VUTRA
ForumUzgajanjeUnutrašnji uzgojSator skoro spreman za uzgoj
LEGACY

Sator skoro spreman za uzgoj

71 odgovora4,462 pregleda

dec 2019.

#1
Danas montira carbon+vent i led.Ostale peripetije cu dodatno jer mi sada i netreba.Nadam se da mi sutra stize perlit da bi spremio mix sa biobizz zemljom.Semenku sam bacio u vodu da proklija pa cu je u ubrus i malo dodati mycorrhiza.Resio sam samo jednu da eksperimentisem i treniram.Planiram dobar zbun sa srecom da mi rodi mnogo dece ::grupnjak:: da su ziva i zdrava.309874
DvolicniLEGENDA

dec 2019.

#2
Struju dizi u zrak.

dec 2019.

#3
Znam , ipak hvala.Imam jos dva aparata ali to kad prebacim u saksiju.
BadiZMAJ

dec 2019.

#4
Odli no...samo mogao si dnevnik otvoriti pa nam joa malo detaljnije opisati.:thumb: Produ~ni i struju izvan boxa montiraj, nikako unutra.::nono:: Sretno dalje.:thumb:

dec 2019.

#5
Nemoze struja van, dizem je ma sipku uz cosak kratki su kablovi a i sator mi ima jedan otvor za struju zasni deo pri samom vrhu.Hvala na cestitke:rasta:
GoLeeAMBASADOR

dec 2019.

#6
Beautiful i sretno u radu lega!:thumb:

dec 2019.

#7
Lepo,sad idemoo ,puno u~itaka!!

dec 2019.

#8
Pa uzmi jedan daljśi kábal

dec 2019.

#9
Imam ari filter 1m kabal i water tank za vlazenje vazduha isto 1m.Ma neda mi se 5 kablova provlacit i kupovat.
d@niZMAJ

dec 2019.

#10
ma ne sekiraj se i kod mene je struja u boxu, normalno neces je po podu drzat zbog vode al na zidu je skroz ok... sta bi sad trebo, od svakog uredjaja kabel produzavat, ne pada mi na pamet... nego preimenuj temu i nastavi s dnevnikom, sretno

dec 2019.

#11
Stavim svakojako kesu i zalepim da eto bude bar neka sigurnost. :rasta:
GoLeeAMBASADOR

dec 2019.

#12
Neka ti ova tetica uljepsa growanje :zvizd: otvori dnevnik kada prokliju sjeme i lagano kao i ja fwXLpVTuK6I
GoLeeAMBASADOR

dec 2019.

#13
Nemoj praviti ruglo od boxa kad ti sve moze stati (jesi vidio kako je kod ove tetkice na videu a i kod @Badi pogledaj dnevnik) sve po P.S-u. Makar ga zavezi gore desno pored venta i cijevi. Sa ovim:

dec 2019.

#14
Kakve crne zice kralju.Nego reci ti ciki koju to travu pusis da znam?
GoLeeAMBASADOR

dec 2019.

#15
Tu i tamo Maj ine duaice i neato malo viae Sporiaa u ranim jutarnjim satima. Sve sam uberem :puuuh::

dec 2019.

#16
Druze ja sam tek poceo da kitim sator a slika je ono formalno.Naravno da cu zategnuti sve ali olijenio sam se a i dimim svaki dan tako da sam tu negde a nema me.
GoLeeAMBASADOR

dec 2019.

#17
Opusteno samo ko babina dojka. Iskreno ni ja nisam top kao kolege. Ali idemo zajedno do pobjede bitno je da uzivas i volis to sto radis ;) druzimo se cim otvoris dnevnik. ::grupnjak::

dec 2019.

#18
Babiba dojka ::umirem:: i dedini testisi.Idemo , zasto da ne.
jopezgZMAJ

dec 2019.

#19
Sve si to ljepo zrihtal. Samo makni filter da ti ne filtrira prasinu :) do cvjetanja ti nije potreban.

dec 2019.

#20
Yes sir.:thumb:

dec 2019.

#21
:clap:::respect:

dec 2019.

#22
Nece da mi isklija seme.Drzo u vodu 2 dana ,nista.Prebacim u ubrus 3 dana nista.Sad prebacio u zemlju 4 dan , nista.Semenke su malo stare bar jedno 3 godine.Kontam druge da kupim.Svaka pomoc je dobrodosla.
BadiZMAJ

dec 2019.

#23
Pri ekaj joa malo.:)

dec 2019.

#24
Prvi grow iste su isklijale za 6 dana.Nista cekacu jos par dana.

dec 2019.

#25
Kupi jeftino za 20eur da se ne mucim dok zalivam.311183
GoLeeAMBASADOR

dec 2019.

#26
Za 20evrica, si mogao umjesto toga uzeti 3-4x sjemenki :oops: i ostane ti da uzmes jos paket vode kad popijes onda ih dopunjavaš :) Vidi mene izasla ova ljepotica 2€ :) i 0,50centi je dobila baksisa samo zbog boje :gled: 311201

dec 2019.

#27
Hahaha.Bas je boja gay.Pazi se ti , nemoj puno zalivat po dvoristu.Opasna je to kantica.:zvizd:
YaichiiAMBASADOR

jan 2020.

#28
:) lol pinky
bLuNt.zLEGENDA

jan 2020.

#29
SEXY!!!!!!!!!!!!!!!!!!! and i love it.

mar 2020.

#30
Nakon dugog planiranja i merenja koji sator da kupim, odlucio sam se za Secret Jardin Dark Street (120x60x178 cm) rev. 4.0 i vec narucio sve sa liste.Posto imam 2 LED-a u ovaj cu ubaciti moj Easy Grow S600v2 gde cu moc nove klonove drzat i gajiti 6 biljosa u oba satora umesto 4.Mislim da sam se kompletiro za pro growing.322651

mar 2020.

#31
I ja koristim bocu na pritisak! U po etku je odli na, jer ne nabije zemlju, a i uva mi ki mu :thumb: Njegovi euri, neka ih troai na ata ~eli...
JuraigorISTRAŽIVAČ

mar 2020.

#32
Evo i ja baa danas naru io zeuse 308 xt 4 komada + dodatna oprema sta ide... A cifra da se userea.. Bolje autit Ali neka.. Za svoj kutak sve. Ima da nas nema.. :)
JuraigorISTRAŽIVAČ

mar 2020.

#33
Zeus.. Grrrrr

mar 2020.

#34
Evo ga skoro komplet.Mrezu nisam stavio a ima.Jedino mi fali jos jedan otvor za upuh.Znaci ven 21cm koji mesa vazduh , polurotira 2 brzine Monkey.Carbonfilter 100m+turbina sa rubed konektorima fiksiran.LED EG S600 v2 250w.100mm fiksni upuh , sto je malo.Kupit cu jos jedan fiksni od 100mm.Gore vesalice itd.Sad Pure Kush ce ima mesta dovoljno do kraja growa.327334327335327336327337

apr 2020.

#35
Moja 2 brata veci i manji. :whato:: 330581 Ovo mi danas stiglo.Mata za grijanje za menke da brze proklijaju.330582 Telos se hladi i spreman za upotrebu 330585330586
HowardMarksENTUZIJASTA

dec 2021.

#36
vrh ina , zanima me @The Krle koliko grama dobijes po satoru i dali miris izbija van tenta , jel prostorija smrdi bas po vutri? hvala
Z&NZMAJ

dec 2021.

#37
Ajde molim te, nemoj viae ispitivati ljude koliko grama dobiju i sli no. Ako ti je stalo do takvih informacija, imaa dnevnike uzgoja. Neki lanovi va~u, pa vidi o kojim koli inama se radi. S obzirom da si mi ve nekoliko puta zapeo za oko, neato o ito ne radia dobro...deder ti pro itaj pravila za svaki slu aj... https://www.vutra.org/threads/pravilnik.10131/
HowardMarksENTUZIJASTA

dec 2021.

#38
ok...

Odgovaranje na teme dolazi uskoro.