LEGACY
zadrzavanja daha
18 odgovora1,805 pregleda
Rk Krk
ISTRAŽIVAČ58 REP5%
→ Entuzijasta
Rk KrkISTRAŽIVAČ
mar 2009.
mar 2009.#1
Da li vam desava da vam se usled nedostatka kiseonika tokom pusenja zavrti u glavi? Ja sam gotovo okapio jednom kad sam pusio na bong stojeci. I btw, kad smo kod zadrzavnja daha, koliko je optimalno vreme (ne ujutru, vec koliko sekundi :D) za iskoriscavanje maksimuma iz hit-a?
DirtyD
ENTUZIJASTA386 REP47%
→ Poznavalac
Jin
ISTRAŽIVAČ125 REP50%
→ Entuzijasta
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
mar 2009.
mar 2009.#4
Ovo je originalna tema! pa do 8s max,mo~da,dalje odobravanje vlastite smrti,hehe!
Ipak,3 premalo,toliko vu
em,6 dovoljno.
DirtyD
ENTUZIJASTA386 REP47%
→ Poznavalac
DirtyDENTUZIJASTA
mar 2009.
mar 2009.#5
mislim da je cak bila tema cijela ili dio teme pa je ako se ne varam zatvorena, jer je par ljudi uporno tvrdilo da treba drzati sto duze a iskusniji da treba puno krace(zakljuceno iz iskustva i znanstvenih istrazivanja)...tako da je netko, ne mogu se sjetiti tko ali sa 10+ godina pusackog staza da je prakticni dovoljno udahnuti i odmah izdahnuti...
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
mar 2009.
mar 2009.#6
Ma bitno da ima duvati,ja to ovako:ako imam malo-dr~im du~e,hehe,ako ima dovoljno mo~e i da gori sama,samo dimac da se ne ugasi!
DirtyD
ENTUZIJASTA386 REP47%
→ Poznavalac
extranoize
ENTUZIJASTA594 REP99%
→ Poznavalac
extranoizeENTUZIJASTA
mar 2009.
mar 2009.#8
daaaa, volim taj feeling, totalna dezorjentacija, kaos, izgubljenost u prostoru i vremenu na par sekundi :joint2:
Rk Krk
ISTRAŽIVAČ58 REP5%
→ Entuzijasta
Rk KrkISTRAŽIVAČ
mar 2009.
mar 2009.#9
Mozda to ima veze sa obrnutom tolerancijom ili kako god da se zove if ju nou vat aj min...
Ja npr posle udisanja dima sacekam 5-6 sekundi pa udahnem malo vazduha kontam da se izmesa onaj dim unutra :D Zna li neko da li kasljanje stvarno pomaze? Ona plavusa u "Jackie Brown" rece da se tako sire krvni sudovi...stga ja znam
Gilgamesh
ISTRAŽIVAČ125 REP50%
→ Entuzijasta
GilgameshISTRAŽIVAČ
mar 2009.
mar 2009.#10
Poatovani.
Imam 10 g puaa
kog sta~a i mogu Vam rei da kad sam bio mlai i lui,
ekao
sam barem 6 sekund minimalno prije nego ato izdahnem. Mo~da stoga jer se
puaila stonara sa sjemenkama pa je logi
nije da ima manje THC-a pa bi trebalo
du~e da se dr~i u pluima da se
im viae THc-a apsorbira. Kao ato Dirty ka~e kvalitetnu stvar je dovoljno udahnuti i izdahnuti. Viae je THC-a i manje je potrebno vremena
da se apsorbira u krvotok jer je ja
a koncentracija. Prirodno disanje je uzdah i izdah.
Sve ato je razli
ito, odstupa od prirodnog funkcioniranja organizma. Svakim du~im
zadr~avanjem daha ostavljate tijelu nepotreban i otrovan co2 kojeg se te~e rijeaiti
iz organizma.
mar 2009.
1 / 10
mar 2009.
mar 2009.