VUTRA
ForumMarihuanaUpotrebaLexilium i Marihuana
LEGACY

Lexilium i Marihuana

50 odgovora10,360 pregleda

mar 2016.

#1
Prestala sam konzumirati Marihuanu SAD e evo mjesec dana. Ali zbog posla koji obavljam pod velikim sam stresom. Evo jutros sam se neato malo zakacila sa mamom oko sitnice i joa sam ~urila na posao i dobila sam napadaj te sam sve poruaila sa stola od bjesa. Doala sam sebi tek nakon ato sam popila 3 mg lexiliuma. Mozete li mi reci, ako netko ima iskustva kakav je efekt nakon mixa bromazepama i THC-a?
fakiPOZNAVALAC

mar 2016.

#2
mani se ti tableta :djede: efekat je debilan i svakom u najsirem luku preporucujem da se kloni tableta bolje onda propusi ponovo nego to da si radis !

mar 2016.

#3
pusenje ubija.popij ulja
fakiPOZNAVALAC

mar 2016.

#4
ja sam i mislio da propusi thc jer vidim da nigde i nije napisala da je nikotinski ovisnik !

mar 2016.

#5
ne ubija samo nikotin nego udisanje spaljenog materijala bilo koje sorte.

mar 2016.

#6
Ljudi radim u kasinu i koncentracija mi je potrebna tako da se ne mogu spusiti na poslu i moram piti lexilium iako bih to najradije bacila. Ali zanima me kakav je efekt mixa marihuane i lexiliuma? Zato ato BiH rado nakon posla ispusila jednu dzokicu

mar 2016.

#7
sativa ne dira tjelo samo um mozes sasvim normalno radit .samo neznam hoce li ona imati ikakv sedativan efekat. a za tu kombinaciju ne znam
wuvuzelaAMBASADOR

mar 2016.

#8
Moja preporuka je ako si grower da nadjes neku sativu ili hibrid sa "focused" efektom,tioa Power Plant ili Green Crack,ako je vjerovati leafly.com Ili nesto sto ce licno ti goditi ,jednu prije posla,drugu poslije ,neku za opusstanje indica dominantnu

mar 2016.

#9
Pijem lexilium ve neko vrijeme i ne mogu naglo prestati konzumirati ove tablete jer su posljedice u~asne ukoliko ih naglo ostavim. Samo me zanima je li uredu konzumirati marihuanu dok sam pod dozom ovih tableta... Otkucaji srca su mi dosta usporeni i imam osjeaj kao da sanjam dok tablete djeluju... Samo me zanima mogu li posljedice biti fatalne ukoliko to konzumiram zajedno.

mar 2016.

#10
tako djeluju na tebe i ti ih idalje pijes? vutra povecava otkucaje srca https://www.quora.com/Should-I-smoke-weed-instead-of-taking-Bromazepam-to-handle-my-anxiety?share=1 ovde kazu da nebi smela
jesamZMAJ

mar 2016.

#11
posljedice sigurno ne mogu biti fatalne, mo~da neugodne, ali to neea znati dok ne probaa, zapali nakon posla pa vidi

mar 2016.

#12
@amneziaHaze znam, znam. Ne mogu druga ije. Ljekar mi je rekao da ih nastavom piti, ali mi je smanjio dozu na 3 mg 2x na dan. Naglasio je kako ih ne mogu odmah prestati konzumirati ve postepeno smanjivati dozu dok mi se stanje ne poboljaa. Psiha mi je u kurcu totalno.

mar 2016.

#13
to su baby doze bromazepama, ako ti se pali, posle posla pali, umreti neces a sama ces videti kako ta sinergija deluje na tebe pa odluci za dalje. samo ni jedno ni drugo te nece resiti stresa koji ti pruza kasino. potrazi manje stresan posao

mar 2016.

#14
cudno mi djeluje ali eto valjda je to ljek pa necu da nista pricam.inace sam veliki protivnik kemije. ako znas engleski procitaj clanak ako ne pogledat cu da ti prevedem?
sbcjeceoLEGENDA

mar 2016.

#16
Jebes takav posao ako ti zezne zdravlje i psihu.. Pokusaj da nadjes i neki ventil tipa neka aktivnost, setaj se, trci, teretana, priroda, plivanje, jahanje otkud znam, sta god ti se svidja ali da ne bude u zatvorenom prostoru, a sto se tice lekova i trave, kad je drugu umro cale na dan sahrane su mu dali nesto za smirenje jer logicno je covek bio u totalnom rasulu, i posle sahrane kad je prosao deo sa rodbinom povedemo mi njega malo da iskulira i zaboravi i ostalo, zapalilo se, covek je pao u nesvest od 3 dima, a nije da mu je prvi put, tako da ume da bude losih reakcija, samo ne znam sta je on tacno od lekova tad popio..

mar 2016.

#17
Evo samo da kazem ukoliko jos netko bude u situaciji kao ja... Iako sam tek 3 sata nakon sto sam uzela lexilium ispusila dzidzu, oborilo me. Spavala sam 8 sati u komadu i kad sam se ustala osjecala sam se kao da me je kamion pregazio

mar 2016.

#18
blago tebi, al nemoj vise :)
StipeZMAJ

mar 2016.

#19
Moj stari jede te lexaurine/lixile ko bombone i duva tu i tamo. Nikad nista.

mar 2016.

#20
Bravo stari!
Rope73ZMAJ

mar 2016.

#21
Ja pijem lexove i pusim 365 dana. Lex varira kolicina od 0 do 6 kom(odjednom). Kad imam dobre ganje uglavnim mi ne treba lex (indica skida sa lexa!). E sad, ja imam probleme sa spavanjem, lex mi umiruje misli. Nista ti nece biti 100000% Edit: osim tog kamiona ujutru ;)

mar 2016.

#22
Zapali poslje posla...i probaj nac drugi poso ako te taj tolko smara ...skini se s leka, ja sam sa psih lekovima imo losa iskustva reakcice na nagli prestanak i boravak u bolnici, to je mozda licno do mene al svejedno...s vutrom nikad problema ;)
lukasAMBASADOR

mar 2016.

#23
radio sam u kasinu,znam kakav je to posao,aparati zuje,lupaju po tipkama,gube skoro uvijek,znaci nervozni sjebani itd,dobar dio te energije prenose na tebe i sati i dani prosto postaju teski,ako neznas da se iskljucic pada ti koncentracija pa te jos dodatno optereti uplata i isplata,pusiti u takvom ambijentu nije zdravo,ja licno sam morao psihijatru,preporucio mi je dijazepam,jedna ujutro i ravno do mora,a lexilijum je puno blaza varijanta,tako da slobodno mozes opusteno uzivati.i pusti price hemija ovo hemija ono,da nema analgina ja bi morao glavom udarat u zid:zvezda::

mar 2016.

#24
Bilo koji problem je, ili rjesiv ili nije, s tim da kod ovog drugog, ipak, postoji jedno rjesenje - produzi dalje. Ali, ukoliko je rjesiv, onda postoji mali milion rjesenja, a ne samo dva. Nemoj zezati da je to stresan posao. Dolazi ti samo jedna vrsta ljudi, a to su ovisnici o kocki. Zamisli kako je "salterusama" kojima u jednom danu dodje 300 razlicitih profila nezadovoljnih i ogorcenih ljudi, ili laborantima koji istim tim nezadovoljnim ljudima moraju kakicu gledati i njuskati, ili medicinskim sestrama, koje im moraju brisati i prati guzu poslije kakanja?! Ukoliko vec nisi, otidji do dobrog psihologa. Vjerujem da ce on prepoznati tvoj pravi problem.
TudumTrassISTRAŽIVAČ

okt 2016.

#25
Raspitaj se s doktorima imas one online di mozes pricat snjima priko live chata

okt 2016.

#26
i ja sam radio u njima ne znam jel se vama desavalo ali od onih monotonih zvukova na aparatima znao sam upast u trip i samo mrmljat one zvukove XD

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se