VUTRA
ForumMarihuanaUpotrebaUbie ("ooh-bee") vaporizer
LEGACY

Ubie ("ooh-bee") vaporizer

28 odgovora3,322 pregleda
LaidbackPOZNAVALAC

sep 2007.

#1
Uglavnom, odvazio sam se i narucio jedan. Ne preko amrican smokelessa, nego preko eBaya - jer ih na dosta mjesta vise nemaju. Jucer mi je dosla stvarcica i samo mogu reci da je prejebena. Isplati se 100%. Takav okus i aromu trave ne mozete nikako drukcije osjetit. Vrlo jednostavna. Na sredinu stavis bud, na vrh (gdje su tri male rupice) grijes upaljacem da topli zrak ulazi unutra i cim se malo zagrije smjesa (nekih 10 sek grijanja - vidjet ce se isparavanje) pocnes uvlacit. Cini se da nista ne uvlacis, dok ne ispuhnes malo dima i osjetis nevjerovatno intenzivnu aromu. Vise o tome na http://americansmokeless.com/about.htm Preporucujem vam nabavku
Kurblaj KanAMBASADOR

sep 2007.

#2
E to mo~ea jako jednostavno sam napraviti od epruvete nema potrebe kupovat to je u biti samo obi na epruveta s epom gore i cjev icom
choki123POZNAVALAC

sep 2007.

#3
a kolko si platio taj vaporizer,ak se smije znat......

sep 2007.

#4
pa zar ti ne pishe na onome linku?

sep 2007.

#5
15$ + za dostavu,mislim da nije baa malo za taj ubie. Mislim da to nije guat ko pljuga.
LaidbackPOZNAVALAC

sep 2007.

#6
Sta ti se za 130kn ili ti 25$ sa dostavom isplati zajebavat sa nalaskom i busenjem vatrostalnih epruveta? Od cega bi cep napravio? Neke manje upruvete koju opet moras busit... Gust je veci od pljuge zbog okusa, ali pljuga je pljuga - neusporedivo s nicim. Ipak je ovo mnogo zdravije od pusenja jer nema izgaranja, te je iskoristivost vutre najveca od svih danasnjih nacina upotrebe. Recimo, meni je na prvom mjestu (i uvijek ce i biti) pljuga, drugo mi je vaporizer, lulica pa tek onda bong. Svatko ima svoje omiljene nacine. Ja samo govorim da je ovo odlicna i jeftina spravica.

sep 2007.

#7
Spravica je odlicna i stvarno nije skupa. Ovo bi se trebalo po apotekama prodavati. I ne radi se o guatu nego o 'harm reduction'
LaidbackPOZNAVALAC

sep 2007.

#8
Harm reduction je prva stvar, ali gust je najveci. Takvu aromu (okus/miris) je nemoguce drukcije isprobat. Neopisiv osjecaj...

sep 2007.

#9
Harm reduction....mislim da ima smisla odreci se old skul nacina puaenja samo u slucaju ako ste osoba koja puai zbilja cesto i ne puai duhan. Guat...vjerujem da je aroma vrhunska ali nekako mislim da vecina subkultura u kulturi u~ivaoca Marihuane nece nikad prihvatiti vaporizere.
LaidbackPOZNAVALAC

sep 2007.

#10
Tko govori o odricanju old school nacina? Sta ovdje netko samo pusi na bong, a pljugu ne voli? Vaporizeri su odavno prihvaceni medju uzivaocima marihuane, samo kod nas to nije prosireno zbog visokih cijena vaporizera.
Weed KillahPOZNAVALAC

sep 2007.

#11
koliko si dugo cekao na isporuku? sa postarinom je cijena 25$?
LaidbackPOZNAVALAC

sep 2007.

#12
Sa postarinom 25$. Cekao sam neka dva tjedna, a uzeo preko tipa na eBayu
cannebosanacPOZNAVALAC

sep 2007.

#13
Spomenuo sam ovaj ubie nekoliko puta i govorio da ću naručit samo nisam ti ja s ovim e-bay i pay pal baš upoznat kako ide,kad sam naručivao stvari bilo je putem Westerna uplata ljudima na slijepo pa neke su stvari došle neke nisu ,ko zna čijom krivnjom najvjerojatnije poštari ili carina da su me odradili,dva put sam dobio jednom ništa,od dvije različite firme za sjeme. Kažeš rupice neke ima gdje se pali.Nisam baš tako shvatio sa American smokeless .Mislio sam da surupice samo na dijelu koji ide u usta za uvlačenje.Nisam vidio ove rupice gdje se pali niti,koliko sam ja primjetio piše o tome. Bilo kako bilo ,a ti kažeš da je super prva prilika da naručim taj mali primitivni vaporizer ,davno sam već rekao naručujem,da se ima na što duvat dok se Volcano ne nabavi,jednog lijepog dana. Samo zanima me ovo.Da li dok griješ zrak kroz te rupice a na sredini je vutrica ne dolazi do izgaranja ?To je vrlo bitno,inače ako vutra izgara ne radi se o vaporizaciji nego o običnoj luli,samo drugog oblika. Ja sam kad sam gledao na netu reklame za ubie skontao da se grije upaljačem na vrhu i da se zrak unutra grije jednostavno zato jer je ono vatrostalno staklo i tanko je pa propušta toplinu unutra i da ne dolazi do izgaranja jer nema temperature na kojoj vuta počinje izgarati,oksidirati,a to je negdje iznad 185°C,čini mi se tu je negdje. A ovo što se tiče subkultura,ko ih jebe brate,kužim ja Dirty deeds hoće reći,samo te subkulture bi najradije da im neko sve servira na tanjuru donese im i vutru i bong ili bilo šta.Normalno da bi oni radije svaki put užicali za rizlu i vutru, nego dali jednom u životu, kao što ni za rizlu mnogi neće da daju nego žicaju okolo ko cigani.Ubie vaporizer koliko sam ja skužio uzmeš jednom u životu i pališ na njega koliko hoćeš očistiš s vremena na virjeme ,pa šta i da je nakonsvako tri pušenja.Kupiš par "ubie vaporizera" ekipa se skuca može im bit 3 komada za večer da zapale na svaki po nekoliko puta.Bolje i to nego vazda se drkat gdje kupit rizle na kojoj benzinskoj ili dućanu ko koga poznaje,..., kome će mama i tata i ostala gospoda saznati da se njihovo fino pankersko dijete "drogira marihuanom" i ostala sranja.I koliko znam na više komada daju podobar popust,neću sad ovdje pisat ispašče da ih reklamiram.Iako nisam probao još na ubie vjerujem prema tvojoj priči da se radi o odličnoj stvari.A sad što subkulturne ljude boli kita za njihova plućai što oni radije vole duvat smeće još s duhanom ,to je naša tuga i žalost.I ja sam zapalim s duhanom,čak i kad imam najbolje robe na svijetu,jebiga za ovaj ubie sam saznao ima tek nekih godinu a da sam znao za njega kad sam bio Amsterdamu prije skoro dvije godine obavezno bih ponio par komada ovamo,doduše nisam ni tamo ih nisam vidio zahvaljujući sveopćoj subkulturi i neprosvjetljenosti. U Amsterdamu ima par shopova gdje se može duvat na vaporizer ono da iznajmiš,u stvari nisam siguran da se radi o shopovima nego ima tamo u onome Hemp museum.Moguće da ima i par nekih shopova ,samo nisam nikad imao živaca to sve da tražim.Bio sam gore 6 puta samo ono vutra je toliko dobra i uzmem onaj American spirit duhan bez aditiva smotam jedan tanki joint ,ne grebe ništa i razlika je tolika od ovoga ovdje da m se nije dalo tražit bolje ništa.
LaidbackPOZNAVALAC

sep 2007.

#14
Rupice su ti na vrhu di palis da bi lakse ulazio topli zrak. Zbog toga pise da upaljac ne smije doticati staklo, tj. da mora biti neka 2cm od stakla. Ukoliko je dosta vutre unutra i upaljac je preblizu rupicama, dolazi naravno do izgaranja, sto mi ovdje ne trebamo. Mozes ti i grijati samo staklo ispod vutre, ali ce ti onda malo isparenja izlaziti kroz rupice. Ako drzis iznad rupice, topli zark ulazi unutra, i vutra isparava, a ti full sporo moras uvlacit. Rupice su i na onoma malom dijelu koji ide u usta. Predivan je prizor kad se staklo (i zrak unutra) dovoljno zagriju i vutra pocne isparavat. Najgusci "dim" tj. vapor koji sam ikad vidio. I onda kako samo poleti prema ustima kad uvuces. Samo mi se cini da treba vise vutre (trenutno sam probao samo neki kao hibrid koji mi nije bas po volji, jer previse spusta - tako da je mozda i zbog toga + pusim previse i nisam ga jos probao na trijeznu glavu) nego npr. za pljugu da bi se postigao trazeni high.

avg 2008.

#15
ja bi htjeo to probati ali mislim da bi samo pusio, jer mi ne treba rolati, samo stavi i pali, to bi islo ko halva ovaj mi se svidja, ali je skup

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se