VUTRA
ForumMarihuanaUpotrebaKoliko dugo THC ostaje u tijelu??
LEGACY

Koliko dugo THC ostaje u tijelu??

1711 odgovora324,052 pregleda
GreenManAMBASADOR

nov 2006.

#1
Pitanje koliko marihuana ostaje u krvi,mokraci i u telu uopste,se cesto postavlja na forumu a jos uvek nema konkretnog odgovora.Posle prikupljanja informacija stvari stoje ovako& Marihuana odnosno odredjeni njeni sastojci kao sto je THC (delta-9-tetrahydrocannabinol) mogu ostati u telu od 3 dana do 3 meseca.Preciznih podataka jos uvek nema.Izmedju ostalog zahvaljujuci tome sto taj period zadrzavanja u organizmu zavisi od mnogo stvari.Zavisi od kvaliteta i kolicine marihuane,od toga koliko cesto se upotrebljava,koliko se dugo koristi,od telesne tezine,od metabolizma,zdravstvenog stanja. U poredjenju sa nekim drugim supstancama THC ostaje u organizmu relativno dug period.To je zato sto se rastvara u mastima.To dozvoljava da se talozi u masnim tkivima i vitalnim organima.Odatle se THC postepeno oslobadja i transformise,zahvaljujuci metabolizmu,u 9-carboxy-THC.Sam THC se krace zadrzava u telu od 9-carboxy-THC.Zbog toga se na testovima cesce trazi 9-carboxy-THC,posebno na testovima mokrace jer se i 9-carboxy-THC i THC duze mogu pronaci u mokraci nego u krvi. Evo i nekih brojki,sa napomenom da su to sve samo pretpostavke jer sve zavisi od mnogo faktora. Test krvi : - kod redovnih korisnika : THC = 4-8 sati * 9-carboxy-THC = 2 i vise nedelja - kod povremenih korisnika : THC = 3-4 sata * 9-carboxy-THC = 2-7 dana Test mokrace : - kod redovnih korisnika : 9-carboxy-THC = od 2 nedelje do 3 meseca - kod povremenih korisnika : 9-carboxy-THC = do 12 dana

feb 2007.

#2
zanima me dali se meni vidi u krvi da sam ja pusio travu ako sam ja udiso dim od trave od druge osobe??bio sam u zatvorenom prostoru s osobom koja je pusila i ja sam udisamo taj dim ui zanima me sad dali se to vidi sad u krvi
outdor@cENTUZIJASTA

feb 2007.

#3
........xxx man...........u prvih 5 dana(pa cak i manje)..........vjerujem da bi ti pokazalo.......ali nakon toga teako.........

feb 2007.

#4
ok..hvala na pomoci... sam me zanimalo jel bi se vidjelo u krvi ako se vidi onda dobro,ona sam se izvuko...a u kosi kolko se dugo vidi??
outdor@cENTUZIJASTA

feb 2007.

#5
..........cuo sam da se u kosi mo~e vidjet uvijek.........ali mislim da je to la~..........sam test na krv i piaaku je jako jako skup..............a test na kosu da ne govorim koliko kosta........
Kurblaj KanAMBASADOR

feb 2007.

#6
Nije mi jasno ako se vidi onda si se izvuko? A u kosi kako sam ito ti mogu uvjek na ovisno kad si se aiao a ono jedino ak se na elavo oaiaaa neko vrijeme nakon puaenja onda nemogu a ak si vrlo kosat tj. imaa dugu kosu mo~e ti se u njoj nau povjest upotrebe svega bar sam tak uo Ali mislim da se kodnas kosa negleda uglavnom piaaa ili eventualno krv
outdor@cENTUZIJASTA

feb 2007.

#7
.....aaman dobro ka~ea........u kosi uvijek mogu na......ali koliko koata test na kosu..jeste li se zapitali.....i kome se isplati raditi ga???

feb 2007.

#8
ja sam se izvuko jednino ako mogu se vidi da sam pusio travu jer cu onda izmilit da sam bio bu sobi di se pusila trava i reci cu da sam ja udiso taj dim... ako se od tog moze vidjet trava u krvi??onda sam ja proso jer cu to rec staroj...
Yami_RazielAMBASADOR

feb 2007.

#9
jel bi moglo malo pomoci ljudi??? zanima me uvezi ovog 9-carboxy-THC i THC-a.... normalno testovi(oni od 50 kn sta se kupuju u ljekarni)....jesu ti za thc ili za 9-carboxy-Thc??? ako iko zna...
outdor@cENTUZIJASTA

feb 2007.

#10
........test koji koata 50kn.........sigurno nemo~e pokazati thc...........jer testovi na thc koataju para i para.......
NarquilaENTUZIJASTA

feb 2007.

#11
Nije tacno testovi na droge pomocu urina mogu se naci u skoro svakoj apoteci, i nisu skupi evo kod mene u gradu u jednoj apoteci test za opijate tj. heroin kosta 3 eura, a za amfetamine,kanabinole,opijate kosta nesto manje od 10 eura, i jel to skupo?
nemesisISTRAŽIVAČ

feb 2007.

#12
test uopce nije skup za thc oko 50Kn a za 110Kn ima za vecinu droga.
outdor@cENTUZIJASTA

mar 2007.

#13
........taj test ce pokazat thc samo ako si puaio par sati prije ili uopate nee pokazat.......jer kod nas u akoli svi profesori znaju da puaimo na tribinama i ve bi davno doali do roditelja i skupili sredstva da nas testiraju.........ja baa i ne vjerujem u te pri e.........

mar 2007.

#14
Mlad si, i neinformiran, ako vec ne znas, ne siri dezinformacije. '''Taj test'' od 50 kuna radi vrlo dobro i pokazuje THC do 3 mjeseca kod nekih korisnika. Nije la~, moze se vidjeti, sve dok ne osisas taj dio kose koji je izrastao dok si konzumirao. Znaci kod nekih (dugokosih) korisnika godinama.
TorpedoISTRAŽIVAČ

mar 2007.

#15
slazem se sa onim sto je rekao green,thc se moze pronaci i nakon tri meseca u mokrachi,ali za tako neshto je potrebno pushiti nekoliko grama dobrog indoora dnevno i to u duzzem vremenskom intervalu.A testovi na thc,kao i na droge se mogu sjebati jer postoje neutralizatori tih ostataka iz krvi i mokrache,i takvi,da kazem anti-testovi se ubacuju u uzorke.Na zalost,ne mogu se nabaviti u nashem okruzzenju,vec po inostranim headshopovima.Jebiga,godina je 2007,protiv pandura se mora boriti njihovim sredstvima...
EXARPPOZNAVALAC

mar 2007.

#16
http://www.erowid.org/plants/cannabis/cannabis_testing.shtml http://www.drugs-plaza.com/downloads.htm , pa doli pri dnu stranice imaa THC calculator.
BrkZorbaISTRAŽIVAČ

mar 2007.

#17
Mozes li preporucit neki test da provjereno radi?
lazarISTRAŽIVAČ

apr 2007.

#18
Mene su testirali zadnji put pre 2-3 nedelje.... Test nije pokazao nista iako sam pusio 3 dana pre testiranja. Samo da napomenem da sam pre toga pusio dosta davno, sigurno 15-ak dana je proslo.
LLCISTRAŽIVAČ

apr 2007.

#19
frend mi je pre 1 god pao i mora ii svaka 2 tjedna na piaanje.ako samo smijem napomenut da je izdr~o samo prva dva tjedna da ne zapali.da bi proslavio to ato je negativan naravno da je zapalio,i to viae puta.problem je bio u tome ato je on slj.tjedan opet moro na piaanje.i tako smo dragi moji mi probali neato ato se zove aktivni ugljen i majstor je proao.i tako prolazi zadnjih god dana....
BOTANIKISTRAŽIVAČ

apr 2007.

#20
vjecno je sasvim dovoljno :) jel netko cuo za fursemid tablete, navodno ciste tijelo al su mao grube za bubrege??

apr 2007.

#21
brate ajde molim te vidi sa ortakom kakva je to stvar mislim aktivni ugljen i kako da nabavim...Nisam zapalio jok 2 meseca:(((

maj 2007.

#22
mene zanima ako nabavim taj medicinski ugljen i to popijem i oni mi vade krv a ne mokracu jel svejedno budem negativna? stalno odgadjem prestanak pusenja a to je sljedeci tjedan i nije da me starci testiraju nego zbog posla i to je u kurcu...
Kurblaj KanAMBASADOR

maj 2007.

#23
Aktivni ugljen moa kupit u svakoj ljekarni za 22,50 kn i pijea svaka 3-4 sata od 3 do kolko god oa tableta i puno tekuine i navodno si ist. Popijea za svaki slu aj u jednom danu cijeli paket od 30 komada Nije atetno nemoa previae popit toga jedina nuspojava ato boji stolicu u crno Mlijeko i mlije ni ptoizvodu mu umanjuju u inkovitost

maj 2007.

#24
a eto super... hvala.. onda mogu pusit jos neko vrijeme........

maj 2007.

#25
Hvala za sve informacije, mislio sam da je mnogo losija situacija za povremenu upotrebu ;-)

maj 2007.

#26
evo mog komsiju vratili pre neki dan sa broda , radio na brodu 6 meseci i doso ovde na dva meseca purnjao ko lud i otiso ponovo na brod pre nekih mesec dana i evo vratise ga nasli mu u krvi thc i ako je pio ugljen ,bedak ja za 17 dana treba da idem a evo malopre sam izvario spravu :icon_mad:

jun 2007.

#27
To je nemoguce!?Kazes u krvi,pa krv se ako ne pusis cesto ocisti bez icega za 2-3 dana.Ako pusis svaki dan mjesecima nestane iz krvi za jedno 2 tjedna,kako kod koga i zavisi naravno o metabolizmu,kvaliteti trave,kolko vode pijes i kolko se iznojavas.Trebo je trazit da ponove testiranje.Ti se ne moras bijat ako je testiranje za 17 dana ces sigurno biti cist,za svaki slucaj pij puno vode,zadnjih par dana stvarno puno.Ma moras biti cist.Jesi siguran da su gledali krv a nepisalo ili kosu?
SLO-EraLEGENDA

jun 2007.

#28
aktivni ugljen vam poma~e najvise ako se otrujete hranom..... ako ~elite o istiti telo onda bolje nadjite nesto sto topi masno e... Arti oka,aparuge,celer u velikm koli inama,........
Ras TafariPOZNAVALAC

jun 2007.

#29
Jednostavno, ostaje pun ***** u tijelu:rofl:!
prolaps_rektumaENTUZIJASTA

jun 2007.

#30
U krvi ostaje du~e nego u mokrai...garantirano
psycho.ludjakISTRAŽIVAČ

jun 2007.

#31
imas vjerojatno 99.9 % postova na ovom forumu koji tvrde suprotno,al neka..ti znas bolje jelda? :S
Misticni YaracISTRAŽIVAČ

jun 2007.

#32
Zasto mislis tako? Pricas to iz nekog licnog iskustva ili... ?

jun 2007.

#33
Ne ostaje garantirano.Nista ne ostaje u krvi duze,ni teske droge,ni lake droge,ni alkohol,ni ljekovi,ni otrovi pa zasto bi onda otajala trava.
prolaps_rektumaENTUZIJASTA

jun 2007.

#34
,a u pretrazi krvi mo~ea testirati sitnije estice koje se ne mogu na u mokrai zgog vee koncentracije vode i ostalih tvari,jedino centrifugom i odvajanjem ato se ne radi...a ako ti pijea viae vode to ne znai da ti se krv br~e isti,a svejedno se u mokrai prije oisti...akolski dio...i sve ti ovisi o vrsti pretrage...jer ako ea sudski pravia ato detaljniju pretragu,a ove ato se izvode na brzinu imaju masu bugova...mo~da i stvarno jesam u krivu,al po logici mi tako zvu i,a i kao ato rekoh akolski
blackbringerISTRAŽIVAČ

jun 2007.

#35
Grijesis iz jednostavnih razloga: shvati da ti krv sluzi tek kao transportno sredstvo za kemikalije kako bi dosle do svog cilja. THC je kemikalija u ovom slucaju, a kanaboidni receptori u mozgu cilj. Krv nakon toga nema bas previse veze s tim...
prolaps_rektumaENTUZIJASTA

jun 2007.

#36
al odakle se onda pojavljuje u mokrai i kako tamo uope doe...:sadbanana:

jun 2007.

#37
pa fino roda ga donese....
Misticni YaracISTRAŽIVAČ

jun 2007.

#38
Pa, ovi testovi na THC uopste ne traze THC u mokracu, nego neku modifikaciju istog koja se talozi na zidovima mokrace. I zato ostaje toliko dugo u organizmu... A realno sve sto treba da se izbaci iz organizma ide preko znoja, mokrace & govanceta (mozda sam izostavio nesto, lol) ;)
#39
Nisam znao u koju cu temu ubacit ovo pitanje za admina..... pa eo ovdje..... Zanima me da li si siguran da je ovaj di teksta u potpunosti tocan, citiram: "Ve pri samoj definiciji dima, mo~emo govoriti o obaveznoj prisutnosti CO 2 iliti uglji nog dioksida, koji ulazi u plua. No, kao ato u pokuaati objasniti, atetnost puaenja Marihuane mnogo je manja od atetnosti koju ostavlja puaenje duhanskih cigareta, ili konzumiranje alkohola." Ovo me zanima jer u ovom tekstu navodis da je marihuana manje stetna od cigareta, a ja sam bio na jednom predavanju; neke strucnjakinje, koja nam je rekla da je jedna truba(joint) kancerogena tj. stetna kao jedna kutija duvana?????
#40
Nisam znao u koju cu temu ubacit ovo pitanje za admina..... pa eo ovdje..... Zanima me da li si siguran da je ovaj di teksta u potpunosti tocan, citiram: "Ve pri samoj definiciji dima, mo~emo govoriti o obaveznoj prisutnosti CO 2 iliti uglji nog dioksida, koji ulazi u plua. No, kao ato u pokuaati objasniti, atetnost puaenja Marihuane mnogo je manja od atetnosti koju ostavlja puaenje duhanskih cigareta, ili konzumiranje alkohola." Ovo me zanima jer u ovom tekstu navodis da je marihuana manje stetna od cigareta, a ja sam bio na jednom predavanju; neke strucnjakinje, koja nam je rekla da je jedna truba(joint) kancerogena tj. stetna kao jedna kutija duvana?????

jun 2007.

#41
To sto si ti rekao je istina,nevjerujem bas da je tolika razlika.Ista kolicina trave je stetnija od iste kolicine duhana,to se prvenstveno odnosi na pluca.Ali malo tko pusi kolicine trave koje puse pusaci duhana.Isto tako je poznato da par cigareta izaziva minimalnu atetu organizmu isto tako i trava.Duhan nitko ne uvlaci toliko jako niti dr~i toliko dugo u plucima kao travu pa i to vjerovatno puno utjece na povecanu stetnost.
prolaps_rektumaENTUZIJASTA

jun 2007.

#42
sve se to da provjerit samo treba imat aparaturu... uzmi maramicu i rasloji ju na 1 sluj i povuci dim preko maramice(jedan cigare i kraj njega dim trube)... e sad i da je mikroskop pa usporedit... ina e baa i nisam siguran u to ato ja atetnije ali objektivno gledano mislim da su cigare atetnije,ne duhan ,jer same po sebi imaju preko 50ak(opet nisam siguran) ili tako neato kancerogenih tvari... a i stvaraju tjelesnu ovisnost
psycho.ludjakISTRAŽIVAČ

jun 2007.

#43
neznam zasto se uporno na forumu postavljaju jedno te ista pitanja kad o toj temi ima postova da si svak shupak obrise, samo stvarate dodatnu "guzvu" na forumu s tim postovima,imate SEARCH! www.justfuckinggoogleit.com izvinjavam se moderatorima sto sam im preuzeo ulogu na kratko,al ovi novi useri sta dolaze postaju bezveze prije nego se imalo potrude nac ono sto ih zanima..ja sam prvo mjesec dana cito forum pa se rego,da bi znao o cem pisat i o cem se raspravlja.. eto nhf svima,al mislim da postoje neka pravila kojih bi se trebalo drzat.. ipak nakon vremena dopizdi..dodjes doma navecer da bi upalio forum,nesto procito kad vidis 50 novih postova,od tog 40 pitanja koja su prije 2 tjedna postavljana i 7 postova spama tipa "haha..."

jun 2007.

#44
Nisu svi ljudi vjeati u pronalazenju odgovora na internetu.A i dosta puta su ljudi molili da im se nesto odgovori ili prevede jer neznaju engleski tako da mi je zao napadati ljude jer su mogli naci odgovor na google a postavili su pitanje tu.Pa onda jednostavno treba citati odgovore na drugim forumima slicnog sadrzaja i pretrazivati sve stranice o Marihuani i nece uopce biti potrebno postavljati niti jedno pitanje tu.Sve se mo~e pronaci i bez ovoga foruma ali ovdje se dobiva mogucnost dobiti odgovor do kojega je netko dosao iz vlastitog iskustva.Ili kao sto je Sa splitskih ulica bio na predavanju neke strucne osobe i dosao na taj nacin do te informacije.

avg 2007.

#45
aktivni ugljen mozhesh kupit u svakoj apoteci.....inache sluzi za vezanje stetnih stvari u organizmu.... potrazhi u ljekarni pod CARBO MEDICINALIS.postoje tablete,granule i prah

avg 2007.

#46
Aktivni ugljen oliti Carbo Medicinalis sluzhi da vezhe na sebe stetne tvari u organizmu...Znatji kad se otrujesh bilo alkoholom,bilo thc,bilo da pokvarish stomak....uzmesh par tabletica i one povezhu na sebe svo zlo koje ti je u tijelu....nekad je potrebno postupak ponovit par puta,al rezultati su primjetni vec nakon prvog korishtenja... Aktivni medicinski ugljen mozesh kupiti u svim ljekarnama;)

avg 2007.

#47
Ne moraa baa biti otrovan,dovoljno je da neato ato nije u tvome tjelu prirodno si unjeo u sebe.Ne poma~e kod svih supstanci....ne poma~e...ili samo minimalno poma~e kod vecine droga. Ne mo~ea se otrovat THC-om.
cannebosanacPOZNAVALAC

avg 2007.

#48
THC nije zlo. nee da ga ve~e THC je dobar.:icon_lol: zezam se znam ata si htio rei ,ali sranje je u tome ato THC i ne ostaje dugo u tjelu svega nekoliko sati na kon konzumacije ,ali zato spojevi na koje se on raspane nakon par prolaza kroz jetru na svoje metabolite, 11-neato akrmlj ~gmlj nije bitno uglavnom spojevi koji nastaju raspadanjem odreene tvari metabolizmom tih tvari zovu se metaboliti, pun mi je k kemije ,a to jebe naae kokoai , ti metaboliti ,oni se znaju zadr~ati u tjelu povezani na masti i svaata joa neato i po par mjeseci ovisno valjda o tome koliko se konzumiralo .A ovi kurvini sinovi koji vutru smatraju za zlo ,dabogda im to zlo za lijeka trebalo,izmislili su ove testove na pljuva ku i piaalinu koji osjete i jako male koli ine tih metabolita i nakon par mjeseci nakon konzumacije,naravno i THC-a ako ga joa ima samo niko nije glup da puai par sati prije nego e ga testirati. Tako da i ako ste konzumirali prije par mjeseci mogu vas otkriti,u nekim dr~avama oitao sam ve planiraju raditi nasumice preglede voza a onih koji su pravi zdravi i nisu zapalili i ko zna kolio ve kad im poka~e da su konzumirali ,smatra se isto kao da su trenutno naduvani,oni se ne bore za sigurnost na cestama ,koju konzumiranje vutre uope i ne ugro~ava pokazali su testovi oni engleskoj lik ato je preko TV odradio a i ja sam sam dokazao bar 100 puta samo koga boli ***** za mene ili nekoga ovdje od nas ako je naduvan vozio i pet puta pa~ljivije ,oni e naravno rei da smo mi to napuaeni umislili da smo pa~ljiviji ,oni se bore protiv svih ljudskih osnovnih prava na ~ivot to su sve kurvini sotonini sinovi iluminatski o mamu im ***** viae pa dokle misle viae ovako,***** im svjetski poredak materin.

avg 2007.

#49
Evo citam forum neko vrijeme pa reko da se javim sa svojim iskustvom:)Zadnju godinu sam pocesto znao povuci koji dim navece prije spavanja i citajuci ovo reko da uradim test na mokracu posto kazu da se tu najvise zadrzava.Na prvom testu sam bio pozitivan 100%.11 dan od poslijednjega uzimanja opet sam uzeo test(tokom tih 11 dana uzimao sam puno cajeva i vode i probao sa jednom kutijom med.ugljena),opet sam bio pozitivan.19 dan opet test:),u ovih osam dana sam pio litrima cajeve,uzimao moduretike(sredstva za izmokravanje)i uradio test,zamislite opet pozitivan...Moram napomenuti da se dugo godina bavim sportom i da nemam nikakve masne naslage jer kazu da se THC tu najvise zadrzava.Tokom ovih dana sam samo jos vise pojacao sa voznjom biciklom i malo cesce sam isao u teretanu.Sada sam samo nastavio sa ispijanjem caja i u prosijeku uzimam dnevno oko 1kg.limuna kojega pijem kao sok.Cekacu do 30 dana i opet radim test pa se javim:)Mislim da nema sanse da se pravilno odredi koliko se THC zadrzava u organizmu.Pozz svim na forumu.
LucidDreamAMBASADOR

avg 2007.

#50
Niko nije ni rekao da se moze tacno odrediti koliko THC ostaje u telu,nego smo napravil neki min & maz,neki prosek....nismo mi masine pa da bude tacno kako predvidimo...peace & respect
LaidbackPOZNAVALAC

avg 2007.

#51
Pusio sam redovito zadnje 2 godine (znaci dnevno minimalno gicu) i morao sam na test. Nisam pusio 7 dana i bio sam pozitivan. Nisam se nista posebno cistio, osim sto sam pio medicinski ugljen (glupost - jer ne pomaze nista u ovome slucaju). Test su mi prebacili za iduci dan jer je ovo bio uzas od rezultata. Taj dan sam popio oko litru i pol Uvin H caja i jos nekih litru Tonidren otopine (Tonidren nije puno pomogao jer tretman ciscenja traje dva tjedna). Mokrio sam ucestalo. Ujutro sam popio jos nekih litru Uvin H caja te se normalno pomokrio (zuta, koncentrirana mokraca). Test mi je bio u 15h. Pola sata prije testa sam se jos jednom pomokrio, te popio litru pive u par minuta. Dosao sam na test, pomokrio skoro prozirnu mokracu. Rezultati testa su bili negativni. Moguce se ocistiti u manje od tjedan dana, makar bio i redoviti pusac. Vjerujem da je Uvin H caj nesto pomogao, ali mislim da je piva prije testa bila presudna u brzom ciscenju.

avg 2007.

#52
I recimo da te uhvate, najebes, platis kaznu masnu, za mjesec dana opet te uhvate... i opet isti *****... (duvao ti ili ne...) Ok, bravo care, pusio sam prije tjedan dana, vise nikad necu bit sposoban za voznju, jer kad se jednom napusis, gotovo je, napusen si citav zivot, kazni me molim te da se opametim... Ovo je nesto od cega mi se najvise sere, stvarno takav debilizam da je to nenormalno... Ako ovo prodje kod nas na balkanu, nek ide sve u ..... znate vec

avg 2007.

#53
Laid nisi se procistio, samo si pivkana pomokrio :)

avg 2007.

#54
Ok.slazem se ali ja sam htio da vidim koliko ce meni trebati da se ocistim jer ja test nisam morao da radim ali cisto iz znatizelje sam to probao:)Interesuje me kakva su iskustva kada se ocistis i test pokaze da si negativan jeli to to ili postoji mogucnost da se opet na testiranju pojavi nakon par dana???
Yami_RazielAMBASADOR

avg 2007.

#55
ja cu sad jedan dan imat test...zadnju pljugu prekjucer zapalio ali cist sam vec :)))...inace prije testa samo gro vode popit i to je to....
LaidbackPOZNAVALAC

avg 2007.

#56
Jednokratno ciscnje, sta ne... :) Da je iduci dan bio ponovo test, bio bi pozitivan :D

avg 2007.

#57
Ovo sto kaze yami ima logike, na dan testa, normalno se pomokriti, a prije samog testa (20 - 30 minuta) popiti tekucine koliko mozes... Ideja je da se tekucina koju ces pomokriti cim manje zadrzava u tvome tijelu, da ne stigne pokupiti na sebe THC odnosto te njegove spojeve sa kojima test reagira... Barem meni tako logicki zvuci, a Laidbackova i Yamijeva prica potvrdjuju... Mislim ipak da ako sigurno zelite proci test, varajte! Koristi laznu mokracu, ili pravu od nekoga tko sigurno ne pusi...
Yami_RazielAMBASADOR

avg 2007.

#58
ne neg mislim...ja sam 6 mjeseci iso na ta testiranja,svaki tjedan,uvjek bio negativan a pusio svaki dan...dan prije testa ujutro pljuga,cijelo podne pijem ugljene..popijem ih 4 do kraja dana,ujutro nalit u sebe litru i pol vode 2 sata prije testa,nakon 30 minuta moras na wc...i tako svakih 10 min...popit jos casu dvije prije testa,dobijete prozirnu ali svejedno zuckastu pisalinu,mislim ti frajeri kaj to testiraju na plocice ne gledaju uopce to.... al ako vam se mokraca salje na labaratorijsku analizu,onda ste najebali...to ce nac THC da ga jebes...osim ako ste stvarno bili cisti duze vrijeme.....a nemrete varat jer vam vide sve elemente u urinu pa znaju dal ste varali....

avg 2007.

#59
kako ne mozes varat... Uzmes od frenda koji ne pusi (ako imas takvog) mokracu i sto ti mogu... pa nece radit DNA testiranje...:icon_lol:
Yami_RazielAMBASADOR

avg 2007.

#60
nemozes tamo tak...pregledavaju te...jedino ako bi drzo u ustima urin od frenda a sumnjam da bi to radio....

avg 2007.

#61
:icon_lol::icon_lol: budale...:icon_lol: cekaj, pa ko je tebi te testove radio kad te pregledavaju do te mjere...?
Yami_RazielAMBASADOR

avg 2007.

#62
nije meni nitko to radio...nego to mi je pricala ova psihicka kod koje sam bio(ona me slala na normalne testove,s plocicama)...a frend iz skole je svakih 2 tjedna moro na to ici al je bio presto pljugat pa su testovi prestali i sad sve ok :)))) uglavnom...na plocice je lako zajebat,al krv,kosu i labaratorijska pretraga je uzasno tesko za sjebat...ako ces i uspjet to nece biti zato kaj si ti nekaj napravio nego zato sto su oni nesto zaboravili napravit u labaratoriju^^

sep 2007.

#63
evo, meni je danas 14 dan ato sam ist, test u imati mislim (nadam se) za nekih mjesec dana... pijem redovito puno vode, multivitamine, zeleni aj, silymarin kapsule, na poslu svakako fizi ki radim... puaio sam ne baa svaki dan, nekih dvije godine, nije bila ekstra kvaliteta i to, osim ponekad... test e biti malo ja i, zna i sve komletno od droga i ostalog... sad mene zanima vaae mialjenje prema vlastitim iskustvima kakve su mi aanse...? i molim joa prijedloga za iaenje, joa imam vremena... HVALA.

sep 2007.

#64
trci i znoji se dosta i bices ok...

sep 2007.

#65
sigurno nece niata pronaci

sep 2007.

#66
2 tjedna i joa mjesec dana? Ne bi ti pronaali ni molekulu brate:))

sep 2007.

#67
zna i prognoze su dobre... bumo vidli je li bre...

okt 2007.

#68
sad za sve jedan prijedlog... >>SIRUP TONIDREN
...geras...ISTRAŽIVAČ

okt 2007.

#69
Obisao sam 2 bolje snadbevene apoteke(u Srbiji) i tog sirupa nema svi me gledaju kao da sam s marsa pao!Za sad ostajem na uglju... Evo ja sam poceo da ga konzumiram ovako: prvi dan 4x3 drugi dan 2x4 i 2x5 kao da na kraju pojacam efekat bas,bas! A sa druge strane poceo sam da treniram sklekovi,zgibovi...Uzeo sam i tegove za noge,za trcanje i rukavice za dzak.Ovo lupanje u dzak 5 do 10 minuta non stop punom parom nije ni malo lako! U naredne dve nedelje samo trening i da poceo sam i kreatin da uzimam.Posle dve,tri nedelje ima da ponovim to sa ugljem i onda posle odprilike mesec dana uzimam test u apoteci da se testiram! Ako neko misli da gresim negde neka me slobodno ispravi!!!
...geras...ISTRAŽIVAČ

okt 2007.

#70
I ja bi trebao da idem pa da se ne ispalim.Iskreno se nadam da cu se iscistiti za ovih mesec dana! Mada mi cudno to kad je opet otisao na brod i da su tek tako posle dva meseca kao ajd da ga testiramo...Jedino ako nije tamo sa jamajcanima purnjo pa ga neko provalio!
...geras...ISTRAŽIVAČ

nov 2007.

#71
Uh al sam se ispalio s ovim testom u apoteci!!! Pokazuje samo ako si uzimao u zadnjih nedelju do dve dana nesto...Dzabe bacio 700kinti! Grrrrr...Oce li neko da kupi?:icon_smile:

nov 2007.

#72
da li zna netko kolko bi mi se moga zadrzad thc u telu ako sam pusio 7 mj svaki dan. sad ne pusim vec 3 nedjelje, a valjda cu brzo na testiranje
EXARPPOZNAVALAC

nov 2007.

#73
Pa prijatrelju, mislim da si ve negativan. Kupi test i testiraj se. To ti je nekih 40-ak kuna, mislim.

nov 2007.

#74
pusio sam neredovno (mo~da svaki trei dan) od septembra 2007. prestao sam pre 3 dana jer mo~e da se desi da me moji odvedu na testiranje... zanima me koliko mi teba dana, i na koji na in da se o istim... itao sam ovo, i video za aktivni ugalj al neki ka~u i da ne poma~e.. ne znam za taj uvin h aj, ili taj sirup... BA` BI MI ZNA ILO DA MI NEKO ODOKATIVNO KA}E KOLIKO BI MI VREMENA TREBALO, I `TA DA KORISTIM.. HVALA U NAPRED
Kurblaj KanAMBASADOR

nov 2007.

#75
A nitko to ne zna to no i svakom je ovjeku druga ije Oko aktivno su ugljena podjeljena mialjenja Jedno je sigurno da se br~e istia ako lo ea ogromne koli ine tekuine i znojia se i sli no
elephant0rAMBASADOR

nov 2007.

#76
Za brzo ciscenje potrebno je piti najmanje 2L vode ili cajeva nezasladjenih dnevno, i uz to konzumirati puno vlakana u vidu voca i povrca svjezeg. Sve sto ubrzava stanicni metabolizam je pozeljno.. visa temperatura okoline, sauna, fizicka aktivnost tipa sport, sex, kopanje, obilno znojenje. Najgora stvar za ciscenje koju covjek moze napravit je nastavit u sebe trpat junk food, alkohol i sjedit na kaucu pred TVom. Ako se netko zbilja potrudi sljedit gore navedene savjete, moze se iscistit za par dana bez problema. Naravno pod uvjetom da mu organizam nije u malo tezem stanju vec duze vremena sta se tice prehrane i nezdravog stila zivota opcenito.

nov 2007.

#77
Dva dana stroga dijeta sa cajevima i vitaminom c non-stop,provereno uspeva,pa ko moze da izdrzi....
elephant0rAMBASADOR

nov 2007.

#78
Cilj je potaknuti metabolizam, a ne usporiti ga.. dijeta usporava izmjenu tvari u nadi da organizam zadrzi sto duze energiju koju posjeduje.. inace izgladnjivanje nebih preporucio nikome za nista.. a najmanje za mrsavljenje. Kontra produktivno je u vise aspekata.

jan 2008.

#79
Dobra noc:popcorn: Dokle god ima u krvi sta da se metabolise,krajni produkti ce se nesto kasnije javiti u urinu. E onda mi je nekako sasvim logic da se poslednji produkt tog metabolizma nadje u urinu, ne u krvi.:angry015:

jan 2008.

#80
U krvi ostaje x dana a u mokraci mo~e i x tjedana.

jan 2008.

#81
Ja brate uzmem popusim 3 na dan i posle ne pusim 3-4 do 5 meseci pa opet tako.......koliko li se meni zadrzava ??????? DA LI ZNATE??? :watchplant:

jan 2008.

#82
:bananallama: ovo mi je zakon post i samo da dodam, ja sam pila TONIDREN da smraavim i dobila sam bubre~ne napade i mjesec dana sam bila u komi...

jan 2008.

#83
PRIJE POSTAVLJANJA PITANJA PROCITAJTE: Jednostavno,za sve one koji misle da baa za njih imamo tocne podatke: -ako ti je testiranje u roku par dana a puaio si danas imaa vrlo male aanse da ces biti - -treba znati da je onaj test iz apoteke 100x lakae proci nego onaj u bolnici -mo~ete se pokuaati izvuci da nevalja test i tako si kupiti joa par dana ili reci da je od pasivnog puaenja(ne pred doktorima jer oni znaju da onda nebi bili +) -kad vam zbog necega u bolnici vade krv ili testiraju piaalo NE tra~e droge,osim ako je to netko platio i samo u posebnim situacijama,npr. dodjete ukomirani pa da vide ato ste sve uzeli -ko ~eli saznati kako prevariti test ili kako se pr~e ocistiti test neka procita cijelu ovu temu i naci ce puno odgovora -isto tako na osnovu vec prije postavljenih pitanja mo~ete vidjeti koliko vam otprilike ostaje(npr. ako je neko pitao:puaio sam danas,za 6 dana mi je test hocu li biti -,ako ja vama test za 7,8,9... dana,tih par dana niata ne znaci jer vi mo~da imate spotiji metabolizam ili ste puaili bolju travu) -Najva~nije od svega opuateno pristupite tome,vjerovatno imate dosta aansi za izvuci se a ako ne objasnite kako stoji situacija i da je trava o.k. ili ako trebate to objasniti ljudima koji to jednostavno nebi prihvatili onda la~ite,natjerali me da povucem dim,lik mi puhno u facu,ubacili mi u cigaretu...... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

feb 2008.

#84
poz svima...aj neka mi neko kaze,danas sam dao urin,pre 5 dana sam uzeo dva dima samo,a pre toga nisam jedno pola godine minimum uzimao,da li postoji veratnoca da mi bude neshto u urinu,tj da test bude pozitivan...znachi samo dva dima,posle dugog perioda...hvala na odgovorima..hitno mi je:(

feb 2008.

#85
ako vam ovo ne pomogne neznam ata bi moglo @miki83 doktor je na bolovanju im se vrati poslaemo ti rezultate virtualnog pregleda na mail

feb 2008.

#86
ozbiljno pitam,ako znash da mi odgovorish odgovori...nemoj me lerash ko debila
LaidbackPOZNAVALAC

feb 2008.

#87
Uz toliko puno informacija sta si dao i ja se cudim da ti vec nisu izracunali koliko dana, sati i minuta ces bit pozitivan... Ajde malo procitaj po forumu, pa ces i sam shvatiti neke stvari... Ali da, moguce je da budes pozitivan, a isto tako je moguce i da ne budes pozitivan. Zato das sitne pare za test prije pravog testa, pa znas na cemu si...

feb 2008.

#88
pa kad se ne razumem,prelistao sam forum...samo me zanima da li je to moguce...mislim jebena dva-tri dima...
LaidbackPOZNAVALAC

feb 2008.

#89
Drugi put PROCITAJ, ne prelistaj. To ti zavisi od osobe do osobe... Nekome ce ta 3 dima ostat tjedan dana, a nekome dan. Ali nije mi jasna jadna stvar. Ako si isao na testiranje, onda odmah znas dal si pozitiva ili negativa. Da nisi ti slucajno isao na testiranje urina nevezano za test na THC?

feb 2008.

#90
urin je danas poslat...radice se vecheras,jutros sam ga dao kad sam ustao...zanima me jel da brinem ili ne...tj dal je moguce da se neshto vidi...inache od tada sam pijanchio par puta kao i tada,i kada sam uzeo samo sam legao da spavam,nisam se uradio nishta spec...i posle toga sam pijanchio svako veche...ali preko dana sam pio dosta vode i chajeva...
LaidbackPOZNAVALAC

feb 2008.

#91
Najvjerovatnije ti se nece vidjet, iako je jutarnji urin koncentrat ~eai... Da ne tlacis ovdje po forumu, jer ti nitko ne moze tocno odgovorit, odi lijepo do ljekarne, kupi THC test i testiraj se pa vidi sam.

feb 2008.

#92
i to shto kazesh...hteo sam samo da se informishem ,jel me uvatila prpa malo,a nemam gde da uzmem te testove ovde kod mene sada...pa chisto da se raspitam

feb 2008.

#93
imaa sto pedeset odgovora na tvoje pitanje zato te leram (ata god to zna ilo) pis and inspekt

jun 2008.

#94
Ej, ljudi evo jedna pozitivna vijest na koju se mozete izvuci: Ako je neko bio pozitivan na opijate samo recite da ste jeil pletenice sa makovim zrnom, potrebno je 6 komada da budete pozitivni, takodje moze se desit da kad popijete Coca Colu da budete poz na alkotestu... Ove tvrdnje su provjerene, gedao sam na TV-u, cuo sam da mozete skenjati krivicu na banane sto se tice THC, jer one imaju malo THC u seb... E sad jedno pitanjce: Cuo sam ako se pije jogurt da se thc moze izbacit iz tijela za nekih 1/3 brze no inace... ISTINA? LJUDI! MISLIM DA SAM SKONTAO KAKO PROC TEST! Pali samo u slucaju da niko ne ide u WC s vama... Jednostavno, nadjite dobrog jarana koji ne pusi, zamolite nek vam se popisa u bocu(koju cete moci zatvorit i cuvati), cuvajte je negdje ustekanu, i kad vam dodju starci traze da uradite test, jednostavno uzmi test, nadji bochicu pravi se da pisas, prolij tu mokracu na test...

jun 2008.

#95
:rofl::rofl::rofl:
LucidDreamAMBASADOR

jun 2008.

#96
Uh brate...Nova vremena..Cudno..Niko se dosad nije setio toga... :)
pecko88ENTUZIJASTA

jun 2008.

#97
Ovo za kako da se prikrijes na test za opijate sam gledao na Disovery, potocno MythBusters. Dali su jednom "Otcu" iz crkve da jede i da daje mokracu. Pred da je pojeo semena sa nekih "Beagles" je bio negativan, posle je ispao pozitivan. Narocno su izbrali popa jer bi vjerojatnost da se on ne drogira je veca. A ovo za CocaColu, banane i jogurt neznam. Ali za jogurt znam da pomaze da se tjelo oslobodi svakavim toksinima, ali koliko brzo, kako i sta neznam.

jun 2008.

#98
To je vise bila zajebancija nego ozbiljnost... Al nije los fazon zar ne?
Kurblaj KanAMBASADOR

jun 2008.

#99
Imaa ak i na netu za kupit urin u prahu ak dobijea mali grija da se ne skonta da nije iz tebe
NarquilaENTUZIJASTA

jun 2008.

#100
Naravno da nece upaliti!!! Mnogi su pokusali pa su pisali ponovo:eyebrows:
DžidžadžojacPOZNAVALAC

jun 2008.

#101
Nisi ti niata skontao : ) to se dugo praktikuje samo je glupo ato to javno piaea nikada se ne zna ko ita forume, skoro su ortaku davali strejteri mokrau kada ga je keva testirala da li je nastavio da puai.

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se