LEGACY
Hermić Upotreba?
12 odgovora2,449 pregleda
7 REP14%
→ Istraživač
sep 2013.
sep 2013.#1
Mo~e li da se od hermafrodita da se napravi ulje ili hash?Pitam jer me buni to sto herm ima kesice sa polenom i cvet p ako neko mo~e da mi pomogne,hvala .
Domar
POZNAVALAC947 REP39%
→ Ambasador
DomarPOZNAVALAC
sep 2013.
sep 2013.#2
mo~ea cvjetove normalno pusit, bit ce sjemenja u budu, ali jbg, isto tako mozes i ulje i hash... bitno da nije mudonja...
17 REP34%
→ Istraživač
sep 2013.
sep 2013.#3
A zbog cega ne moze mudonja, tj. muzjak? :D
Izvinjavam se sto sam amater xD
herb oil
ENTUZIJASTA436 REP59%
→ Poznavalac
herb oilENTUZIJASTA
sep 2013.
sep 2013.#4
ajde sad kad se vec pita za dvospolca da priupitam, kad se Z biljka dovoljno stresira da postane dvospolac koliko je moguce M dio skidati sa biljke i kontrolirati da prevlada Z biljka i da se ne oprasi cijeli box?
jel to izvedivo ili utopija?
thanks
s0va
AMBASADOR1.697 REP6%
→ Legenda
s0vaAMBASADOR
sep 2013.
sep 2013.#5
wow... koja pitanja...
@pulsar
Nemoj da se izvinjavas sto si amater... niko se nije naucen rodio, ali procitaj malo forum pre ovakvih pitanja...ako nema na forumu, pitaj google. Ako nema tamo onda pitas ovde.
Muska biljka ne moze da se pusi jer nema dovoljno THC-a.
@herb oil
Ako biljka postane hermafrodit ne moze nista da prevlada...onda je hermafrodit i kolko god da cupas muda neces moci da pocupas sve i oprasices ceo box.
P.S. nemoj da stresiras biljke i maltretiras ih bezveze.
WhiteWidow86
ISTRAŽIVAČ178 REP85%
→ Entuzijasta
WhiteWidow86ISTRAŽIVAČ
sep 2013.
sep 2013.#6
muska biljka se nemoze pusiti to svi znamo. a kad se NPR potrefi hermic i zavrsis cjetanje uredno sve e moze li se hermic pusiti,okus i vjerovatno je sa puno manje THC-a od samo zenske biljke.. ?
sep 2013.
1 / 7
sep 2013.
sep 2013.