LEGACY
Problemčić...xD
18 odgovora2,097 pregleda
freakx
ISTRAŽIVAČ122 REP48%
→ Entuzijasta
freakxISTRAŽIVAČ
okt 2009.
okt 2009.#1
ljudi...:icon_lol:...ovak...imam mali problem
i.....prije kojih tjedan dana sam zadnji puta puail travu...to
nije white widow....nezz kak bi to rekel....
....svaka spuaena cigareta mi posuai grlo....ne ko kod puaenja trave....al pribli~no...
i sad nezz dal je to neka nuspojava...ili koji *****....
dal to joa nekome tak, ili sam prirodni fenomen???:icon_lol:
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
doors_of_perceptionAMBASADOR
okt 2009.
okt 2009.#2
popeo si se s magarca na konja...ne mo~e sad i nazad :D
ledian93
ISTRAŽIVAČ59 REP6%
→ Entuzijasta
ledian93ISTRAŽIVAČ
okt 2009.
okt 2009.#4
pa suse mu se usta kad pusi cigare..a pre nisu..
ja mislim da to nije od vutre, idi bolje kod doktora :)
freakx
ISTRAŽIVAČ122 REP48%
→ Entuzijasta
#34
POZNAVALAC926 REP36%
→ Ambasador
#34POZNAVALAC
okt 2009.
okt 2009.#6
Buahhahaha kume, nema zahebancija sa tobom :P
Ina
e Freakx idi do prve lijekarne/apoteke ili kako ih zovete u vaaem kraju
pa kupi testere za aeer u mokrai!
da li se budia po noi jer si gladan?
da li si obiljno oznojen ujutro?
razmisli o tome...al dijagnoze se ne stavljaju preko neta i baa na vutra forumu.
idi kod lije
nika/doktora!
DirtyD
ENTUZIJASTA386 REP47%
→ Poznavalac
freakx
ISTRAŽIVAČ122 REP48%
→ Entuzijasta
ledian93
ISTRAŽIVAČ59 REP6%
→ Entuzijasta
green_floyd
ISTRAŽIVAČ88 REP25%
→ Entuzijasta
green_floydISTRAŽIVAČ
okt 2009.
okt 2009.#10
definitivno.. pusti cigarete.. to ti je stetno jako :D
:vb_kez:
okt 2009.
1 / 10
okt 2009.
okt 2009.