VUTRA
ForumMarihuanaUpotrebaSto pijete uz travu?
LEGACY

Sto pijete uz travu?

134 odgovora8,604 pregleda
DirtyDENTUZIJASTA

feb 2009.

#1
I sto pijete uz travu.. :sun2::sun2::sun2::sun2::sun2::sun2::sun2::sun2:= mnogo svjetlosti. Ja sam sad sok od kupine...finiiiiiiiiiiiiiiii.....s ledom....
elephant0rAMBASADOR

feb 2009.

#2
kisnicu ili nezasladjenu limunadu od te iste :)
hashberryboyENTUZIJASTA

feb 2009.

#3
pijem samo cistu travu! :-P
dominoENTUZIJASTA

feb 2009.

#4
CocaColu! (znam da je hemija, Slone, ali je volim!) I Kahfu naravno!
BrenerPOZNAVALAC

feb 2009.

#5
Cedevita plus pljuga plus South park. Dobitna kombinacija :bis:
RosieLeeISTRAŽIVAČ

feb 2009.

#6
neam preferenci. samo da nije tjelesna izlu evina ili alkohol. takoer izbjegavam pia sa dodatkom pesticida i sumpor dioksida. neki biljni aj is fajn.
poljoprivrednik*ENTUZIJASTA

feb 2009.

#7
Onaj Hrvatski ice tea od brusnice, NAJBOLJI JE
ataraxiaISTRAŽIVAČ

feb 2009.

#8
vodu
rastaMAN^ISTRAŽIVAČ

feb 2009.

#9
Najcesce ne gazirani sok... :))) to me je podsetilo kad sam meso sa alkoholom...nikad vise :O

feb 2009.

#10
sokich svih sokicha.... += aaahhhhh!
FukmondoAMBASADOR

feb 2009.

#11
ma pivo,onako ladno rosno ;-)

feb 2009.

#12
veinom vodu jer je najprakti nija, bilo po nabavci, bilo po noaenju bilo po okusu koji najbolje ispire bad taste i naj uta~uje ~e... Ina e, da sam kod nekog doma il tako neato...limunada s medom mi prva liga il aj, lipa, zeleni, crni:)

feb 2009.

#13
izgleda da sam ja ovdje alkoholicar :ohno: pocinjem s pivom il bambusom, al zavrsavam s vodom xD
Bong&HrvatiENTUZIJASTA

feb 2009.

#14
rije al ne previse
McGreggorENTUZIJASTA

feb 2009.

#15
Neznam, inace obozavam vodu pit i manje vise ju stalno pijem, nebitno koju, iz pipe ftw :) Al s vutricom, tesko, jednostavno dok pijem vodu osjecam prazninu...ko da nea fali :( Neko je spomenul onaj ice-tea od brusnice
mali.medoPOZNAVALAC

feb 2009.

#16
:vb_devil:PIVOOO i ISKLJU IVO PIVO(o~ujsko al nnije mi mrsko bilo koje) ...jutro pu inje sa dobrom pljugom koju:leafblunt: popuaim taman vo~njom do posla i dok ekam da tetka u birtiji skuva kafu meni grlo poslje pljuge tra~i ata..?..:drink:P I V U !!!:drink: PIVA smo ne j***m sokii limunii i te piz***je:drink:
DžidžadžojacPOZNAVALAC

feb 2009.

#17
Zavisi od para, kada bih birao idealnu kombinaciju, to bi bio neki dobar liker, Keglevich, Jägermeister ili neki blaži koktel.
bongashLEGENDA

feb 2009.

#18
[bez sadržaja]
extranoizeENTUZIJASTA

feb 2009.

#19
ma bilo ata, samo da nije neka ~estica... ledeni aj je dobar.
G e r o n i m OENTUZIJASTA

feb 2009.

#20
ma ja ponekad najbolje
Kurblaj KanAMBASADOR

feb 2009.

#21
Dosta mi dobro uz vutru ide crni aj i to naj eae neki earl grey i zeleni takoer od kojih najviae volim zen chai(iako svi valjaju sam da nije od franka zeleni taj mi gadan na okus)
DjangoENTUZIJASTA

feb 2009.

#22
ponajviae ovisi o dobu dana i lokaciji na kojoj se nalazi pivo, sok, aj, kava, voda, kuhano vino(po zimi)... jedino mi ~estice ne paau
pachaISTRAŽIVAČ

feb 2009.

#23
kad se cika onda jack o7 ili jelen :) a ovako najce uz hladan caj do nane :)
LowriderISTRAŽIVAČ

feb 2009.

#24
malo viski malo koka gola
DinkoCentarISTRAŽIVAČ

feb 2009.

#25
meni je najbolji onaj juicy od vianje u tetrapaku...predobro:D
HightyENTUZIJASTA

feb 2009.

#26
Kava i cigara, ovaj pljuga, ne?
freakxISTRAŽIVAČ

feb 2009.

#27
meni paae hlapiev soki multivitaminski :kackepieksen: al ozbiljno...ne sudi ak niste probali...
DirtyDENTUZIJASTA

feb 2009.

#28
previse ljudi alkohol.....:sick:... sad bi mogo malo ajs kafe uz pljugu...

feb 2009.

#29
ato god mi padne pod ruku, naj eae vodu i pivu...trenutno jacobs kavu sa milkom, odli na stvar
#30
Crveno vino i kikiriki,poneki put i white rum....

feb 2009.

#31
cedevitu od narance ili ledeni caj. i kakao. mmm :)
rasta-mareISTRAŽIVAČ

feb 2009.

#32
vodu......cedjenu narandzu....ili neko drugo voce u blender...rrrrrrrrrrrrrrrr...mmmm...:)
vrtlarENTUZIJASTA

feb 2009.

#33
vec neko vrijeme ne duvam iz razloga vezanih za sport ali preferiram pivo i to mrzlo da otpadaju prsti dok ga drzish... naravno, netreba pretjerivati jer te onda u kombinaciji zavida...

mar 2009.

#34
rakija, dvije stamplice uz joinat, i genijalna kombinacija, jer dim krevelj, a rakija dize, i onda dolazi do ekstra zabavne euforije. taman za prije izlaska. a inace cokoladno mlijeko. najlijepshe.
MariMahunaISTRAŽIVAČ

mar 2009.

#35
preferiram colu i kavu.... najbolji obred... cola kava i pljuga + joa gitara u ruke i ata ea bolje?

mar 2009.

#36
meni cola pase samo kad mi treba za cugu. inace ju ne volim. bas mi ne pasu timjehurici. dobijem bube u trbuhu. :)
#34POZNAVALAC

mar 2009.

#37
Turska kava s duhanom nakon vutre. Balkanski ef :sun2:

mar 2009.

#38
:thumb:
big buddhaISTRAŽIVAČ

mar 2009.

#39
jebeno dobra zestica, a onda jos u toku veceri se nabjeliras i tulum do jaja
bakajokoENTUZIJASTA

mar 2009.

#40
pivo, voda, cedevita...ma sve igra :)

mar 2009.

#41
Sok od shargarepe i domacu sljivu

apr 2009.

#42
karlova ko i doma a loza ko je vidio dimit bez alkohole the bljak svi sokovi

apr 2009.

#43
cappy multivitamin ili nestle breskva.....odlicno.......
brendPOZNAVALAC

apr 2009.

#44
Pivo,guaranu,red bull,burn
JinISTRAŽIVAČ

apr 2009.

#45
Posto ja zapalim ponekad kad pijem onda uz cugu uglavnom..

apr 2009.

#46
Ukratko,prete~ito sokovi paau nakon vutre,tj. slatko.Opet ovisi...
#47
Kao ato to neko re e prije mene-zavisi od doba dana i raspolo~enja,ali pivo naj eae:-D Ne znam kako vama,ali meni nakon d~oje straano dobro sjeda...
Grasak99ENTUZIJASTA

apr 2009.

#48
Daj mi vode - ja sretan ^_^

apr 2009.

#49
:thumb:

apr 2009.

#50
Voda, sok, caj, kafa... :)

apr 2009.

#51
:hippy:Voda, caj...
GilgameshISTRAŽIVAČ

apr 2009.

#52
Zeleni aj }uti aj
bahateeENTUZIJASTA

apr 2009.

#53
Brusnicu, vodu .... ma samo nek se pije
Noname_ENTUZIJASTA

apr 2009.

#54
kod nas to ide ovako...u krugu frula i odma ju prati i sok...sve ide u krug bude bas ljepo :D::D:
FlameyISTRAŽIVAČ

apr 2009.

#55
kola, sok voda i jos vode :)
GizmoBlazeISTRAŽIVAČ

apr 2009.

#56
Ma piva ,kakva god je, : ) . . . Samo da nije iz one plasticne flashe . . hehehehe . . :icon_lol:
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

apr 2009.

#57
Urin! :icon_lol:

apr 2009.

#58
OMG WTF zajebavas se? hahahahhah xD

apr 2009.

#59
ato da se zajebava? to da ne propadne sav thc...da proe joa jedan ir:P a i skoro ko voda...samo slae:P

apr 2009.

#60
je je a jos ima i lijepu boju xD hahahhaha
Kurblaj KanAMBASADOR

apr 2009.

#61
Slano doors, slano.

apr 2009.

#62
tehni ki je slano...al je slatko za popit ;D

apr 2009.

#63
hehe isti je i meni cedevita i south park najbolji izbor osim cigare nepusim:icon_lol:
green wayISTRAŽIVAČ

maj 2009.

#64
ma samo da je nesto slatko za cugnut, a alkohol bas nevolim u oljugu jer me rasturi do kraja a ja volim vise uzivat
DeleeshzISTRAŽIVAČ

maj 2009.

#65
ma crno velebitsko se najjace sljubljuje s nekom ukusnom smjehuljom :D

maj 2009.

#66
Pivo,uglavnom...Hladno,toceno,milina ali bez preterivanja.
ecoAMBASADOR

maj 2009.

#67
..ako je lumtu ona pivo i zestoko,a cilllanje sokic,kavica..to je zivot..uzivancija
krasta-zgPOZNAVALAC

maj 2009.

#68
Prije sam samo pivu rokao,ali u zadnje vrijeme preferiram fantu :))

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se