LEGACY
Rizle sa okusom voća?
46 odgovora7,020 pregleda
choki123
POZNAVALAC1.235 REP71%
→ Ambasador
choki123POZNAVALAC
maj 2008.
maj 2008.#1
Jel se ko susreto dosad s ovakvim stvarima,imam ja s okusom lubenice i onako su slatke kad ih stavia na jezik,kompletno crvene,neprovidne,lijepo gore...
Ono ato me zanima je atetnost,tj. dal ima kakvih atetnih stvari,boja i te finte ili tako neato,koliko je zdravo puait na ovakve rizle....
:shit:
8 REP16%
→ Istraživač
wu-tra
ENTUZIJASTA516 REP79%
→ Poznavalac
wu-traENTUZIJASTA
maj 2008.
maj 2008.#3
pa cuj...meni se isto svidjaju takve gluposti sa okusima...nje lose...
ja sam siguran da su to sve gluposti i kemija i znam da nije bas zdravo al meni se svidja...haha...
to sto spominjes od lubenice...u tome sam pusio jucer ili prekjucer i ono...ok su... :P
Cutki
ISTRAŽIVAČ140 REP60%
→ Entuzijasta
Farmer
LEGENDA5.307 REP3%
→ Zmaj
FarmerLEGENDA
maj 2008.
maj 2008.#5
da susreo se sa takvima nekoliko puta i zakljucio da su sranje meni. I to iskljucivo iz razloga papira koji gori gotovo kao onaj za wc i pljuga mi se u trenu pretvori u baklju.
Ko sto tina rece, bluntevi su po tom pitanju puuno bolji, meni osobno ne zbog okusa kolko zbog sporog gorenja i sto mozes sfrkati finu cigaru za puno minuta opustanja :)
elephant0r
AMBASADOR3.331 REP52%
→ Legenda
elephant0rAMBASADOR
maj 2008.
maj 2008.#6
Klonite se SVAKE moguce kemije, a pogotovo takve koja jos i izgara prije nego dospije u pluca. Duhani sa umjentnim aromama itd.. zajebite to.. Te stvari su radjene da popune klinike pacjentima za ljecenje raka, i prodaju farmaceutsku medicinu.
Cista prirodno uzgojena trava, ili duhan puseni u cistoj luli/bongu je jedini ispravan nacin sto se zdravlja tice. Cak i obicne rizle imaju poprilicnu kolicinu ljepila u sebi, a svi znamo da ni sam papir od koje je napravljena nije bas najprirodnija stvar na planetu.
Uostalom ako svi ti dodatci u koje vas oni medijskim putem uvjeravaju da su super cool, neophodni itd nesto vrijede probajte smotat djoju od samo njih, bez trave.
Pa da vidimo kako vas radi big pharma :))
doomer
LEGENDA10.053 REP51%
→ Zmaj
doomerLEGENDA
maj 2008.
maj 2008.#7
ja sam dobio neke iz amsterdama rolls s okusom jagode al nisam nikako bio zadovoljan jer su bile slim a papir je bio debel, ja inace koristim smoking blue : P
al ono nije bas neka razlika osim kad polizes osjetis kao taj okus bzvz : D
pecko88
ENTUZIJASTA530 REP83%
→ Poznavalac
pecko88ENTUZIJASTA
maj 2008.
maj 2008.#8
Ja pusim samo u OCB crno...
A kod nas se prodaju neke providne..kad ih vidis pomislices da su od celofana..
Ali kada ih zapalis gore kao sto gori kosa i su bez ikakvog mirisa..
jel neko imao iskustva sa ovakvim rizlama ??
I dali su stetne ??
Pozdrav :ludaci_lol:
elephant0r
AMBASADOR3.331 REP52%
→ Legenda
elephant0rAMBASADOR
maj 2008.
maj 2008.#9
Mislim da su te prozirne i najmanje stetne cak.. od celuloze su koliko je meni poznato..
Farmer
LEGENDA5.307 REP3%
→ Zmaj
FarmerLEGENDA
maj 2008.
maj 2008.#10
pa dobro slone, sta kazes onda da su slicno stetne i sve silne vrste aromatiziranog duhana kakve se prodaju? Mislim naravno da je sve to stetno, al nisam cuo da "aromatizirano" znaci nuzno i "extra kancerogeno" ?!?
Blunt mi je heben, jedino sto je poprilicno skup, tako da i ne uzimam bas cesto, al 10ak puta godisnje i nije strasno... mada znam opet da je te bluntove proslavila cijela reperska scena u americi.
Yami_Raziel
AMBASADOR1.929 REP12%
→ Legenda
Yami_RazielAMBASADOR
maj 2008.
maj 2008.#11
evo ja si bas sad motam pljugu u neke Mantra rizle od cokolade...meni su prejebene.. :)
svakom svoje :)
doomer
LEGENDA10.053 REP51%
→ Zmaj
doomerLEGENDA
maj 2008.
maj 2008.#12
te prozirne bi trebale biti alede : D
made in brasil.... pitanje je kolko je kvalitetna ta celuloza koju nam brazilci plasiraju i dali je stvarno 100% celuloze kako i pise na njima... inace meni su super ja sam neko vrijeme samo u njih pusio al sam onda odustao....
Django
ENTUZIJASTA204 REP1%
→ Poznavalac
DjangoENTUZIJASTA
maj 2008.
maj 2008.#13
ja sam probao rizle s okusom kokosa, nije to loae, al u biti volim da
im bolje osjeam okus trave tako da ne bih tako neato redovito koristio
iDEATH
ISTRAŽIVAČ128 REP52%
→ Entuzijasta
iDEATHISTRAŽIVAČ
maj 2008.
maj 2008.#14
Ma ukus ciste trave je zakon,ebes tu hemiju kako kaze elephant0r ,a znate li da cigare sa ukusom vanile su sterilne , a tek nebih experimentisao sa tim ukusima...
elephant0r
AMBASADOR3.331 REP52%
→ Legenda
elephant0rAMBASADOR
maj 2008.
maj 2008.#15
Ukratko.. da.
edit:
u dugo..
SVE sto je zacinjeno kemijom, od hrane,pica, kozmetike, dezodoransa.. sve je to extra nesto za organizam.
Nutricionizam mi je domaca djelatnost tako da ne pricam pizdarije napamet.
U tijelo smije ulazit samo ono sto stvori priroda na prirodan nacin, jer za ostale stvari nas organizam nema adekvatna rjesenja posto su na stanicnoj razini nepoznati spojevi i u tome se krije njihova opasnost i zato se gomilaju u organizmu i uzrokuju razne bolestine.. ORGANIZAM IH NE MOZE izluciti van na lak nacin kao prirodne spojeve, pa onda trcite kod big pharma doktora da vam "spasi zivot" sa jos kemije za jos novaca.
39 REP78%
→ Istraživač
maj 2008.
maj 2008.#16
elefant0r pretpostavljam da ti onda ne idea bolnicu kad se razbolia da ti ne bi uvalili neku avolju kemiju
i ja sam protiv kemije, al mislim da pretjerujea
16 REP32%
→ Istraživač
maj 2008.
maj 2008.#17
ja sam kupila neke od maline i bas sam se razocarala, papir ko karton, moras ih suzavat, ne ljepe kak treba, a nakon pusenja ostavljaju odvratan okus..... to koristim samo za slu
aj nu~de.
elephant0r
AMBASADOR3.331 REP52%
→ Legenda
Farmer
LEGENDA5.307 REP3%
→ Zmaj
FarmerLEGENDA
maj 2008.
maj 2008.#19
neidem ni ja... i neznam kad sam zadnji put bio...
i nezelim se flejmat ovdje sad s tobom, al ni ja ne pricam za ludu posto je meni medicina domaca grana, m'kay ?
Ak ces tako sitnicavo gledat, onda je mnogo vise toga danas otislo u *****... daleko vise od umjetnih boja i aroma.
Mobiteli, gmo, implantati, ispijanje kave, pusenje... ma covjece, neubija te pusenje rizli s okusom tresnje. Nit ce te dotuc sati i sati ozracivanja mozga mobitelom... Al kad se takvih nekoliko stvari kombinira, onda se rizici javljaju.
Zato i jesu tolko ucestalije teze bolestine u danasnje vrijeme.
Al kuzis sta hocu reci... nemozes biti sitnicav na jednoj mizernoj stvari kao sto je aromatizirana rizla, kad ionako bar 50-60% svog zivota zivis na stetan nacin. Gledas tv, udises smog, koristis mikrovalnu.... Nisi ti kriv, krivo je drustvo i 21stoljece ... ako zelis zdravi zivot, pridruzi se aboridjinima...
and No Hard Feelings
P'n'L
elephant0r
AMBASADOR3.331 REP52%
→ Legenda
elephant0rAMBASADOR
maj 2008.
maj 2008.#20
Ja sam sitnicav prema svemu sto je komercijalno, nepotrebno i ugrozava mi zdravlje.
Tv pogledam tu i tamo, smog ne udisem, i ne koristim mikrovalnu. Nisam ja kriv, nije ni drustvo vec tvoj izbor. Ako zelis zdrav zivot biraj.
Farmer
LEGENDA5.307 REP3%
→ Zmaj
FarmerLEGENDA
maj 2008.
maj 2008.#21
yes ... i onda ti zajednica odluci postaviti repetitor nekog tel operatera na bulju (krov zgrade)...
elephant0r
AMBASADOR3.331 REP52%
→ Legenda
Farmer
LEGENDA5.307 REP3%
→ Zmaj
FarmerLEGENDA
maj 2008.
maj 2008.#23
a pa, ja npr zivim .. al nema to veze, mislio sam da generaliziramo u duhu rasprave...
bio je to samo primjer :)
0 REP0%
→ Istraživač
maj 2008.
maj 2008.#24
Da je bar svima tako lako. Za 95% ljudi sa prosjecnim prihodima nije izbor udisati smog i ostalo nabrojeno nego neato ato se mora da bi pre~ivjeli. Ako nemaa $ u danaanjem svijetu ni na selu uzgajajuci sam za sebe ne mo~ea pre~ivjet osim ako ne ~elia ~ivjeti kao u srednjem vijeku.
maj 2008.
1 / 24
maj 2008.
maj 2008.