VUTRA
ForumMarihuanaUpotrebaKoliko slobodno pljugate?
LEGACY

Koliko slobodno pljugate?

74 odgovora4,820 pregleda

apr 2008.

#1
Evo bas me zanima kolilo na vas zbilja utjece to sto je Kanabis ilegalan sto se tice slobode pusenja, mislim na pusenje na mjestima gdje se ljudi normalno krecu i gdje je moguce i da su protivnici trave...Meni trenutno nije problem zapalit u parku(po noci) recimo, sad tu i tamo pusim Duhan za motanje pa i u kaficu mogu zapalit, u skolskom dvoristu(kad god imam, tamo se osjecam 100% sigurno od murije u tjekom dana)........i to je manje vise sve sto se tice pusenja na ne-skrovitim mjestima.
NarquilaENTUZIJASTA

apr 2008.

#2
Ja izbjegavam to "javno" pusenje. Iz vise razloga.... Najveci gust mi je zapalit u kuci tj. zatvorenom prostoru i jos uz dobru atmosferu aaauuuu... Il kad sam vani odvezem se sa jednim prijateljem izvan grada u sumu, na livadu kraj puta i tu zapalimo i nazad. A subotom ili petkom pusim ono "nabrzaka" iza kafica ili sta ja znam opet da me ne gleda niko...ali rijetko mozda u mjesecu jednom. Glavni razlog sto 95% mojih prijatelja i poznanika ne zna da ja pusim uopste tj. da sam prestao je zbog moje druge polovine;) neda mi apsolutno nista (nasao sebi "stvar" koju treba zadrzat:) ) pa moram lagat:))
ranromENTUZIJASTA

apr 2008.

#3
ja zapalim tamo gdje me ~elja uhvati. pa gdje to bilo. samo pazim da me se sto manje skuzi
CasperENTUZIJASTA

apr 2008.

#4
meni je to oduvjek dosta utjecalo... mislim da sigurnosti nikad dosta tako da nikad ne pusim po parkovima i sl. osim ako je bas ono hightime ono donese frend pa moramo krenut negdje brzo i to pa podimimo frulu nabrzinu... inace ili doma ili u aumi nigdje vise skoro...hehe hebiga neda mi se zajebavat sa murjum jer ih ima sve vise u civilu, samo ti dolete pred facu...tako mi je jedan frend najebo... mislio ma nece mene uhvatit kad ono 3 intervenjaka se stvore nezna ni od kud ni kako i sjebu mu zivot tako rec jer jos imo kod sebe pozamasnu kolicinu, optuzen za dilanje, bla bla bla...mislim da se ne isplati riskirat
McGreggorENTUZIJASTA

apr 2008.

#5
rijetko, tj skkoro nikad vani...ne volim bas smejalice, vise uzivam u skanku, pretezno doma ili sa curom...psihodelija roxa...smijati se mogu i bez trave....al mislit da sam karla del ponte bez skanka bome nemogu xD

apr 2008.

#6
gdje stignem, al u prirodi je najbolji dozivljaj

apr 2008.

#7
sve ovisi, kolko toga imam sa sobom, i da imam neko dobro skroviste u jakni itd. pusim di stignem. jedanput sam pusio na terasi jednog kafica, i doletio mi je murjak: "ako bacis to iz ruke dobit ces aakom u glavu", pogledo sam murjaka, pa joint, pa opet murjaka i bacio ga. pogodite ata me je bilo. hvala bogu da nisam imo vise nista kod sebe :P
BrenerPOZNAVALAC

apr 2008.

#8
OT je al da neotvaram novi thread. Ako te drot vidi da pljugas i vidi te da bacis pljugu, a kod sebe nemas nista osim te pljuge, sto ce bit? Moje misljenje je da ti nemoze nista djaba sto te vidio.Jedino da su dva ili vise drotova u akciji. Ti bacis i kazes nije moje a oni (drze se zajedno) mi smo te vidjeli imamo svjedoke...?:common053:

apr 2008.

#9
kuzim ja sve to... nije mi bio prvi put...hehe
THC mindISTRAŽIVAČ

apr 2008.

#10
najcesce doma ali vani mi nije bad.. jednom smo anbavili skunka, ugurali u cigaretu i dimili u kaficu KAKO JEBEN OSJECAJ :) smejila sam im se u facu :):) voljela bih to ponovit nije mi bad vani ali sma opustenija doma
elephant0rAMBASADOR

apr 2008.

#11
Ja zbilja kako sa kime... dosta sam slobodan i moglo bi se reci da pazim, al nisam paranoican.

apr 2008.

#12
men je najjace u zadnje vrijeme zapalit u prirodi...tj odemo kod frenda u brdo...onak cijeli grad pod nama itd...a prije tog smo pusili na groblju..:S
wu-traENTUZIJASTA

apr 2008.

#13
ma mene bas briga...ja pusim di god... znam da uvjek moze izbit sranje i svjestan sam toga al jebiga... najbolje u prirodi i doma kod nema nikog... :D
Yami_RazielAMBASADOR

apr 2008.

#14
di stignem buraz di stignem xDDD evo vec ima 7 mjeseci dimim u kaficu ovom na kvartu,uz pivicu si ljepo hashisha zapalim :) dok sam u skoli na skolskom igralistu a znam i doma dost cesto... ma hashish je najbolji..mozes bilo di pusit...cak me murijak jednom zaustavio dok sam u hodu pusio hashish...pokazo sam frajeru duhan i rizle i tip nije nist sumnjo :)
GizmoBlazeISTRAŽIVAČ

apr 2008.

#15
Ma najvise pusim u zatvorenom prostoru.Sad drotovi u civilu mogu da izlete iz bilo koje rupe i da te iznenade jer nemaju pametnijeg posla nego da ganjaju nas travare po ovakvim lijepim proljetnim danima...

apr 2008.

#16
gde i kad stignem,pre 5-6dana sam zapalila ispred svoje srednje skole.....pa ko voli nek izvoli...he he

apr 2008.

#17
svugdje osim doma. heheh,... bilo gdje puaim i pravim se pametan. a kad ulete civilinjosi bacim joju i onom je saaijem u pod... ne ostane ni j od joje :D a oni ku~e kaj se dogodilo, al kaj e... pristojan ja, pristojni oni, sve uvijek fino i bezbolno proe. i tako e biti svaki put osim zadnjeg hehehe....

maj 2008.

#18
imam TOTALNU slododu,osim na posao...ali i nije pametno kad covek radi da pusi travu.ne pusim gde god stignem,zato sto nije to moj domen.u kuci nemam problema oko te teme,tako da kuci mi je cool,sto se tice slobodno pljuganje.
ganjaPeopleISTRAŽIVAČ

maj 2008.

#19
najeae kui, ne volim to imat sa sobom, jednom sam se opeka i nikad viae, al u prirodi je najja e, auma, dobar pogled, bilo ato samo da je priroda i joint je skroz drugaciji, ak i trava ima druga iji okus iako si doma 5 min prije zapalio istu travu... nema do prirode. al da mi se dogodi da zapalim usred bjela dana u centru grada, dogodi. al izbjegavam. kako je to elephant0r rekao, kako s kime...
iDEATHISTRAŽIVAČ

maj 2008.

#20
meni je sloboda ogranicena.pusim vutru kod ortaka ,na fudbalskim terenima,stazama za trcanje,park,pored reke .uglavnom ekipno varimo.bas nam je frka za slobodu.
gargamelPOZNAVALAC

maj 2008.

#21
dok sam isao u srednju pusio sam doslovno svugdje. u skoli, bilo di u gradu. pa i u tramvaju. otkad sam stariji malo (nisam puno stariji ali mislim da sam dost pametniji nego tad) pusim doma, ili kod nekog doma. vani pusim dosta jer zivim bogu iza ..... pa imamo prirode kolko ti srce hoce i stvarno je najzesce. i kad si 5-6km duboko u sumi na maloj cistinici gdje smo slozili klupu paranoja je manja nego doma u krevetu. al kad idem u grad ne furam nis sa sobom.
THC mindISTRAŽIVAČ

maj 2008.

#22
ma ne valja nis furat sa sobom... al priroda rula :) definitivno..i to su mi najbolje pljuge bile..uvijek u prirodi :)
bahateeENTUZIJASTA

maj 2008.

#23
sve zavisi, zna mi se esto dogodit da zapalim u parku ili tako na nekim javnim mjestima al opet je najvei guat kad te niko ne ometa,kad ne moraa pazit i brinut se hoe li neko vidit ili nee :maryjane:
doomerLEGENDA

maj 2008.

#24
drzite se one stare : there is no place like home.
wannabeshaman1POZNAVALAC

maj 2008.

#25
ja uglavnom dimim u aumi ili na nekim zavalama napuatenim do kojih isto moraa kroz aikaru do...ne volim baa u kui al s travom mi je to podnoaljivo tako da ako su dugo loae vremenske prilike pa mi se neda ekat bolje vrijeme onda doma zapalim. no nemogu si zamislit da neki ja i halucinogen kao gljive ili salviu konzumiram doma. fora mi je kad imamo pun ***** trave pa se nadimimo ko aunkice i s neke pla~e moramo do nazad doma kroz aumu :D... sam sam jednom uzeo u gradu i imao najgore iskustvo ikad...dobio bed trip (ne tolko zbog paranoje ve gu~ve zagualjivosti...prevelike ekipe itd) tako da to ne namjeravam ponovit...pa ak da sam i u amsterdamu
DjangoENTUZIJASTA

maj 2008.

#26
dok sam bio mlai sam puaio posvuda, esto i hodajui kroz grad, ali nakon ato sam jednom pao sam postao poprili no paranoi an, tako da sada najviae puaim kod nekoga doma ili na nekom mjestu gdje znam da nema ljudi(i murije)
ŠvercegovacISTRAŽIVAČ

maj 2008.

#27
doma i vanka u prirodi je najbolje zapalit. Doma nemas ni briga a kad si vanka jedina ti je briga da se ne izgubis kad se napusis:)
G e r o n i m OENTUZIJASTA

maj 2008.

#28
ja sam baa danas ujutro ispred kue u dvoriatu zapalio jednu i bilo mi je dosta.

maj 2008.

#29
Definitivno u priorodi ili makar malo izaci van mesta,jer sama filozofija marije-ane je u tome malo se izdvojiti van vreve i guzve i kapitalizma i pozeleti luk i strelu da ulovimo nesto za has pa zenku pod ruku i zurka do zore. ;-)
Zabljak 1992POZNAVALAC

maj 2008.

#30
Ispred kuce u dvoriste je najjace...Kad sam napolje bez skrivanja ali oprezno.
iDEATHISTRAŽIVAČ

maj 2008.

#31
joj juce sam vario na putu za posao,i do jaja mi je bilo,a danas na poslu za vreme pauze :bis: :2flip: ljudi isu verovali

maj 2008.

#32
sinoc sam pusila u koli ali bilo je na kraju BAD FILM,tako da kad sam kuci,u planinu tada mi je ok.

maj 2008.

#33
Sta znam, pusim gde god stignem, al najsigurnije su neke sume, i naravno kuca... ;)

maj 2008.

#34
preslobodno,a zna se po gradu di mo~ea di ne,uglavnom oko zgrade jer mi je najblize a kad san vanka di uvatin
puRaISTRAŽIVAČ

maj 2008.

#35
Kao mali ja i kum smo se uvek sakrivali po nekim shupetinama,shtalama i svinjcima .... a sad purnjamo gde god stignemo .....
DžidžadžojacPOZNAVALAC

maj 2008.

#36
Vrlo sam oprezan zato ato u poslednje vreme murija baa lovi duvand~ije, kao da smo najgori zlo inci, u~as. Startovali su nas na najglupljim mestima, sve dobre atekove su izvalili, tako da sada gajba ili...ne bih da otkrivam dobra mesta u gradu :)

maj 2008.

#37
U poslednje vreme pushim u zadnjem dvorishtu,ishunjam se oko 2,3 ujutru i zapalim na miru.Jedini trulez je to shto komshija nekad izadje da nahrani svinje i ne znam ti shta vec drugo,a meni pola sprave ostalo pa se sakrivam po dvorishtu k'o neki bolid... Shto se tiche javnih mesta,po nekad popushim sa ortacima u parku ili na sred ulice ali otvorim i ochi na potiljku zbog plavih...:smoke18:

maj 2008.

#38
Samo aume i aupe a mo~e i kod susjedove babe

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se