VUTRA
ForumUzgajanjeUnutrašnji uzgojSuperSkunk i AK47??
LEGACY

SuperSkunk i AK47??

24 odgovora3,074 pregleda
SiDAMBASADOR

okt 2009.

#1
Pozdrav ljudi, evo upravo odradio odli an outdoor, i sad imam planove krenut sa indoor, imam jedno pitanje vezano za sjemenke, dobio sam sjemenke iz amsterdama AK47 i SuperSkunk, dali mi netko mo~e re malo o tome ko ima iskustva, dali je to dobra vutra, dali je teako odr~avat, ostalo u sve sam, radim boks i po injem sa indoorom... P.S. u indoor sadnji vremenski uvijeti ne igraju nikakvu ulogu jelda? mogu saditi kad god ? hvala unaprijed.... obavijeatavat u o novostima boksa i svega ostalog...
#34POZNAVALAC

okt 2009.

#2
Vremenski uvijeti igraju neku ulogu sa obzirom na temperaturu te vla~nost. Recimo, ak ti je boks u sobi koju ne grijea po zimi imat ea velike temperaturne amplitude-kad ti svjetlo nije upaljeno bit e mraz, a razlika u temperaturi dan-no ne smije bit velika. Ljetom- ak ti je suviae vrue u sobi, imat ea probleme sa velikim temperaturima... `to je pjesnik htio rei :D - moraa paziti kakva ti je temperatura u sobi u kojoj se boks nalazi, a to naravno ovisi od vremena napolju. Za ak-47 nemoj krenuti bez dobro napravljenog filtera! Jedna od najsmrdljivijih sorta!
BjelacAMBASADOR

okt 2009.

#3
miris samo odaje ubojicu... samo neka smrdi, treba to patentirat i radit osvjezivace sa takim mirisom!:bis:
SiDAMBASADOR

okt 2009.

#4
tnx #34, odli an odgovor, pomogo si mi puno kaj se ti e AK47, imam joa posla oko boksa, uskoro kreem polako da vidim.... jel ok da ti poaaljem neki PP da mi malo objasnia neke stvari vezano za kupnju materijala, ja sam ZG, mo~da da predlo~ia neke duane ako si slu ajno iz zagreba... uglavnom hvala na odgovoru
#34POZNAVALAC

okt 2009.

#5
Ma slobodno aalji p.m. no frx...samo nisam iz Zagreba :( pa ti ne mogu niato rei ato se duana ti e Ina e vidi ovo https://forums.vutra.org/oprema-za-unutrasnji-uzgoj/1601-nabavka-opreme-prodajna-mjesta-po-gradovima.html ae piai im budea neat po eo;)
SiDAMBASADOR

okt 2009.

#6
tnx momak, svaka ast... pisat u neki lagani dnevnik od izrade do sadnje pa na dalje ( ako uspije sve to naravno )

okt 2009.

#7
http://www.kindgreenbuds.com/marijuana-strains/ak47.html------ AK - 47 http://www.amsterdammarijuanaseedbank.com/seedshop/strains/super-skunk.html---super skunk
SiDAMBASADOR

okt 2009.

#8
fala kompa
SiDAMBASADOR

nov 2009.

#9
e a jel mi neko mo~e re dali ima kakve mogu nosti da se to posadi u outdoor... jer malo sam gledao kaj mi treba za boks i to je dosta komplicirano i malo loae stojim financijski dali bi AK47 i SuperSkunk uspio da ih se posadi VAN, i da vodim puno brige oko toga, ili je glavni uslov da mora biti INDOOR
ZOKIAMBASADOR

nov 2009.

#10
ma moze i napolju sto nebi moglo kao i sve ostale... a sat si odustao od unutrasnjeg uzgoja? pa naravno da treba stvoriti uslove .. za unutra al nije to tako komplikovano bas jos ako mozes slobodno saditi onda nema problema probaj polako poceti praviti box ,, nemora to biti odma nego za godinu danaa ces ga sklepati valada a dotle ces prikupiti dosta informacija a i odradis jos jedno vanjsko uzgajanje..
BjelacAMBASADOR

nov 2009.

#11
sve steraj napolje! al prvo cekaj da zima proe. onaj ko nemoze vani mora unutra jbg. ja bih jednog dana htio fljusnut neku debelu indicu van da vidim kakav bi grm ispao :(

nov 2009.

#12
Kao prvo pozdrav svima, AK 47 je vrlo jednostavna biljka ali ipak zahtjeva neko srednje iskustvo za uzgoj. Ima vrlo intezivan miris koji samo dobar filter otklanja. Ako su dobri uvijeti moze donjeti cak 1KG po m2. Oba dvije se lako mogu uzgajati vani. Samo vodi racuna o velicini stvarno mogu narasti jako velike pogotovo AK47. Ako ides na indoor uzgoj samo dobar filter moras imati. Steta sto nisi dobio sjemenke AK48 koji je jos jaca i laksa za uzgoj. Pozdrav svima
SiDAMBASADOR

jan 2010.

#13
hvala vam svima na odgovorima, dosta mi je pomoglo, meni se ini da u ja to za po etak baciti u outdoor, u outdooru imam dosta iskustva dok u indooru skoro pa niata, osim onoga ato sam pro itao ovdje.. zna i ve ina ka~e da se te 2 sorte (ak47 i superskunk) daju fino posaditi i vani, to mi je odli no... nadam se da e i sljedea sezona biti dobra ko i ova zadnja :D

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se