VUTRA
ForumMarihuanaUpotrebazadrzavanja daha
LEGACY

zadrzavanja daha

18 odgovora1,805 pregleda
Rk KrkISTRAŽIVAČ

mar 2009.

#1
Da li vam desava da vam se usled nedostatka kiseonika tokom pusenja zavrti u glavi? Ja sam gotovo okapio jednom kad sam pusio na bong stojeci. I btw, kad smo kod zadrzavnja daha, koliko je optimalno vreme (ne ujutru, vec koliko sekundi :D) za iskoriscavanje maksimuma iz hit-a?
DirtyDENTUZIJASTA

mar 2009.

#2
..3-6 sekundi.... ti drzis previse...
JinISTRAŽIVAČ

mar 2009.

#3
hehe prispoji ga na gas masku pa da vidis kako radi :)

mar 2009.

#4
Ovo je originalna tema! pa do 8s max,mo~da,dalje odobravanje vlastite smrti,hehe! Ipak,3 premalo,toliko vu em,6 dovoljno.
DirtyDENTUZIJASTA

mar 2009.

#5
mislim da je cak bila tema cijela ili dio teme pa je ako se ne varam zatvorena, jer je par ljudi uporno tvrdilo da treba drzati sto duze a iskusniji da treba puno krace(zakljuceno iz iskustva i znanstvenih istrazivanja)...tako da je netko, ne mogu se sjetiti tko ali sa 10+ godina pusackog staza da je prakticni dovoljno udahnuti i odmah izdahnuti...

mar 2009.

#6
Ma bitno da ima duvati,ja to ovako:ako imam malo-dr~im du~e,hehe,ako ima dovoljno mo~e i da gori sama,samo dimac da se ne ugasi!
DirtyDENTUZIJASTA

mar 2009.

#7
:sun2:... ma ne treba brojat :).....
extranoizeENTUZIJASTA

mar 2009.

#8
daaaa, volim taj feeling, totalna dezorjentacija, kaos, izgubljenost u prostoru i vremenu na par sekundi :joint2:
Rk KrkISTRAŽIVAČ

mar 2009.

#9
Mozda to ima veze sa obrnutom tolerancijom ili kako god da se zove if ju nou vat aj min... Ja npr posle udisanja dima sacekam 5-6 sekundi pa udahnem malo vazduha kontam da se izmesa onaj dim unutra :D Zna li neko da li kasljanje stvarno pomaze? Ona plavusa u "Jackie Brown" rece da se tako sire krvni sudovi...stga ja znam
GilgameshISTRAŽIVAČ

mar 2009.

#10
Poatovani. Imam 10 g puaa kog sta~a i mogu Vam rei da kad sam bio mlai i lui, ekao sam barem 6 sekund minimalno prije nego ato izdahnem. Mo~da stoga jer se puaila stonara sa sjemenkama pa je logi nije da ima manje THC-a pa bi trebalo du~e da se dr~i u pluima da se im viae THc-a apsorbira. Kao ato Dirty ka~e kvalitetnu stvar je dovoljno udahnuti i izdahnuti. Viae je THC-a i manje je potrebno vremena da se apsorbira u krvotok jer je ja a koncentracija. Prirodno disanje je uzdah i izdah. Sve ato je razli ito, odstupa od prirodnog funkcioniranja organizma. Svakim du~im zadr~avanjem daha ostavljate tijelu nepotreban i otrovan co2 kojeg se te~e rijeaiti iz organizma.

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se