LEGACY
Vutra + caj (mesavina)
26 odgovora9,037 pregleda
39 REP78%
→ Istraživač
avg 2009.
avg 2009.#1
evo pitanje zanima me dal je itko probao mjesati vutru i neki caj, i kako mu je bilo. prijatelj i ja namjeravamo isprobati, mislim da bi s cajem bilo zdravije nego s duhanom a mozda ima i bolji okus xD evo raspisite se
p.s. ispricavam se ako slican thread vec postoji :D
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
avg 2009.
avg 2009.#2
Ja sam probao puaiti zeleni
aj, takoer da vidim jel mo~e poslu~iti kao zamjena za duhan, koliko se sjeam nije bilo loae ali nije ualo u praksu.
Bude naj
eae presuh
aj
euforija
AMBASADOR1.538 REP1%
→ Legenda
euforijaAMBASADOR
avg 2009.
avg 2009.#3
mi duvali s mentom... guba je par puta al onda je riganje kasnije...
39 REP78%
→ Istraživač
maj 2014.
maj 2014.#4
Je l probao neko sa cajem umesto duvanom? :D I kad kazete caj, je l se misli na ono iz kesice ili neke susene listove? (posto je bilo i drugih tema)
Ja sam probao sa cajem od nane iz kesice sto je izvadjeno, odlicno gori, nekako hladan i osvezavajuc dim... sad nemam pojma je l sme da se pusi to iz kesice?
artistic
LEGENDA5.372 REP4%
→ Zmaj
artisticLEGENDA
maj 2014.
maj 2014.#5
ja sam isto probao sa mentom, mislim baa
aj od mente istresen iz one
ajkovske vreice :P nije loae, ali treba svakako duhan, i treba pazit koliko stavia jer ako je puno ubije hahaha...a takoer ubije fini miris vutre...ok je, ko voli nek izvoli...
ajzak43
ISTRAŽIVAČ151 REP67%
→ Entuzijasta
ajzak43ISTRAŽIVAČ
avg 2014.
avg 2014.#6
haha cuj bljuvanje od caja,u mene skolski (inace tezak slucaj) osusi koru banane,na sitno je sredi,smota i ispusi.izgleda da nema nekih efekata cim se ne zali.
34 REP68%
→ Istraživač
BoogaMooMan
POZNAVALAC1.402 REP89%
→ Ambasador
BoogaMooManPOZNAVALAC
jan 2016.
jan 2016.#8
Ja sam jutros napravio bong i stavio malo
aja od nane
isto da vidim da li funkcioniae kako valja. Najobi
niji
aj iz kesice izvaen. Moram rei da uopate nije loae kako sam o
ekivao.
Kapisla
ENTUZIJASTA556 REP89%
→ Poznavalac
KapislaENTUZIJASTA
feb 2016.
feb 2016.#9
Kad se samo setim kako sam kao klinac jednom drugaru davao da duva, a ono lipin caj...ajoj, kako se tripovao druskan. :D
Nego, ako zanima me, sta se vise oseca kad se pomesa, caj od nane ili marijana? :)
No Joke
ZMAJ71.675 REP
No JokeZMAJ
feb 2016.
feb 2016.#10
Meni sad baa ~ao ato si probudio ovak glupu temu. Pijte
aj, nemojte ga puait ata vam je. Kukulele, ak je neat napravljeno za pit se pije. Zamisli da ja sad popuaim svoje
arape, zaato...? One su izmialjene da griju noge, ne da se puae. Tako isto i za
aj, napravljen je za kuhanje i pie.
Kako svijet odmi
e nebi se
udio da po
nu amrkat travu i puait parizer salamu za koju godinu :fuck:.
Kapisla
ENTUZIJASTA556 REP89%
→ Poznavalac
KapislaENTUZIJASTA
feb 2016.
feb 2016.#11
Ne znam, nesto me bas zanimalo sta li se vise oseca, nana ili mara. Nisam nikad mesao pa me zanima da li bi kao nana mogla malo ubiti miris marihuane.
A ako cemo realno, i jedno i drugo su osusene biljke, a kanabis se i jede i pusi i pije kao caj i sta sve ne, tako da, ono...sto ne moze i nanana. :D
L0oD
ZMAJ85.106 REP
L0oDZMAJ
feb 2016.
feb 2016.#12
Ima toga na forumu,probali ljudi :) a o mirisu nisu komentarisali.. elem,mos probat,nista stetno... al mara ce se vise osecat ;)
changadmt
LEGENDA8.885 REP39%
→ Zmaj
changadmtLEGENDA
feb 2016.
feb 2016.#13
A zapravo u vecini chajeva sto kupis,u kesicama je mesavina nekih njima jeftinih trava,sa aromoma npr hibiskusa ili od cega bi vec trebao da je caj...otvoris vise kesica razlicitih vrsta chajeva i u svakoj nadjes istu smesu, samo sa drugom aromom...
Jednom davno sam probao travu sa cajem kad nisam imao duvana,i znam da sam kasljao ko magarac, da mi je bilo bolje da sam cistaka smotao...
Probao bih mozda sa kamilicom, jer je npr odlicna kad je dodas dmt-u,ali o tome vec ne sme da se prica ovde (a o alkoholu i duvanu moze...:crazyd:)
21 gram
LEGENDA5.208 REP2%
→ Zmaj
21 gramLEGENDA
feb 2016.
feb 2016.#14
Baa skoro nisam imao duvana na gajbi, pa smo aveca i ja meaali sa nekom
ajnom meaavinom i bilo je fino za puaiti. Mislim da je tu bilo i nane i lipe i hajdu
ke trave i verovatno joa ko zna
ega. Fino je mirisalo i nije bilo jako za grlo kao ato sam o
ekivao da e biti.
Mislim da je definitivno zdravije puaiti bilo koji
aj od komercijalnog duvana, a pogotovu od onog iz pljuga, al' eto...
ovek se teako reaava loaih navika.
avg 2009.
1 / 14
avg 2009.
feb 2016.