VUTRA
ForumMarihuanaUpotrebaOptimalano vreme izmedju dva jointa?
LEGACY

Optimalano vreme izmedju dva jointa?

64 odgovora4,793 pregleda

jun 2013.

#1
Sta mislite koje je vreme potrebno izmedju dva jointa, da bi vas najbolje uradilo i najbolje drzalo?

jun 2013.

#2
taman koliko mi treba da smotam drugu...
DJFlyHighLEGENDA

jun 2013.

#3
ovisi o vu i ovisi o meni, je mi se da, jesam vec izbijen ili umoran ili dali imam posla... uglavnom ako nemam nis za radit i slobodan sam i imam vutre koliko oces... onda mi treba vremena koliko metal kaze :D peace out !
BoRaiChoAMBASADOR

jun 2013.

#4
Relativno je to to...K'o sto DJ rece, zavisi od mnogo faktora....Ali recimo neka bude to nekih sat i po (mada realno gledano kad zapalis nesto sto je dobro, neces ni pomislit narednih dva sata da zapalis, dakle jos jedan faktor je kakav dzigili se pusi)

jun 2013.

#5
Pa da, ali do sad moja iskustva su, da kad bi pravio veliki razmak izmedju dva jointa, ovaj drugi, bi dosao samo kao treznjenje :D, ne bi imao nikakvog jakog dejstva. Najbolje dejstvo, davalo bi na pauzi od 10-15min... Zato sam postavio temu, da podelimo iskustva...
Naduvani_ZekoENTUZIJASTA

jun 2013.

#6
Znaci meni ,po tvome ,oko 3 sata.Kad sam cist treba mi bar 15 min
fat_trollAMBASADOR

jun 2013.

#7
hahaha car

jun 2013.

#8
Pa vreme za joint je uvek,tako da nema optimalno..ha,ha :-) :-)
kutijeENTUZIJASTA

jun 2013.

#9
sunce.
KloshinaISTRAŽIVAČ

jun 2013.

#10
Puai onoliko koliko ti je ugodno i to je to. Nemoj forsirat, ako ti se pali drugi nakon 10 min ili nakon 2 sata tad ga zapali, nemoj se vremenski ograni avat.

jun 2013.

#11
Jojjj teme :ludaci_lol:
DJFlyHighLEGENDA

jun 2013.

#12
hahahah bas nam treba jedna ovako, meni je zakon... evo moj danasnji razmak je bio dva komada u sat vremena, razmak je trajao mozda 20min. to je bilo ujutro... kasnije oko podna jedan, i sad jos jedan ! :) peace out !
SkyHighatristPOZNAVALAC

jun 2013.

#13
Obrati pa~nju da je pitanje ne kol'ko si skurio komada, nego koje je optimalno ( :lol: ) vreme izmeu dva komada. Koje je optimalno vreme izmeu dve kockice okolade? Izmeu dva gutljaja piva? Izmeu _________________ (dopiai po ~elji)?
HuraganPOZNAVALAC

jun 2013.

#14
jednu prije i poslje sexa ;)
MeskalitoLEGENDA

jun 2013.

#15
Bas me zanima koji ce sve odgovori biti ;)

jun 2013.

#16
nevidim svrhu jednu iza druge ili nakon 20 minuta ,itd,itd...osim ako nije slaba radom a tada ni to ne poma~e jedna dnevno najoptimalnije,vikendom jedna ujutro jedna nave er :) ,trea je ve trpanje
lulamiraISTRAŽIVAČ

jun 2013.

#17
ma cim osjetis da treba da se popravis motas i palis logicno :D ja vjecito kad pusim od prve se samo napusim ostale samo djaba palim nikakog efekta nemaju kad nemogu vise da se napusim :D zato treba bong furat glavica po glavica 101 glavica :D
GrowGrowwENTUZIJASTA

jun 2013.

#18
ma bezveze tema jednostavno zapalia kad ti se da..

jun 2013.

#19
po nekim logicnim zakljuccima tribalo bi bit u nekoj mjeri umjeren, zavisi ono od dosta faktora kad ces zapalis drugi (sto se tice gudre recimo kvaliteta, sorta...) a naravno da ima dosta i do nas, pa svi smo razliciti i kako se kome duva tako bi i trebo duvat. ne djeluje bas na svakog isto, to nam je opce poznato, pa zato i duvamo razlicito i u razlicitim vremenskim razdobljima. ja bas trenutno imam probleme sa zenom jer se onda naduva brzo i zaspe a ja ispusim jos pola kese :) i da odgovorim na temu - ja duvam ispocetka cesce(svakih pola sata odprilike) pa onda rastezem polako - uglavnom da mi ruke utrnu da nemogu motat vise - onda uzmem bong :) :P
M a n d o rAMBASADOR

jun 2013.

#20
volim da proe ato du~e tako da kad palim drugu i osjetim,kod mene bi bio optimal 4-5 sati zna i max 3 dnevno ostalo je,ato veli Venlo trpanje i bacanje dima te mi se budi nagon za krevetom i ljenoau...
DomarPOZNAVALAC

jun 2013.

#21
Prije sexa, za vrijeme sexa i poslje sexa! Ak se pitaa zakaj sad puaim, zato kaj sam uvjek prije sexa. Barney Stinson parafrizacija ;)
MarcoPoloLEGENDA

jun 2013.

#22
zapalia jednog...pogledaa koliko je sati...zapalia drugog...i vrijeme koje je proalo izmeu dva paljenja optimalno je! :-)
loopAMBASADOR

jun 2013.

#23
awesome.....legen....wait for it.....DAIRY !!! :D
BladeZMAJ

jul 2013.

#24
Al ga mo~ete shrat boli glava...

jul 2013.

#25
Jack, ide ti simboli nih 10 negativa radi rje nika.
BladeZMAJ

jul 2013.

#26
Sativice jedno je opceniti govor u granicama umjerenosti a drugo je direktno obracanje nekome sa "hebeni bolesnik" i "debil"

jul 2013.

#27
ja san ga pitala jeli debil.. i kasnie editirala.. ako si moga njihove postove editirati, moga si i moj.. drugo.. ja san mu se obratila u prenesenom zna enju sa petom u oko, a on meni direktno sa bacanjem moga leaa u bunar.. nitko ga nije niti opomenia.. osim Mije.. i ata san mu drugo tribala rei osim toga da je jebeni bolesnik??? tebi to normalno? tree.. lik koji je pri a o borbama pasa (ata nemora biti istina da radi) je dobia ban.. a SKT.. rekoh.. niti upozorenje.. off je i spam, biti e obrisano vjerojatno.. al morala san se izjasniti.
BladeZMAJ

jul 2013.

#28
Ovako sativice,koliko sam ja ulovio ti si prva pocela..to sa debilom i tako....drugo nisam ulovio "bacanje leaa u bunar",,jedostavno promaknulo mi je...da sam ulovio on bi dobio bar 40....i ne nije mi to normalno....ja nisam Moder...nego Grow Suport...ljepo Moderima linkaa gdje ti je to rekao i stvar rijeaena...mada oni su na godianjem izgleda. Ja sam lik koji je sam sebi zaljepio 30 negativa jer sam postao ato nisam trebao,netrebaa se cudit ato sam tebi dao i dobila si samo 10 koji ce isteci....
CreativeLEGENDA

jul 2013.

#29
prosao je isto kao i ti ,upravo za taj kometar koji spominjes. Uzeto je u obzir da ste oboje rekli sto ste rekli u afektu i zato su kazne takve kakve jesu a tema je poslana u zaborav. ;)

jul 2013.

#30
Sve dok zivot ima smisla i covjek zna vladati sobom znace prepoznati idealno vrijeme kada ce da zapali. Ako mu je jedina zelja da po citav dan bude naduvan i daleko od realnosti onda mu je potreban jedan psiholoski pretres da bi se utvrdilo je l zreo za psihijatrijsku ili radnu terapiju. Zivot kao zivot jedino sto nam moze pruziti jesu mogucnosti. Na nama samima ostaje da se za jednu ili vise njih odlucimo. Svaki dan treba prevaliti dio puta prema zacrtanom cilju i kao nagradu za korak naprijed zapaliti onoliko koliko ko zeli. Ukoliko tapkamo u mjestu i isparacamo zivot kao navijaci fudbalsku utakmicu ne bi trebali paliti ni jedan, jer je to ocit dokaz da nam nedostatak afiniteta trava ne nadoknadjuje. P.S. Ne bi bilo zgoreg da izostanu komentari poput prethodnih, jer se sve moze rijesiti u miru i tisini. Ovako ukljucujete citav forum u stvari koje se ticu samo vas.
JuicyJISTRAŽIVAČ

jul 2013.

#31
Ja koliko sam primjetio, kada me jedan pukne, drugi me u danu nee viae nikako :D... samo aba iskoristim :D

jul 2013.

#32
Ocito da onda il nest nije u redu sa tobom ili sa vutrom koju pusis.
BigKeramiksISTRAŽIVAČ

avg 2013.

#33
po meni idealna vremenska praznina izmedju prve i druge sprave je 4 ha, pa onda po dva sata razmaka za trecu i petu.. :ridinghorse:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se