LEGACY
Velicina rizli
12 odgovora4,174 pregleda
Kuler
ISTRAŽIVAČ110 REP40%
→ Entuzijasta
KulerISTRAŽIVAČ
apr 2007.
apr 2007.#1
Ovako, nisam znao gde da smestim ovu temu, pa sam je stavio ovde. Slobodno je premestite.
Imam dilema... pricam sa ljudima iz inostranstva i sad kad pricamo o velicini oni imaju: Kingsize, Regular, Small, Spanish.
Koje su ove nase? Pricamo o OCB-u, jer je to kao univerzalnija marka. Da li su nase Regular ili Kingsize??? HELP PLEASE :D
RastamanBG
ISTRAŽIVAČ129 REP53%
→ Entuzijasta
bongash
LEGENDA7.853 REP29%
→ Zmaj
bongashLEGENDA
apr 2007.
apr 2007.#5
Dok je dobre vutre koga boli qrac kakve su rizle. :icon_wink:
Igra sve, bongovi, pajpovi, chilumi ... maati na volju.
Ljudi, budite kreativni. :hippy:
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kuler
ISTRAŽIVAČ110 REP40%
→ Entuzijasta
KulerISTRAŽIVAČ
apr 2007.
apr 2007.#7
Naso sam sve. King size su preko 10cm. Regular su od 60 do 70. Spanish su ja mislim 80. Mada ima i neke regular od 80. Small... o tome ni ne razmisljam. Btw, postoje rizle koje su dugacke 33cm (ne rolne). To su neke xxxxxl :D lolz.
apr 2007.
1 / 7
apr 2007.
apr 2007.