VUTRA
ForumMarihuanaUpotrebaŠto trenutno pušite?
LEGACY

Što trenutno pušite?

30575 odgovora1,765,416 pregleda
bozgaLEGENDA

avg 2007.

#1
Evo mo~da je bila zapo eta sl. tema, ali mene baa zanima ato se trenutno puai? Ju er sam puaio neki indoor killer. Stvarno neato tako jako dugo nisam duvao. Na~alost ne znam sortu, ali mirisalo je gotovo kiselo, limunasto, prepuno kristala i prepotentno! :D Smijalica i to ~eaa dok sam zavaljan u fotelju :) Peace, Boz:sun2:

avg 2007.

#2
E brate i ja sam vrlo nedavno niaso na takvu neku kiselkastu travu, isto kao sto si i ti opisao, otprilike kao limun, bash je zlo mogu da :sick:je slikam ako ces? I takvu paranoju stvara matori, meni sutradan ceo dan nije bilo dobro!!!.....
choki123POZNAVALAC

avg 2007.

#3
sada se trenutno puai prvoklasni haaia iz italije:bis: ova kockica je bila cca.3-4 mm du~a i doala je 50 eura(8,5g) vidi se da je opano sa svih strana:icon_lol:
LucidDreamAMBASADOR

avg 2007.

#4
Jebiga nemm nista sada ali za par dana mi ortak donosi 50g...
Yami_RazielAMBASADOR

avg 2007.

#5
ja sam sad bio uzeo 5g nekog prefaking opasnog hashisha...u ponedjeljak i otislo mi je u cetvrtak...mislim to je vise bilo tipa 8-9 grama.,..e hashish je bio preubojit...to je frajeru bilo zadnje sto je ostalo,neznam od kud je ni koji je sam znam da je bio uzasno ljepljiv...kad sam ga namrvio nisam mogo motat kak su mi ruke bilo preljepljive...izvana je bio malo tamniji iznutra full svijetli....(sad ce ziher netko znat koji je... xDDDDD) a miris...uff.... hashish je bio bomba i pol...cak je frend uzeo neki jebeni skeni...isto 5g...ali nije bio jak ko ovaj hashish....a tek mix.... xDDD al eto...ovaj tjedan je bio tjedan ubijanja nakon 3tjedna pauze...sad opet pauza.... :)))
bozgaLEGENDA

avg 2007.

#6
Ja nekak nemam dobrog iskustva sa aitom s ovih prostora... Znao sam naii na svakakve gumene, plastelinaste, tvrde, mekane i nikad se nisam uspio razbit od haaa za razliku od vutre. Ali vani (ino-haa) kad god sam puaio - to je bila neka druga pri a... P.S. Zanima me jel' se na prostorima HR puai kakav bubble i jel' imao tko sree da naleti na takav...?! Boz :sun2: :icon_lol:
Yami_RazielAMBASADOR

avg 2007.

#7
a neznam...to mi vecina ljudi kaze..."nemrem se napljugat shita...nevalja shit..." osobno smatram da su to gluposti...ekipa se navikla pusit 30 fruli ganje u koje stave po 40 headova i onda je hashish los jer nedaje dobar high a stave nista od shita od pljugu...mislim ono...hashish je jeben cak i ovdje....sam trebas imat jebenog dilera...meni se eto posrecilo ali hashish je fakat bio prejeben... ja vise volim hashish..obozavam taj schillani head high...samo mozes promatrat okolinu i divit se....sve funkcije tijela tu a u glavi ludnica...to mi je jebeno kod shita...nije da te ubije..neg te bas napljuga :))) *praise sativa* xD
ClarenceENTUZIJASTA

avg 2007.

#8
ma shit ko i vuja...ak nevalja nevalja...ak valja znat ces da valja...pushio sam sisa koji razara i od kojeg se nemosh nahasat da u labija stavish 2g...sve zavisi na kakvu robu naletish...
bozgaLEGENDA

avg 2007.

#9
Ovaj ait kod nas sigurno se ne radi od neke je.ba ke Sative.. A sama vutra ima u sebi razli itih kemijskih spojeva koje druga ije djeluju na mozak. Viae volim vutru. Ju er sam od pol vrha veli ine nokta ja i dva frenda vriatali 3 sata u komadu i kasnije joa spalili dve i kaos. :bananallama: Boz:sun2:

avg 2007.

#10
Odlican indo domace genetike... mljac mljac
PampersPOZNAVALAC

avg 2007.

#11
Nista...
Svizac_:)ENTUZIJASTA

avg 2007.

#12
:ludaci_lol:
bozgaLEGENDA

avg 2007.

#13
ha, ha, ha! :rofl: 'Ajde postajte slike raznih schwagg vutri i panjeva koje nabavite pa mo~emo glasati koji od njih je najvee sr.anje :icon_lol: :b_stomp: Boz:sun2:
kanabiodISTRAŽIVAČ

avg 2007.

#14
prijatelju to mora da si naletio na polen maroko,a svaka ti cast kad mozes raditi pauze .pozdrav neznam sta je bubble al sam ceto do prije mjesec dana uzimao polen maroko i charas sa nepala i mogu ti reci da su nenadmasivi

avg 2007.

#15
trenutno pusimo nesta vise nego dobro...dosadila nam stara prica oko nestasice pa par svojih biljaka i predobro...zadnje smo iz mog uzgoja hindu isprobali...nema vise smeca od kojeg nema nista...ovi koji puse puno duze od mene kazu da im je bilo stvarno dobro...tako da cemo se ostavit kupovanja sto duze mozemo...domaci uzgoj rules !!!!!!!
bozgaLEGENDA

avg 2007.

#16
@ kanabiod - Bubble hash je poseban hash koji se radi upotrebom "bubble bags" tj. vrea koje su posebno dizajnirane da filtriraju kristale ~i~e i tak se dobije zapravo najkvalitetniji haaia. @ Makaveli - Kakav je Hindu? Mislia li na Hindu Kush? Boz:sun2:
LaidbackPOZNAVALAC

avg 2007.

#17
prije par dana ovoliko, a jos uvijek se dimi...

avg 2007.

#18
Laidback, jel se pocela pojavljivat po ulicama?
bozgaLEGENDA

avg 2007.

#19
Lookz good .. :icon_lol: Boz:joint:
ClarenceENTUZIJASTA

avg 2007.

#20
koji carski ket...stvarno na tak nest nisam dugo naisho...kontam da nema sjembi...tu i tamo mozda koja...MASNO SVE....
PampersPOZNAVALAC

avg 2007.

#21
Kontam bar 30g superb djidje... neznam, stvarno... dobro je
LaidbackPOZNAVALAC

avg 2007.

#22
100g "hibrida". U biti 100g dobre vutre (sami kifovi) koja se prodaje ko skunk Ima to ga vec neko vrijeme, ali je skupo i neisplativo u malim kolicinama. Patim za dobrom starom ganjom :)
Yami_RazielAMBASADOR

avg 2007.

#23
neznam koji god da je bio...stvarno je bio propasan....posto sam ga pusio uzastopono 4 dana...(prije nego sam ga potrosio=) svako jutro se budio napljugan...uzastopno bio upljugan 4 dana cudna stvar negdje nakon 5-6 frule....pa do kraja 2rugog dana...su mi oci bile onak full stisnute i gledale u kriz....^^ to sam mogo sprijecit na tipa 5 sec i onda se opet vrati nazad...previse hashisha :)
LucidDreamAMBASADOR

avg 2007.

#24
Nakon 5-6 pljuge se naduvas....da to nije slaba vutra malkice???:signs054:
Yami_RazielAMBASADOR

avg 2007.

#25
ne krivo si skuzio...nakon 5-6 pljuge mi se pojavio taj eyeball defect...to da su mi oci gledale u x.... sto se tice kakve su pljugi ovog hashisha...citirat cu frenda jednog "Mislim da nijedna pljuga ovog hashisha nemoze biti losa..." svaka pljuga...nebitna velicina i kolicina te napljuga...ja sam experimentirao gro s hashishem tim..stavljo sam fakat minimumske kolicine u pljuge i ipak je dovoljno za 2oje ljudi...(to je bilo s tim frendom) hashish je bio preopasan....steta jer frajer mi reko da vise nemre tog shisha nabavit :(((( p.s. evo editirao gornji post da nebude bilo zabune..^^
LucidDreamAMBASADOR

avg 2007.

#26
Ok,peace & respect:dog_walk2::dog_walk2:
Yami_RazielAMBASADOR

avg 2007.

#27
jos samo da nesto nadodam...u vezi tog hashisha...ja sam ga dobio proslu nedjelju...i odtad nisam cigaretu zapalio...a nesto mi je u cetvrtak...nakon pljuge tog hasha nemozes cigaretu zapalit...preogavna je...a sad uopce nemrem zapalit jer mi je totalno ogavna..jucer sam od frenda uzeo dim i kao da mi je netko namazao usta nikotinom i katranom...preogavno...uglavnom vec tjedan dana nisam pusio cigaretu,a i neam neku potrebu,a i uz to sad su mi preogavne...dakle...zbog hasha vise ne pusim cigarete...jebeno :))) skroz je dobar bio..u svakom pogledu :)
LucidDreamAMBASADOR

avg 2007.

#28
Onda ja uzimam 1kg hasha za caleta jer se covek otrova cigarama....
bozgaLEGENDA

avg 2007.

#29
`to se trenutno puai?! Nia... Nema nia!!! :ohno:
OgrazISTRAŽIVAČ

avg 2007.

#30
a sad trim waste
Yami_RazielAMBASADOR

avg 2007.

#31
mislim...sumnjam da ce prestat...al ja sam toliko tog hashisha pusio da mi je sad cigareta preogavna...nije da ju nebi pusio ali kad uzmem dim kao da mi je netko natopio cetku s nikotinom i katranom i onda mi premazao usta...fakat ogavno..i tak vec 9 dana nisam zapalio^^ ja isto iam zelju za pljugom ali jednostavno necu...preogavno je xD

avg 2007.

#32
Mojne da nam pravis zazubice!
LaidbackPOZNAVALAC

avg 2007.

#33
Sad vec is sebi radim zazubice, buduci da je Rijeka opet malo suha, tako da imam samo nesto sitno crnog shita da ubijem vrijeme dok ne dodje nesto dobro :D
LucidDreamAMBASADOR

avg 2007.

#34
Nista bolje nego kad uberes svoje,malo strplejnja ljudi,malo strpljenja i moja ValerY stizeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...:bis::bis::bis::bis::bis:peace & respect
bozgaLEGENDA

avg 2007.

#35
Ich sam prestao za po etak "godianjeg". Mislim, duvao sam non stop vutru ali od tada nisam zapalio cigaretu niti me viae duhan privla i. Jednostavno treba rei ne... I ne zapalit. Cigaretu, ofkors :icon_lol: Boz:sun2:

avg 2007.

#36
Trenutno puaim haaia, i imam neka pitanja u vezi istoga. Naime ovo mi je prvo iskustvo s njime, dosad sam puaio samo travu. Zna i, primjetio sam da me haa pukne nekako suptilnije, bla~e, nemam nekakva "eufori na" stanja u prvim minutama. Ono ato mi se ne svia je dan poslije, kada sam psihi ki vrlo loae i razdra~ljiv ktome (~elim joa), dok se poslije trave dan poslije (i viae) jako dobro osjeam i uope namam potrebu zapalit. Samo da napomenem, vikend sam puaa i ne dozvoljavam si preko tjedna :ohno: Ima li netko sli na iskustva, a najviae me zanima zaato je takva razlika dan poslije izmeu trave i haaa, budui da su (koliko znam) djelatni sastojci isti.
bozgaLEGENDA

avg 2007.

#37
Neam pojma... Na mene ait djeluje sli no, ali nemam nikakve posljedice dan kasnije :icon_arrow: Mo~da netko iskusniji i stru niji?! :sun2: Znam da vutra sama po sebi ima joa ra~li ite spojeva - u samoj biljci; pa djeluje druga ije nego ait koji prolazi odreeni proces... :pat: Boz
Yami_RazielAMBASADOR

avg 2007.

#38
iskreno sumnjam da je to neki kvalitetniji hashish...hashish ne puca bas ko ganja,uglavnom hashish je cisti headhigh..(bar po mojim iskustvima)jer su aktivni drugi spojevi osim THC-a,al to ovisi o nacinu proizvodnje... i dosta ljudi kaze "hashish ne puca dobro,nije to to,los je hash,moras popusit tonu da bi se napusio"....to su sve gluposti...vjerovatno si dobio dosta los hashish jer kod nas je tu sjebana situacija s hashishem,evo ja sam naprimjer prije tjedan dana naletio na pre pre pre bolestan hashish,takav nisam pusio nikad...fakat.....sve ovisi o dileru...ako si uzeo preko ulicnog neprovjerenog dilera nije ni cudo... :)))) trebas nac bolje.... a sto se tice ovog da si sjeban sutradan...koliko duhana stavljas?pljuge hashisha bi trebale biti skroz tanke,stavis duhana jednu liniju debelu pol centimetra i prek toga hashisha,vecina ljudi nezna motat hashish kak treba.....mozda previse duhana stavis.....takodjer kod pusenja hashisha nemoj pusit na pluca i tak te spike forsanja,jer se neisplati,schillaj se skroz i samo ko pticica "smoke,air,smoke,air,smoke,air...." valjda je to od neke pomoci
kanabiodISTRAŽIVAČ

avg 2007.

#39
hvala na odgovoru al dali slucajno znas di ima tih vreca bas bi malo isprobal ne ?:sun2:

avg 2007.

#40
e bozga pitao si jel hindu krush...ali nisam bio na forumu 2 dana pa nisam odgovorio na pitanje...je hindu krush dobio sam sjeme od lege pa sam posadio i super ispalo...jako i dosta ga ima...zadovoljan sam...:)
LucidDreamAMBASADOR

avg 2007.

#41
Kod mene nema nista da se pusi,i moja ValerY nece verovatno preziveti zimu ali ce dati koj jock...zapao sam u bedak...peace & respect
Yami_RazielAMBASADOR

avg 2007.

#42
ja danas sredjujem neki skeny...reko frend da je jeben al neznam koji je strain.. :)
PampersPOZNAVALAC

avg 2007.

#43
Oke, 70kg shita, brojim, 6 puta si posto na ovu temu a nigdje ni jedne slike, niti neceg sto ima smisla... stvarno zans nekad ubit s tim postovima. Inforimiraj ili budi zabavan. Zao mi je sto moram bit pizda al nemoj forsirat postove. :vb_whip:
LucidDreamAMBASADOR

avg 2007.

#44
PAMPERs:Kad bi pratio malo shout box znao bi da me jebe neki win32genericService,i nece na nekim postovima da mi ostavi sliku.Na primer u postu: 70kgShita:Kod mene nema nista da se pusi,i moja ValerY nece verovatno preziveti zimu ali ce dati koj jock...zapao sam u bedak...peace & respect treba da stoji slika moje biljke koje su puzevi pojeli ali jbg komp me unistavaa...veceras cu reinstalirati Windows pa ce sve raditi lepo...peace bez ljutnje...remeber...:signs054:

avg 2007.

#45
Trenutno puaim haaia, i imam neka pitanja u vezi istoga. Naime ovo mi je prvo iskustvo s njime, dosad sam puaio samo travu. Zna i, primjetio sam da me haa pukne nekako suptilnije, bla~e, nemam nekakva "eufori na" stanja u prvim minutama. Ono ato mi se ne svia je dan poslije, kada sam psihi ki vrlo loae i razdra~ljiv ktome (~elim joa), dok se poslije trave dan poslije (i viae) jako dobro osjeam i uope namam potrebu zapalit. Samo da napomenem, vikend sam puaa i ne dozvoljavam si preko tjedna Ima li netko sli na iskustva, a najviae me zanima zaato je takva razlika dan poslije izmeu trave i haaa, budui da su (koliko znam) djelatni sastojci isti.
PampersPOZNAVALAC

avg 2007.

#46
Pa, nisu bas isti sastojci trave i hash... haj od najbolje trave i najboljeg hasa meni nije ni blizu. A slijedeci dan ovisno kolko cega pohasas... mozda se probudis upusen mozda nadrkan mozda uskladjen. Sve ovisi o vutri kolicini i raspolozenju...
bozgaLEGENDA

avg 2007.

#47
Kul Hindu Kush! Mene ta sorta zanima, htio bih idući grow posadit neku čistu Indicu koja će srušit s nogu sve iskusne smokere koje znam... Doslovce srušit s nogu. Ne da mi se davat stotine € na neke Black Domine ili sl. pa me zanima jel' Hindu Kush takav? Zanima me ovaj od Nirvane... :sun2: Peace, Boz PI ES - Kakva je situacija s vutrom u OS? Osim kaj duvaš domaćicu, kakva je ulična? Malo sam bolje upoznat sa kvalitetom Zg-Ri, ali trenutno je neka funky situation... Valjda neš presušilo, požari, suše i to... Umgh :joint:
#48
Evo zimnica
bozgaLEGENDA

avg 2007.

#49
:whacky084: Pa oe e takvu zimnicu ni moja stara ne zna spremit. Koa je to vrsta cikle? Boz:pat:
LucidDreamAMBASADOR

avg 2007.

#50
Opusti se...
PampersPOZNAVALAC

avg 2007.

#51
Au, kikass! Da mi je, da miii jeeee...
PampersPOZNAVALAC

avg 2007.

#52
Au, za 6 dana, svih 43g dima??? I stabljike i sjembe? Ne izgleda mi nesto ubojito... nit se crveni nit se bijeli... A i rizle su ti kratke, vidim narolo si se. Zasto je ovo upuceno meni? Slika, super... 6 dana? zasto? svi moraju znat kakav si ti frajer i kolko mozes popusit u SAMO 6 dana? Peace... forum nije za prepirke, ako ti idem na zivce pisi u PM.
bozgaLEGENDA

avg 2007.

#53
Takvo ~ito bi Ameri nazvali "schwagg" =) Peace :spliff:
ClarenceENTUZIJASTA

avg 2007.

#54
ee o takvim se forama radi...nema smisla...em je cirkus dim em nije puno za 6 dana...em oces opravdat glupe fore, neinformiranost i sirenje dezinformacija....sa kesom smrdljivog shiptara popusenog u 6 dana...hehe stvarno carski...
#55
Nevaljala cikla... Genetika, skunk numero uno i skrizan s jos nekom ciklom nevaljalom...
bozgaLEGENDA

avg 2007.

#56
Kak to mislia nevaljala??:signs054: Explain yourself. :icon_arrow:Kaj ne puca u vugla? :icon_confused: Nutra ili vanka 'zgoj? :cool44:
#57
Ne puca u vugla? Pogledaj moj avatar u oci i reci, dal ona tegla izgleda kao da ne puca u vugla? Indoo zgojeno i u tegli zbrojeno:lock:
bozgaLEGENDA

avg 2007.

#58
Pa onda ne puca u vugla, neg' u o i. Avatar ti izgleda kao da ima laserske o i. Nih nih nih nih :icon_lol: Kol'ko ima posto tehaceja, dal' ima okus mentola, lubenice, hrena, bora, cikle, sandalovine ili curry-a? Jel' je kau ozaljep ili glavoudara nica ili sveskupa pa te izjebe sa svih strana i u sve rupice sa 22 in nim dilda em spojenim na 380V koji ima ~ila k'o podlaktica od Iggy Popa i vibrira na 100 MHz? Boz :spliff:
#59
Bozga, vidim da cu ja tebe morat zvat na blajv, jer te se covjek nemere rijesit. hehe... al svejedno drago mi za pitanja, tko ne voli pozornost... pogotovo kad je u pitanju njegova curica... sad specifikacije curice... miris kisi... al opet ima onaj touch svjeze pokosene trave... treba jos stajat u tegli. hibridira glede udaranja u glavu i ljepljenja na kauch. Kod velikih kolicina (dvije buksne, cca 15cm na dvije glave stanovnistva) ima tripy filling. Malo mi zna slika zatitrat. P.S Vidim da se razumijes u dilda e, obavezno probaj nova maziva koja je durex nedavno lansirao! Zasto je u istoj recenici : izjebe, dilda i Iggy Pop:icon_lol: Zamisli se:rofl:

avg 2007.

#60
Imam li ja neka ograni enja ato se postanja tie? Ve sam dva posta napisao proalih dana i nema ih ovdje???
gloss_zelenkyAMBASADOR

avg 2007.

#61
Sunce ti garavo me guata...ccc:sun2::sun2::sun2: Samo serem bezze..nemoj se uvrijedit... Ovako...probaj otii na edituj opcije i tamo imaa jednu opcijicu..malu da je valjda nitko ~iv ne vidi... zove se..nije ana...nije... nego na in prikaza tema...i tamo kliknea na opciju LINEARNO- PRVO STARIJE!!!! valda si sku~io... vazde fala vi dobri ljudi :D Peace:maryjane:

avg 2007.

#62
Sta se pusi?...nedavno sam uzeo 50g lude zize....od osrednje frule se zgazi dvoje ljudi....mirise nekako cudno....kad sam je vidio mislio sam da su me zajebali za 20g i vise...kad ono ja to izvago i stvarnom 50g...:icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol:
bozgaLEGENDA

avg 2007.

#63
Faljen Isus i Marija kalvarija, velim ja - treba se educirati po pitanju raznih domaih gand~i jer samo tako mo~emo unaprijediti podneblje u kojem ~ivimo i sive lubanje silom se boriti protiv raznih albanuaa, livaduaa i sranjuaa. :watchplant: Dalje, uo sam se danaz s frendom iz Slovenije koji ka~e kako je Northern Light tamo ve standard. Ka~e da ima takoer Orange buda i Jack Herera. Kada sam tamo (u Kranju) bio zadnji put, toliko smo se razvalili od jedne pljuge NL-a da ja dva dana nisam mogao ni pri at, ni hodat niti gledat. :icon_arrow: Stoga, bio sam oduaevljen retardacijom koju mi je moj slovena ki frend pru~io i toga treba biti viae. Slovenijoooooo tako malaaaaaaa, a tako pucaaaaaa :icon_mrgreen:!!! `to se ti e maziva, meni je super ono mazivo - hrrrrk, pljuv, slurk, slurk ("Oh kako si uska!" - "Ma to je tvoja velika kara, uh uh budi pa~ljiv!") nutravan nutravan - vutra van! :rofl: Treba isfurat VUTRA VAN hahaha u kojem e biti jedan veliki bong, hahah i hrpa vutre i tak brijat po gradu haaaahhhh i napuaavat ekipu da se sruae s nogu od opakog Northern Lighta! LoL! Zatim, kad se isfura Vutra Van, Komadant Ligament ima posebni V.I.P. room i tam brije sa staklenkom svoje skanki manki cikle, par kurvi, nekoliko litara konjaka, vaporizer i veliki 44" plazma monitor sa plejkom i igra se formula. Hihihihihih :2flip: P.S. Kaj se ti e mirisa pokoaene trave, to je zato kaj ne znaa trimat dobro, trebal si mene zvat da ti helpam. Nih nih nih nih Peace, Boz :joint:
bozgaLEGENDA

avg 2007.

#64
Bwaaaaaahaha!!! Legendo! Pa nitko te nije zaebo za vutru, ini se da je dobra!!! LooooL. :ludaci_lol:

avg 2007.

#65
pa bozga ovako, hindu su pusili moji lege...ta je hindu bila iz mog uzoja i znam da su se pregazili a neki od njih puse jako dugo i probali su svasta...tako da kontam da ce se i tvoji pregazit eheh...sto se tice situacije sa vutrom u os situacija se poboljsava...ima dilera koji stvarno prodaju svasta ali i onih od kojih mozes znati sto uzimas ali takvi su stvarno rijetki tako da je domace ipak najbolje...uzmi i posadi hindu ja se nisam razocarao...:)
Yami_RazielAMBASADOR

avg 2007.

#66
frend reko da ce moci sredit Arjans Ultra haze...bas me zanima,pobjednik Cannabis Cupa 2006...:))) nadam se da se to nece sjebat...
Kurblaj KanAMBASADOR

avg 2007.

#67
Ima opet poneato dima nije ko dosad ali svi ka~u a i sam sam osjetio da ima neki udan miris ali nije ni po alkoholu ni po amonijaku i ni em sli nom, stvarno neznam jer to neka taka sorta tu uletila ili ata
bozgaLEGENDA

avg 2007.

#68
@makaveli - Imaa pod dnevik uzgoja moj grow pa mo~ea vidjet' kak to ide. Bubbleberry 99 je propala jer niata nije proklijalo i ostale su mi dvije biljke od opakog indoora koji sam nedugo duval. Definitivno u probat Hindu Kush ili Northern Lights, a kasnije ako mi dobro krene growing budem si naru io Black Dominu ili Sensi star. Takoer me zanima Apollo 11 ili C99. Ka~u da je to killer i da te fakat lansira u drugu dimenziju. Ima na hempdepot i cijene su oko 50$ za 10kom... :pat: @Yami - Stari dr~im fige da nabavia hejz :icon_lol: @`aman - Jel' ti to pri aa o nekom indooru ili livaduai? ;) Peace & respekt, Boz :sun2:

avg 2007.

#69
mo~e li mi netko objasniti zaato ne mogu postati ?!?
PampersPOZNAVALAC

sep 2007.

#70
Samo je jedno carstvo;)
bozgaLEGENDA

sep 2007.

#71
Wow! Kae to? Izgleda ljepljivo i mono... :D Evo neki outdoor trenutno, malo prerano ubran, ali efektivan u svakom smislu =)
Yami_RazielAMBASADOR

sep 2007.

#72
nista od onog hazea...uzimam ga za 2 tjedna...a do tad imam nekog finog crnog hashisha :)))) prefin je ovaj hashish...najfiniji kaj sam ikad pusio^^
Bezze_SaAMBASADOR

sep 2007.

#73
Nema ograni enja nikakvih, samo naravno nemoj spamovat thread :). Zadnjih dana forum je malo bio "underconstruction" pa se neki postovi izgubili...
bozgaLEGENDA

nov 2007.

#74
Evo mali apdejt o tome kaj se duva :) Ovo u sredini je Lavender i fali Jack Haze koji je bio woooow! Hasj je King Hassan :D Smoke reportovi dolaze uskoro... :p Poz Boz :spliff:
elephant0rAMBASADOR

nov 2007.

#75
Ufff i vrecica krasa iza.. samo sta su ovo malo bolji slatkisi od komercijale :bonappetit:
EXARPPOZNAVALAC

nov 2007.

#76
Ma pripuaavali se zadnij misec ipo Kalichakre, al je nestalo :icon_confused: Sad nista; a ovako i onako se moran ocistit malo
bozgaLEGENDA

nov 2007.

#77
Kakva je Kalichakra? Naru io sam Hashberry, ali me zanima i Kalichakra. Piai kakva je! :D Moj favorit je trenutno NYCD. Voni tropski limun drek benzin aerosol miris, okus nekakve vone kave i keksa. A toliko si high da ti se aire sinusi i di~e kosa na glavi. Predobar... Jedan vrhi zasmrdi cijelu kuu na dva kata... Siko.:pat:
Bezze_SaAMBASADOR

nov 2007.

#78
Trenutno (sad) niata ne ailjim.... niti ima igdje (5-6 diler ia) i nigdjee.... taraba
green_goblinISTRAŽIVAČ

nov 2007.

#79
mi neki dan pusili neku vutru koja smrdi po pljesni.... ono, nije losa, ali odvratan okus ima u ustima.. jel netko pusio nekad tako sta?
Bezze_SaAMBASADOR

nov 2007.

#80
Garant nije dovoljno suha, iii dok je takva, kao i valja neato, al' ostavi je joa malo da se "provjetri" ...tj. osuai, bice dok puaia (i dok ispara grlo...) kao i neki "rad" ima, mada li no mislim da je to viae furka.... Drugim rje ima.... bezze vuva
Yami_RazielAMBASADOR

nov 2007.

#81
ovaj NYCD je prebozanstven...predobar easy high...totalni chill out..a tek okus...wow..tak fini skeni u zivotu nisam pusio...fakat je prefin^^ p.s.pre pre fin..pre...

nov 2007.

#82
ma pusim ***** galebovo...

nov 2007.

#83
I kako radi? :icon_smile:
bozgaLEGENDA

nov 2007.

#84
NYCD je skroz jak, ali nema paranoje. Kad po ne djelovati imam feeling da mi dim airi glavu, sinuse, ope veselje, sve sjaji... :D A opet nije toliko "haze" da te izbezumi i da si previae high nego se mo~ea izvaliti i u~ivati, opuata ali nema nikako "stoned" efekta. Za razliku od Jack Hazea kojeg sam do~io kao najintenzivniji high na cijelom tripu u Amsterdamu, prestao sam sa takvim Sativama jer postanem paranoi an, nefunkcionalan i sjeban i ne mogu spavati jer sam previae high. Pa sam tra~io neato manje "racy". To je NYCD od SOME osobno i definitivno je najbolji od cijele hrpe. Soma mi je isto isfurao Cheese i ta vutra stvarno ima neki miris po siru. Onako vu e na onaj ips sa sirom i lukom i joa ima malo voa i limete... Purple haze isto ima dobar okus po borovnici i ful sladak, ali si poprili no stoned od te vutre... :bong7bp:

nov 2007.

#85
Vasionski nadam se da ce dekriminalizovati skupljanje galebovih govanceta. Ma uzas nisam duvao bas odavno...mozda se neka prasina moze nabavit ali ko je vebe.
bozgaLEGENDA

nov 2007.

#86
Ovaj stash e potrajati nadam se, ali ovdje kod nas je prevelika suaa... Treba se neato napraviti po tom pitanju da se ne motaju gofanca... Ljudi growajte i overgrowajte ovu dr~avu! :rasta1: Uskoro ide moja Hashberry avantura samo da stigne... :D
DOGGYISTRAŽIVAČ

nov 2007.

#87
neki skunk, jucer od 11 navecer do 11:25 sam zdimil pol pljuge i bil sam mrtav ko svinja, nisam zaspal do 3 valjda...
green_goblinISTRAŽIVAČ

nov 2007.

#88
sto posto je bila dosta suha... neam pojma, mozhda ju je netko zakopao da pojacha efekat ili neshto :watchplant:
triorioISTRAŽIVAČ

nov 2007.

#89
ah......sline mi cure jebote:))))
bozgaLEGENDA

nov 2007.

#90
Gimme da weed, good sensi weed :p Ja na pauzici laganoj dok ne izraste nova :D Danaz sam naru io Hashberry! Ovu cijelu godinu duvam...Deaava mi se da zaboravljam, da sam lazy, IQ mi je smanjen i navu en na duhan.:thumbsdown: Bio je topic da li ~i~a oateuje ili tako neato... Mislim da je konzumiranje vutre na du~e vremena i u velikim koli inama atetno kao i sve ostalo. (to ka) Frula-dvije tjedno je za zdravlje i dobar feeling, ali ne svaki dan. :snupi: Doalo mi je da napiaem... :p Over & aut. Boz. :sun2:

nov 2007.

#91
i tata bi sine! imao neata takvog jednom davno.samo neata se slabo sje am toga sad se dimi neka lokalna.nije neata al nije ni za bacit.recimo etvorka.
bozgaLEGENDA

nov 2007.

#92
Bumpity bump... Bob Sinclair i Bubbleberry... :p Boz :sun2:
Bezze_SaAMBASADOR

nov 2007.

#93
Evo ja siljim neku domaćicu al' nije loša, onako u dobro vrijeme skinuta, i nije presušena previše... tako da je dosta masna, a i mora se malo kidati... iii nije loša (kakve ima po gradu.... ovo je jackpot!!!) :icon_lol: Samo još da dodam, evo upravo sam ispušio i dobar joint, ili je neko uzgajao (nigdje ni (jedne ma ni onih malih bijelih....sitnih sjemenki nije bilo) neku od vrsta (jer baš mi nije kao domaćica) ono okus extra dobar, sladunjav, nista se ne osjeti (isto light) ma grlo ono ko da sam zapalio neku pravo super ultra light cigaru (pušači znaju...) Eh, sad mnogo ljudi bi dalo i 10€ za pola ovog (dodje dobra 4 joint-a. i svaki mu je panj isti) jer baš je dobra il' neka dobra domaćica ili neka kvalitetna vrsta. Ipak indoor je u pitanju, jer vidi se da je pažljivo uzgajana... tako i panjevi nisu "ogromni" ali za 5€ 4 doobra (neko i 5 bi smotao....) . Ovo govorim jer nigdje u gradu nema da se uzme bar malo kvalitetne vuve, (dok hemije pun qrac...)
triorioISTRAŽIVAČ

nov 2007.

#94
nehumano:eyebrows:
Bezze_SaAMBASADOR

nov 2007.

#95
Naleti opet haveru.... pa cemo fino na pivku i na degustiranje (ona vuva ista...mmmmm )
delboyLEGENDA

nov 2007.

#96
Evo izvjestaja ,naime nekakav indoor od amsterdamske sjemenke (nisam uspio saznat od koje) ali fakat impresivno ,frend mi je dofuro i onak daje mi to ko atafetu ,a stvarno bilo je veli ine ko daljinski od quadro televizora(a znate da su to veliki daljinci)! Onak ~ao mi bilo strpat u gache ,pa sam oko 19h hodao kroz grad i nosio to u ruci ,hehhehehe.Malo glupo od mene ,al usudio sam se. Dosao kuci srolao ,i fiju briju....Zakaaljao se u prvoj seriji dimova...Al do suza. Okus fini slatkasti ,baa u~itak za duvati. A high odli an, kvalitetan ,nestrga te ,nisi stoned.Neg onak sretan i zadovoljan raspolozen za umiranje od smjeha...Tak je i bilo. 3 pljuge te ve eri spalili ,bio sam izdeformiran.O i stisnute ko dva mufa. Sve u svemu,odli na ~i~a. Nevidi se toliko kristali,ali skroz je bila masna...i to toliko da ti ~ao prstima mrviti...

nov 2007.

#97
cunamiii...
bozgaLEGENDA

nov 2007.

#98
:ludaci_lol::thankyou: predobroooo!!! puff puff pass!

nov 2007.

#99
evo upravo dovshismo chudovishte green goblin i ja :D

nov 2007.

#100
Nemojte nekome oko iskopat sa tim cudom... :icon_mrgreen: Domaja :heartbeat:
green_goblinISTRAŽIVAČ

nov 2007.

#101
jep, jep... odlichan bio... jelda veverice =) @brainchip : jako, jako dobro izgleda

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se