LEGACY
Zvakanje vutre
26 odgovora8,059 pregleda
The Punisher
ISTRAŽIVAČ79 REP19%
→ Entuzijasta
The PunisherISTRAŽIVAČ
dec 2008.
dec 2008.#1
nisam naletio nigdje na forumu, a ni na netu nigdje opsirnije nesto o zvakanju vutre.
znaci kao i duhan...
kako sam dosao na ideu ovog posta, idem pogledat box i sad nesto vrtim i odlomim slucajno jedan poveci onko socno zeleni list, i kazem idem provati, zvacem ga par sec i progutam, nakon par minuta, sad tocno nebi zna koliko, vidim ja malo bolje volje a bez razloga, pogleda mu zrcalo oci kad malo malo crvenkasste, nista puno al samo male naznake da je bilo djelovanja :) :thumb:
mali.medo
POZNAVALAC669 REP8%
→ Ambasador
mali.medoPOZNAVALAC
dec 2008.
dec 2008.#2
:kackepieksen:kumme nisi dobro
ito forum ima o konzumaciji ali je**enih masnih vrhova pred ili nakon branja al je zaklju
ak bio da je neisplativo u najmanju ruku glupo!!!!!!
...a i veruj mi na re
nedavno sam bio priveden od strane "plavih gica" zbog drugih razloga a umene bilo 2-3g na koje zaboravih al da ih ne bacim uspjeano iz bukse prebacim u usta(mislei dam vam k***c
ito ja da udara i vako) i sa smjeakom zadovoljno cuclam da se skupi slina (jerbo vode naja) i popapam kad tuxon....osim ao mi je celu no
u muriji "sviro" ~eludac aujutro "golubovi,grlice ao kenjaju nasred ulice".....!!!!! tako BOJS neznam kaku to ubojicu sadia,papaa pogotovo lia
obu al:punch::violent018:
Tarki
POZNAVALAC1.040 REP49%
→ Ambasador
TarkiPOZNAVALAC
dec 2008.
dec 2008.#3
ma dobro je popapat hed-dva-tri :D
ja volim dok je onako svjeza.. tek ubrana njam njam
onaj miris svjeze vuve... hubabuba :D
nemos spavat ak pojedes jedno 4-5 g mokre
a i mozak radi 700 na sat
jos si skuris koji komad uz to... i da vidis filinga heheh
lisce nisam probo... al ono, sumnjam da bi pucalo ak ne bi pojeo prosjecni obrok jedne koze :D
oldbulllee
ENTUZIJASTA219 REP5%
→ Poznavalac
oldbullleeENTUZIJASTA
dec 2008.
dec 2008.#4
slabo je to... neekonomicno.
ja sam stracio 10ak grama u armiji...nisam mogao skontat prva 2-3 dana mesto i ekipu za pusenje, pa sam pojo shtek.
slabo to radi ako se ne pripremi.
mali.medo
POZNAVALAC669 REP8%
→ Ambasador
mali.medoPOZNAVALAC
dec 2008.
dec 2008.#5
BRUS jel ti za*ebavaa:bananabang: il si smrtno ozbiljan...!??ptam ZA`TO?ZATO ao harvast je uskoro a ok je onda maznut i 5,6,7,9,9gr. jer kad se osuai ostane 1gr. eventualno tako da dok kam
e suaenje haaem hedove i sulju;):violent018::ludaci_lol:
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
GreenManAMBASADOR
dec 2008.
dec 2008.#6
U sustini to uopste ne deluje...a zasto je tako...procitajte na forumu,sve lepo pise ;)
Tarki
POZNAVALAC1.040 REP49%
→ Ambasador
TarkiPOZNAVALAC
dec 2008.
dec 2008.#7
a zasto... iz zaebancije
i fina mi je moram priznat.. onako intenzivan je okus, bas te strese
pa zasto ne pojesti malo :D
ko ce cekati da se to osushi hehehee
isto sto i ti stavljas u rakiju
nije da ce te opaliti taj hed
nego zeka peka
jel djeluje kao placebo
nije bitno
ali ZNAM da ne mogu spavati ako to izjedem :D
EXARP
POZNAVALAC1.275 REP75%
→ Ambasador
EXARPPOZNAVALAC
dec 2008.
dec 2008.#8
Meni se viae svia suva. Ono smrvia hedi-2-3, u usta, zalijea
aaom vode da se spere niz grlo...
Odvalia 1 malu frulu (ili veu ako si u druatvu :hehe: ). Za jedno sat, joa jednu...
Pa nakon pola sata, sat joa jednu. etvrta...teako da e skoro do na red...
Odli
no je, :goldmaryjane: sporije je i treba 2-3 puta vea koli
ina nego kad se puai :goldmaryjane: , za isti efekt.
Ali trajeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....:thumb:
Traje li ga, trajeeeee... :hehe::thewave::hehe:
The Punisher
ISTRAŽIVAČ79 REP19%
→ Entuzijasta
The PunisherISTRAŽIVAČ
dec 2008.
dec 2008.#9
nisam reko da me pucalo, nego samo da sam bio bolje volje i da su mi oci bile malo crvenije, narawno da treba veca kolicina :)))
al dobo je sutra sam reko zapalit koi, nema skole vise, pa cu umiru zapalit, a ako me zdrobi onda cu ostatak pojest pa ko prezivi do jutra :D
elephant0r
AMBASADOR3.331 REP52%
→ Legenda
elephant0rAMBASADOR
dec 2008.
dec 2008.#10
ovisi o metabolizmu i kvalitetu vutre..
ja sam osjetio efekt, a ostim sto puca i izuzetno je zdrava za jako puno stvari.. gljivice, plijesni, ciscenje krvotoka, bubrega, jetre.. svasta (mada je to po meni tracenje pogotovo ako je svjeza i u hedovima)
pa tko voli, a ne pravi hes iz lisca.. zasto ne ubacit pokoji u salaticu ;)
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
dec 2008.
dec 2008.#12
:signs053:man :flamed:
http://www.google.com/search?hl=en&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Aen-US%3Aofficial&hs=wCJ&q=how+to+make+hashish&btnG=Search
29 REP58%
→ Istraživač
jan 2009.
jan 2009.#13
Ja mislio da to ne radi tako ako ne pojedes nesto masno uz taj zeleni sendvic. trebalo bi da trava ne razlaze u vodi ili kiselini...(mozda gresim).
Probao sam 2-3 puta da jedem...Jednom pravio kobasice sa prelivom od trave(razvalio se) a druga 2 puta napravio zelenu cokoladu.
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
jan 2009.
jan 2009.#14
Ja sam cuo ako stavis head u anusni otvor naduva ti se shupak :-)
Imali smo clana Prolaps_Rektuma koji je cak napravio gajd sa slika heheh joooooj :ludaci_lol:
dec 2008.
1 / 14
dec 2008.
jan 2009.