LEGACY
Krst
16 odgovora1,554 pregleda
Travingo
ISTRAŽIVAČ64 REP9%
→ Entuzijasta
TravingoISTRAŽIVAČ
dec 2009.
dec 2009.#1
Jeste li probali ukrstene dzoke kao ove na mojoj slici? Tri na tri kraja, na jednom se vuce.
BAT
ISTRAŽIVAČ146 REP64%
→ Entuzijasta
krasta-zg
POZNAVALAC837 REP26%
→ Ambasador
krasta-zgPOZNAVALAC
dec 2009.
dec 2009.#3
ima vec nesto slicnona forumu ,kad napravis kao cijev od papira i zbusis par rupa i u svaku stavis pljugu,i zapalis ih sve i vuces na cijev :))
Travingo
ISTRAŽIVAČ64 REP9%
→ Entuzijasta
TravingoISTRAŽIVAČ
dec 2009.
dec 2009.#4
Uzmes dva kartona,sirine kao flop duzine 10cm napravis kao slamcicu, onda uzmes makaze i jednu slamcicu na polvini otvoris da moze da zeva,na drugoj na sredini iseces mali kvadrat tako da dim moze da cirkulise u obe sastavljeno. Pripremis travu koliko za tri jointa izmiksas cigarom,uzmes tri rizle,i na tri kraja slamcica srolas dzoksove kao sa normalnim flopom samo na cevku. Uzmes lepljivu traku ili ako nemas iseces sa rizle deo sa lepkom, dobro zalepis ukrstanje da ne izlazi dim i to ti je to. Odkidanje. hehe
Kreso1988
ENTUZIJASTA383 REP46%
→ Poznavalac
Kreso1988ENTUZIJASTA
dec 2009.
dec 2009.#5
jesam napravili smo shablonu za to od kartona i samo uturas 3 trube i vuces dolje mogu rec da je pi*darija to i onaj Dutch tulip, najbolje na neki bong ili cisto trubu i mir!
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
HazeSeekerZMAJ
dec 2009.
dec 2009.#6
http://www.youtube.com/watch?v=40MfeJn0360&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=RNPRgIDIU3k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=8NCX_pi9uy0&feature=related
Najbolje ne puaiti ...nije zdravo!!
Big L
LEGENDA10.622 REP56%
→ Zmaj
Big LLEGENDA
dec 2009.
dec 2009.#7
Nia posebno, fora kad je neka zajebancija i kad se ima brdo vutre, al ne patim baa na to....
Al ih volim rolat
dec 2009.
1 / 9
dec 2009.
dec 2009.