VUTRA
ForumMarihuanaUpotrebaVaše mišljenje
LEGACY

Vaše mišljenje

30 odgovora1,773 pregleda

feb 2015.

#1
Pozdrav druatvo Ovako novi lan sam ovdje i imam jedno pitanje htio bi uti vaae mialjenje, ovako imam 19 godina prvi joint zapalio s nekih 17 godina s druatvom i godinu dana nista i sad sam po eo puait malo viae, vikendom obavezno kad izlazim, a kroz tjedan rijetko i tu je sad taj moj problem o kojem vas ~elim uti. Drustvo s kojim se dru~im i izlazim vise su ljubitelji alkohola i nekako su me po eli izbjegavat od kad po eo puaiti (inna e izbjegavam alkohol kolko je mogue ne sjeda mi ne volim jutarnji mamurluk) pokusao sam razgovarat s njima u vezi toga uvijek ih ponudim pljugom kad pusim da pokusamo razhovarati ali isto nistA. Sad bi me zanimalo dal je neko imao slicni problem.
nerpZMAJ

feb 2015.

#2
Ako obe strane nisu spremne na kompromise, zna se sta sledi.. Ne moraju oni poceti da puse, niti ti da pijes...da biste se druzili. Ali ako nema medjusobnog razumevanja i postovanja, nema ni prijateljstva.

feb 2015.

#3
Alkosi su najgore druatvo, ako tebe oni nisu spremni prihvatiti kakav jesi poaalji ih u kurac i mjenjaj druatvo. Ionak e im jetru pojesti taj akohol kad tad. Nek se oni samo dru~e sa bocom ;)
savagestrainAMBASADOR

feb 2015.

#4
Pa mislim da ti sve govori o njima kada su te izolirali zbog toga sta dimis...zapitaj se dali ih mozes uopce zvati drustvo... Imao sam i ja takvih, a i bio sam takav, pa dobro mogu reci kakva je razlika u mom ponasanju bila tada i sada, prestao sam piti pred jedno 7-8 mjeseci, i socijalni zivot je odmah dosao na svoje, a ekipa me pokusavala vratiti staroj navici, ali ma rek'o odjebi....

feb 2015.

#5
Hvala puno ste mi pomogli pokuaat u ih joa jedanput skupit na kavi pa da porazgovaramo ko ljudi ako ne zele prihvatit jbga ima puno drugih ljudi na svijetu
savagestrainAMBASADOR

feb 2015.

#6
Jos da se jos nadopunim Ta ista ekipa koji su mi bili najbolji frendovi su mi se prilicno puno puta smijali kada sam svakakvih sranja dozivio u zivotu, jedan mi je razbio staru gitaru, onda sam ulupao cijelu stipendiju u novu (vidi mene kretena nosi van novu gitaru da se ekipa zabavi) i tako mi sada voljena nova fenderica ima jedan oziljak koji me uvijek podsjeca s kakvim sam se govnima druzio... A nema vise ni snage za visiti po cijele noci vani, trovati se, biti sjeban cijeli drugi dan..ma daj... Dobrim putem si krenuo, samo nastavi i vidjet ces da ces imati isto misljenje o svojima kakvo ja imam o svojima... Zbog pojedinaca mi je zao sta se vise ne druzimo, ali eto, usputna steta, mogu i bez njih zivjeti
mlstPOZNAVALAC

feb 2015.

#7
Imam ja jednog takvog u mojim redovima. Delimo ja i drug buksnu a on ce sedeci izmedju nas da izvali "Bezi to od mene nemoj' da mi kapne u oci" . E sad to sto on pusi dve pakle dnevno, i trsi spricere kada god mu se ukaze prilika to nema veze. Drustveni krugovi se menjaju tokom godina. Sa obzirom da si tek poceo, vremenom ces shvatiti da iako ti je neko drug od malena, ne znaci relativno nista. Vi tek formirate misljenja i stavove, samim tim moze doci do konflikta.
artisticLEGENDA

feb 2015.

#8
sve re eno, nai nove prijatelje, jer ako te ovi ne prihvaaju takvog, ata uope s njima radia?! :) jasno ko dan

feb 2015.

#9
moraces se vise druziti sa "narkomanima", ti alkoholicari znaju biti tvrd orah :)

feb 2015.

#10
Ja nisam imao tih probleme moji su voljeli i popit i dunut. Mada sagodinama neki su smanjili alkohol, neki ganju a neki shibaju i danas i jedno i drugo. Svako ima svoje i glupo je osudjivat nekog bilo da je alkoholicar, duvac ili politicar. Ko sam ja da nekog osudjujem :joint2:

feb 2015.

#11
Genjo,ne trpaj alkohol i travu i politiku u isti koa. Rijedak 'pijanac' je vesel pijanac.Uglavnom su dosadni,agresivni,pletu jezkom,nema duhovnosti,bla,bla,bla... Rijedak politi ar je poaten,nekorumpiran,bavi se politikom za dobrobit naroda a ne za svoju,bla,bla,bla...

feb 2015.

#12
Powerseed problem je sta zivim u selundri jedino su oni moje godiste, a pokusat cu sredit nekako :)

feb 2015.

#13
Ja sam sam sebi najbolji prijatelj. Ispri am si koji vic, pa se nasmijem, pa se izvedem do birtije, nije loae :) Pravi prijatelji su rijetki, i sve je te~e takve osobe nai. Tek otkrijea tko su ti pravi prijatelji kad ti je najgore ili kad te neat loae zadesi, nije uzalud ona stara narodna "U muci se poznaju junaci". U mojoj muci nije bilo junaka pa sam sve odjebao, i baa mi fino, sa svima bok bok i to je to.
tman19ENTUZIJASTA

feb 2015.

#14
Najbolji su ti likovi koji vutru smatraju zlom a kad je prilika za popit onda ga~enje... Ostani dobar snjima al ak nemogu prihvatit to sto volis nekad zapalit i ak te sam zbog tog izbjegavaju nai si novo drustvo i nove interese
laubaZMAJ

feb 2015.

#15
To ti je u ~ivotu tak! Kod mene na kvartu je ekipa mojeg godiata mlatila klince kaj fumaju,da bi nakon 1-2 god. svi po eli puait!A za prijatelje je nekad bolje da ih nemaa,a na kraju bolje imat jednog pravog nego 10 la~nih!
ajzak43ISTRAŽIVAČ

feb 2015.

#16
Tako je i u mene ista situacija.oni piju i samo iskljucivo alkohol dok ja volim zapalit.i jedini sam Naravno oni nemaju nista s tim jer su shvatili da sam stabilan i odgovoran mozda cak i vise od njih,jer bitno se ponasat normalno i kada si high i kad nisi i da ne bude da te vutra voza pa da nemas kontrole pa da bude:vidi ga kak se naduvo,drogas,ovo ono Peace,sorry na dugom postu

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se