VUTRA
ForumMarihuanaUpotrebaSamo za one koji puse dnevno
LEGACY

Samo za one koji puse dnevno

32 odgovora2,715 pregleda
LaidbackPOZNAVALAC

nov 2007.

#1
Samo za one koji puse vutru svaki dan, da vidimo koliko se pusi dnevno...
SqlByteISTRAŽIVAČ

nov 2007.

#2
Ufff... kad se setim, zadnjih oko 2 godine bilo je po 2-3 skro svaki dan. A sad vec mesec dana kaki nisam pushio nishta... Jedino shto se promenilo je shto sada sanjam i nisam vishe senilan kao baba od 80 godina..
LaidbackPOZNAVALAC

nov 2007.

#3
Sto se tice snova - nisi bas pusio dobar hashish, a? :):)
Yami_RazielAMBASADOR

nov 2007.

#4
do prije 2-3 tjedna pusio svaki dan 3 mjeseca...samo hashishe...i to bolesne^^... xD minimum 3 pljuge dnevno je bilo tak da to je moj odgovor :)
Bezze_SaAMBASADOR

dec 2007.

#5
Eee Yami, jes ti siguran da duvaa vutru???? hebi ga, izvini al' moram te to pitati....Poato se "oslanjaa" 100% na dilere, i jes siguran da kupujes vutru, jer po tvom iskustvu sa ovom biljkom ne bi se dalo tako zaklju iti???
FukmondoAMBASADOR

dec 2007.

#6
bezze druze stari kakve nam to balade oe zboris oli sam se naduvo ja:) :crash:

dec 2007.

#7
Ako cemo stani pani u mostaru ima vise trave nego duhana ! Ne mozes da je ne popusis abnormalno mnogo !

jan 2008.

#8
pusim svaki dan vec 3 mjeseca.. prije sam tu i tamo pusia... Zapalim uglavnom 1 joint dnevno (tjednom, radni dan) a ono kad imam vremena onda kolko me pukne... Sve zavisi kad prvi zapalim, pa ono dok me pusti onda drugi..
Bezze_SaAMBASADOR

jan 2008.

#9
Ho'a da ka~ea da si non-stop napuaen? :) Dobro je pa mo~ea.... :icon_lol:
LucidDreamAMBASADOR

jan 2008.

#10
Nadam se da se ne hvalis ovim... Po meni je to veoma lose,pusenje svakog dana,jer smanjuje kapacitet pluca,ubija kondiciju,jednostavno je protiv zdravlja...Mislim da je mnogo vece zadovoljstvo kad s vremena na vreme zapalis po koju pljugu...Pusenje svakog dana prelazi u neku"naviku"...Mozda samo ja tako mislim,sve je na vama...
Bezze_SaAMBASADOR

jan 2008.

#11
100% si u pravu, al' i ja svaki dan puaim, doduae ne ono im me spusti, pa haj daj motaj ponovo kao on, al' ispuaim dnevno 2-3 (smanjio joa), nekad zapalim 1 samo, zavisi od situacije, al' ja je koristim u med. svrhe prvenstveno!!! ak i ovo je puno, al' u zadnje vrijeme (skoro mjesec) pravo sam smanjio. Poato mnogo obaveza imam preko dana, i tek nave e ono zapalim... al' svaku noc sto jes' jes'...

jan 2008.

#12
nije tema o atetnosti nego koliko ko puai dnevno ludic ne pravi se pametan opet spamaa lukid lukid
LucidDreamAMBASADOR

jan 2008.

#13
@Bezze Samo pusi umereno...Nedaj da se pusenje pretvori u naviku...Kazes da je koristis u medicinske svrhe(ganju),to je vec drugo ali ipak pusenje svakog dana stvarno ugrozava zdravlje kao sto sam vec rekao...Zelim sve najbolje i tebi i svakom ovde,i nadam se da ces naci umerenost...Ipak ti sve to vec znas ja te samo podsecam,znaci brate sve zavisi od tebe...Na kraju krajeva,ti samom sebi najvise dobra zelis...:spliff:
Bezze_SaAMBASADOR

jan 2008.

#14
Ma znam haveru, al' opet bolje zapaliti nave e joint, nego popiti 80mg apaurina.... (a i ovo mi je dr. rekao isto!!! Sad u zadnje vrijeme, smanjio sam pravo... evo danas jesam 2 ispusio OK, al juce sam jedan samo i to pred spavanje (nekih pola sata) dok prije mi je merak bio uz kaficu fino u tiaini ono, sam... tv, kafica, komp (net) i naravno d~oja.... To nisam mislio da cu ikad taj jutarnji izbaciti (haj preko dana, zapalio ili ne... ono sve jedno, ako imam vremena OK, ako ne, nema veze...)
LucidDreamAMBASADOR

jan 2008.

#15
Ok,vazno je takodje da se osecaj fine...Palio bih ih ja,(daleko od toga da ne bih,nego nema),ali bice kad budem uzgajao,samo se trudi da pravis neke sitne pauze po par dana i kasnije ce biti po par nedelja...Malo ganja,malo trening,najlepse je mixovanje...Uzivaj brate...:smoke18:
Bezze_SaAMBASADOR

jan 2008.

#16
Ma napravim ja pauzu (heheh ono kad nestane... pa koji dan... :icon_lol:) Ja najviae isto volim a i radio sam prije, upravo to, pustim dva-tri dana i onda slijedeci dan, kad zapalim, "razobada" :icon_lol: me ko mljaze.... dok ovako, kad se puai svaki dan, nema se onog pravog feelinga od vutre....
LucidDreamAMBASADOR

jan 2008.

#17
E da,o tome ja pricam covece...Bilo kako bilo,ti si stariji i iskusniji od mene tako da ces znati kako postupiti sto se tice aktivnog pusenja i primanja mojih saveta u vezi toga...Puno srece u 2008.godini...:goldmaryjane::goldmaryjane::goldmaryjane:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se