LEGACY
Pitanje u vezi pušačke "tolerancije"
12 odgovora2,300 pregleda
Big L
LEGENDA10.622 REP56%
→ Zmaj
Big LLEGENDA
okt 2009.
okt 2009.#1
Ovako, imam pitanje.
Puaim nekih 5 i nea godina od toga zadnju godinu baa ono aktivno pod ato se podrazumjeva 6 od 7 dana u tjednu svaki dan po 2 oksa minimum....
I sad, javlja mi se neato
udno odkad puaim aktivno.
Prije par godina bi me high lovio tek jedno 10-15-20 minuta nakon gaaenja ike, a sad!!!
Sad me lovi onaj tlak u glavi ODMAH nakon povla
enja prva 3-4 dima, nemogu vjerovat....ata nebi trebalo bit da ako du~e puaia da ti viae treba (il je to samo slu
aj sa onim glupim alkoholom....tolerancija)... i nije da se bunim, meni je drago radi toga da me lovi odma, i da, high mi traje dost du~e nego prije a kad high proe sam "sjebaniji" nego prije (zna
i, viae zaboravljam, bezveze se po
injem keljit [
ak i ako sam solo xD] i tkao te sitnice, koje ustvari volim...)
Mene zanima jel i vama tako ili obrnuto, dali vas odma lovi ili nakon viae godina puaenja da vam treba viae da se napuaite
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
LucidDreamAMBASADOR
okt 2009.
okt 2009.#2
U mom slucaju je bas obrnuto.Kad je period kad se vari svakog dana po 5-6 buksne,posle odredjenog vremena,buksna me samo opusti i prestane da deluje posle pola sata.
Dok sada,kada varim 1-2 na dan druga prica...buksna drzi dugo a hvata dok varim,negde na pola buksne.
Zavisi od ganje takodje.Neka jednostavno ne pase mom organizmu i to utice na kvalitet i duzinu high-a,a kvalitet iste ganje je odlican.
Mozda si naisao na dobru stvar sada,jednostavno :)
Big L
LEGENDA10.622 REP56%
→ Zmaj
Big LLEGENDA
okt 2009.
okt 2009.#3
Da al baa sam to primjetio, nije do stvari jer sam od par dilera uzimo i isto, a roba ista koju sam prije puaio, ku~ia?
Baa neke promjene, al, paau mi, zna
i,brzo me lovi, du~e me dr~i, a nemam nikakve mu
nine i ta sranja ko u po
etni
kim danima....
Yami_Raziel
AMBASADOR1.929 REP12%
→ Legenda
Yami_RazielAMBASADOR
okt 2009.
okt 2009.#4
meni je isto tak :D
moja osobna pretpostavka je da se THC vec nastanio u nasem sistemu, frajer je "the guy on the couch", nigger kojeg se nemremo rjesit xD
tak da, mislim, jednostavno je organizam skuzio o cem se tu radi, a i nakon 5 godina pusenja ti je brija drukcija, i po meni, imas puno veci respect za sve to :D tako da ti ganja uzvraca taj respect podarivanjem brzeg i kvalitetnijeg napusavanja xD
meni je isto ta spika s tolerancijom nepoznata... al fkt, sad neznam dal je do staffa, jer pusim fkt jebene staffove, al ono, svaka pljuga zavalja i previse.. ak pusim solo obicno ostavljam pola pljuge za kasnije jer fkt nemrem vise, al drito to kaj kazes, 2-3 dima i vec te nema :D
ma sve to... mora da bude :D
ganja nas voli kolko i mi nju xD
Skunkisha
ISTRAŽIVAČ97 REP31%
→ Entuzijasta
SkunkishaISTRAŽIVAČ
nov 2009.
nov 2009.#5
Jedina vrsta tolerancije koja postoji u mom slucaju je vezana za neki trip Mind Expansiona-a.
Kada purnjam par dana zaredom ili svaki drugi dan trip pochinje da jenjava.Ideja skoro da i nema i nema onog tripa shvatanja stvari nego samo blenem.Tada znam da treba da iskuliram najmanje 5-7 dana,sto vishe to bolje zarad boljeg tripa.
Noname_
ENTUZIJASTA485 REP71%
→ Poznavalac
Noname_ENTUZIJASTA
nov 2009.
nov 2009.#6
kod mene je isto tako u zadnju god i pol intenzivnog pusenja,svaki dan 4,5 frula(normalno neki dan bude jedna ili dvije)ugl. smotam frulu i krecem pusit vec nakon 3 4 dima me perja koda sam popusio 5 fruli,dok s druge strane jedne subote u gradu u veceri smotam 8 fruli i zapalim s par ljudi i totalno drugacije djeluje na sve strane.Sve je to do psihe i sta taj tren razmisljas dok pusis i jel te muce kaki problemi i milijun sranja...ako ste u bed times-u i pusite frulu necete se sigurno smijat...
0 REP0%
→ Istraživač
dec 2009.
dec 2009.#7
ato se ti
e mene, imam neato manje iskustvo sam puaenjem, tj. vremenski ne puaim jako dugo. prvi puta sam zapalio prije dvije godine, i puaio onak s vremena na vrijeme niata posebno, ali od ovoga ljeta, dosta
esto, svaki tjedan par puta, nekad se zareda i po dva tjedna svakodnevno, a u tom slu
aju high mi je slab, treba mi jako puno da me poateno obrije, onda iskuliram tjedan, dva i sve doe na mjesto :)
prije kad sam po
imao, imao sam mu
nine nekoliko puta, nisam mogao kao sada recimo, u pol bijela dana naduvan oti u trgovinu, izai u kafi i sli
no, sad bez beda. primjetio sam da sam nau
io stvarno u~ivati kada puaim, viae se uope ne javljaju mu
nine i sli
no, radim svaata, u
im, spremam kuu, kreativno se izra~avam i nije mi problem uope :)
prije mi je takoer bilo da me ponekad paranoja uhvati, sada viae nikad, imam dobru stvar sada, puca bez problema na pola/pri kraju pljuge i tako :)
nemam problema, i super mi je :)
okt 2009.
1 / 7
okt 2009.
dec 2009.