VUTRA
ForumMarihuanaUpotreba[Vas pribor]
LEGACY

[Vas pribor]

58 odgovora6,401 pregleda
AkardoENTUZIJASTA

mar 2018.

#1
Stari pajp koji se vuce godinama:joint:? stakleni pajp? neki bong?::roor:: Vaporizer ili jednostavno rizle? Pisite sta vi imate ja licno samo rizla flop ganja :joint2: :rolleyes: Kacite slike slobodno :rasta:PavXjX1FtQKHe

mar 2018.

#2
negdje skuplja praainu moram ga potra~iti :D
AkardoENTUZIJASTA

mar 2018.

#3
@VenloNL Ahahah,zanimljivo jel to petrolej lampa malo prepravljena? ::roor:: Ako iskopas to negde stavi jos slika,pravio sam nesto slicno samo sa vazom za cvece :wave::wave:
Xanny AddictENTUZIJASTA

mar 2018.

#4
OCB rolne
AkardoENTUZIJASTA

mar 2018.

#5
@Xanny Addict Ja rolne samo za kucnu upotrebu traju mi isto koliko bi ove standard,mada volim da motam ludorije pa mi zgodno :D

mar 2018.

#6
AkardoENTUZIJASTA

mar 2018.

#7
@VenloNL Profesionalno nema sta.
karamelaAMBASADOR

mar 2018.

#8
Stare dobre rizle od ri~e, bluntovi i Bong. Razmialajm vrlo ozbiljno o vaporiseru. Kakva su vaaa iskustva s vaporiserima?

mar 2018.

#9
Ova petrolejka je vrh :D Vejp je odlicna stvar. Ja se ne vracam na spaljivanje materijala. Isto kako mi je ecig zamijenila duhan. Uglavnim nema povratka na analogne
Space_LuluLEGENDA

mar 2018.

#10
Evo jedne moje pozerske :)
AkardoENTUZIJASTA

mar 2018.

#11
@Space_Lulu Najs najs

mar 2018.

#12
ja tek izasao iz kamenog doba, od alatljika samo grinder, kojeg ni ne koristim bas nesto :)
karamelaAMBASADOR

mar 2018.

#13
Ja sam preala na makazice kada ne skupljam kief. Za kief grajndam marljivo. ::listomahanje::

mar 2018.

#14
Na~alost,pukao prilikom nazdravljanja sa bocom od D~eka :D i ovaj je puk'o :D 174260972
d@niZMAJ

mar 2018.

#15
Izmedju ostalog.. najdrazi dio mi je diy kutija ::lulamira::
karamelaAMBASADOR

mar 2018.

#16
@d@ni ja od svoje ekipe za roendan naru ila tacnu, donijeli mi zarin parfem... zauvijek neshvaena ::banjahanje::
hazeriZMAJ

mar 2018.

#17
@d@ni E ovo je bas ljepo i uredno:thumb: Karamela...nedaj onom Gruciju blizu:Dodmah agresivno:D:D A vid mog...pribora:razvaljen:: He,he...

mar 2018.

#18
evo ja u je opisati :) kad preea prstima preko slike, dodirujea liae :let:
AkardoENTUZIJASTA

mar 2018.

#19
Meni su bas full te kutijice ili kako ovi ameri zovu stoner kit/box..
Mirko035ISTRAŽIVAČ

sep 2018.

#20
Moj uradak,, dobar mmm
djoMla994POZNAVALAC

sep 2018.

#21
Stiglo dns pa da se pohvalim ili da me isprdate s obzirom da neznam dal ce valjat cemu
AkardoENTUZIJASTA

jan 2019.

#22
@djoMla994 Jel to onaj glass blunt kao ? ako jeste kako te sluzi ?
BadiZMAJ

feb 2019.

#23
moj pribor...smoking rolica sa filterima...rizle mi brzo planu, a filtera imam uvijek viaka:thumb:i grinder koji rijetko koristim :D pajpice razne i stakleni bong sam podijelio, a vaporizer mi skuplja praainu...jbg. joint mi je ipak najdra~i :joint2::D

avg 2019.

#24
za ponekad.....

okt 2019.

#25
jedan mali.... ali nista mu ne fali... ubica :D

okt 2019.

#26
Sa "h"ledom, ato b' rek'o `oji... :D

dec 2019.

#27
Pozdrav :)
MarvenLEGENDA

apr 2020.

#28
Prvi bong, 30 eura

jan 2021.

#29
Pozdrav, staklenu bocu s motivom lubanje sam izbuaio borerom, svrdlom za staklo. .
maškaZMAJ

jan 2021.

#30
First Aid Kit :D

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se