VUTRA
ForumUzgajanjeUnutrašnji uzgojRQS - Pink runtz auto
LEGACY

RQS - Pink runtz auto

104 odgovora4,023 pregleda
Need 4 weedAMBASADOR

sep 2024.

#1
Pozdrav vutraai Kreem sa novim curama i dnevnikom Pink runtz auto X4 by RQS Oprema je Mars Hydro ts1000 komplet sa 80x80x160 aatorom Zalijevanje ide sa pumpom i Netbow 120 ulaznicama ( jedino me mu i ata u morati napraviti postolje za cijeli box zbog runoffa, i kako onda podlogu izvaditi da istresem vodu, sad sam imao jednu i bilo je ok jer je postolje malo pa sam ga gurao po boxu i onda izvu em, ali o tom-potom ) Zemlja je biobiz, allmix 100L i light mix 20L Biobiz gnojiva, rootjuice, fishmix, grow, bloom, topmax, i mikoriza Vree Mars hydro x4 Upiknuo sam 4 automata, napunio vree sa allmixom, ali sam aaku zemlje izvadio u dubinu i airinu i tu sam stavio lightmix,prije njega sam tu rupu napudrao sa mikorizom i u njega iala sjemenka ( navodno je allmix prejak za po etak ), ispod nje mikoriza Poato je sad po etak u lightmixu, jel treba ata davati osim rootjuice prvih 10-15 dana, ili kao kod allmixa niata)
BizzzoZMAJ

sep 2024.

#2
Nije uvijek prejak za sve sorte. Korijen ce odmah prema dnu i gdje nema Light mix ali me brini. Trebao bi biti ok mix za automate.
dedeorAMBASADOR

sep 2024.

#3
Srecno bilo!! Lagano do boja
ĆyroZMAJ

sep 2024.

#4
Sretno kolega, lipa priprema :thumb:
Saint GLEGENDA

sep 2024.

#5
Sretno kolega :) Dobro Bizzo ka~e..korjen raste odmah dole do dna pota gdje je jaka zemlja...pa nadam se da ih nee spr~iti :thumb:
Need 4 weedAMBASADOR

sep 2024.

#6
Kao hoe biti prejak za po etak, zato sam i stavio malo lightmixa, da pregura 5-10 dana, ako ne ode u dubinu prije
RAOZA.ZMAJ

sep 2024.

#7
Sretan grow:thumb:

sep 2024.

#8
Sretan grow kolegaa.. Btw imam isti strain sa rqs 27.dan joj je i raste kao blesava, pazi da te ne iznenadi. Pratim dnevnik do kraja, bit e to lijepa pri a
Need 4 weedAMBASADOR

okt 2024.

#9
Mali update, pozdrav svima 10. dan Dobile su 0,5L + calmag i fishmix svaka Temperature me malo mu e, sad im je hladno, naravno, po danu 20, po noi 17, vlaga je 70-80 % Jedna izgleda nije uspjela, ata je najgore naru io sam 5 komada, 4 u vree i jednu u malu teglu za backup, dok sam sadio izgubio sam je, i onda jedna ne uspije, to valjda tako ide.
BizzzoZMAJ

okt 2024.

#10
emu tolika vlaga?
Need 4 weedAMBASADOR

okt 2024.

#11
Pada kiaa kao luda zadnjih dana, vani je 88%, moram osposobiti odvla~iva Voda iz odvla~iva a bi trebala biti ok za zalijevanje, ili sam ja neato krivo sku~io ?
BizzzoZMAJ

okt 2024.

#12
Da. Voda je ok. Medjutim je prazna. Nema niata u njoj, tako da ako ju koristia mo~ea.
Saint GLEGENDA

okt 2024.

#13
@Need 4 weed hladno im je kolega..ubaci kakvu malu grijalicu..preko dana da bude oko 27 a po noi ne ispod 20....grijalica e ti i vlagu spustit
BizzzoZMAJ

okt 2024.

#14
Samo grijalicu ne u box nego u sobu u kojoj je box.
Need 4 weedAMBASADOR

okt 2024.

#15
Ne znam koliko bi to igralo da ubacim malu grijalicu, to je neizoliran prostor cca. 15 m2, gore je daska i lim, nema tu izolacije
BizzzoZMAJ

okt 2024.

#16
Bitno da sagori vlage koliko ide. Ovako ce ti se ~abe pojaviti a biljke struniti. Korjen prvo pa sve ostalo.
Saint GLEGENDA

okt 2024.

#17
Jbg ja stavio u box...zima im :) al puae vent i fino raznosi toplinu
BizzzoZMAJ

okt 2024.

#18
Ispuh onda s grijalice gledaj gdje tu e :rasta:
sone1ZMAJ

okt 2024.

#19
Foliju ili one kablove sto greju, pa ispod potova, sve od nogu pocinje :) pa ako i jeste sobna manja temp, bitno da se ne prehlade ;) :)
Need 4 weedAMBASADOR

okt 2024.

#20
Stavio sam grijalicu, temp pod svjetlom 22, vlaga 68, skoro pa taman, ali vlaga e nadam se joa dolje kad se kiaa ispada, sad je ve previae, i najavljuju toplije Hvala na tipu !
Need 4 weedAMBASADOR

okt 2024.

#21
Update 15.dan Dobile po 1L vode Temp oko 25, vlaga 65% Msm da mi ovako nikad nisu izgledale, dobro i zdravo, mo~da takava sorta Sljedee hranjenje ide fishmix i rootjuice Moram po eti LST, vjv sutra neato napravim Pozdrav
BizzzoZMAJ

okt 2024.

#22
PS kako ka~u :D :rasta:
Need 4 weedAMBASADOR

okt 2024.

#23
Pozdrav svima 22.dan Dobivaju svakih 2 dana 2,5L , svakih 7 dana root+fishmix+calmag Temp oko 24, vlaga 65%, radi i grijalica i odvla~iva Danas sam malo poja ao LST, plan mi je za 3-4 dana lagano baciti defolijaciju, prije nego krene u cvijetanje Ako imate kakve prijedloge samo dajte
BizzzoZMAJ

okt 2024.

#24
Na koliko ti je odvlazivac nastimas da se pali?
Need 4 weedAMBASADOR

okt 2024.

#25
Na 50% nariktan, ne gasi se, udaljen pola metra od box, i usmjeren u otvor boca, vlaga je u toj prostoriji 65, ali ta prostorija ima samo zid od knaufa, nije odijeljena od ostatka kata, plafon nije zatvoren, vani je 68 % Mislia da joa spustim odvla~iva
BizzzoZMAJ

okt 2024.

#26
Da. 65% je na granici. Koliko esto uope tra~e da iz zalijes?
Need 4 weedAMBASADOR

okt 2024.

#27
Svaka 2 dana, totalno suhe Polako im poveavam koli inu vode
sone1ZMAJ

okt 2024.

#28
Koliki su potovi? malo je 2.5L vode i suvise cesto su zalivanja, a tolika vlaga, nesto mi sumnjivo tu :confused:
Need 4 weedAMBASADOR

okt 2024.

#29
Potovi 25 L, dobra drena~a Problem je ata je vlaga u toj prostoriji cca.65 %, a bome i raste po noi, kod mene sada vani 70%, i 14 stupnjeva, a nema izolacije Sad kad sam zalijevao bilo malo runoffa, poveavam svako 3 zalijevanje 0,5 L, otprilike, mislia da bih trebao ve ii sa cca 20% runoffa
BizzzoZMAJ

okt 2024.

#30
Kako 3 litre za zalit 20l zemlje. Nema aanse, jos i da procuri. Ajd probaj presko iti jedna dan pa zaliti onda trei a ne svaki drugi. Previae je to vlage, uz sve ostale parametre. Sto ka~e sone, nesta ne atima. Jesi siguran da ti mjera radi kako treba? :)
Need 4 weedAMBASADOR

okt 2024.

#31
Trenutno je 61%, temp 24, vani je 73%, 12 stupnjeva Zalio sam 14.10. sa 2,5L, sad u sutra zaliti sa 20% runoffa A mjera u danas prekontrolirati
Need 4 weedAMBASADOR

okt 2024.

#32
Pozdrav 26.dan Sad sam ekao 4 dana za zalijevanje, dobile su svaka po 3,5L + Grow + root + calmag, skinuo sam malo liaa, niata previae, i popravio LST Na jednoj sam pokidao jednu granu (danak neiskustva, probao sam je zalijepiti sa trakom ali mislim da niata od toga, a ve je netko na forumu pisao da treba raditi LST nakon zalijevanja sat-dva, ja sam radio na "suho") Ubacio sam i slike temperature i vlage kroz 4 dana
BizzzoZMAJ

okt 2024.

#33
Vlaga te satire. Ako imaa na ina poja aj odvla~ivanje. Kad napune box sta ce Tek onda. Uglavnom, lijepo to izgleda. :rasta:
Need 4 weedAMBASADOR

okt 2024.

#34
Dan 31/3 cvjetanja Danas sam poskidao par listova ata su smetali za vrhove, ali su jako guste, znam da sada nije pravo vrijeme za mrcvariti po njima, jel bi smio za par dana poskidati joa koji list iznutra, pa vjerojatno bi spustilo i vlagu malo, ili da pri ekam 3. tjedan, kad se neato smije napraviti kao ato piau posvuda. Problem je kad se lampa ugasi, onda vlaga ska e, onda ide do 65%, za sada dobivaju svaka 4 dana, sad sljedee po 4/4,5 L, ak razmialjam da stavim lampu na 20/4 da smanjim vlagu Vani kod mene 88% vlage, katastrofa.
Need 4 weedAMBASADOR

okt 2024.

#35
Koji bi bio uzrok da se vrh ovako objesi, na nekima i liae malo fr e bokove, jel mogue da im je malo vode Zalivene prije 4 dana sa 3,5L, bez runoff, poato dajem na pumpu njoj treba cca 1L /10min, upalim i zaboravim, kasnije sam vidio da je ispod bilo suho, danas u davati dok ne procuri Dobivaju sada svakih 7-10 dana Grow, Bloom, Topmax i povremeno calmag
BizzzoZMAJ

okt 2024.

#36
To ti box pritiae listje kad zatvoria.
Need 4 weedAMBASADOR

nov 2024.

#37
Dan 39/11 Temperatura se vrti izmeu 23-26, vlaga je visoka, oko 60 pa preko 65 kad se svjetlo ugasi, smanjio sam danas svjetlo na nekih 90% jel ne znam ata im je, i na 19/5 , da li su se ovako objesile zbog svjetla, ili vode... pomo Prije dva dana dobile svaka po 5L vode, runoff bio oko 1,5L, zalijevam svaka 4 dana Slike su taman prije nego se svjetlo gasi, kad se upali malo naiu ali pred kraj se opet objese
sone1ZMAJ

nov 2024.

#38
Mislim da je kombinacija niske temperature i visoke vlage, a sad da li preterujes sa zalivanjem ne bi znao :confused: Ako nemoz da dignes temp, probaj spustiti panel da ih on malo greje, nezz oce li ti to biti sada zeznuto, tj hoces li ih ispratiti ako se pobune

nov 2024.

#39
1. ventilacija -ispuh-mo~da ustajali vla~ni hladni zrak???-mora neato upat -cirkulirat zrak non-stop kroz aator a i njima treba odmora-mraka , 18/6 .... Sretnoo!!! :thumb:
Need 4 weedAMBASADOR

nov 2024.

#40
Poja am temperaturu, ispuh radi na 100%, odvla~iva na maks Zemlja bude suha ve nakon 2 dana na dubini prsta, ali pot bude te~ak pa zato ekam 4 dana da pot olakaa Svjetlo sam stavio bio na 20/4 da viae grije unutra, zbog vlage, sad je na 19/5

nov 2024.

#41
19/5 je dobra shema za auto i vege. Probaj ostaviti mozda 5 dana pa onda zalijes. Definitivno visak vlage u sistemu.
Need 4 weedAMBASADOR

nov 2024.

#42
49/21 dan Malo da neato napiaem u dnevniku Dobivaju po 5,5L svaka, zalijevam svakih 4 dana, dobivaju Grow Bloom Topmax calmag Temperatura i vlaga su u granicama, jedva, ak vlaga nakon zalijevanja ide do 60%, temperature su na donjoj granici, upregao sam sve na max da to nekako odr~avam Jako su guste, prije 5 dana sam ih malo prorijedio, jel bi im akodilo da ih joa malo cvaknem iznutra Do kraja ostalo joa cca 5 tjedana Sad kad gledam donje treine, trebao sam napraviti lollipop, ima puno malih gran ica i vrhia, ali ovaj put nisam htio niata puno eprkati na po etku, sljedea tura bude malo viae otpo etka
Need 4 weedAMBASADOR

nov 2024.

#43
62(34) Pozdrav svima Dobivaju svaka 4 dana po cca. 5L, svakih 8 dana ide Grow Bloom Topmax i calmag Msm da sam ih malo pretjerao sa hranom, mada sam iaao sam po tablici, vidim da su vrhovi na nekima malo izgorili i uvinuli se gore, sada u presko iti hranu jednom, i taman dam joa cca 2 tjedna prije kraja Ova jedna je ostala svjetlija od drugih, a ta je i na po etku kasnila, i joa sam joj ja otkinuo veliku granu Cijelo vrijeme su borbe sa temperaturom i vlagom, sve neato rubno Po papirima ka~e nekih 7-9 tjedana cvjetanja, zna i joa okvirno 20-25 dana
Need 4 weedAMBASADOR

dec 2024.

#44
Vozdra ekipa Mali update 74(46) Uvjeti i dalje na rubnim granicama, srea pa je kraj blizu, zadnja dva zalijevanja samo voda, joa jedno zalijevanje za 4 dana i tu bi bio kraj za cca. 10 dana, na jednoj viae ne izbijaju nove pistile, dvije izbacuju tu i tamo Miriau kao lude, ljepljive, nisu neato preveliki hedovi, tvrdi svakako
Need 4 weedAMBASADOR

dec 2024.

#45
Pozdrav 83/55 Za sada joa na ekanju, izvana izgledaju gotovo, ali pod mikroskopom prozirni/mutni 50/50, tako da odgaam do sljedeeg vikenda, nadam se. Zadnji put prije 19 dana dana dobile hranu (mogao sam komotno joa jednom ako ne i 2 puta nahraniti), od tada samo voda, s tim da proali i ovaj put sam smanjio koli inu vode na cca. 3L po curi, produ~io za dan termin zalijevanja na 5 (malo sam itao da to hoe izazvati lagani stres pa poja aju proizvodnju trihoma) Miriae super, nadam se da e se joa neato udebljati do vikenda
Need 4 weedAMBASADOR

dec 2024.

#46
Evo mene i za kraj 89/61 Zadnji put dobile vodu prije 5 dana Nakon 5 sati borbe pobijedio sam, ispalo je 980 grama iz njih 3, jako zadovoljan Miriau brutalno, jako masne i hedovi pristojno nabijeni Sad lagano na suaenje pa da vidimo kona ni rezultat Temperatura u boxu trenutno 20, vlaga 55%, nadam se da e se to joa spustiti sve, ali ini mi se da e temp pasti, a vlaga ode gore Pozdrav do smoke reporta
BizzzoZMAJ

dec 2024.

#47
:clap::
Need 4 weedAMBASADOR

dec 2024.

#48
Zavrani rad Uvjeti za suaenje manje viae super, 50% vlage i oko 16 c Ispalo 230 suhog, ugodna za puaiti , sad lagano kjuranje Do sljedeeg proljea ekipa, u~ivajte i sretno, hvala svima, pozdrav Dnevnik mo~e u zavraene
sone1ZMAJ

dec 2024.

#49
Cestitke i da uzivas :) inace ja ne bi cekao, nego bi vec potapao nove, stignes taman do 3ceg - 4tog meseca zavrsiti ;) :)
Need 4 weedAMBASADOR

dec 2024.

#50
I ja bi bome, ali nemam uvjete, i sad je bila borba
ĆyroZMAJ

dec 2024.

#51
Cestitke i da uzivas :thumb:

dec 2024.

#52
estitke uzivaj sada:banana_rasta:
K8.duISTRAŽIVAČ

jan 2025.

#53
Koliko ih cca suaia u boxu i koji uvjeti su za suaenje? Dana?

Odgovaranje na teme dolazi uskoro.