LEGACY
Filteri od cigareta
58 odgovora16,329 pregleda
petarPan
ISTRAŽIVAČ133 REP55%
→ Entuzijasta
petarPanISTRAŽIVAČ
jan 2009.
jan 2009.#1
Uglavnom probao sam pusiti travu sa tim filterima i osijetio sam da je dosta slabije jer mi se cini da filter stvarno uspije nekako profiltrirati THC.
Najgori su oni filteri koje imate u onim praznim cahurama za cigarete kad se mota masinicom na takvim jointovima sam doslovno bacao travu bezveze.
Sto se tice onih manjih filtera koji se kupuju posebno i sluze za motanje duhana u rizle kod njih mi se isto dogodilo da sam stavio dosta trave a na kraju bio samo blago zabijen.
Siguran sam da problem nije bio u razlicitim vrstama trave koje sam pusio jer su svi ti jointovi bili sa istom travom.
Dali je netko od vas mozda upucen koliki su stvarni gubitci te da li uopce i postoje ikakvi gubitci?
Chehehe
POZNAVALAC751 REP17%
→ Ambasador
ChehehePOZNAVALAC
jan 2009.
jan 2009.#2
ne znam ...
Ali evo sad si me natjero da promislim ... i ne mogu se nikako sjetit da sam ikada probao pusit sa filterom za cigar... ne znam zasto ali pusio sam i sa kartonom i bez filtera i na sto improviziranih i kupovnih bongova, lula i slicnih stvari ali fakat nikad nisam zapalio sa tim filterom.
poljoprivrednik*
ENTUZIJASTA224 REP6%
→ Poznavalac
poljoprivrednik*ENTUZIJASTA
jan 2009.
jan 2009.#3
Ne znam kakvi su gubici, ali znam da se filter rascveta od trave, uzmi lepo zapali sa filterom, pa kad zavrsis izvadi filter i rascepaj ga pa vidi sta ce ostati unutra. Ja sam probao jednom sa filterom od cigare , i nikad vise
Jamrock
POZNAVALAC711 REP12%
→ Ambasador
JamrockPOZNAVALAC
nov 2016.
nov 2016.#5
Uzmes filter sa aktivnim ugljem u bilo kom smart ili head shopu i resis se muke :rasta:
DeadSloth
ISTRAŽIVAČ128 REP52%
→ Entuzijasta
DeadSlothISTRAŽIVAČ
nov 2016.
nov 2016.#6
Da,mislim da bi pusenje sa filterom od cigare bilo beskorisno trosenje dima jer thc ne prolazi.. bilo kakav drugi kartoncic koj se nae pri ruci ce posluzit svrsi :)
H2O888
LEGENDA13.298 REP83%
→ Zmaj
DeadSloth
ISTRAŽIVAČ128 REP52%
→ Entuzijasta
DeadSlothISTRAŽIVAČ
nov 2016.
nov 2016.#8
Ste se nasli kad u nekoj zabiti taman da cete smotat,a nemate filter? :D U mom se slucaju trebalo kopat po kanti da bi se zamotalo frulu :joint:
Jamrock
POZNAVALAC711 REP12%
→ Ambasador
JamrockPOZNAVALAC
nov 2016.
nov 2016.#9
Pravio flopove od kartona od jaja,podloge za mis, i kojekakvih cuda, kad je frka snadjes se kako mozes :rasta: Sto
No Joke
ZMAJ71.675 REP
No JokeZMAJ
nov 2016.
nov 2016.#10
Odea u papirnicu, kupia jedan hamer papir. Standard hamera je dimenzija 120x70, bude jedna glatka i jedna hrapava strana i jedan koata 4 kune/0.55 centi. Debljina je savraena, nema lijepila niti plastifikacije u njemu i od tog jednog par
eta se napravi oko 10 tisua filtera a koatalo samo
etiri kune. A ja glupan kupovao one gizehove gotove fikije 50 komada po 5 kuna, sad za kunu manje nacjepam si fikija za 2 godine. Najbolje tako, dok to nisam nema ata nisam popuaio. Fasovao apil karata za remy, za belu su davno oale, i onda sam si rekao "E neea viae!" u trenu kad sam se uhvatio da djetetu sje
em koricu sa bilje~nice za akolu :fuck:. U~as, hamer je zakon ;)
Farmer
LEGENDA5.307 REP3%
→ Zmaj
FarmerLEGENDA
nov 2016.
nov 2016.#11
Pusim duhan za motanje s onim slim filterima, redovno si razmazem ulja po cigari navecer i nema problema. Da pusim cistaka onda bi koristio flok, kad motam u rolicu ili blunt uzmem karbonski filter. U svakom slucaju thc prolazi kroz bilo kakav filter , vjerojatno se dio zalijepi i na filter pa dodje manje do mozga, al bar kad uzgajas nije problem kolicina. Radije stavim filter pa nek i upije malo, al ublazi dim, a sigurno filtrira i nesto sranja iz duhana. Na kraju krajeva i vutra ima stetnih sastojaka u dimu pri izgaranju ;)
Najradije se gledam prebaciti na vejp i baj...
Jamrock
POZNAVALAC711 REP12%
→ Ambasador
JamrockPOZNAVALAC
nov 2016.
nov 2016.#13
Znate sta je zanimljivo, kad pusis sa filterom od cigare navodno thc ne prolazi kroz njega, ali kad namazes ulje na cigaru ili je uvaljas u polen uradis se kao zver :rasta:
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
nov 2016.
nov 2016.#15
uglavnom ne,al' se mo~e naru
iti :)
TUNE UGLJENI FILTERI 84.26 Kn (100 kom)
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
nov 2016.
nov 2016.#16
Hehe, nasmijao si me iako znam da nekad neki momenti i nisu baa smijeani ali ku~im momenat, ne nalazia odgovaraju
i filter pa bi ga i od dobitne Jackpot sre
ke napravio:)
H2O888
LEGENDA13.298 REP83%
→ Zmaj
H2O888LEGENDA
nov 2016.
nov 2016.#17
al smo se capali filtera:)sad sam se siti jednog starijeg poznanika koji mota bez filtera,zamota on...i mene doteka kraj trube i ja bacim..a on neeee ima tu jos,a ja pa kako cu ispec cu se,a on je dize s poda,capaje nekako noktima i sredi je skoro do kraja:D
DeadSloth
ISTRAŽIVAČ128 REP52%
→ Entuzijasta
DeadSlothISTRAŽIVAČ
nov 2016.
nov 2016.#19
84 kune za 100 komada? Pa sta su od zlata napravljeni da su tako skupi? Vise mi se svia ideja sa hamerom ;)
Jamrock
POZNAVALAC711 REP12%
→ Ambasador
JamrockPOZNAVALAC
nov 2016.
nov 2016.#20
U Srbiji je 270 dinara 100 komada sto ti dodje negde oko 16 kuna, a ne verujem da je toliko velika razlika u ceni, mora da se niste dobro raspitali :rasta:
grouchy
ZMAJ90.494 REP
grouchyZMAJ
nov 2016.
nov 2016.#21
pffffffff, ja filtere koristim samo kad se mota u drustvu, ovako za sebe, posto motam duvan, na pocetku stavim malo vise, odnosno normalno duvana a ostatak cigarete pola pola, ili ako ulje motam, isto ali papirom pokupim ulje i preko njega se ulepi/urola duvan, caras samo posolim po duvanu.
DeadSloth
ISTRAŽIVAČ128 REP52%
→ Entuzijasta
DeadSlothISTRAŽIVAČ
nov 2016.
nov 2016.#22
ni meni to bas nije logicno,jer za tih 84 kune za 100 komada fikova s aktivnim ugljenom bi se moglo napraviti,ako je moja racunica tocna, cca 210 tisuca no jokeovih filtera od hamera :)
Neko je tu nesto fulao :cool23:
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
nov 2016.
nov 2016.#23
Ne mo~e se usporeivati papir s aktivnim ugljenom. Sve ima svoju cijenu.
d@ni
ZMAJ43.737 REP
d@niZMAJ
nov 2016.
nov 2016.#24
2160 rsd je 100kom
DeathSloth nemas tu sta racunat, nemozes to usporedjivat jedno s drugim.
DeadSloth
ISTRAŽIVAČ128 REP52%
→ Entuzijasta
DeadSlothISTRAŽIVAČ
nov 2016.
nov 2016.#25
Racunam cisto da vidim koliko je sta isplativije,ako se vama pusi s aktivnim ugljenom slobodno..
Ja cu rae ustediti koju kintu
Jamrock
POZNAVALAC711 REP12%
→ Ambasador
JamrockPOZNAVALAC
nov 2016.
nov 2016.#26
Nema sta da stedite kad nije realno da ti treba 20 evra za kutiju filtera za 20 evra mogu da kupim box cigareta Sobranie black, koje u sebi imaju aktivni ugalj sto ti je nekih 200 filtera sve ukupno jelte, i jos dobijes i duvan :rasta:
No Joke
ZMAJ71.675 REP
No JokeZMAJ
nov 2016.
nov 2016.#27
Imam i kerami
ki filter, jebenic, samo ato je prevelik za sola~u, ali za nekog obiteljskog topa duau dao. Izraen od porculana, nakon koriatenja isperem u toploj vodi i udri ponovo ;) .
DeadSloth
ISTRAŽIVAČ128 REP52%
→ Entuzijasta
DeadSlothISTRAŽIVAČ
nov 2016.
nov 2016.#28
No joke kakva je razlika u kvaliteti dima? Ja sam probao pusit sa staklenim i plasticnim,ali cini mi se da je razlika samo u gustoci dima i pljuga bolje sjedne u usta haha :rasta:
jan 2009.
1 / 30
jan 2009.
nov 2016.