LEGACY
Prvi grov da li su biljke ok
8 odgovora1,596 pregleda
37 REP74%
→ Istraživač
nov 2010.
nov 2010.#1
OD 5 semenka widowa rodila samo 1 MALER STRASNi tako da sam morao da zasadim jos 1 obicnu biljkuSad me zanima da li je ok da oni prvi donji listovi pozute i otpadnu i da li je normalno da widow bude ovako gust mislim 3ili4 nedelja je vegetacije .Prve 3 slike su widow 4ta je obicna dzidza.URL=http://img201.imageshack.us/i/sveg.jpg/]
http://img201.imageshack.us/img201/3752/sveg.jpg
http://img201.imageshack.us/img201/3752/sveg.jpg37 REP74%
→ Istraživač
nov 2010.
nov 2010.#3
Ma nisam joj nista davao samo uzeo zemlju u maksiju i zalivao i to je to.Biljnka raste ko bunker nije mi jasno nisam je ni orezivao ili nesto ubunkerisala mozda joj jos treba vremena da krene da roka u vis.Nego jedno pitanje jos e nece da se slogira biljka posto predpostavljam ako je tako gusta ti donji listovi tripujem ima da se osuse?
Odin_of_Asgard
POZNAVALAC1.455 REP95%
→ Ambasador
Odin_of_AsgardPOZNAVALAC
nov 2010.
nov 2010.#4
Znači da ima svijetla koliko treba i sa svih strana, pa nema porebe da ide u visinu + njezina genetika...
Z&N
ZMAJ26.977 REP
Z&NZMAJ
nov 2010.
nov 2010.#5
Zemlja ti izgleda očajno (koja je to?)
Temperaturu mjeriš u razini vrha biljke (ovakva temp. je ok,ali tko će znat jel to u redu,ako je termometar dole,al ajd,lijepa je ww,pa je valjda ok...)
Vlažnost 35%...ne valja,u vege treba bit između 40% i 60%,a u cvjetanju oko 40%,ali ajde,može proći.
Malo ušteluj te neke sitnice,inaće je sve ok i istjeraj to sad do kraja,a onda drugi grow uzmi bolju zemlju (ne znam koju sad imaš,ali ne dopada mi se kako izgleda) i sjeme prvo na klijanje,pa onda u zemlju u male posude dok ne nikne i malo očvrsne-onda u velike saksije presadi.
Baci se malo na čitanje o pripremi zemlje,režimu zalijevanja i gnojenja.Vidim da te hoće,samo moraš malo još prikupit informacije koje trebaš,a ja sam ti sad dao neke smjernice,pa eto...
Pogledaj ovaj video,a ima ih i na tjubu koliko hoćeš http://www.vutra.tv/sf.html
37 REP74%
→ Istraživač
nov 2010.
nov 2010.#7
Ma ja sam mislo da je guram do kraja novembra n avegetaciji ali nisam znao da moram da je opet presadjujem mislim kolika joj saksija treba ovo su one ja mislim 20x20.Inace sto se tice klijanja kada sam sadio zabo sam semenke u zemlju u casi od jogurta pa sam presadio posle u ovu.Sto se tice zemlje obicna zemlja za cvece iz maksija nisam nista dodavao i tako to.
nov 2010.
1 / 9
nov 2010.
nov 2010.