodoslici, gledam da se drzim pravila o
i mi vec krvare od
itanja :D
not smoke
LEGENDA8.836 REP38%
→ Zmaj
not smokeLEGENDA
nov 2012.
nov 2012.#4
bez ikakvog treninga auto 10g plafon. nemoj se zaludivati gramazama znanje je caka i zapamti dabe ti najbolja gnojiva ako ti je zemlja smece i obrnuto gledaj da bude sve idealno i sto kvalitetnije to ti kazem jer si novi
citaj tude dnevnike zavrsene tamo ces nauciti brdo i ja sam tako veruj mi
sretno pozz
ljubljana26
ENTUZIJASTA498 REP75%
→ Poznavalac
natura
POZNAVALAC919 REP35%
→ Ambasador
naturaPOZNAVALAC
nov 2012.
nov 2012.#6
trazi u baumaxu "composana za cvetoce rastline", stoj im ispod stalaza sa cvecem i kaktusima, trenutno imaju samo vrecice od 10kg.
not smoke
LEGENDA8.836 REP38%
→ Zmaj
not smokeLEGENDA
nov 2012.
nov 2012.#7
ja koristim DCM neki mix za cvetajuce bilje vidi se po daku da je kvalitetna i zadovoljana sam ali prvo kad isklija ide u terra magmu u 2l saksije 2 nedelje i onda presadivanje
ljubljana26
ENTUZIJASTA498 REP75%
→ Poznavalac
not smoke
LEGENDA8.836 REP38%
→ Zmaj
not smokeLEGENDA
nov 2012.
nov 2012.#9
za automatika 5l puna kapa al uvek kazu sto vise mesta korenu to bolje
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
nov 2012.
nov 2012.#10
poslusaj naturu za zemlju, i sta ti je "dosta visoko da mi ne spali biljke"
ljubljana26
ENTUZIJASTA498 REP75%
→ Poznavalac
dinosaur
AMBASADOR4.905 REP97%
→ Legenda
dinosaurAMBASADOR
nov 2012.
nov 2012.#13
O
igledno nisi dosta
itao, neko na 400w koriste cool tube(ali ako je kod tebe to ve u kompletu izvinjavam se jer nisam upoznat)
Ina
e na 10-tak cm od biljke je sasvim OK, a i manje
ak, sve zavisi koliko se greje staklo.
Sretno....
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
nov 2012.
nov 2012.#14
nemoj na vrh ako je box 150cm, podesi lampu tako da kada radi temperatura kod vrhova biljki ne prelazi 28~30C
Creative
LEGENDA14.039 REP90%
→ Zmaj
CreativeLEGENDA
nov 2012.
nov 2012.#15
Moze i composana za ruze ako nema composane univerzal ili Substral terra magma...za kaljeve i hranjenje pogledaj na stranici od seedbanke cije sjeme imas sto oni preporucaju pa si iskombiniras kako ti pase ;)
ljubljana26
ENTUZIJASTA498 REP75%
→ Poznavalac
nov 2012.
1 / 18
nov 2012.
nov 2013.