LEGACY
Kako napraviti vaporizer!
12 odgovora4,346 pregleda
Sequoris
ISTRAŽIVAČ92 REP28%
→ Entuzijasta
SequorisISTRAŽIVAČ
nov 2010.
nov 2010.#1
Uspio sam napraviti genijalni kuni vaporizer za manje od 100 kn!!!
Evo o
emu se radi:
1. Staklena glava s navojem. cca 20 kn
2. Halogena lampa i modul za njeno grlo G9 u E14. cca 50kn
3. Sve se pospaja i napuni te se oblo~i alu. folijom da em poboljaa i ubrza zagrijavanje unutar ~arulje, em sprije
i svijetlost da tu
e u o
i. ja sam imao neku staru laganu nonu lapmu sa E14 grlom i prekida
em i onda samo palim/gasim gad se stvori dovoljno dima
4. na vru staklene glave s navojem je po defaultu rupica i taj vrh se vrlo slabo zagrijava! takoer ~arulja nije hermeti
ki zatovrena ve se vrlo lijepo i lagano da uvla
iti dim iz ~arulje!
u~ivajte! :sun2:
Sequoris
ISTRAŽIVAČ92 REP28%
→ Entuzijasta
SequorisISTRAŽIVAČ
nov 2010.
nov 2010.#2
nitko nit hvala nit super nit loae nit iata... a jaka ste mi ekipa :(
ina
e, nisam sretan s u
inkom vaporizera: puca totalno sterilno na na
in da samo betonira bez imalo mijenjanja svijesti, dakle skoro pa trijezan um ali duuuuboko opuaten. a osobno radije volim kad me pucaju filmovi...
no dobra strana je da se mo~e puaiti ono ato ostane u ~arulji i puca vrlo jako (kao da nije uope izgubilo na kvaliteti zbog isparavanja vaporizerom), samo je dim oatriji zbog suhoe
Tarki
POZNAVALAC1.040 REP49%
→ Ambasador
TarkiPOZNAVALAC
nov 2010.
nov 2010.#3
Mo~da zato kaj je to ve bilo na forumu.
I ako ti je to ato ostane pualjivo, o
ito nije dobra aema na koju radia, treba ispariti sav thc van..
A uglavnom mnogo glup na
in da se duva vutra.
Sequoris
ISTRAŽIVAČ92 REP28%
→ Entuzijasta
SequorisISTRAŽIVAČ
nov 2010.
nov 2010.#4
no hvala. ako je i ostala ekipa ovdje ko ti, steta dijeliti svoje iskustvo s vama :ohno:
Tarki
POZNAVALAC1.040 REP49%
→ Ambasador
TarkiPOZNAVALAC
nov 2010.
nov 2010.#5
A zaato ne mo~ea primiti kritiku?
Em ato nitko nije komentirao post, em ato si i sam rekao da i nije baa neka srea tako duvkati.
Mo~da su po ovom pitanju svi ko ja, ne znam nitko mi nije pri
ao da duva na ~arulju, al dobro mislim da nitko nee umrijeti ako prestanea dijeliti svoja velebna iskustva s nama.
}ivio!
:sun2:
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
nov 2010.
nov 2010.#6
ja san provao duvati na ~arulju i nije baa vrijedno spomena.Toliko od mene.
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
nov 2010.
1 / 7
nov 2010.
nov 2010.