LEGACY
The munchies!!! :D
18 odgovora1,923 pregleda
fourtwenty
ENTUZIJASTA479 REP70%
→ Poznavalac
fourtwentyENTUZIJASTA
jan 2014.
jan 2014.#1
Hajmo zapoceti jednu laganu temu o meni jako dragoj stvari.Vidio sam ovo vec spomenuto u sve i svasta podforumu,pa se nadam da se moderatori i administratori nece naljutiti sto sam zapoceo jednu u ''upotreba podforumu'' i nadam se jednoj od aktivvnijih diskusija. Nego...THE MUNCIES!!! :D :D :D
Posebna je uzivancija doci kuci sa posla,kupiti dosta slatkisa,grickalica,malo voca kao jabuke i mandarine,limunada sa vise secera (kao cool aid)i udri brigu na veselje i uzivaj u vutrici i ostatku noci.Ja to volim prirediti uz neku laganu komediju,prije toga neka fina muzikica i neka prezderavanje pocne!!! A vutrica bi trebala biti neka da ''zakuca za kauc'' i da otvori apetit :D
Da cujemo i ostala iskustva!!! :D
Otto Grunf
LEGENDA7.374 REP24%
→ Zmaj
Otto GrunfLEGENDA
jan 2014.
jan 2014.#2
Meni je
itav ~ivot munchies prisutan... :) Li
no se volim voem krijepiti.
Turf.
POZNAVALAC1.006 REP45%
→ Ambasador
Turf.POZNAVALAC
jan 2014.
jan 2014.#3
Zavrsis sve obaveze,upalis komediju film(stonerski neki :P ) slatkog oko sebe i udri po buksni :)
Sativa Diva
ZMAJ19.032 REP
stara baba
POZNAVALAC1.005 REP45%
→ Ambasador
stara babaPOZNAVALAC
jan 2014.
jan 2014.#5
znam da je :lml_spam:
al preporu
am:Fear and loathing in Las Vegas
http://www.imdb.com/title/tt0120669/
Vu ing.
POZNAVALAC1.144 REP60%
→ Ambasador
Vu ing.POZNAVALAC
jan 2014.
jan 2014.#6
Nemoj da se smejete al ja sam pre neki dan ispusio dobar dzoks, upalim TV kad ono Zikina dinastija (ne znam koji deo). I kao dal' da promenim, dal' da ne i pocne onaj Gidra nesto da kenja i ja se odvalim od smeha! Ali skoro ceo film sam se smejao ko majmun. Cim Gidra otvori usta ja se iskidam. A inace ne volim Zikinu dinastiju al eto - napusenom coveku sve zanimljivo.
ljoVe
ENTUZIJASTA563 REP91%
→ Poznavalac
ljoVeENTUZIJASTA
jan 2014.
jan 2014.#7
Gumeni bomboni, gusti sok, dobra pljugica onak da te zakuca....savraena kombinacija XD. Gledao Kamionije u tom aran~manu, onu epizodu dok idu u akolu kada onaj direktor kalju zove Stojadin.... Vriatao sam od smijeha...
vilette
ENTUZIJASTA218 REP5%
→ Poznavalac
viletteENTUZIJASTA
jan 2014.
jan 2014.#8
I ja se slazem hladan sok iz frizidera i 50-ka u vrecici na stolu, samo ja nisam za filmove meni vise paae nogomet liga prvaka utorkom i srijedom :)
fourtwenty
ENTUZIJASTA479 REP70%
→ Poznavalac
fourtwentyENTUZIJASTA
jan 2014.
jan 2014.#9
3x dzoxy :D
2 litra hladnog soka(sto prirodnije to bolje)
Dvije jako slatke cokolade (da ne reklamiram)
Munchmallow (preferiram kokos)
Cips+smoki sa okusima
Lizalo
Tjestenina kada se bas ogladni :D :D :D
To je kvalitetan i extreme Munchies!!! :D :D :D
jan 2014.
1 / 10
jan 2014.
jan 2014.