VUTRA
ForumMarihuanaUpotrebaSnalažljivost
LEGACY

Snalažljivost

34 odgovora3,057 pregleda
...GoGoISTRAŽIVAČ

apr 2010.

#1
Na ponudi je bila neka lokalna domaica. Nisam prezadovoljan al trenutno u nas nema bolje. Ono ato je zanimljivo na ini na koje smo spuaili ovaj zov. Ina e ve eras je bila subota, ne idem u grad, bolestan. Zovnem ekipicu sebi doma, lagano se namjestimo, nas 4. Vadi se vutra i kree se s motanjem. Upravo smo kupili neato vutre ali imamo samo jedan papir! Nabrzinu smotamo jedan obiteljski da se opustimo. :spliff: Dalje prosvijetljeni u inkom svete biljke kujemo plan kako popuaiti ostatak vutre. Na stolu stoji prazna velika boca od IsoSporta, penkalo i to je to. Uzimamo bocu, skidamo ep, tr im u kuhinju skidam poklopac od bo ice soli, stavim u njega komad alu-folije koji izbuaim a kalicom. To savraeno pristaje grlu boce! Buaimo rupu na boci, uguramo penkalo, lijepimo ~vakom da ne puata zrak, uspemo malo ovde u bocu, nasolimo i zapalimo. Iznenadili smo sami sebe, napuaavanje je bilo na razini iako je naaa spravica za puaenje bila neka inovacija za nas. Nismo je ni sa uvali, ve ve eras je zavraila u smeu. Ali evo kako je to izgledalo, slika za uspomenu. udno je ega e se sve ovjek dosjetiti kad mu se puai, ina e puaimo joint i samo joint. Jeli tko ima sli nih iskustava? U nedostatku opreme za duvanje da ste u MacGyverovom stilu iskombinirali neki novi ureaj za konzumaciju? :RastaBong: P.S. ak imam primjerak videa ovih dogaaja, ne znam zaato al kad sam god high meni je do snimanja i fotografiranja. :D
...GoGoISTRAŽIVAČ

apr 2010.

#2
Na ponudi je bila neka lokalna domaica. Nisam prezadovoljan al trenutno u nas nema bolje. Ono ato je zanimljivo na ini na koje smo spuaili ovaj zov. Ina e ve eras je bila subota, ne idem u grad, bolestan. Zovnem ekipicu sebi doma, lagano se namjestimo, nas 4. Vadi se vutra i kree se s motanjem. Upravo smo kupili neato vutre ali imamo samo jedan papir! Nabrzinu smotamo jedan obiteljski da se opustimo. :spliff: Dalje prosvijetljeni u inkom svete biljke kujemo plan kako popuaiti ostatak vutre. Na stolu stoji prazna velika boca od IsoSporta, penkalo i to je to. Uzimamo bocu, skidamo ep, tr im u kuhinju skidam poklopac od bo ice soli, stavim u njega komad alu-folije koji izbuaim a kalicom. To savraeno pristaje grlu boce! Buaimo rupu na boci, uguramo penkalo, lijepimo ~vakom da ne puata zrak, uspemo malo ovde u bocu, nasolimo i zapalimo. Iznenadili smo sami sebe, napuaavanje je bilo na razini iako je naaa spravica za puaenje bila neka inovacija za nas. Nismo je ni sa uvali, ve ve eras je zavraila u smeu. Ali evo kako je to izgledalo, slika za uspomenu. udno je ega e se sve ovjek dosjetiti kad mu se puai, ina e puaimo joint i samo joint. Jeli tko ima sli nih iskustava? U nedostatku opreme za duvanje da ste u MacGyverovom stilu iskombinirali neki novi ureaj za konzumaciju? :RastaBong: P.S. ak imam primjerak videa ovih dogaaja, ne znam zaato al kad sam god high meni je do snimanja i fotografiranja. :D
ZOKIAMBASADOR

apr 2010.

#3
nije ti bas zdavu pusiti tu plastiku samo da znas da si nastetio plucima mnogo bolje bi bilo da si izmislio nesto gde nema plastike ,, da to bude metalno ili stakleno ima slican tema na forumu postrazi malo da u buduce znas malo o stetnostima sprava na koje pusis..
ZOKIAMBASADOR

apr 2010.

#4
nije ti bas zdavu pusiti tu plastiku samo da znas da si nastetio plucima mnogo bolje bi bilo da si izmislio nesto gde nema plastike ,, da to bude metalno ili stakleno ima slican tema na forumu postrazi malo da u buduce znas malo o stetnostima sprava na koje pusis..
Svirač_TrubeENTUZIJASTA

apr 2010.

#5
Ja sam probo i nimalo me nije odusevio okus plastike u ustima:) ostav se toga:)
Svirač_TrubeENTUZIJASTA

apr 2010.

#6
Ja sam probo i nimalo me nije odusevio okus plastike u ustima:) ostav se toga:)
...GoGoISTRAŽIVAČ

apr 2010.

#7
Haha, mi nismo dobro isprali bocu pa se osjetio gorko-slatki okus IsoSporta hahaha.. al dobro je, nau ila se lekcija, bez role papira viae nigdje.
...GoGoISTRAŽIVAČ

apr 2010.

#8
Haha, mi nismo dobro isprali bocu pa se osjetio gorko-slatki okus IsoSporta hahaha.. al dobro je, nau ila se lekcija, bez role papira viae nigdje.
KrejzyPOZNAVALAC

apr 2010.

#9
mogli ste uzet jos jednu manju bocu i slozit na vodeni pritisak, po mom misljenju bolja solucija od ove
KrejzyPOZNAVALAC

apr 2010.

#10
mogli ste uzet jos jednu manju bocu i slozit na vodeni pritisak, po mom misljenju bolja solucija od ove
...GoGoISTRAŽIVAČ

apr 2010.

#11
Snalazi se ovjek s onim ata ima. :D
...GoGoISTRAŽIVAČ

apr 2010.

#12
Snalazi se ovjek s onim ata ima. :D
KrejzyPOZNAVALAC

apr 2010.

#13
fascinantno je koliko je covjek sposoban u tim situacijama ja sam jednom nekako slozio pljugu od onog zadnjeg smedjeg papirica iz rizli, filtera od nekog kartona ( dobro, to je standardno :P ), dijela rizle od cigarete i spajalice, al to je stvarno bilo kriminalno :icon_lol:
KrejzyPOZNAVALAC

apr 2010.

#14
fascinantno je koliko je covjek sposoban u tim situacijama ja sam jednom nekako slozio pljugu od onog zadnjeg smedjeg papirica iz rizli, filtera od nekog kartona ( dobro, to je standardno :P ), dijela rizle od cigarete i spajalice, al to je stvarno bilo kriminalno :icon_lol:

maj 2010.

#15
Imam par pitanja Sta i sjemenje motate? Zasto ste stavili vodu u bocu?
Z&NZMAJ

maj 2010.

#16
:signs054::ludaci_lol: Nikakvog efekta od sjemenja,osim ato ti svako malo explodira pljuga. Voda je da bi se dim ohladio. Jedino nisam siguran jeli u ovom slu aju dim iaao kroz vodu,al to sad nije ni bitno...
KrejzyPOZNAVALAC

maj 2010.

#17
ja izbjegavam pusenje sjemenja jer su kod nas kruzile neko vrijeme price, a ostalo je uvjerenje da uzrokuju impotenciju, a sad jel tocno ili nije nije ni toliko bitno al se definitivno isplati odvojit sjemenje od trave i pusit samo travu ( moje misljenje ) :pat:

maj 2010.

#18
Da znam, ja ih zovem prskalicama i osobno sam vec razvio alergiju na njih pametnije ih bacit van na zemlju mozda naraste a ocito nije dim iso kroz vodu vec je samo smanjio dimnu komoru stoga neznam kako i koliko se smanjila temperatura dima zapravo hocu rec da bi bolje bilo napravit deblju pljugu nego pravit ovakve PVC-lule no offense

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se