LEGACY
prerasta mi box..
26 odgovora1,782 pregleda
oprez
ENTUZIJASTA294 REP24%
→ Poznavalac
oprezENTUZIJASTA
nov 2011.
nov 2011.#1
Da skratim pricu..ostalo mi jos max 10 cm slobodnog prostora u boksu..2 autoflowera u 30.danu..Izmedju lampe i biljaka je staklo (0.2 cm) koje uopce nije toplo, mlako je. E sad, mislim da ce mi za koji dan ispucati i tih preostalih 10 cm (iznenadila me malo visinom)..Sta mi je onda za ciniti...? Da ju pustim da "tuce glavom o plafon" (moze li joj to smetati ako staklo nije vruce?) ili da savijam na neki nacin taj glavni (najvisi) vrh? Valjda nece jos dugo u visinu, bolje joj je da pocne puniti te cvjetove kako spada :P
P.S. Znam da ce koji komentar biti upucen na LST...jednostavno nije bilo moguce (barem se meni cinilo zbog predebele stabljike).
Savjeti, misljenja...? thx
GreenRyder
LEGENDA14.654 REP97%
→ Zmaj
GreenRyderLEGENDA
nov 2011.
nov 2011.#2
......nece jos dugo rast, mozda kojih 10-tak dana al ce svakim danom rast manje a pumpat vise tako da brige nemas......polako ju kreni savijat prije zaljevanja i vidjet ces da ide:-)......
oprez
ENTUZIJASTA294 REP24%
→ Poznavalac
oprezENTUZIJASTA
nov 2011.
nov 2011.#3
Jos 10ak dana ovim ritmom, mogla bi jos za 1/3 narast. Do 22-23. dana je bila po cflkama, i narasla je do 20-25 cm, u 7 dana zivota pod hps se skoro pa poduplala (HPS rulz). Nista, dam joj jos tih 10ak cm fore, pa cu joj krivim vrat i radim poluge :PP Moja ideja o autoflowerima je bila malcice drugacija..i nisu bas toliki patuljci kakvim sam ih ja zamisljao. Thx na odgovoru!
hazeboy
ENTUZIJASTA281 REP20%
→ Poznavalac
hazeboyENTUZIJASTA
nov 2011.
nov 2011.#5
Trebao si mozda uzet neku plicu teglu al sirju.teoretski bi trebala manje rast u visinu,a vise u sirinu.ako ti nista ne uspije(znaci lst,krivljenje itd) onda mozes gore pri vrhu biljke odrezat vrh.tada ti nece vise ici u visinu.ali to neka ti bude ZADNJA opcija jer ces tako napravit stres biljci i naravno neces imat onaj glavni veliki top gore.al to odrezi samo ako si siguran da nemas drugu alternativu.
hardbluesman
ENTUZIJASTA300 REP25%
→ Poznavalac
hardbluesmanENTUZIJASTA
nov 2011.
nov 2011.#6
smatram da je ikakvo rezanje automatika poprili
na pogreaka...probaj nekako to vezat,ukrivit,povisit box,ata ja znam,samo nemoj rezat !!
bozga
LEGENDA8.043 REP30%
→ Zmaj
bozgaLEGENDA
nov 2011.
nov 2011.#7
Box ti je preRasta? :D :banana_rasta: hahhahhaha
s autoflowering ~biljkom? zanimljivo........
zaato nisi uzeo neku indicu - lakae raditi indicu u boxu nego autoflower s kojim nikad ne znaa.........
napravi im SUPERCROP dok joa stabiljka nije postala kruta.
hollar!
oprez
ENTUZIJASTA294 REP24%
→ Poznavalac
oprezENTUZIJASTA
nov 2011.
nov 2011.#8
Da, da..isao sam kontrolirati..kazu za auto big bang 60-100cm (ja sam kontao da je to za outdoor nekako). Ti imas dosta iskustva s automaticima..onako odokativno, do kojeg su ti dana rasle u visinu?
Nema mjesta ni u sirinu (box je 40x45) :PP
Nemam srca rezati nista, kako zbog sebe tako i zbog nje. Radje cu je nekako kriviti, ili jednostavno pustiti neka se sama krivi pri kontaktu sa staklom.
Yep, izmislit cu vec nesto..bilo bi super da se sama zaustavi..na njenom bi se mjestu bojao moje intervencije :P
lol..neki rasta bi bio presretan da mu biljka prerasta..zamisli kakva rasta kombinacija :D
MIslio sam da je auto big bang vise indica style i da necu imati problema s visinom (box mi je 85 cm visok), pa se nisam ni zamarao time..sve je islo prema planu, dok nisam ubacio hps..Mislis da je supercrop bolji od vezivanja/krivljenja glavnog vrha?
Hvala svima na odgovorima..!
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
nov 2011.
nov 2011.#10
hehe, strain ti je prilicno izmesan po pitanju indica/sativa odnosa: Big Bang = Skunk #1 x Northern Lights x El Niño (Haze x Super Skunk x White Widow) tako da ti je cista indica jedino NL u celoj prici, ostalo su vise sative. na zalost, zaista nisam vodio evidenciju kod mojih automatika po pitanju rasta, jesu usporile kada su procvetale, al imam utisak da su u cvetu isfurale jos bar 30% mozda i vise u visinu (uzmi u obzir da ima kratak vege, u mom slucaju 3 nedelje, pa jos 5 nedelja cvetanja:)
evo malo detalja sa neta:
"Effect: Relaxing and calming effect, good for pain control and appetite stimulation. Medicinal properties include pain control and appetite stimulation.
Flowering indoor: 6 weeks, with production up to 900 gr/m2. Can be flowered at any photoperiod between 12 and 18 hours of light per day. Very good for SoG.
Flowering outdoor: 5-6 weeks, with production up to 45 gr/plant. Medium size, strong plant. Can be flowered anytime of the year provided temperature stays above 10° C."
svidja mi se ovaj detalj sto sam stavio italic ;)
bozga
LEGENDA8.043 REP30%
→ Zmaj
bozgaLEGENDA
nov 2011.
nov 2011.#13
Napravi supercrop - stisni stabiljku tamo gdje e nastati veliki vrhovi, jako ju stiai dok se skoro pa ne slomi.. ne smije se slomiti skroz . ako si preduvo u floweringu onda se ne isplati raditi jer se biljke supercropaju u vegetaciji
6 REP12%
→ Istraživač
nov 2011.
1 / 14
nov 2011.
feb 2012.