LEGACY
Čišćenje bong-a, water pipe-a i sličnih/ STAKLO!!!
34 odgovora6,307 pregleda
gloss_zelenky
AMBASADOR2.398 REP26%
→ Legenda
gloss_zelenkyAMBASADOR
jul 2008.
jul 2008.#1
Prije neki dan sam pazario mali bongi i tako preaao
u profi igra
e :)
Nakon kratkog prou
avanja po internetu isprobao sam 70%tni alkohol
zajedno sa morskom soli. Vae soli, manje alkohola i jako dobro
sve skupa protresti... fino je o
istilo,ali nebi bilo zgorega da sam tresao
joa malo :P
Zanima me kako se vi nosite sa tim pitanjem koje mu
i cijelo
ovje
anstvo :D
:maryjane:
choki123
POZNAVALAC1.235 REP71%
→ Ambasador
choki123POZNAVALAC
jul 2008.
jul 2008.#2
Fin ti je bongi....
uo sam da se mo~e
istit sa onim COREGA tabletama za zubne proteze....
Trebalo bi probat....
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
jul 2008.
jul 2008.#3
e vidia nisam svoj joa ni jednom
istio a stvarno bi trebo poateno se usafto
Ja sam si konto uzet onu stvar za boce prat i
isto ga likvijem oprat jer je moj onako cjev samo pa bi mogo ga s tim
Tu~no ato mi je kroz bong viae salvije nego trave proalo koliko je rijetka trava u ova tu~na vremena
Džidžadžojac
POZNAVALAC846 REP27%
→ Ambasador
DžidžadžojacPOZNAVALAC
jul 2008.
jul 2008.#4
Izvini na off topic ali gde si ga pazario ? I ja bih jedan sebi da uzmem, mo~da
ak i vei, onaj pro :D
Laidback
POZNAVALAC1.404 REP89%
→ Ambasador
LaidbackPOZNAVALAC
jul 2008.
jul 2008.#5
Imao sam identican bong - jeben mali bullet. Samo bi ga nakon upotrebe stavio u toplu vodu i ono njesra ra pranje sudja i pustio tako da stoji. Poslije cetkica i ko nov. Ovog je lako za cistit
bruno93
ENTUZIJASTA316 REP29%
→ Poznavalac
pecko88
ENTUZIJASTA530 REP83%
→ Poznavalac
pecko88ENTUZIJASTA
jul 2008.
jul 2008.#7
Corega tablete rade odlicno.
Znam kada moji stari cisti proteze neljepljene sa nikotinom i to pocrnele.
Stavi ih u casu sa vodom uvece, doda jednu tabletu i ujutro bliste od cistote..LOL..:icon_mrgreen:
Pozdrav..:ludaci_lol:
17 REP34%
→ Istraživač
jul 2008.
jul 2008.#8
goblin i ja nismo chistili bong par mjeseci, ali su se chetke za chischenje boca pokazale dosta uchinkovitima..
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
jul 2008.
jul 2008.#9
ZABRANJENA RASPRAVA BRI`ITE MOJ I NJEGOV POST JER BI MOGO RAT IZBIT!!!
oko ovoga se uvijek koplja lome tak da bolje ne spominjat
gloss_zelenky
AMBASADOR2.398 REP26%
→ Legenda
gloss_zelenkyAMBASADOR
jul 2008.
jul 2008.#10
eeee `amaneeee :D
hahahaha...dobro si i sku~io :)
:maryjane:
elephant0r
AMBASADOR3.331 REP52%
→ Legenda
elephant0rAMBASADOR
jul 2008.
jul 2008.#11
Ja ne perem bong (izuzev cjevi i lulice gdje se skuplja najvise smeca i razvija najvisa temperatura koja bi to smece mogla "reciklirat" u oblik u kojem ga mozemo udahnuti ponovno)..
U zdravstvene svrhe po mojem misljenju pranje ostatka je nepotrebno ako se voda mjenja svaki put.. jedino ako je estetika cilj..
Bong dozivljavam kao i japanski wok.. a sto je wok stariji vise se cjeni jer ima vise zapecenih aroma od hrane u sebi posto se cisti samo uz pomoc vruceg ulja i krpe nakon kuhanja..
fĿőШ∆S┬eЯ
AMBASADOR1.900 REP11%
→ Legenda
fĿőШ∆S┬eЯAMBASADOR
jul 2008.
jul 2008.#12
Coca~Cola ljudi...pustite natopljeno preko noi...
ali ata to mora da ti radi u ~elucu..ccc
wu-tra
ENTUZIJASTA516 REP79%
→ Poznavalac
wu-traENTUZIJASTA
jul 2008.
jul 2008.#13
evo slika moje spravice :D ista stvar kao ovo od glossyja samo sto je drukcija...i ljepsa :P hehe:ludaci_lol:
ispod nje je druga spravica koja sluzi za ciscenje prve...
uglavnom vrlo jednostavno...napunim lavor sa vodom i dodam neki detrdzent koji imam...ali to je neki 100% prirodan ovo ono...ne ostavlja nikakav miris nit imate neki glupi okus u ustima kad pusite...bas super stvar...inace nebi ja to s nicm drugim ni prao...radje ga ni nebi prao...
uglavnom pustim ga nekih 5-10 min da se natapa unutra i onda se sva ta sranja omeksaju i to pa se lako skidaju...ono sto samo ne otpadne prodjem sa ovom malom cetkicom i to je to...inace imam srece sto sam nasao tu cetkicu jer mi je bas taman i stignem do svih dijelova ovog malog staklenog ubojice pa ga mogu bas lijepo ocistit.... :D
@bruno e molim te nemoj pocinjat sa tim bong ili water pipe jer toliko se o tome tu svadjalo da ono...uglavnom gledaj to ovako...ako ti mislis da je to water pipe to je water pipe i to je to...moze bit sta god pozelis :D
elephant0r
AMBASADOR3.331 REP52%
→ Legenda
elephant0rAMBASADOR
jul 2008.
jul 2008.#14
uuu niceee wutra kolko para je taj mini killer? trazim vec duze vremena neki super mini portabl divajs a ovo mi se cini taman!
wu-tra
ENTUZIJASTA516 REP79%
→ Poznavalac
wu-traENTUZIJASTA
jul 2008.
jul 2008.#15
pa slone pa pokazivao sam ja to tebi al ocito si zaboravio...uglavnom neznam koliko dodje al mislim da je bio jako jeftin jer mi ga je frend donio iz rima kad je isao na maturalnu...al bas je taman i ljep je...i lakoje naci neku kutijicu za njega jer nije velik...inace u smartu u zagrebu kad sam bio sam vidio slicne pa skoro iste ako se ne varam... :D
elephant0r
AMBASADOR3.331 REP52%
→ Legenda
elephant0rAMBASADOR
jul 2008.
jul 2008.#16
Dada.. sjecam se ja, al nisam ubro da je bas tako malesni.. o_O
gloss_zelenky
AMBASADOR2.398 REP26%
→ Legenda
gloss_zelenkyAMBASADOR
jul 2008.
jul 2008.#17
Ok, uvjerio se i tako radim ubudue...prvo
alkohol i sol da uklone mast i ne
istou, a onda idu 2 tablete
za zubne proteze da maknu kamenac sa
dna koji se nakupio jer je vlasnik bio prelijen isipati vodu nakon puaenja :D
:maryjane:
b r a i n c h i p
AMBASADOR3.453 REP56%
→ Legenda
b r a i n c h i pAMBASADOR
jul 2008.
jul 2008.#18
Daj pa stavi sliku, ja sam vidio samo neki pajp... :bananabang::bananabang:
Sorry morao sam :evilking:
Ina
e odli
no mi izgleda, baa je simpati
na spravica :whacky023: A ato se ti
e
iaenja, da, mogu one tablete za zubne prozete ali puno jednostavnije je uvaliti alkohola i soli, dobro protresti i eto ga... ko novi...
Staklo FTW :bananallama:
jul 2008.
1 / 18
jul 2008.
jul 2008.