LEGACY
Granica upušenosti
38 odgovora1,955 pregleda
Bacha
ISTRAŽIVAČ70 REP13%
→ Entuzijasta
BachaISTRAŽIVAČ
jun 2011.
jun 2011.#1
e ovako,mene zanima,prilikom konzumacije izvjesne nam bilj
ice,dali postoji odreena granica do koje se mo~e upuait(pa je sve daljnje puaenje prakti
ki bacanje vutre) ili vrijedi joa joa i joa???:icon_mrgreen:
He-Man
LEGENDA9.657 REP47%
→ Zmaj
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
jun 2011.
jun 2011.#3
Meni se desi da ima joa 1-2 cm i po~elim odustati jer mislim da sam pretjerao. Uglavnom idem do kraja, nije nikog joint ubio:) Ali par puta je ostalo jer bi high bio prejak, iznenadan i nagal:icon_mrgreen: Skoro uvijek puaim sam, i volim dozu ljeka svaka 24 sata. Ne volim velike pauze jer se u tim slu
ajevima obi
no i deaava da mi ostaje i tripujem kao da sam na white & yellow, barem kako su mi prepri
avali. Ne volim teake droge. Dat
u karton sam sebi:angry015:
Dakle imam granicu pogotovo kad je dobar dim, ne ~elim pretjerati, ne ~elim se prepuaiti. Imam svoju mjeru. Ponekad me sram u druatvu, svi 100 na sat ja 20 vozim:sick:
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
LucidDreamAMBASADOR
jun 2011.
jun 2011.#4
Svakako individualna stvar.
Pre par godina bih tu granicu nazvao imenom: stond.
Sada,to mo~e biti samo malo kuliranja nakon buxne. Ta
nije,ako me dobro oboji jedna buxna,nema potrebe za drugom.
Ali ne postoji opcija Zagasiti.
@Green
I mene bi bilo sram ;D
alabama_kush
ENTUZIJASTA255 REP14%
→ Poznavalac
alabama_kushENTUZIJASTA
jun 2011.
jun 2011.#5
Dim koji sam pusio u zadnje vrijeme je bio preprepredobar. Kada rolam buksnu, uvijek srolam neku vecu malo i sam je popusim na 2 puta(neznam zasto ovo radim ali naviko sam na to :D) uglavnom, kada dodjem negdje otprilike do pola buksne pocinjem zijevat i pocinje mi se spavat(ovo mi se desavalo svaki puta kada sam zapalio ovaj dim) e onda fino ugasim pljugu i znam da ce mi bit dosta. Budem bas onako taman haj :D Znao sam ponekad skurit cjelu i ono, prestoned budem da bi izlazio uopce iz sobe. Neznam mozda ovo cudno zvuci ali po ovom zijevanju sam znao kada pocinje rad i kada mi je dosta. To mi se desavalo samo sa ovim dimom. Zato mi se i dopado i to mnogo :vb_kez:
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
LucidDreamAMBASADOR
jun 2011.
jun 2011.#6
Kada se zagasi,pa odstoji malo,dim je druga
ije ukusa nakon drugog paljenja. To mi ne prija. Upravo sam se setio jednog od va~nijih razloga zaato ne gasim.
alabama_kush
ENTUZIJASTA255 REP14%
→ Poznavalac
alabama_kushENTUZIJASTA
jun 2011.
jun 2011.#7
da da, malo sheban okus bude..al kazem, naviko sam na to :D
Meskalito
LEGENDA8.982 REP40%
→ Zmaj
MeskalitoLEGENDA
jun 2011.
jun 2011.#8
Naravno da postoji granica , samo je ne vidi bas svako
Situacija : U drustvu vas nekoliko posle sat vremena frend mota drugi dz . Osecate se odlichno vec ,vozi vas bas taman , da li cete prihvatiti kad dodje dim do vas ?
Zeleni
ISTRAŽIVAČ120 REP47%
→ Entuzijasta
alabama_kush
ENTUZIJASTA255 REP14%
→ Poznavalac
30 REP60%
→ Istraživač
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
LucidDreamAMBASADOR
jun 2011.
jun 2011.#12
Nije 4,ali barem 2 nema potrebe. Dobra gand~a i dobra vuspra,odrade svoje baa kako treba.
48 REP96%
→ Istraživač
jun 2011.
jun 2011.#13
popusio sam skank prije 4 sata...jos me roka ko pomahnitalo. dali je to normalno? :D huhu
Etajglecha
AMBASADOR2.042 REP15%
→ Legenda
EtajglechaAMBASADOR
jun 2011.
jun 2011.#14
hahahhaha normalno ili ne It's oke hehehe
ja licno ne volim kad nas ima mnogo i samo se pusi bez ikakvog cilja, i samo ono, roll roll roll idi bre moram da iskuliram pluca malo hehehe a i apsolutno ne potrebno bacanje vutre (moje misljenje) nego lepo kad krene da pusta (od vutre zavisi kad ce) ako ocu jos cool ako necu isto cool hehehe
4 REP8%
→ Istraživač
jul 2011.
jul 2011.#15
ja volim pusit ***** nakon pljuge...prejebeno bude...uzivam pun ***** !
probajte i vi
Dr Grow
ENTUZIJASTA270 REP18%
→ Poznavalac
Dr GrowENTUZIJASTA
jul 2011.
jul 2011.#16
Brijem da se nema smisla toliko odvaliti da padnea u komu!Jbg nema guata..
SenzaPieta
POZNAVALAC1.129 REP59%
→ Ambasador
SenzaPietaPOZNAVALAC
jul 2011.
jul 2011.#17
Meni licno ako popusim dobru pljugu da sljaka 2-3 sata,nema smisla odmah nakon pola sata,sat paliti drugu.Nikakva korist,nikad me ne digne vise nego sto sam vec bio,cak naprotiv,smori me ili baci u stond,a stond ne volim :snupi:
Moj trenutni best recept je 1 dzoks 1 pivo,ladno ko zmija i to je to show must go on :happy031:
Sekach
AMBASADOR2.134 REP18%
→ Legenda
SekachAMBASADOR
jul 2011.
jul 2011.#18
lightthatshit, jesu prva i druga cenzurirana rijec jednake? I ako jesu, kojeg si spola? XD
SenzaPieta
POZNAVALAC1.129 REP59%
→ Ambasador
SenzaPietaPOZNAVALAC
jul 2011.
jul 2011.#19
Pazi kad nisam ni skontao :)
Ako su prva rec i druga iste,a jos uz sve to spol bude B :signs053:prestajem da duvam vutru dok je vreme :assshaking:
4 REP8%
→ Istraživač
jun 2011.
1 / 20
jun 2011.
jul 2011.