VUTRA
ForumMarihuanaUpotrebaVapman - Vaporizer
LEGACY

Vapman - Vaporizer

30 odgovora5,575 pregleda
He-ManLEGENDA

jan 2011.

#1
Evo ga :sun2: stigao jučer iz Berlina, Vapman vejp :sun2: njihov site - Vapman.com Naručio s ove stranice (jedan od retailera glavnih), verdampftnochmal.de Platio preko PayPal-a 83,19€ + 30€ dostava. DHL zato je dostava toliko skupa. Znači sve skupa 114€ i za 8 dana mi poštar donio paket na vrata, nisam platio carinu niti PDV :thumb::icon_mrgreen: Jučer probao jednu turu direkt na vape, i nije me baš previše puklo. Ono, osjetim lagani rad, olakšanje i osjećaj lebdenja, automatic smile i lagano usporavanje pokreta. Nakon toga sam zakrmio jer je bilo već kasno oko 2 ili 3h iza ponoći, a nisam možda niti dobro tajmirao plamen/grijanje i duvanje pa valjda nije postiglo full efekt . :snupi: Evo danas ga prikačio na Bong Svemirske Federacije Ujedinjenih Stonera :icon_lol: paše perfektno :thumb: Onda sam malo poslikao i pomaknem papir a downstem se otkotrlja sa stola :punch: Pa sam morao skombinirati homemade jedan, onako MacGyver style :costumed-smiley-027 slamka za sok and its done :icon_lol: (nemam sliku) Ovako preko bonga ubija totalno :bong7bp::bananallama: Ne mogu milkati da ono čitav bong zabijeli ali napuni se vaporom dosta dobro i šta je glavno nema niti k od kašlja nakon što posaugam. Nakon jedno 5-6 hitova na bong sam stao i za par minuta već bio sređen ko da sam popalio frulu veličine i dužine kažiprsta. (i to čisto samo vutra (nisam nikada mješao s duhanom)) Evo par slikenza pa usput pogledajte koliko je potrebno vutre za u vape a da te dobro uneredi. Ima valjda 0.10-0.20g :icon_smile: i čini mi se da bi se to još moglo vapeati jer nije skroz potamnilo sve. :hippy: peace

jan 2011.

#2
Zakon spravica ! rep uga
NoTrippinAMBASADOR

jan 2011.

#3
Jednostavno do bola, drvo i metal. Malo skupo ali ini ovjeka sretnim ;) I ini mi se treba imat dobar upalja na mlazni pogon. Rep:happy031:Rep

jan 2011.

#4
Bolje da si kupio ovako neato http://www.youtube.com/watch?v=a9luNVYlT_E&has_verified=1, a danas imaa za iste pare i portable na baterije, veli ine stare nokie. A repovi se ovdje dijele kao kokice za razne *****rije, umjesto da budu orijentacija koliko ne iji savjet ima te~inu o ito je da se da skupiti 5-6 repova za niata
He-ManLEGENDA

jan 2011.

#5
Hvala na preporuci :thumb: iako taj Vaporbrothers u danaanje vrijeme baa i nije "neato". Poprili no sam istra~io tr~iate vaporizera i krajnji izbor mi je pao na MFLB i Vapman, bilo ih je joa par ali nisu trenutno dostupni za prodaju ve su samo ideje ili testni modeli. Odluka je pala na Vapmana samo zato jer baa i ne volim baterije/elektroniku. Da ne bi bilo zabune, MFLB je isto odli an prijenosni vape stvar je eto samo u nijansama i osobnom ukusu. A oba su mi ispunjavala skoro sve ato sam tra~io od prijenosnog vapea. vrst materijal izrade(drvo), dobar dizajn, dimenzije, stealth faktor, jednostavnost pri koriatenju i odli ni reviewi. Vapman prakti ki nema niti jedan loa review/zamjerku osim ato se neki tu~e na premaleni bowl ali to je od osobe do osobe i stvar njihove tolerancije na Vutru te na in koriatenja vapea. Eh, i vapman je vodootporan i pluta na vodi, to mi je joa jedan plus u slu aju da mi upadne u more :icon_lol: Razne plasti ne vapeove nisam niti imao u planu ali i da jesam sudei po raznim review-ima po netu vrlo vjerovatno mi svejedno ne bi uali u posljednji top5 izbor. +(plastika i elektronika :ohno:) Tako da sam na kraju uzeo to ato sam uzeo jer mi prijenosni vaporizer ionako treba, a za kuni vape ekam da VXC krene u prodaju. :hippy: peace :fishing:

jan 2011.

#6
Ja i dalje tvrdim da je moj naj bolji !!!! Vulcano digit je uber vape , i trenutno je ne nad jebiv !!! :icon_lol::2flip::icon_lol:

jan 2011.

#7
Koliko para toliko muzike,vazda bilo:)
nightpianistISTRAŽIVAČ

jan 2011.

#8
Stari moj, bong ti je brutalan! :D
Petar PanPOZNAVALAC

jan 2011.

#9
zanimljiva spravica :-) ja sam razmialjao o kupnji vapmana, mflb-a, iolita ili nekih sli nih portable vaporizera, a na kraju sam naletio na jedan zgodan vaporizer i sad nestrpljivo ekam da mi stigne. radi se o Vaporgenie Aluminium Bat http://www.vaporgenie.com/Metal.html. izabrao sam ga jer mi se inio kao dobar uvod u svijet vaporizera s obzirom na svoju cijenu od 40$ (+5$ poatarine) i predobre recenzije koje se mogu nai na internetu. za njega tvrde da mu je 'vapor' najsli niji vulcanu od svih ovih portable vaporizera. ima i drugih modela u obliku lule, od staklenih, drvenih do metalnih. ovaj je bio najjeftiniji i u ini mi se najviae stealth jer mo~e stati u svaki d~ep. trebao bi stii krajem ovog tjedna ili po etkom idueg pa vam nakon iscrpnog testiranja javim kakav je u praksi :icon_lol:
Petar PanPOZNAVALAC

feb 2011.

#10
e, zaboravio sam na ovo. stigao mi je vaporgenie bat odmah dan nakon ovog posta. iznenadila me brzina poailjke. nikako uhvatit vremena da napiaem koju rije o ovoj spravici, valjda u kroz koji dan. uglavnom, sve super, samo troai puno upalja a. odli na stvar za one koji ne ~ive sami. mo~ete bit napuaeni po cijele dane a da nitko ne osjeti miris trave. da sam ga bar prije kupio! danas sam ga koristio u wc-u jednog kafia dok sam bio na kavi sa prijateljicom :-) ma ludilo stvar ica
tomasAMBASADOR

feb 2011.

#11
}elio bi nabaviti neki prenosni vap i ovaj MFLB mi dobro djeluje pa molim za savjete oko kupovine i naru ivanja u Srbiju. Preko BlissSville je 99$ + 13$ meunarodna dostava. Da li postoji neki siguran prodavac u Evropi?

feb 2011.

#12
http://www.youtube.com/watch?v=WZTaEIH4SN0 Zanima vaae mialjenje o ovoj komercijali?? 1370,00KN Dali se ispalti?

feb 2011.

#13
po meni ne... na prvi pogled izgleda dosta zanimljivo,meutim sama prezentacija mi ne ulijeva povjerenje....sve to neato zapinje i 'tvrdo' ide...tako da ne bih bio baa spreman dati toliku lovu za tu spravicu....dok npr, He-Man-ov mi se svia
NaturalISTRAŽIVAČ

feb 2011.

#14
Vapman radi bez-kompromisno kao sat:icon_biggrin:
Bezze_SaAMBASADOR

maj 2011.

#15
Da je manje para ok. jer nije loa, malte ne brzo (sad koliko ne vidi se i ne mo~e se po ovom video klipu vidjeti) ali veoma diskretan, - sad samo ato je puno para, ... mislim da je ovdje viae "aminke" nego samog u inka!!!!
Bezze_SaAMBASADOR

maj 2011.

#16
Extra fakat... mislim da i vrijedi tih novaca... pravo zgodna spravica što reče Haze... Samo da je jeftinija malo... da i ja sebi uzmem, mada mislim da ni homemade nije toliko problematično napraviti - negdje sam gledao klip, ali nema teorije da se sjetim.... Koristim rizzle "Ziggi - Slim" ali svaki dan ili svaki drugi, uzmem BONG!, on me ono baš "fisne" i to momentalno, nema čekanja... naravno manje vu, ali sam siguran da za pluća BONG! nije dobar, niti uopšte za konzumiranje vuve u medicinske svrhe... Vap - TITO! makar i kućne izrade

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se