LEGACY
LR2 nece cvjetati
26 odgovora1,961 pregleda
dzokos
ISTRAŽIVAČ166 REP77%
→ Entuzijasta
dzokosISTRAŽIVAČ
mar 2010.
mar 2010.#1
Imam LR2 od JointDoctor, ispod 250W HPS, 18/6 od starta, sada su ravno 42 dana otkako su proklijale i jos nisu procvjetale kak treba.. pokazale su spol (curice) ali nikako da krene formiranje hedova.Biljke izgledaju dobro,lijepo su izrasle za LR2 sto se tice visine al cvjetanje nikako da krene......
moram napomenuti samo da su prvih 2 tjedna imale "problema" sa hladnocom (za vrijeme mraka temperatura bila oko 10 stupnjeva) dok nisam rijesio grijanje
Inace sam vec sadio taj LR2 i nikada nije bilo ovak usporeno.Cini mi se da nema shanse da ovaj put bude gotovo u 60 dana. STa da radim? Da smanjim period svijetla i tako ih pokusam natjerati u cvatnju?
kiLDer
POZNAVALAC649 REP5%
→ Ambasador
Che*
LEGENDA5.871 REP9%
→ Zmaj
Che*LEGENDA
mar 2010.
mar 2010.#3
ja cu ti reci kao jedan lr2 vlasnik...ako imas drugo sjeme...to fino baci u 3pm..da se tak izrazim.imao sam taj slucaj par puta.dogodi se jednostavno. Vidim da si sadio i prije i znas da se zenke pokazuju izmedju 18-22 dana,ovo sto ti se pokazalo sad nije isplativo za dalje.ja sam imao kod frenda,prebacio kod njega je on imao na 12/12 pod HPSom i taj lr se muci i mucio i mucio ,bez laganaja sigurno 3.5 mjeseca da bi na kraju dao nesto sitno bezvezne trave.
nije do temperature...meni su isto tak bili po nekad. to je do sjemena.zna se dogoditi.
novo sjeme i na 18/6 odpocetka opet.... ovo nije isplativo da bi ga drzao na 12/12
dzokos
ISTRAŽIVAČ166 REP77%
→ Entuzijasta
Che*
LEGENDA5.871 REP9%
→ Zmaj
Che*LEGENDA
mar 2010.
mar 2010.#5
ma mozes ti brate ostzaviti jos 50 ak hoces :) sve sam to prosao.dok ne prebacis na 12/12 ona ce gljivariti.a kad prebacis na 12/12 oept ce ici slabo jer je to biljka koja moze ici na 24/0.ali ostavi da uvjeris sebe :)
dzokos
ISTRAŽIVAČ166 REP77%
→ Entuzijasta
dzokosISTRAŽIVAČ
mar 2010.
mar 2010.#6
damn :)
ovo mi je drugi propali grow za redom... ubija mi energiju :)
prosli grow od dva Lemon Skunka jedan nije procvjetao... sad LR2... bas me posralo.
SuperAngel
POZNAVALAC1.434 REP93%
→ Ambasador
SuperAngelPOZNAVALAC
mar 2010.
mar 2010.#7
Ka~ea i LS ti je imao problema, vjerovatno je kriva genetika. Postoji mogunost da ti box nije dobro izoliran pa da ti ulazi svjetlo i sjebava fotoperiod.
kiLDer
POZNAVALAC649 REP5%
→ Ambasador
dzokos
ISTRAŽIVAČ166 REP77%
→ Entuzijasta
upitnik???
LEGENDA5.189 REP2%
→ Zmaj
upitnik???LEGENDA
mar 2010.
mar 2010.#11
Brale posluaaj ti Che-a kako ti je rekao
ovjek....
Mani se tog LR2 skloni ga u stranu i daj mjesto nekoj drugoj biljki....
Zajebat e ti energiju kako i sam ka~ea pa onda niata na kraju...
Mislim daje Che upravu jer ako si
itao ostale neke forume mogao si vidit kako se ljudi nekad mu
e sa LR2....
Mo~ea probat i sa tom forom 72 sata mrak i natjerat je na cvjet ali si ve izgubio dosta vremena pa sam odlu
i kako ea da podignea svoj moral...
Sretno !!!!!!!!!!!!!!!!!1
tambura
ENTUZIJASTA292 REP23%
→ Poznavalac
tamburaENTUZIJASTA
mar 2010.
mar 2010.#12
zaboravi.nista od tog smeca.imam ga i ja .posadjen 1.12.2009.do danas je pod lampom i stvarno je sramota da ga uslikam i pokazem.nikad vise.kod mene je poceo sa cvatom(kasno)da bi sam od sebe na 12/12 se opet vratio u vegetativnu fazu.nikad vise.
the::StonEr
ISTRAŽIVAČ101 REP34%
→ Entuzijasta
the::StonErISTRAŽIVAČ
apr 2010.
apr 2010.#13
bad seeds... jbg
neki put se moras i malo razocarati, no kad ti jedna bude nice look, bit ces i vise no sretan :)
peace
the::StonEr
ISTRAŽIVAČ101 REP34%
→ Entuzijasta
the::StonErISTRAŽIVAČ
apr 2010.
apr 2010.#14
bad seeds... jbg
neki put se moras i malo razocarati, no kad ti jedna bude nice look, bit ces i vise no sretan :)
peace
mar 2010.
1 / 14
mar 2010.
apr 2010.