LEGACY
THC Duvan (sintetika) ?
22 odgovora2,375 pregleda
41 REP82%
→ Istraživač
maj 2015.
maj 2015.#1
Pusio sam skoro nesto sto ovi moji nazivaju thc duvan ili ti duvan natopljen thcom, medjutim nesto mi je tesko da poverujem u to. Mislim da je to sinteticki obradjen duvan ili nesto slicno spice-u kod amera, medjutim ima rad kao hibrid. Pa me zanima da li se neko od vas susreo sa ovim i sta mislite o tome?
Vutragenjo
ZMAJ39.539 REP
t@mara
ZMAJ28.214 REP
t@maraZMAJ
maj 2015.
maj 2015.#7
Nemo~e biti niata dobro sigurno,a i nije mi jasno da uzimaa neato a neznaa ata uzimaa :whato::
Ve samim
lanstvom tu na forumu napravio si prvi korak da si mo~ea uzgojiti neato svoje i kvalitetno,pa eto moja preporuka tim putem i nastavi,ostavi se toga otrova :)
Stastopojo
AMBASADOR4.559 REP87%
→ Legenda
StastopojoAMBASADOR
maj 2015.
maj 2015.#10
Pa zasadi sjemenku iz tog "skanka", ako vec nisi u mogucnosti da kupis sjeme. :)
baobab
LEGENDA14.229 REP92%
→ Zmaj
baobabLEGENDA
maj 2015.
maj 2015.#11
Nedugo sam bio u jednom druatvu, netko je izvadio taj "natopljeni duhan", nisam htio probati. Po reakcijama drugih vidilo se na njima da radi. Ko voli nek izvoli, ja smatram da je smee sve ata nije priroda, a ima taj napuaeni u
inak. Ina
e, u zadnje vrijeme se svaata po
elo puait, ekipa je poludila od kad je ta kao nestaaica
🔒 Ova tema je zaključana
maj 2015.
1 / 12
maj 2015.
maj 2015.