LEGACY
Upotreba marihuane u svežem obliku
28 odgovora7,703 pregleda
Hooker
LEGENDA9.957 REP50%
→ Zmaj
HookerLEGENDA
apr 2013.
apr 2013.#1
Nisam naaao sli
nu temu na forumu
Link sa kompletnim tekstom je ispod, ukratko
Do najvee koristi iz biljke mo~e se doi ne puaenjem, nego konzumacijom u svje~em i prirodnom obliku. Pa u
emu je razlika?
Zaato sve~a? Toplota uniatava odreene enzime hranjivih tvari u biljkama. Sirova biljka kanabisa omoguuje veu dostupnost tih elemenata. Oni koji zahtijevaju velike koli
ine kanabinoida bez psihoaktivnih u
inaka ne bi trebali gledati dalje od sirovog kanabisa. U tom svojstvu, on se mo~e koristiti sa 60 puta viae tolerancije negoli grejani.
U prirodnom sirovom sastavu biljke kanabisa, THC postoji u dve varijante: THC i THC-A. Nakon ato biljka le
i, komponente THC-A se i greju. Iako ta promena stvara veu ukupnu mo THC, ona takoer smanjuje raspolo~ive aminokiseline i druge spojeve kanabinoida, kao ato su CBD i CBN.
http://matrixworldhr.wordpress.com/2012/04/05/snaga-svjezeg-kanabisa-skrece-paznju/
`ta mislite o ovome i da li je neko imao iskustva sa upotrebom sve~e marihuane.
mario339
ZMAJ48.848 REP
mario339ZMAJ
apr 2013.
apr 2013.#3
vec sam nesto pokusao sa tom temom i nismo daleko dogurali a stvarno bi trebalo istraziti nacine kozumiranja bez psihoaktivnog ucinka jer mnogi bolesni ljudi se boje same reakcije koja daje ulje i zbog toga ga unesu u malim kolicinama koje nisu dovoljne za izljecenje a ovo bi bilo izvrsno kad bi ljudi mogli slobodno sadit pa da imas pristup svjezoj biljci kad ti god zatreba ali kako sam pri kraju growa sigurno cu probat svjezu a mozda nebi bilo lose ni osusenu smrvit u kapsule i jesti je na taj nacin kao sto su opisali mazaru ekipa iz cbd crewa samo bez zagrijavanja u pecnici jer bi onda bilo isto kao i sa uljem
https://www.vutra.org/topic/9101-dr-william-courtney-i-njegova-metoda-lijecenja-bolesti-pomocu-sokova-od-canabisa/#entry200759
mozda bi mogli kontaktirati Dr. Courtney u vezi stvari koje nam nisu jasne...ja bi vec probao al engleski mi nije jaca strana
mario339
ZMAJ48.848 REP
mario339ZMAJ
apr 2013.
apr 2013.#4
evo naletio sam na dnevnik konzumacije sokova od kanabisa...za one koje zanima krenite od dna stranice gdje se nalazi prvi dan
http://40dayrawcannabisjuicechallenge.blogspot.it/
ovdje je dobro objasnjeno kako to sve izvesti i koliko dozirati
http://hempcurescancer.blogspot.it/
25 REP50%
→ Istraživač
apr 2013.
apr 2013.#5
Haj narode!!!
Imam trenutno oko 400 gr.pulusuvog materijala (neznam ata je)
dobijen na poklon u zdravstvene svrhe.Ima li ko ideju kako to
pripremiti da bude neka korist za zdravlje.
Mo~da ulje,ili samljeti pa kao sok ili atagod drugo.
Ajde veterani javite se.
Pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mario339
ZMAJ48.848 REP
mario339ZMAJ
apr 2013.
apr 2013.#6
ako ces mljeti imas gore iznad u mom postu dosta informacija (koristi google prevoditelj ako si sa engleskim kao i ja) i ja sam planiram za kojih 20 dana pocet pravit mixove od svjeze biljke samo moram naci najukusniji nacin pa obavjestim sve zainteresirane..
Tanja
ISTRAŽIVAČ115 REP43%
→ Entuzijasta
TanjaISTRAŽIVAČ
apr 2013.
apr 2013.#7
I ja sam jako zainteresirana za ovu temu,bilo bi super tako konzumirati marihuanu,jer ne volim taj high osjeaj.Jedino me brine ato na takav na
in ti trebaju velike koli
ine .I ja sam krenula u uzgoj baa zbog ulja ,ali me jako privla
i npr. na
in da preko dana konzumiram svje~u,a nave
e ulje za spavanje i naravno sve druge benefite.Pa me zanima da li netko ima ideju,mo~da ti mario-npr.kad topujem biljku pa da te vrhove biljke zmiksam kao smoothie sa voem,da li bi to bilo dobro tako?S obzirom da nemam cijeli plastenik trave,kao ato je prikazano gore u videu.Znam da to ne bi bile neke zna
ajne koli
ine,ali namjeravam tako pokuaati.
mario339
ZMAJ48.848 REP
mario339ZMAJ
apr 2013.
apr 2013.#8
Tanja ja cu pocet 7.5 da eksperimentiram sa svjezom biljkom tako da cu znati vise a koliko sam shvatio za pocetak mozes 2-3 biljke koristit u svjezem a dvije napravis ulje i mislim da bi to moglo funkcionirat jer i onako odradis turu sa svjezim i onda se odrzavas sa uljem do slijedece ture koju uzgojis.
Imam u planu kontaktirat Dr.Courtney da mi pojasni jos neke stvari koje mi nisu jasne oko doziranja pa sa tim cu i znati koliko mi treba biljki za odradit kvalitetnu turu al u svakom slucaju mislim da je ovaj nacin najbolji zato jer nemoze se svako prilagodit na ucinak ulja, jedini problem je organizirat grow da imas svjezeg al i to se rijesi sa malo iskustva
grga77
AMBASADOR3.329 REP52%
→ Legenda
grga77AMBASADOR
maj 2013.
maj 2013.#9
dobre ideje uvijek dobro dojdu i ja sam jedno vrijeme bio samo na zelenim kasastim sokovima oko pola godine i mogu vam rec da nikad nisam imap vise snage i energije nego tada ko u mladosti ali mi je problem bio sto sam smrsavio 10 kg u to vrijeme a ionak sam mrsav konstitucijom ali kad mi grow zavrsi i ja cu probat na taj nacin mixanja vutre kao ZKS opremu imam.....pa javim rezultate sa uljem zbog kojeg sam i krenuo u proizvodnju-----
apr 2013.
1 / 15
apr 2013.
feb 2015.