LEGACY
Losiji kvalitet, slicno djelovanje
28 odgovora1,799 pregleda
Desperados18
ISTRAŽIVAČ113 REP42%
→ Entuzijasta
Desperados18ISTRAŽIVAČ
jun 2014.
jun 2014.#1
Ovako, trazio sam i nisam nasao nigdje nesto slicno ovome !
Sinoc smo ja i prijatelji probali industrijsku konoplju i osjetio sam potrebu da upitam i da ovo podijelim s vama ! S tim da sam procitao da ima odlicna svojstva u izljecenju raznih bolesti i da se proizvode ulja i masti, shvatio da nece biti nista lose ako probamo ! Smotali smo neku manju kolicinu, zapalili i povukli smo par dimova, znaci u okusu i mirisu nije bilo razlike, ali tek onda sam primjetio taj high osjecaj i nakon nekog vremena bilo je odlicno i naravno ocekivao sam osjecaj umora, ali nije ga bilo ! Probavao sam travu vise puta i stvarno svih vrsta je bilo, ali sve su izazivala umor i san, ali ovaj put nije bilo tako, samo se pojavio osjecaj bezbriznosti i onaj cudni smijeh koji je svakako posljedica konzumiranja skoro u sviju koji su probali !
Sad me zanima ako je netko nekada konzumirao i ako netko ima neka iskustva u vezi s ovim, jel to normalna reakcija na industrijsku konoplju ili je to sto cesto konzumiram i nestaje taj osjecaj ? Zanimaju me sva misljenja, ali naravno samo onih koji znaju nesto o tome ! :sad2:
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
jun 2014.
jun 2014.#2
sto bi rekli, tripujes... nego, gde je to vec zrela industrijalka kad se moze pusiti, il ste smotali lisce
Desperados18
ISTRAŽIVAČ113 REP42%
→ Entuzijasta
Desperados18ISTRAŽIVAČ
jun 2014.
jun 2014.#3
Nije od ove godine, to stoji od prosle, ali me zanima to njeno djelovanje, je li razlog nepotpunog ucinka samo manjak THC-a ili tu ima jos nesto ?- A sto se tripovanja tice shvati to kako hoces, jer ja ne bih rekao da umisljam, da sam sam pa mozda, ali ipak da nas 3 imamo taj isti osjecaj, nekako mi je nelogicno ! :D
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
jun 2014.
jun 2014.#4
ja stvarno ne znam da industrijalka ima neko "djelovanje" kada se pusi a da nije placebo, jesi siguran da je industrijalka ili mozda domacica
Bruce Banner
ENTUZIJASTA458 REP65%
→ Poznavalac
Bruce BannerENTUZIJASTA
jun 2014.
jun 2014.#5
Umor i san po pravilu izazivaju indike i hibridi, dok ispijenost i stond izaziva gomila vrsta ako su prekasno uzbrane tj. sa gomilom amber trihoma, i ako su lose gajene, iako uvek postoje izuzeci.
Vecinu sativa je najbolje uzbrati cim krenu da se pojavljuju amber trihomi, a vala i pre (oldschool metod kad se bere je kad je pola dlacica odumrlo, a pola zivo), dok ima i vrsta koje treba ubrati prezrele sa gomilom amber trihoma (na primer Panama). Dalje sto utice na efekat jeste dal je sunce ili lampa, dal su prirodna gnojiva ili vestacka, kako se susi i skladisti itd. al opet zavisi i od subjektivnog dozivljaja...
Industrijka ne bi trebalo da ima efekat osim dima sto ste se napurnjali pa utripovali da je smesno, placebo ume biti cudo, pa postoje i masovne halucinacije bez uticaja hemije (Folie a deux) a moguce da ste imali blazi oblik toga :D Ko i kad jedan pocne da zeva pa i ostali...
Desperados18
ISTRAŽIVAČ113 REP42%
→ Entuzijasta
Desperados18ISTRAŽIVAČ
jun 2014.
jun 2014.#6
Power u potpunosti sam siguran da jeste industrijalka (da je bar neka domacica), ali Bruce hvala ti na ovako obrazlozenom odgovoru. Mislim da si napisao sve ono sto nisam konkretno upitao, jer bilo mi je malo cudno da umislimo svi da smo high( bez uvrede Power, cijenim odgovor, prihvatio sam kritiku i sve, ali da smo istripovali ipak malo cudno, zar ne ? :D ), znaci da nema djelovanje nego samo potice na neku vrstu halucinacije ! :D
Bruce Banner
ENTUZIJASTA458 REP65%
→ Poznavalac
Bruce BannerENTUZIJASTA
jun 2014.
jun 2014.#7
Pa napisao sam ti ono sto si pitao, a ostalo smatraj kao bonus :D
Nego da upotpunim ono sto nisi pitao a moze biti korisno, neke sative i ne boje trihome u amber nego u zuckasto, tako da neke sorte se trebaju brati i kad je pola prozirno pola mlecno
Evo jedna zanimljiva bonus tema
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=271153
Desperados18
ISTRAŽIVAČ113 REP42%
→ Entuzijasta
Desperados18ISTRAŽIVAČ
jul 2014.
jul 2014.#8
Ovako, nakon male stanke i odmora ponovno smo se sastali ja i drugari da isprobamo neku ''albanku'', bilo je negdje oko 2gr i smotali smo prvo jedan jer smo mislili da ce biti dosta, ali nakon tog jednog smotali smo i drugi jer pomislili smo ono ''jednom se zivi'' ! Ispusili smo i to i naravno standardno uzeli smo malo vode koju nije bilo lako popiti s obzirom na to da se grlo skupilo i nista nije moglo da udje :D hehe
Krenuli smo u laganu setnju gdje nastaje pravi problem, naravno prvo smijeh, krvave oci i sve to, ali dogodilo mi se nesto sto nikad nije : - Imao sam osjecaj kao da se dusa od tijela razdvojila, jer sam vidio nas 4 s tim da sam sam sebi gledao u lice i nakon sto zatvorim i otvorim oci ponovno sam u tijelu, ali to nije prestajalo, nego je s vremenom sve gore i gore bilo ! Dakle da pojasnim : Imao sam osjecaj kao da sam ja peta osoba u tome drustvu i da gledam sve normalno, ne znam sto se dogodilo, nije bilo nekih vecih problema osim onoga da jedan nesto cuje pa odmah i svi ostali, ali volio bih da mi netko objasni jel to bilo do mog mozga ili do trave koja je bila ebeno prredobra, nemam neki strah ili paranoju, naprotiv to me povuklo da uzmem opet, ali za sada me zanima samo koji je razlog tog njenog djelovanja ?? :P
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
jul 2014.
jul 2014.#10
ako vas lupi industrijalka sto se onda cudis sto je vas troje puklo 2 grama "albanke" ;)
Desperados18
ISTRAŽIVAČ113 REP42%
→ Entuzijasta
Desperados18ISTRAŽIVAČ
jul 2014.
jul 2014.#11
Ma ne cudi mene to, nego me samo zanima to sto se desilo, rijetko uzimam, nisam neki ovisnik, ali volim ponekad da se opustim, ali nikada nisam to dozivio ! Znaci nije nista strasno samo jedna od brojnih pojava nakon konzumiranja :) ?
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
jul 2014.
jul 2014.#12
Znaci nije nista strasno samo jedna od brojnih pojava nakon konzumiranja :) ?
Upravo tako,svaki puta bude neato novo....rijetko ti se dese isti tripovi.Ponekad znaju iznenaditi sa intenzivnoau,ali nema mjesta panici.
Ti si bio 5-ta osoba u druatvu...a vidia,meni se okrukli stol okretao dok sam oslonjen laktovima na nj,tipkao po vutra forumu.
Isto dobat trip :D
E sada,kako se to sve desi,neznam ata ta naaa trava pospaja u blentari pa to nekada ispadne tipa,ono....a sunce ti ~arko ata je ovo !!!!
A ato se ti
e puaenja industrijske konoplje,ima thc-a ispod 3 %...no ne vjerujem da baa jako puno ima muaka biljka kad ju capnea jer je pokazala muda...
Nekoliko puta sam iskoristio vrhove sa muakih biljki,pa to suaio i palio ...nakon 3 mjeseca pauze,npr
Prvi koji sam zapalio,obavezno me udari skoro pa kao i neki pravi.
No svaki daljnji,sve manje i manje :D
Samuraj u čizmama
AMBASADOR2.074 REP16%
→ Legenda
bratislava
ISTRAŽIVAČ69 REP13%
→ Entuzijasta
bratislavaISTRAŽIVAČ
jul 2014.
jul 2014.#14
hteo sam da vas pitam dali je moguce, tj.dali je moguce napraviti hash ili ulje a da bude dobro,tj.da radi a da koristim industrisku?hvala
jun 2014.
1 / 15
jun 2014.
jul 2014.