VUTRA
ForumMarihuanaUpotrebaTHC Duvan (sintetika) ?
LEGACY

THC Duvan (sintetika) ?

22 odgovora2,375 pregleda

maj 2015.

#1
Pusio sam skoro nesto sto ovi moji nazivaju thc duvan ili ti duvan natopljen thcom, medjutim nesto mi je tesko da poverujem u to. Mislim da je to sinteticki obradjen duvan ili nesto slicno spice-u kod amera, medjutim ima rad kao hibrid. Pa me zanima da li se neko od vas susreo sa ovim i sta mislite o tome?
BladerZMAJ

maj 2015.

#2
uo sam price da u zadnje vrijeme ljudi natope rizlu sa uljem i tako prodaju. Pa ti kao ri~es na komadice i pusis.... i ono od 20 cm rizle imas 6-8 frula...

maj 2015.

#3
ja ne mogu nista da mislim o tome kad ti ne znas sta si tacno pusio. "nesto sto ovi moji nazivaju" mi nista ne znaci a i ti tesko da mozes da poverujes u to sto oni pricaju... pa sta si onda pusio

maj 2015.

#4
Nije rizla, vec duvan skorz zut i ima sladunjav ukus bez ikakvog mirisa trave vec mirise kao obican duvan, pa ne znam PowerSeed zato i pitam da li je neko ovde pusio ista slicno...

maj 2015.

#5
od slicnog ima ova tema pa baci pogled https://www.vutra.org/threads/spice-k2-magic-dragon-afghan-dust-atomix-incense.6501/

maj 2015.

#6
Zar to nije otrov?
t@maraZMAJ

maj 2015.

#7
Nemo~e biti niata dobro sigurno,a i nije mi jasno da uzimaa neato a neznaa ata uzimaa :whato:: Ve samim lanstvom tu na forumu napravio si prvi korak da si mo~ea uzgojiti neato svoje i kvalitetno,pa eto moja preporuka tim putem i nastavi,ostavi se toga otrova :)

maj 2015.

#8
Vrlo rado ali u zadnje vreme mogu da nadjem samo skunk i hash da pusim, nigde hibrida pa da nadjem neku semenku da je zasadim, a kod nas ne verujem da ima negde da se kupi semenje.
RolipopLEGENDA

maj 2015.

#9
Djeco, manite se tih kemiskih sredstava za puaenje! :spliff:
StastopojoAMBASADOR

maj 2015.

#10
Pa zasadi sjemenku iz tog "skanka", ako vec nisi u mogucnosti da kupis sjeme. :)
baobabLEGENDA

maj 2015.

#11
Nedugo sam bio u jednom druatvu, netko je izvadio taj "natopljeni duhan", nisam htio probati. Po reakcijama drugih vidilo se na njima da radi. Ko voli nek izvoli, ja smatram da je smee sve ata nije priroda, a ima taj napuaeni u inak. Ina e, u zadnje vrijeme se svaata po elo puait, ekipa je poludila od kad je ta kao nestaaica

maj 2015.

#12
Odavno je odlu eno da ne raspravljamo o sintetikama za konzumiranje. Ima nekoliko tema pa koga zanima neka pro ita ali neka ne piae jer je sve napisano. Hvala!

🔒 Ova tema je zaključana