VUTRA
ForumMarihuanaUpotrebaBlut vs rizla vs bong vs pipe?
LEGACY

Blut vs rizla vs bong vs pipe?

40 odgovora5,734 pregleda

jul 2012.

#1
Sto preferirate za vuvu? Motat u blunt, rizli ili bong odnosno pipe... Ili ima vas i gladnika? hahah Takoder zanima me postoji li velika razlika izmedu blunta i rizli ? Ispircavam se ako vec postoji tema ili je potrebam move... Relativno sam nov na forumu, i svaka cast ekipa, no koliko sam ja njemu jos nisam naisao na ovakvu temu U oba slucaja moze lock ;)
nox1cousENTUZIJASTA

jul 2012.

#2
Ja peglam samo na bong. oju sam pusio zadnji put prije 3 tjedna, a prije tog nisam 2, 3 mjeseca. Samo cisto bong
Pablo EscobarENTUZIJASTA

jul 2012.

#3
Nisam probao ni blunt ni bong (nadam se da jednog dana hou),ali sam nargilu gdje sam naravno cisto i bas sam se smazo i puno bolji osjecaj nego kad s rizlama pusim
BladeZMAJ

jul 2012.

#4
Nema do bonga....
$DoLaR$POZNAVALAC

jul 2012.

#5
samo rizla.....
Pablo EscobarENTUZIJASTA

jul 2012.

#6
Cypress Hill - Hits from the Bong - YouTube x)

jul 2012.

#7
blunt mi se ne svida,brzo gori,imam osjecaj ko da imam kovacki mjeh u ustima koliko se uzari :) bong mi je ok,jedino nisam probao vaporizator,tako da mi je od svega najbolja rizla,jer ako me na kraju ne ugrize za grlo imam osjecaj ko da nisam ni pusio :D ali pase sve,zavismno od situacije.

jul 2012.

#8
bong je majka, pogotovo ako je ato vei pa kad ga napunia do vrha i kad je teaki dim da te zakaalje (a ti ne daa da izae) pa kad imaa osjeaj da e ti plua eksplodirati... za haa je nargila odli na ali se mora uz haa staviti i duhana za nargilu...
Z&NZMAJ

jul 2012.

#9
Blunt samo za posebne prigode, istaka unutra naravno :) Bong je za nabrzaka, kad mi se neda motat :) Rizla... motanje je ritual :) Canna maslac ili mlijeko :) to je poseban do~ivljaj, kao i vape :) Sad me sjeti...sutra bi trebalo neato skuhat ;)
naturaPOZNAVALAC

jul 2012.

#10
ja sam staromodna, moj crnac mi samo u zlu mota

jul 2012.

#11
Kanna maslac? Mislimo na istu kannu? Ako da... Moze recept ili je ista frka kao i sa vutra putterom? Posto imam prijatelja koji nevoli vutru(ima svoje opravdane razloge) al zagrizen je za prirodne psihoaktivante, tako da roka kannu... Uskoro mu je rockas..Msm da nemoram dalje pisat =D

jul 2012.

#12
Kanna maslac? Mislimo na istu kannu? Ako da... Moze recept ili je ista frka kao i sa vutra putterom? Posto imam prijatelja koji nevoli vutru(ima svoje opravdane razloge) al zagrizen je za prirodne psihoaktivante, tako da roka kannu... Uskoro mu je rockas..Msm da nemoram dalje pisat :D Inace preferiram old style rizle... Nisam bio u prilici za nargilu iako mi je bong drama, no nemam svoj trenutno... Jedino sto bih volio trenutno probat, po pitanju bluntova je blunt s mangom... Tko zna, mozda ima nestu i u tome ;)

jul 2012.

#13
ne znam na ato ti to no mislia ali mi kao canna-maslac ili canna-butter ili vutra puter smatramo samo jednu stvar, to je maslac ili puter obogaen THC-om. viae o njegovoj izradi ea nai na ovom forumu...

jul 2012.

#14
Kanna - Wikipedia, the free encyclopedia Kanna-legalna "trava" Dobra stvar kad nema gande... Znam za vutra maslac... Namjeravam ga napravit kroz koji dan ;)

jul 2012.

#15
dru~e, mani se tih sranja i nemoj ih ni spominjati na ovom forumu, to je kemija i nikako ne mo~e biti dobro za tebe...

jul 2012.

#16
Kralju... Nisam previse istrazivao to sranje... Sve sto znam o tom daje nerealno jeftina,legalna i navodno jako slicna vutri.. Nisam je probao, al imam zelju... No uvjek cu poslusat savjet dobrog druga ;)

jul 2012.

#17
rizla,navika...
#18
Uglavnom rizle, ponekad bong (kad se nadje :icon_biggrin:)
CreyzuISTRAŽIVAČ

jul 2012.

#19
najcesce rizla :cool44:,nista lepse nego kada te pukne euforija dok motas ,osecaj skoro kao da si se napusio :D ,jos ako te ispostuje kvalitet posle ... ko dusa :dada
SpongeBongENTUZIJASTA

jul 2012.

#20
rizla,kad ostanem bez ili kad je vani zima da ne mogu rolat palim pajp

jul 2012.

#21
rizla,u roli.....sa filterima...uvijek kutija od cigara se raspadne a to me ubi.

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se