VUTRA
ForumMarihuanaUpotrebaNa nargilu
LEGACY

Na nargilu

12 odgovora13,044 pregleda

feb 2010.

#1
kako da koristim nargilu za pusenje trave? Pretrazivala net satima, nista...
Kurblaj KanAMBASADOR

feb 2010.

#2
na isti na in na koij bi ju koristila za puaenje duhana
euforijaAMBASADOR

feb 2010.

#3
stavis marihuanu u komoricu, iznad prekrijes s alufolijom, izbusis par rupica, zagrijes ugljen i stavis ga na alu.. i duvas.

feb 2010.

#4
Jeste vi to sami napravili? Jer ja jesam i ne ide. Duhan koji se pusi na nargilu je vlazan i kompaktan, pa ne propada kroz donje rupice u komori. Probala sam i obican duhan, za probu da vidim kako cu s travom, i on je propao kroz rupice. Pa sam skuzila da bi bilo dobro dolje staviti alu foliju, na te donje rupice u komori i probusiti na njima sitnije rupe da trava ne moze upasti. Pa sam napravila tako, no ugljen nije uspio zagrijati travu. Pa se netko u ekipi sjetio da bi bilo dobro zapaliti travu direktno, no nismo, nego smo stavili ugljen direktno na travu, e to je radilo, ali je trava pocrnila u roku 20sek.
WeedeemerISTRAŽIVAČ

jun 2010.

#5
ovak nesto je i mene zanimalo ovih dana... planirao sam staviti vutru izmedju dva tanja sloja mirisnog duhana (za nargilu) , prekriti alu-folijom(s rupicama) i gore bacit ugljen...
Midnight_TokerISTRAŽIVAČ

jun 2010.

#6
potpis na ovo gore, jednom sam tako kod bratia puaio i bilo je super, aroma jagode i trave :D samo se potrudite da popuaite sve, do kraja :D
NikolicaISTRAŽIVAČ

jun 2010.

#7
Ja sam skoro puaio travu na nargili u kombinaciji sa duvanom od suvog gro~a. Vrhunska je kombinacija i toplo je preporu ujem. Malo je te~e nai duvan, ovaj je stigao ak iz Mostara. Pomeaate vutru i duvan, stavite na vrh nargile, preko stavite foliju i probuaite par rupica, i preko stavite briket.

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se