LEGACY
Vutra i vožnja
94 odgovora8,410 pregleda
20 REP40%
→ Istraživač
dec 2012.
dec 2012.#1
Ovo nije tema za rasprave o iskustvu napusene vo~nje, vec o policiji i kaznama.
Dakle, znam da nije preporucljivo bla bla, naravno. Nekada ce biti nu~no ali nije ni to bitno.
Zanima me koliko
esto kada zastavljaju zapravo i testiraju na droge. Ne planiram voziti napusen, ali to takoer nije bitno, jer mogu puait dan prije nego policajac odluci zaustavit i testirat. I dalje cu biti pozitivan?
Imate li iskustva sa time, kolike su kazne? Kolike su aanse? Naravno u prilog za testiranje ide i
injenica da imam dredove >.
DJFlyHigh
LEGENDA5.422 REP4%
→ Zmaj
DJFlyHighLEGENDA
dec 2012.
dec 2012.#8
visine... najbolje po meni...
imas ih za 50kn ja mislim, mozda manje...
ima vise vrsta... uzmi za suhe oci jer to radi vutra.... isusuje oci pa dolazi do crvenila...
ja sam prije uzimao za crvenilo ali sam skuzio za ove druge i pokazale su se bolje... djeluju u roku 5 sec :)
a da se vratim na temu... nebih znao nista, ne vozim :)
peace out !
Sasha.
ENTUZIJASTA226 REP7%
→ Poznavalac
Sasha.ENTUZIJASTA
dec 2012.
dec 2012.#11
ili kako ve Presreta
i,i to nisam ni vozio nego jeo u autu sa ~enom,bio na nekim sendvi
ima i reko da stanem na benzisku po cigare i da pojedem do kraja....sjeo u auto i okru~ili li me ko u filmovima sa dva civilna jeep-a i rotirkama i zbog crvenila u oima uvalio mi da liznem papiri.....pokazalo pozitivu.....op...na va~enje krvi....
uspio sam izvu
nov
anu kaznu neznam kolika e bit
ekam rijeaenje da stigne...
Tropico
LEGENDA12.891 REP79%
→ Zmaj
TropicoLEGENDA
dec 2012.
dec 2012.#19
hehe....vojan policija :).
Ina
e vutra i vo~nja za mene 0 bodova....zaboravim upaliti svjetla, zaboravim spustiti ru
nu, kre
em uz brdo pod ru
nom, paranoiaem ka anki na methu....i tkao dalje...stoga ja i voznja u napusenom stanju nikako!
20 REP40%
→ Istraživač
dec 2012.
dec 2012.#21
Gotovo 100% sam siguran da bi i meni bilo tako vozit pod utjecajem. Niti ne mislim to radit. Cisto me zanimalo kakvi su to testovi i koliko cesto ih rade.
Znaci liz testovi, i uspio sam si naci odgovore how long does marijuana stay in your system for saliva tests? - The Pub - Shroomery Message Board
Olakaanje
Sasha.
ENTUZIJASTA226 REP7%
→ Poznavalac
Sasha.ENTUZIJASTA
dec 2012.
dec 2012.#22
ini mi se da ti tu piae vezano za pia-testove,nisam do kraja
itao,no nemoj bit siguran u to da se ne vidi na bilo kojem testu,frend nedavno imo sranje kod kue,posvadio se sa ~enom i ona otiala kui i pozvala mu policiju rekavai da ima u kui pola kile,i sve to proalo bila murija i niata nije naala,no da bi on zadr~ao
dijete moro je je i na piaanje,poato je redovni konzumator otiao je u ljekarnu i kupio tri testa za piaanje,i naravno pozitiva i nakon tri tjedna i nakon ispijanja hrpe mljeka i
aja i ugljikovih atapi
a i opet je bio pozitiva na te apotekarske pia-testove,tek
etvrti tjedan test pokazao negativu,tak da ja
u se ravnat po njemu ukoliko doe do toga da i ja moram,danas sutra,nekome dokazat da ne duvam......
crobigg
ENTUZIJASTA301 REP25%
→ Poznavalac
crobiggENTUZIJASTA
dec 2012.
dec 2012.#23
znam da nije tema o iskustvima vo~nje pod utjecajem nam drage biljke, ali moram re da se ne sla~em sa nekima..
sve je od osobe do osobe..
iaao sam pred jedno 5 godina sa jednog tuluma, inae ne pijem nit ne puaim (duhan), i normalno na tulumu se dimila marica tak da sam bio pasivni puaa
a bome napuaen ko stoka, vozio sam natrag do svog mjesta (jedno 35km) bez problema, koncentracija na vo~nju mi je bila 100% znakove poativao, propise, pravila desne strane sve sve.. i zaustavi me policija koja se vozila iza mene (bili su to presreta
i) i sve kulturno: dobro vee dobro vee, prometna voza
ka.. i sad ja pitam ato nije u redu, ima li problema? ka~e meni murjak, a ato vi tak sporo vozite? nekak pre pravilno mi vozite.. ka~em ja a evo idem sa nekog partija, umor hvata pa oprezno i lagano, ne ~uri mi se nikud...pitao me joa, od alkohola, droga teakih lakih? ja se nasmijem niata od toga, samo lagani umor :) vrati mi dokumentaciju, zahvali se, ja mu po~elim mirnu no i svako na svoju stranu.. a oii crveneee (valjda je mislio parti, dim, crvene oi...) imao sam sree..
tak da, netko e ludit, netko e bit zaboravan, netko e bit koncentriran (previae) ali u svakom slu
aju ako ve sjedate za volan napuaeni, budite pristojni ako vas zaustave, mada ne preporu
am da upoe vozite.. tko zna ato se mo~e dogodit, bolje istripaj 3,4 sata ili dajte nekom drugom da vozi a vi tripajte :D
20 REP40%
→ Istraživač
dec 2012.
dec 2012.#24
Naravno ovisi od osobe do osobe i ovisi koliko puaia. Ja sam vecinom vikend pusac, petak subota nekoliko pljuga, tjekom tjedna jedna, dvije uvrh glave.. Prijatelj ato je pao sa vutrom godinu unazad, morao je redovito jednom tjedno na pia-testove. Redovito je nakon testa jednom tjedno palio pljugu, i redovito prolazio :D. Drugi je to pokuaao i pao na sljedecem testu.
@salko: naravno, i to ovisi kako koga hvata, jedan frend mi kaze "uu vozit napuaen nema veceg gusta snalazit se u prometu", drugi kaze "nene nikako, samo me paranoja pere bez cilja"
dite_splita
AMBASADOR3.830 REP67%
→ Legenda
dite_splitaAMBASADOR
dec 2012.
dec 2012.#27
mene zna kad previse popusin i sidnen oprat paranoja da prolazin kroz crveno, pa se usrid raskrizja saseren da ce me ko tresnit sa boka hah
Big L
LEGENDA10.622 REP56%
→ Zmaj
Big LLEGENDA
dec 2012.
dec 2012.#28
ja iman iste probleme ko tropico, voznja s dignutom rucnom, ne paljenje svijetala, zaboravljanje gledanja iza prilikom voznje u rikverc
inace jako imam paranoje od proklizavanja jer sam imao par kriticnih situacija za glavu izgubit, pa ako se desi da je no, kiaa i da sam prepuaen, bolje ne vozit se samnom.... ne prelazim 30km/h tada...
:D
Sasha.
ENTUZIJASTA226 REP7%
→ Poznavalac
Sasha.ENTUZIJASTA
dec 2012.
dec 2012.#29
uh obo~avam bacit smotanovia pa u auto pa vozikanje po mjestima gdje joa nisam bio,off road i te sheme,a ina
e problema nemam vozit naduvan poato sam u podstruci voza
kombija pa se
ovjek i navikne vozit naduvan,no bio sam u par situacija u off road-u gdje sam bio primoran potra~it pomo lokalnog stanovniatva i njihovih teakih strojeva(traktora)...sve u svemu obo~avam daleke rute zg-split stara cesta,pljuga i rokaj.....brmmmm brmmmm....
opa cupa
ZMAJ140.425 REP
opa cupaZMAJ
dec 2012.
dec 2012.#30
Ja volim i travu i travaricu.Profesionalni sam vozac....ustvari vise nisam:) Ali dok sam vozio nisam pio a nisam ni pusio...mozemo pisati hvalospjeve nasoj Vutri ali ipak ona odvlaci paznju,dekoncentrira.tako da volan+bistra glava a vutrica kad dodjem zeni doma;)
dite_splita
AMBASADOR3.830 REP67%
→ Legenda
dite_splitaAMBASADOR
dec 2012.
dec 2012.#31
ja se volin blago nadimit i vozit, dobra mjuza jos ako nema prometa, ne postoji mi vece opustanje od toga :D
zlavjestica
LEGENDA7.105 REP21%
→ Zmaj
zlavjesticaLEGENDA
feb 2013.
feb 2013.#32
CNN-ov prilog o vozhnji pod utjecajem marihuane.
testirali su 3 vozacha iz razlichitih dobnih skupina i oba spola..postepeno im povsujuchi kolichinu thc-a.
samo bi napomenula da je djevojka koja je ucestvovala u testiranju medicinski korisnik tj. pacijent koji uzima marihuanu kao lijek..i na testiranje je doshla pod utjecajem. treciznije-imala je 3 x vishe od dozvoljenog...
http://www.youtube.com/watch?v=dw1HavgoK9E
josh jedan prilog-duzha verzija
http://www.youtube.com/watch?v=LiBvFZFrTCQ
imenjak
ENTUZIJASTA577 REP94%
→ Poznavalac
imenjakENTUZIJASTA
mar 2013.
mar 2013.#33
najgora je ta paranoja, pogotovo usred mraka, svaki auto odozada koji se naka
i na guzicu je policija :knockknock:
zanimljivo je ato pod utjecajem trave barem ja vozim opreznije, dok pod utjecajem alkohola baa suprotno, nenormalna vo~nja... jest da nevalja niti jedno niti drugo...
a ovo za testove i policiju, nisam imao pojma, dobro je za znati.. :read: iako ~ivim bogu iza nogu, a i kad se i inae vozim izbjegavam policijske sa
ekuae tako ato vozim okolnim putevima a kamoli pod utjecajem, dobro je za znati.. nikad dovoljno opreza... :respect:
lamp3rija
AMBASADOR1.527 REP1%
→ Legenda
lamp3rijaAMBASADOR
apr 2013.
apr 2013.#34
esto sam vozio nonu relaciju od 100km i bilo mi je dosadno ako ne zapalim poato sam bio sam. Znao sam zabrijat na aute iza mene i muriju ali niata straano. Par puta su me zaustavili pri
a mi je bila zaspo kod cure alkohol nula. Prestao sam vozit i derat zbog novog zakona odnosno mogu
nosti zatvorske kazne ali ina
e sve pozitivno o tome...
roower
POZNAVALAC1.205 REP67%
→ Ambasador
roowerPOZNAVALAC
apr 2013.
apr 2013.#35
Neznam ,,,ne ne ne,,,vozit naduvan,,,mislim isti k**** ko i pijan,,,u najmanju ruku pred zakonom,,,nevalja se zajbavat.
ovi koji voze na poligonu i testiraju to sve,,,lako je njima,,nema prometa,,pored sjedi instruktor,,bla bla
pa jebote vidim to ko svjesno ugrozavanje drugih i sebe samog,,,nemre mi nitko ,,,tvrdit da je sposoban vozit kad je naduvan..
ma dobro sposoban da,,ali kakva je to sposobnost...dat gas i vrtit volan,,,je ,,a di su reakcije,,di je psihicko stanje,,,da nema promjene stanja svijesti
nebi vjerovatno ni duvali,,jel tak,,znaci ne opravdava nista voznju u,,,drugom stanju... :-) nedaj boze da se dogodi neko veliko sranje,,pogibja neduznih ,,,
pa odma ce nam jos vise Sotonizirati nasu dragu biljku,,,ej sorry ali nije to dobro,i citam dosta njih jos i primjenjuje bas to ,,,naduva se i sjeda za volan ,,svjesno da bi imali dobar trip,,dosta neodgovorno,,,jebote meni da zgazi djete neki pijanac ili naduvan covijek nebi sparao na advokatu da ga sustigne odgovarajuca kazna,,a vjerujem svatko misli tako kad je njegovo dijete u pitanju...
mozda ce neki ovdi rec ,,koji je ovo lik ,kad ovak misli ,e nek misle,,i promisle,,i
ganja_farmer
ZMAJ35.697 REP
ganja_farmerZMAJ
apr 2013.
apr 2013.#39
jako rijetko vozim napuaen,
isto iz razloga ato bi u slu
aju da se nedajbo~e neato desi,imao gri~nju savjesti jer sam bio pod utjecajem ~i~e...par puta sam vozio i bio sam smiren,pazio na propise,dr~ao se ograni
enja,al nije to to...da me pandurija zaustavi skroz bih se pogubio,nebi znao di mi je prometna i voza
ka,tako da bolje ne...kad se napuaim i trebam negdje ii,javni prijevoz je mama...
edit: a na drugu stranu,imam frenda koji bez beda zapali 4-5 d~oksi i odsjedi 20 sati za volanom bez beda,tako da je to sve od osobe do osobe.
roower
POZNAVALAC1.205 REP67%
→ Ambasador
roowerPOZNAVALAC
apr 2013.
apr 2013.#40
Drogenwischtest drugwipe
Brzinski test omogucuje Policiji opravdat pocetnu sumnju da doticni konzumira odnosno da je pod utjecajem neke opojne ,psihoaktivne droge,Sam test je u stanju reagirat na gotovo sve droge.znaci verifikacija na licu mjesta,
iako je rizicnost tocnosti samog Testa velika, ipak ga Policija upotrebljava jer je jedina mogucnost na brz nacin ustanovit stanje vozaca.Urin,pljuvacka ili znoj,,isti test,
,,najnoviji nacin je kao neka ljepljiva traka,,,dovoljno je malo pepela iz pepeljare i Bingo,,,specijalno za THC,,,
jos jeftinije od ovih brzinskih testova,,,dovoljan dokaz za Policiju da te odvedu na vadzenje krvi,,Test,koji testira malo bolje i tocnije.
----------------------------------------
Vu ing.
POZNAVALAC1.144 REP60%
→ Ambasador
Vu ing.POZNAVALAC
apr 2013.
apr 2013.#43
Ja sam par puta vozio napusen sticajem okolnosti - jer kolko god je dobra zurka nekad mora da se ode kuci, i uopste mi ne prija. Zamara me nekako, pocnem da previse postujem propise i non stop o tome razmisljam i to mi ubije zabavu. Samo opustanje i bolje mi da platim taksi nego da se cimam. Inace mene covek moze da provali kad vozim napusen tako sto vozim 10km/h sporije od ogranicenja (jedna crta na brzinomeru ispod ogranicenja :icon_smile: ).
reizor1990
ENTUZIJASTA270 REP18%
→ Poznavalac
reizor1990ENTUZIJASTA
maj 2013.
maj 2013.#45
Nista lepse. Lagana voznja i muzika. hmm... Nego ste me sada zabrinuli malo ovim testiranjem. Zna li neko testiraju li u Srbiji?
Da ne pominjem da vozim vec tri godine svaki 2-3 dan po 4-5sati dnevno. Ufff... Evo paranoje. :hotpants:
SkyHighatrist
POZNAVALAC686 REP10%
→ Ambasador
reizor1990
ENTUZIJASTA270 REP18%
→ Poznavalac
reizor1990ENTUZIJASTA
maj 2013.
maj 2013.#47
Hvala... Ja sam inace opusteniji kada sam high. :rasta1: Znaci pre ce me straight proveriti... xexexe......
Domar
POZNAVALAC947 REP39%
→ Ambasador
DomarPOZNAVALAC
maj 2013.
maj 2013.#48
Sky ima pravo, takav je pristup bar u Zgu i okolici. Osim ato dugo analiza traje i skupi su testovi. Policija isto dobije po nosu ako koriste gro takvih testova a nikog ne hvataju. Trava je tu interesantno laka za prikrit utjecaj.
Za razliku od alkohola ti i dalje dobro vidia, motorikaje ok, malo umoran kao od posla, kod mene je jako jaka i koncentracija u vo~nji, i meni iskreno su rijetke krvave o
i, ali tko god radi uredski posao svakih par dana ima krvave o
i od ekrana, kad bi drotovi svakog takvog provjeravali testom koji dr~ava plati ziher cca 20kn minimum, nakupio bi se troaak, tako da drotovi smiju koristiti test samo ako suu glavi sto posto sigurni da gledaju nadrogiranu osobu.
Zato ako se nedaj bo~e desi da ste kraj policajca samo sto posto opusteno, ne ulazite u konverzaciju, suradujte snjima kao da zelite na pristojan na
in pustit de
ke da obave svoj posao i nece bit problema.
Tako sam ja jednom nakon fute se iaao okretat na parkingu od policijske stanice, budala sam proaao rampu da je nisam i vidio, kad izleti neki napuhani drot iz kuice od rampe i dodje do auta, hvala bogu auto nije mirisao, jer je njuhnuo, popri
ao samnom ja se ispri
ao objasnio da nisam odavde iz kvarta i zbog mraka nisam vidio rampu, lik je proguto pri
u :)
Sretno, samo dok ste sigurni da vas puaenje ne oateuje za vo~nju ;)
dec 2012.
1 / 48
dec 2012.
maj 2013.