VUTRA
ForumMarihuanaUpotrebaSintetika ili nesto gore
LEGACY

Sintetika ili nesto gore

36 odgovora2,604 pregleda
HalloENTUZIJASTA

nov 2015.

#1
Pozdrav ljudovi Imam problem koji jos nisam naiso u svom zivotu , mislim na granje takvo sto, na izgled super izgleda, kristalici, dlacice narancaste smedje sve super , miris kao na svijezu obranu a suha je taman spremna kao domaja ispod lampe tako bi opisao... desava se sljedece, smotam joint zapalim i dok popusim udavim se u tome , jer moram palit svaki put kad vucem tim, progara rizla duvan izgara ali granje ne , samo pocrne, pepeo nije pepeo nece se otresti moram kao otkinuti .... i taj pepeo crn ostane razvlaci se kao da je gumen kad ga se stisne kao neka plasticna masnoca, kao da granje sagori samo povrsinski.. Probao sam cistaka , okus je po nicemu kao da pusim podeblji sloj rizle, pepo je extremno tvrd i crn opisao bi to kao plastika da je izgorila neznam .... Ako bude te zainteresirani da prosirim temu sa slikama i sa jos jednim gadnim iskustvom, da je naizgled super a za pusit bolje da nikad nisam probao ni vidio.... jednostavno nije granje ili nesto ... izvinite na podugom postu nervozan sam imam granje a nemam granje :S
L0oDZMAJ

nov 2015.

#2
Jesi ti to growao ili kupio si nesto? Pitam iz razloga jer si napisao da growas vec 10 godina... a po opisu iznad,kao da nisi ti growao... pa sam malo zbunjen... edit: kontam ako growas 10 godina,pa majka mu stara,valjda znas sta je marihuana...
t@maraZMAJ

nov 2015.

#3
A stavi sliku kada je ve tema otvorena,pa da vidimo i to udo :)
HalloENTUZIJASTA

nov 2015.

#4
Ma ne, izvini nisam napisao da sam sadio ovo , zadnje 2 godine nema sanse ni vremena za indor niti autdor... ovo je sve kupovno sa ulice tocnije s crncina jer najbolje pogodim cijenu kako su losi u matematici, a u zadnje vrijeme i u vutri ... puno pusim puno bacam para na to i jednostavno mi je gust dobro granje pusit, ali ovakve stvari kad mi dodu zgadi mi se sve sto sam probao ...

nov 2015.

#6
zanimljivo,nastavi slobodno pukni koju sliku obavezno da vidimo i mi ata to valjaju crnci zadnjih dana premda se na ovom forumu uglavnom pri a o svojim biljkama
HalloENTUZIJASTA

nov 2015.

#7
prve dvije slike je granje, tu imam mozda jos desetak grama sveukupno s ovim u tegli , te badulje tu su otprilike 3g druga slika je pepeo koji ne otresem vec naslonim i otkinem, sto je bijelo to je duvan sagorio sto je crno to je granje, krupni komadi slika s prstom zadnje dvije, uzeo sam pepeo od cistaka sto sam pusio, razvuko po prstima razvaljao krenulo mi se valjat kao has u glistu, i ja jace stisnem on se razlije preko prstiju nemogu opisat miris toga a vodom se opralo lakse nego pepeo normalno sto bih oprao, skoro sa mlazom vode je otislo imam osjecaj da je poslije toga ostalo oprano bolje nego poslije sapuna... Pisat cu o uzgoju kad dodem do te teme iako nisam u tome momentalno... slika od svojih uzgoja nemam tako da zao mi je sto nemogu na tu stranu otvoriti temu, vec moram poceti s ovako zalosnom temom :( Sorry chilli u situaciji sam da sam u stanu u kojem duvam a duvanje i indor na istom mjestu ne idu bar ne za mene, za outdoor nisam upoznao okolinu iako je oko mene priroda neznam kako dise. Ne zelim probleme prije toga moram dobro upoznat okolinu kako dise da bi se upustio u takvo sta * eben je to sport zna te vi to sami, iako to jos nekako u balkanskim zemljama ide .. :) 10 godina duvam , 3 - 4 godina growam kombiniram kako imam priliku , Naravno da uz to uvijek pofali, kad imas viska razbacas se kad nemas popusis sto imas i kupujes dalje dok ne docekas novo...
StipeZMAJ

nov 2015.

#8
Nisam sve procitao ali djeluje kao da nije dovoljno posusena vutra. ajd izmrvi za pljugu i ostavi tako izmrvljeno par sati pa zamotaj i zapali i vidi oce li normalno gorit.
HalloENTUZIJASTA

nov 2015.

#10
granje je suho ko dusa, drzao sam prvo u kesi onako otvoreno .. probao sam da smotam joint ubacim u rernu na 200 stupnjeva da se sasusi, ali gotov joint i bez da izadje bilo kakav zrak i vlaka iz jointa sve da upije rizla i opet ne vrijedi isto se desava, od te patnje popusenog duvana neznam dal to sljaka ili nemoze sljakat jer nije izgorilo, i na bong sam probavao da spalim isto dobijem ... grinderom je usitnim maximalno i onda koliko toliko ide ali svejedno tesko sagorijeva i ostaje crna zar od granja i ne otrase se nikako vec odlama za Nemoj pisat post za postom. Koristi opciju Edit. St.

nov 2015.

#12
da, ili neko sli no sredstvo koje se pri toploti pretvori u tu smolastu materiju. Meu sve ato se dosete za koji gram viae i koju kintu preko:mrvljeno staklo, plastiku, olovo, lekove, aeer...nedao bog nikom to da vu e u plua...
HalloENTUZIJASTA

nov 2015.

#13
nista evo prozvakao sam , rekao bi kao kad uzmes svijeze domaje pa zvaces, znaci okus po zelenilu granja normalan, i kao nesto ljutkast ... (inace kad pusim cistaka neznam sta osijetim kakav je okus u ustima bzv ... uzari se maximalno recimo a ne izgori , ostane u totalnom komadu samo onako kao dusa izgori a on ne ... Naisao sam tako isto vrhunski i miris i izgled kad sam probao skoro pa ni ne sljaka, a kad gledam buksnu vidim unutra granje kako izgara kao fitilj pa i propali rizlu u ruci samo dok stoji , dok s okusom sve stima... barbarossa ima nesto u tome sto kazes malo cu ja to prospitat i donjet kesu gratis zbog takvih stvari :D a od toga sto imam, probacu hasis napravit gledao sam manuale bubble has i to lagano je ... mozda ubijemo to nesto sto ima na njoj

nov 2015.

#14
prskaju svim i svacim, najbolje da gajis sam i da te boli patkica :D
PustinjakENTUZIJASTA

nov 2015.

#15
nedavno sam gledao filmi od jedne banke sjemena uglavnom tip pri a upravo o tome,ako je pepel crn zna i da je netko gnojio kao sivonja non stop i uope ju nije ispirao, razultat je crni pepel,loa okus ina e ako je dobro isprana ili je organski uzgoj pepel mora biti sivkast i da se potpuno pretvori u prah pod prstima,ne crn i ugrudan.
HalloENTUZIJASTA

nov 2015.

#16
Pustinjak baa tako dobro si rekao jer i sam i ak izgleda prenabudjano okus nikakav kao zemlja ja mi rekao iako imam smeka ba neki domai miris. Misterij rijeaen :) Dimoslav ni si ti ludog mialjenja :D
SuperflyAMBASADOR

nov 2015.

#17
ako imaa joa baci to sme e da se ne trujea...tko the hell zna ato unosia u sebe brate mili...:objesen:
w33dguyISTRAŽIVAČ

nov 2015.

#18
Smijeano, ka~ea prejebea crnce, a oni zapravo tebe prejebu
BladerZMAJ

nov 2015.

#19
Nemoa crnce zajebat pa oni su iz pakla izaali...:lol: aalim se, pravi ljudi.:spliff:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se