LEGACY
Dabbing
10 odgovora1,377 pregleda
29 REP58%
→ Istraživač
jan 2014.
jan 2014.#1
Zanima me jel neko upoznat sa ovim. Pogledajte ovaj video: http://www.youtube.com/watch?v=ngAkaQXTPfo pa reci te sta mislite? Ima li uopste kod nas (u Srb) da se uzme uopste taj vosak? aj za bong nije problem da se naruci, al treba vosak.
Poz
Jolly Joker
ZMAJ41.903 REP
Jolly JokerZMAJ
jan 2014.
jan 2014.#2
Pa imaa na snimku i kako se pravi vosak. A i dosta tutorijala po netu. Mada ne izgleda mi uopate primamljivo...
29 REP58%
→ Istraživač
jan 2014.
jan 2014.#3
Nemam mogucnosti da pravim sam, treba mi da kupim...ako toga uopste ima kod nas
Jolly Joker
ZMAJ41.903 REP
Jolly JokerZMAJ
jan 2014.
jan 2014.#4
Uf... Sretno sa tim. :D
Kontam da i ako ima negde kod nas, tesko ces doci do toga, a sigurno ne ovde preko foruma.
jan 2014.
1 / 6
jan 2014.
jan 2014.