LEGACY
Na nargilu
12 odgovora13,044 pregleda
9 REP18%
→ Istraživač
feb 2010.
feb 2010.#1
kako da koristim nargilu za pusenje trave? Pretrazivala net satima, nista...
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
euforija
AMBASADOR1.538 REP1%
→ Legenda
euforijaAMBASADOR
feb 2010.
feb 2010.#3
stavis marihuanu u komoricu, iznad prekrijes s alufolijom, izbusis par rupica, zagrijes ugljen i stavis ga na alu.. i duvas.
9 REP18%
→ Istraživač
feb 2010.
feb 2010.#4
Jeste vi to sami napravili? Jer ja jesam i ne ide.
Duhan koji se pusi na nargilu je vlazan i kompaktan, pa ne propada kroz donje rupice u komori.
Probala sam i obican duhan, za probu da vidim kako cu s travom, i on je propao kroz rupice.
Pa sam skuzila da bi bilo dobro dolje staviti alu foliju, na te donje rupice u komori i probusiti na njima sitnije rupe da trava ne moze upasti. Pa sam napravila tako, no ugljen nije uspio zagrijati travu. Pa se netko u ekipi sjetio da bi bilo dobro zapaliti travu direktno, no nismo, nego smo stavili ugljen direktno na travu, e to je radilo, ali je trava pocrnila u roku 20sek.
Weedeemer
ISTRAŽIVAČ120 REP47%
→ Entuzijasta
WeedeemerISTRAŽIVAČ
jun 2010.
jun 2010.#5
ovak nesto je i mene zanimalo ovih dana...
planirao sam staviti vutru izmedju dva tanja sloja mirisnog duhana (za nargilu) , prekriti alu-folijom(s rupicama) i gore bacit ugljen...
Midnight_Toker
ISTRAŽIVAČ71 REP14%
→ Entuzijasta
Midnight_TokerISTRAŽIVAČ
jun 2010.
jun 2010.#6
potpis na ovo gore, jednom sam tako kod bratia puaio i bilo je super, aroma jagode i trave :D
samo se potrudite da popuaite sve, do kraja :D
Nikolica
ISTRAŽIVAČ158 REP72%
→ Entuzijasta
NikolicaISTRAŽIVAČ
jun 2010.
jun 2010.#7
Ja sam skoro puaio travu na nargili u kombinaciji sa duvanom od suvog gro~a. Vrhunska je kombinacija i toplo je preporu
ujem. Malo je te~e nai duvan, ovaj je stigao
ak iz Mostara. Pomeaate vutru i duvan, stavite na vrh nargile, preko stavite foliju i probuaite par rupica, i preko stavite briket.
feb 2010.
1 / 7
feb 2010.
jun 2010.