VUTRA
ForumMarihuanaUpotrebaStabljike u mleku?
LEGACY

Stabljike u mleku?

38 odgovora4,360 pregleda
markancicISTRAŽIVAČ

jan 2014.

#1
Ovako... kao sto naslov kaze,imam bas hrpu stabljika,da ne objasnjavam kako i zasto,pa me samo zanima da li je netko probao i koliko tih stabljika meni treba da bi se nas 4 lijepo zabilo... :D :) zanima me jos da bi to trebalo sve samljeti kao sto kaze google i youtube,znaci staviti sve u blender i u prah prevoriti...i ubaciti u kuhajuce mlijeko...jer kao mlijeko,odnosno mast otapa bolje thc nego voda...i kuhati to sve malo tako...i onda procjediti i to popiti kad se ohladi,moze se jos ubaciti i med i nemam pojma sta sve....al posto ja nevolim mlijeko cisto,odnosno miris i okus mlijeka,ja cu to morat kao kakao popiti... :) to sam sve pohvatao...ali me samo zanima dal je netko radio to sa stabljikama i koliko tih stabljika treba staviti jer ja ih imam punu teglu od kile...pa sam mislio mozda sve staviti i da vidimo sta ce biti... :D jer je to sve grane od stvarno veoma al veoma dobre trave.... :)

jan 2014.

#2
ja sam radio sa mlijekom i samo cu reci.. oprez hehe

jan 2014.

#3
pa odgovori mu onda, koliko cega si stavio u koliko mleka, a on nek dodaje kakao po zelji ;)

jan 2014.

#4
ja sam u mlijeko jedino liae, trim i stabljike stavljao. Pravila sa koli inom po meni nema...ja sam u 2 dc mlijeka stavljao..recimo 1-2g sitnih budova ili aaku liaa i trima aj sam takoer probao, te sam se ugodno iznenadio jer sam bio u zabludi da se niata od psihoaktivnih tvari nemo~e rastopit u vodi, ali eto prevario sam se...kao struja da mi je prolazila kroz tjelo cijelu noc..hehe ali mlijeko je :mrtva_banana: O koli ini i receptu necu diskutirat, jer svaka trava je drukcija, a ja sam radio uglavnom sa ostacima, pa tu nisam atedio.. EDIT: jednom sam skuhao cijelog hermija, tek procvjetalog i mnogo sam se zaeb.. kad sam sve popio oprez :)
fourtwentyENTUZIJASTA

jan 2014.

#5
Ja bih radije napravio tinkturu,vidjeo sam da se to radi dosta po Americi,pa sa njom mozes raditi sta hoces,mozes staviti kap-dvije u casu vode,sok ili caj,samo nisam siguran koliko tinkture ces dobiti sa te kolicine,mogao pojacati sa kojim headom ako imas a ako ne radi sa cime imas. SRETNO!!!

jan 2014.

#6
i ja sam tinkturu radila...doduse ja sam imala stvarno dosta stabljika ( od 3 ture ).a vidjela sam i ja na youtubeu da cak i ulje rade..ne znam..procjeni sam koliko toga imas i kakve su ( moje su bile dosta ljepljive..pa sam zato i isla raditi ista od njih ).. inace moje frend (ptsp) radi cesto caj od lisca i trima i kaze da mu to nekada bolje odgovara od pusenja.. ali..sto 420 kaze..sa tinkturom mozes puno vise toga+nije ju rizicno imati u kuci..tj. manje je rizicno od ( sumnjive )suhe biljne materije...
markancicISTRAŽIVAČ

jan 2014.

#7
znaci po ovome svemu... ja cu imati nekih 50 g samo stabljika,komotno mogu rec najbolje vutre u rijeci... :D i onda bi ja to sve samljeo???ili da ne meljem nista na sitno,nego da samo tako kako jesu grane ubacim sve u lonac sa mlijekom koje kuha...a nas ce biti tako nesto 4-5... cemo se mi dovoljno sasit od toga?sta vi mislite? neka ideja jos mozda?? :) ili da jos skupim tih stabljika... pa da onda bas bude maskenbal... :D
Big LLEGENDA

jan 2014.

#8
od viska ne boli glava.... samo si viae ~edan :D pozdrav rijeci
markancicISTRAŽIVAČ

jan 2014.

#9
niste mi odgovorili na moje pitanje... :D dal ja onda trebam da sameljem te grane,pa da budu mali komadici...ili ih komotno mogu samo tako ubacit u mlijeko....???

jan 2014.

#10
izgleda da niko nije kuvao samo stabljike na veliko ;)
fourtwentyENTUZIJASTA

jan 2014.

#11
Ja nebih to radio,jer u grinderu uvijek ostane malo sastojaka,a tebi je svaka truncica potrebna.Samo polomi sto sitnije rukama i kuhaj :D

jan 2014.

#12
javi kako je bilo kad se vratia iz kome..hehe
markancicISTRAŽIVAČ

apr 2014.

#13
evo me drustvo drago.... :D evo dok pisem ovo lomim grane....na sitno sitno...i onda slijedi kuhanje.... nabacit cu i koju fotku...pa cu se javiti kasnije kad to odradim sve.... :D evo me nakon drobljenja grana...uglavnom ja sam toga izdrobio nekih 60g...to planiramo ja i cura sad prokuhat u mlijeku....i onda popiti kad se ohladi... :) pa cu podjeliti dozivljaj sa vama nakon sto to popijemo... :D uglavnom radit cu to ovako... uzet cu dvije salice,naravno identicne,i svakome ce ici jedna salica mlijeka...i to mlijeko staviti u posudu i sacekati da mlijeko provrije i onda cu ubaciti ove izdrobljenje stabljike u to mlijeko i malo mijesati to sve u tom toplom kipucem mlijeku.... i naravno to procjediti...i onda popiti.... a evo i slike koja pokazuje koliko tih grana ima... :) ostatak slijedi ubrzo... drzite mi fige...
markancicISTRAŽIVAČ

apr 2014.

#14
evo me opet... :) ovako je tekao tijek dogadanja jucer... znaci kao sto vidite na slici na ovoj tacni...ja sam to rukama izlomio kao sto mi je netko gore u postovima i napisao...i tako sve to na tacni odnjeo u kuhinju...stavio sam u posudu mlijeko,koje sam izmjerio sa dvije salice....jer nas je dvoje,ja i cura... i onda sam ove grane sa tacne ubacio u tu posudu...i upalio sparhet...i ja sam vam to kuhao dok mlijeko nije pocelo da vrije....kad je pocelo vriti onda sam maknuo sa vatre jer se mlijeko pjeni... :) i pustio sve to da se ohladi sa tim stabljikama u mlijeku...hladilo se nekih 10-15 min...onda sam se vratio u kuhinju i procjedio dobro te stabljike i natocio to mlijeko u vrc....i lijepo se ja i cura uvalili u krevet...natocio sam svakome po salicu...ali posto ja nevolim mlijeko cisto piti onda sam si stavio kakao u to mlijeko...i malo secera... jer sam skuzio da ljudi govore kako cak ima dobar ukus...brate meni nema dobar ukus...vrlo je intenzivan miris po marihuani...i meni osobno malo i smeta... :) i cura je to pijuckala pijackala...a ja sam tu salicu exsirao...i krenuli smo glledat film.... cura je zaspala vrlo brzo...a ja sam sjeo igrat WOT... :D ii nakon nekih sat i pol sam osjetio dobrano da je pocelo djelovati... :D kao da sam topcinu zapalio... :) i tako sam ja igrao WOT i bilo mi super... uglavnom sve je ovo divno,ali brate joint je joint... :D nebi ga mjenjao... jedino sto me nervira je to sto kad sam popio taj napitak...svaki put kad bi podrignuo bi mi u nosu bio zesci miris trave... :D ali jebiga...i to je za ljude... uglavnom djeluje.....tako da opet krecem sa skupljanjem grana...pa ce da kuham opet jednom prilikom...i onda cu slikati jer jucer smo bili nestrpljivi ja i cura...pa nismo nis slikali... :D tolko od mene...

apr 2014.

#15
lepo ako ti je bilo lepo ;)

apr 2014.

#16
To je divno... ali probaj uzgojiti neato kvalitetnije pa stavi 2 topa da se kuhaju... :ninja: ja nakon pola aalice nesscafea sam :mrtva_banana: ustvari to je prebijanje i nekako mi nepaae....duv je duv, ovo mi je prejako i dr~i satima
markancicISTRAŽIVAČ

apr 2014.

#17
i jedna stavka koju nisam napisao.... :D a to je,da ovo drzi puno duze od popusenog jointa... mene je ovo moje kuharenje drzalo nekih 3-4 sata...

apr 2014.

#18
U mom slucaju, imao sam vice malo vise, smotao sam sebi xnu, i kontam reko aj pokusacu, uzeo sma 1dcl mlijeka, prokuvao i pred kljucanje sam ubacio oko 1g mnogo jake vutre, prvo je izmrvio dobro i stavio da prokljuca, procjedio kad se hladnulo malo stvaio malo meda i bilo je da ocekujem... Kroz nekih 40 minuta, krenulo me raditi, al ne ono ko kad varis pa te pukne jedan val pa opet i ono stalno prebacuje, ovo me udarilo ko lopatom, osjetio sam sam i toplotu, i bas bas sam bio high, takodje me drzalo oko 4-5 sati, i za divno cudo, nisam imao stonda poslije.
CreyzuISTRAŽIVAČ

maj 2014.

#19
Pre par dana sam odradio slicnu stvar , naime ,stavio sam oko 5 grama heda lepe vutre u 4 dl mleka i nakon nekih 40-tak minuta od ispijanja nastupio je jak rad ,,znaci nije bilo postepenog pucanja. Srecom nisam sam bio pa nisam sve sam ni popio ,da jesam verovatno bih se onako sam i razvaljen izgubio negde ili prestravio pola komsiluka :ridinghorse: :abducted: . Koliko dugo fura rad ne znam ,jer sam zaspao posle tereceg sata i dalje ravaljen kao na pocetku ,mada verujem da ima razlike i od sorte do sorte kao i pri pusenju .Sve u svemu cool stvar ,ne stavljam ga ispred jointa ali ko proba nece se razocarati :)
El_VatoENTUZIJASTA

maj 2014.

#20
takodje mogu da prijavim da takzvani Bhang radi :) pre dve godine od moje vuvice iz pc boxa, posle trima, znaci na kraju sam imao oko saku lisca i svega ostalog, sama vuva i nije bila bog zna sta... i reko aj da probam sa mlekom... posle sat vremena od konzumacije, obuzima me euforija, smejanje, i toplina, tj vrucina... srce lupa ko ludo, i veliki pritisak oko ociju, tacno osecas da su ti oci faktap :) i tako drzalo me je nekih 4h.. odlicna stvar i preporucujem...

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se