LEGACY
Vaše mišljenje
30 odgovora1,773 pregleda
17 REP34%
→ Istraživač
feb 2015.
feb 2015.#1
Pozdrav druatvo
Ovako novi
lan sam ovdje i imam jedno pitanje htio bi
uti vaae mialjenje, ovako imam 19 godina prvi joint zapalio s nekih 17 godina s druatvom i godinu dana nista i sad sam po
eo puait malo viae, vikendom obavezno kad izlazim, a kroz tjedan rijetko i tu je sad taj moj problem o kojem vas ~elim
uti. Drustvo s kojim se dru~im i izlazim vise su ljubitelji alkohola i nekako su me po
eli izbjegavat od kad po
eo puaiti (inna
e izbjegavam alkohol kolko je mogue ne sjeda mi ne volim jutarnji mamurluk) pokusao sam razgovarat s njima u vezi toga uvijek ih ponudim pljugom kad pusim da pokusamo razhovarati ali isto nistA.
Sad bi me zanimalo dal je neko imao slicni problem.
nerp
ZMAJ29.234 REP
nerpZMAJ
feb 2015.
feb 2015.#2
Ako obe strane nisu spremne na kompromise, zna se sta sledi..
Ne moraju oni poceti da puse, niti ti da pijes...da biste se druzili.
Ali ako nema medjusobnog razumevanja i postovanja, nema ni prijateljstva.
No Joke
ZMAJ71.675 REP
No JokeZMAJ
feb 2015.
feb 2015.#3
Alkosi su najgore druatvo, ako tebe oni nisu spremni prihvatiti kakav jesi poaalji ih u kurac i mjenjaj druatvo. Ionak e im jetru pojesti taj akohol kad tad. Nek se oni samo dru~e sa bocom ;)
savagestrain
AMBASADOR1.537 REP1%
→ Legenda
savagestrainAMBASADOR
feb 2015.
feb 2015.#4
Pa mislim da ti sve govori o njima kada su te izolirali zbog toga sta dimis...zapitaj se dali ih mozes uopce zvati drustvo...
Imao sam i ja takvih, a i bio sam takav, pa dobro mogu reci kakva je razlika u mom ponasanju bila tada i sada, prestao sam piti pred jedno 7-8 mjeseci, i socijalni zivot je odmah dosao na svoje, a ekipa me pokusavala vratiti staroj navici, ali ma rek'o odjebi....
17 REP34%
→ Istraživač
feb 2015.
feb 2015.#5
Hvala puno ste mi pomogli pokuaat u ih joa jedanput skupit na kavi pa da porazgovaramo ko ljudi ako ne zele prihvatit jbga ima puno drugih ljudi na svijetu
savagestrain
AMBASADOR1.537 REP1%
→ Legenda
savagestrainAMBASADOR
feb 2015.
feb 2015.#6
Jos da se jos nadopunim
Ta ista ekipa koji su mi bili najbolji frendovi su mi se prilicno puno puta smijali kada sam svakakvih sranja dozivio u zivotu, jedan mi je razbio staru gitaru, onda sam ulupao cijelu stipendiju u novu (vidi mene kretena nosi van novu gitaru da se ekipa zabavi) i tako mi sada voljena nova fenderica ima jedan oziljak koji me uvijek podsjeca s kakvim sam se govnima druzio...
A nema vise ni snage za visiti po cijele noci vani, trovati se, biti sjeban cijeli drugi dan..ma daj...
Dobrim putem si krenuo, samo nastavi i vidjet ces da ces imati isto misljenje o svojima kakvo ja imam o svojima...
Zbog pojedinaca mi je zao sta se vise ne druzimo, ali eto, usputna steta, mogu i bez njih zivjeti
mlst
POZNAVALAC1.080 REP53%
→ Ambasador
mlstPOZNAVALAC
feb 2015.
feb 2015.#7
Imam ja jednog takvog u mojim redovima. Delimo ja i drug buksnu a on ce sedeci izmedju nas da izvali "Bezi to od mene nemoj' da mi kapne u oci" . E sad to sto on pusi dve pakle dnevno, i trsi spricere kada god mu se ukaze prilika to nema veze.
Drustveni krugovi se menjaju tokom godina. Sa obzirom da si tek poceo, vremenom ces shvatiti da iako ti je neko drug od malena, ne znaci relativno nista. Vi tek formirate misljenja i stavove, samim tim moze doci do konflikta.
artistic
LEGENDA5.372 REP4%
→ Zmaj
artisticLEGENDA
feb 2015.
feb 2015.#8
sve re
eno, nai nove prijatelje, jer ako te ovi ne prihvaaju takvog, ata uope s njima radia?! :) jasno ko dan
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
feb 2015.
feb 2015.#9
moraces se vise druziti sa "narkomanima", ti alkoholicari znaju biti tvrd orah :)
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
feb 2015.
feb 2015.#10
Ja nisam imao tih probleme moji su voljeli i popit i dunut. Mada sagodinama neki su smanjili alkohol, neki ganju a neki shibaju i danas i jedno i drugo. Svako ima svoje i glupo je osudjivat nekog bilo da je alkoholicar, duvac ili politicar. Ko sam ja da nekog osudjujem :joint2:
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
feb 2015.
feb 2015.#11
Genjo,ne trpaj alkohol i travu i politiku u isti koa.
Rijedak 'pijanac' je vesel pijanac.Uglavnom su dosadni,agresivni,pletu jezkom,nema duhovnosti,bla,bla,bla...
Rijedak politi
ar je poaten,nekorumpiran,bavi se politikom za dobrobit naroda a ne za svoju,bla,bla,bla...
17 REP34%
→ Istraživač
feb 2015.
feb 2015.#12
Powerseed problem je sta zivim u selundri jedino su oni moje godiste, a pokusat cu sredit nekako :)
No Joke
ZMAJ71.675 REP
No JokeZMAJ
feb 2015.
feb 2015.#13
Ja sam sam sebi najbolji prijatelj. Ispri
am si koji vic, pa se nasmijem, pa se izvedem do birtije, nije loae :)
Pravi prijatelji su rijetki, i sve je te~e takve osobe nai. Tek otkrijea tko su ti pravi prijatelji kad ti je najgore ili kad te neat loae zadesi, nije uzalud ona stara narodna "U muci se poznaju junaci". U mojoj muci nije bilo junaka pa sam sve odjebao, i baa mi fino, sa svima bok bok i to je to.
tman19
ENTUZIJASTA230 REP8%
→ Poznavalac
tman19ENTUZIJASTA
feb 2015.
feb 2015.#14
Najbolji su ti likovi koji vutru smatraju zlom a kad je prilika za popit onda ga~enje...
Ostani dobar snjima al ak nemogu prihvatit to sto volis nekad zapalit i ak te sam zbog tog izbjegavaju nai si novo drustvo i nove interese
lauba
ZMAJ19.449 REP
laubaZMAJ
feb 2015.
feb 2015.#15
To ti je u ~ivotu tak! Kod mene na kvartu je ekipa mojeg godiata mlatila klince kaj fumaju,da bi nakon 1-2 god. svi po
eli puait!A za prijatelje je nekad bolje da ih nemaa,a na kraju bolje imat jednog pravog nego 10 la~nih!
ajzak43
ISTRAŽIVAČ151 REP67%
→ Entuzijasta
ajzak43ISTRAŽIVAČ
feb 2015.
feb 2015.#16
Tako je i u mene ista situacija.oni piju i samo iskljucivo alkohol dok ja volim zapalit.i jedini sam
Naravno oni nemaju nista s tim jer su shvatili da sam stabilan i odgovoran mozda cak i vise od njih,jer bitno se ponasat normalno i kada si high i kad nisi i da ne bude da te vutra voza pa da nemas kontrole pa da bude:vidi ga kak se naduvo,drogas,ovo ono
Peace,sorry na dugom postu
feb 2015.
1 / 16
feb 2015.
feb 2015.