LEGACY
Dezinfekcija prostorije
36 odgovora2,942 pregleda
18 REP36%
→ Istraživač
sep 2018.
sep 2018.#1
Pozz
Imam jednu vrlo zapuatenu prostoriju i sad bih tio skinuti laminat i sve ostalo. S
im bi mi bilo najbolje o
istiti sve tako ne ostane ni b od neke bakterije ili sli
no. Samo
ist beton i zidove da imam.
Hvala
trubabuba
LEGENDA7.982 REP30%
→ Zmaj
420Florist
ZMAJ34.960 REP
prosto oko
AMBASADOR2.307 REP23%
→ Legenda
prosto okoAMBASADOR
sep 2018.
sep 2018.#9
Imas raznih impregnacija protiv plijesni i gljivica. Nije ni skupo. To bi ti mozda prvo trebalo
Palac
ZMAJ52.590 REP
PalacZMAJ
sep 2018.
sep 2018.#10
Ja bi jos posle te dezinfekcije beton presao nekom farbom ili prajmerom za keramiku.
trubabuba
LEGENDA7.982 REP30%
→ Zmaj
trubabubaLEGENDA
sep 2018.
sep 2018.#11
samo nemoj krenut mehanicki uklanjat pljesni prije nego je pospricas nekom hemijom (bleech nije skup) da je "ubijes", pogotovo bez maske kakve :objesen:
Gertner
AMBASADOR2.132 REP18%
→ Legenda
djoMla994
POZNAVALAC782 REP20%
→ Ambasador
jopezg
ZMAJ20.980 REP
jopezgZMAJ
sep 2018.
sep 2018.#14
Tako je ,moze se i na zidove nanosit,sluzi kao dezinfekcijski premaz
trubabuba
LEGENDA7.982 REP30%
→ Zmaj
trubabubaLEGENDA
sep 2018.
sep 2018.#15
sta to ide u prahu ili se radi sa vodom kao nekad sto se za krecenje koristilo?
djoMla994
POZNAVALAC782 REP20%
→ Ambasador
jopezg
ZMAJ20.980 REP
jopezgZMAJ
sep 2018.
sep 2018.#17
Sa vodom kao nekad, ima sad i za kupit u kanti kao farba sam krec ,sad kolko je dezinfekcijski djelotvorno to u kanti...
trubabuba
LEGENDA7.982 REP30%
→ Zmaj
trubabubaLEGENDA
sep 2018.
sep 2018.#18
sumnjam da ce to ubit onu pravu odvratnu crnu budj. te djelove bi ja varikinom posprico. pa ostrugo spahtlom i onda kad se osusi krec.
420Florist
ZMAJ34.960 REP
420FloristZMAJ
sep 2018.
sep 2018.#19
Ja sam prije koristio ovaj produkt, i izvrsno se pokazao:
5ZxBaX9ML5Y
Jos samo poslije pospricam oko lajsni na podu sa ovim:
Bayer Blattanex Spezial
sep 2018.
1 / 19
sep 2018.
sep 2018.