VUTRA
ForumMarihuanaUpotrebaKoliko vam dugo traje ket od 5 grama ?
LEGACY

Koliko vam dugo traje ket od 5 grama ?

136 odgovora19,728 pregleda
DimISTRAŽIVAČ

sep 2006.

#1
meni ket od 5 grama najmanje traje jedan dan to je kad sve odmah smotam i popusim a najvise 3 dana
DimISTRAŽIVAČ

sep 2006.

#2
:lol: :lol: :lol:

sep 2006.

#3
svrati do mene trajace nam pol ure ;)
dombaPOZNAVALAC

sep 2006.

#4
kad smo veæ kod toga..koliko bi jedan panj trebao iznositi grama?
DimISTRAŽIVAČ

sep 2006.

#5
eh sutra opet po 10 grama vutre za 100 kuna i to cu popusit u dva dana ima te li vi msn da mozemo pricat kad ste vi ili nekodrugi online?moj je [email protected]
geckOISTRAŽIVAČ

sep 2006.

#6
Izbrisao iz sigurnosnih razloga!

sep 2006.

#7
5 gramica(1 ket)u mom drustvu ode za 3-6 sati.A ima nas 3jica koji redovno pushimo :wink:.
geckOISTRAŽIVAČ

sep 2006.

#8
Da, Novosadjani su inache poznati po tome shto im vutre nikada nije dovoljno i shto im 1 ket veoma brzo ode pogotovu ako vare tri lika... xexexexe :D

sep 2006.

#9
Kod mene jedan panj(ket) traje oko 50min, ovisi nekad i po jedan dan a nekad popusimo i 25grama. kod mene je jedan panj oko 8grama! :)
dombaPOZNAVALAC

sep 2006.

#10
lol vi ste joa i dobri..meni 50 grama ode u 1 tjedan a dimimo nas 3... btw. moj msn : [email protected]
unknowerAMBASADOR

sep 2006.

#11
nije mi tema nesto extra zanimljiva pa necu puno ni da se mesam...jedno me samo interesuje.. 5-6 grama je pun ali nabijen celofan od 100's cigareta misli se na 5 grama ili 5 dzointa
geckOISTRAŽIVAČ

sep 2006.

#12
@ neznalica: misli se na 5 grama... tj. najbedniju mogucu gramazhu za paket... :evil:

sep 2006.

#13
ojha 5 grama jednodnevno duvanje ako je ok ganja ali ovde u bugarskoj za 40 lv-20 eura uradim 30gr io izpushi za 4-5 dana i to je potpuno besmisleno jer nemgu da se napushim a ako ne pushim par dana vec se menja situacija nema pravila osim toga jeiga jel ima nekakvo semenje bez kesha kreditnih katrti i to ajde da me neko sponzorishe,donira, ja sam zasluzhan Pushach :)

sep 2006.

#14
e da, to sam i ja hteo da pitam!! jel ima neko da donira koje seme :) :) :)

sep 2006.

#15
da bre jinxy smo uletimo i aj dajte seme :) losh je to rad nije u redu :)
P.P.POZNAVALAC

sep 2006.

#16
neznam po gramima koliko popusimo... nas je troje u ekipi... ali znam da dosta toga popusimo.. mozda i previse, ma zapravo nista nije previse, jer nam je predobro svaki dan....heh.. :lol:
geckOISTRAŽIVAČ

sep 2006.

#17
@ shikymikyBabo & Jynx: Batice, niste na forumu postovali zajedno ni 10 poruka i vec trazhite da vam neko donira neko seme jer ste navodno "veliki pushachi"...pa ako ste tako "veliki pushachi" za shta se izdajete, onda mozhete i sami da se snadjete za seme (imate ga u "silnim paketima koje ste do sada popushili") a ne ovde na forumu da se grebete od poshtenih ljudi (pushacha) koji daju brdo para za par semenki :!: :?: :!:

sep 2006.

#18
dobro de, mislio sad da ce da nam se posreci pa da dobijemo neko kvalitetno seme.. Nemam pojma kakvo je i sta je ovo sto sam ja nasao... :)
geckOISTRAŽIVAČ

sep 2006.

#19
Sva ova vutra shto se dila po majci Srbiji je ustvari neki potomak Shiva Skunk-a i Durban Poison-a... bar mi se tako chini :roll: Mnogo sam vremena proveo na netu i trazhio poreklo ove moje biljke shto je gajim i najpriblizhnije shto sam nashao su gore navedene vrste... e, sad ne znam da li greshim ali i slike i opisani radovi kod tih biljaka su veoma slichni izgledu i radu moje biljke :)
DimISTRAŽIVAČ

sep 2006.

#20
ljudi vidijo sam neke shopove koji prodaju sorte vutre spremne za pusenje samo treba smotat npr.skunk,northern light itd,htio bi pitat dali ako uzimam preko neta od tih shopova da li to moze murja otkrit? evo slika od skunka iz jednog shopa http://img114.imageshack.us/my.php?image=skunkbagloea2.jpg
BeyondLEGENDA

sep 2006.

#21
Da, jer se na carini otvaraju svi paketi, i pregledava se sadržaj baš zbog toga. Nema šanse da vutra proðe carinu. Vjerojatno imaju i pse koji su dresirani za otkrivanje droge pri pregledu paketa, tako da na žalost, zabravi na to.

sep 2006.

#22
zasto su onda grow shop alien sponzori i svi ih reklamiraju ako se nikako ne moze naruciti od njih! a navodno ih je par uspijelo!

sep 2006.

#23
semenke da ... vec spremnu za smotat ne

sep 2006.

#24
oh thanks! :roll:

sep 2006.

#25
a bilo bi dobro da moze gledam slinim i kukam gde zivim ccc :(

sep 2006.

#26
Meni traje i do par dana jer ne mogu pusiti preko dana zbog posla... Zato uvece kad srolam i opustim se nema nista lepse :lol:
DimISTRAŽIVAČ

sep 2006.

#27
a pise 100%legal na jednom shopu

sep 2006.

#28
gecko neznam za tebe na 33 g sam a pusim od 16 sto je polovina zivota gore dole i u srbiji i van nje (zivim u bugarskoj 3 g) i svuda po svetu sam pusio i jebiga razno sranje se ispusilo za tolke godine kappiras a i odgledalo se par biljki ali nikad indoor growing nisam radio to mi je nesto novo osim toga i prodao sam i kupio mnogo kilograma za te godine tako da ne moras da se nadrkavas uopshte friendly :)
geckOISTRAŽIVAČ

sep 2006.

#29
Ma niko se nije nadrkao, nego, jednostavno ste odmah pocheli sa nekim potrazhivanjima i slichno... Ma,totalno nebitno... :!: Vazhno je drugarstvo, zar ne :wink:

sep 2006.

#30
OK ckoge znaci sad smo gotivci :)

sep 2006.

#31
sat-dva

okt 2006.

#32
dan nekad 7 dana zavisi koliko nas pusi :D :D :D :D
#33
OBZIROM DA JA ZA 500 DINARA DOBIJEM VELIKI KET PUT MASNIH HEDOVA,UGLAVNOM PUSIM NA SVAKA 2 SATA PO 100'S TAKO DA DO UVECE S A M ISPUSIM SVE.TREBALO BI DA MALO SMANJIM... :P
DimISTRAŽIVAČ

okt 2006.

#34
najbolje pusit onoliko da dobijes efekte sad pusim 1 dzoint na dan-dva nezelim bit bas ubijen zbog staraca a kad je vikedn i kad je ekipa onda sam ful :banana_mrtva:

okt 2006.

#35
panj traje sat vremena ...ne uzimamo panjeve uzimamo sam na veliko pa smo mirni neko vrijeme.
MiGiISTRAŽIVAČ

okt 2006.

#36
nama paket traje onoliko koliko nam je potrebno vremena da srolamo i popusimo...inace u vrbasu su paketi ocajni za 400 din dobijem za 2 stotke ako stavim u paket citavu pljugu :!: znaci ocaj a vutra pri tom sranje samo me glava boli od siptara...moram uvek da se cimam do bg da zavrsim domaju na veliko pa pusim....
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

okt 2006.

#37
Ovisi ato je unutra...ako je extra, mo~e mi trajati 2-3 tjedna. :D

okt 2006.

#38
znate kolko...premalo
#39
cca. deset minuta, a ponekad i dva dana ovisi sta je unutra, ako je neko sranje od trave smotam dva topa i skinem ih u deset minuta, a ako je neka dobra smotam jedan top danas, drugi sutra! :)
evo sad smo ga otvorili i dok sam napisao ovaj post nema više...ali ima još neko govno tu u ðiru...
2fingaISTRAŽIVAČ

dec 2006.

#41
1-2 dana. U zadnje vrijeme 3 sata, jer dobijem po 3 grama. :roll: Znaèi 100S folija - 5-6 grama?
botanicarISTRAŽIVAČ

dec 2006.

#42
:lol:
Yami_RazielAMBASADOR

jan 2007.

#43
pa eto...vjerovatno 1 dan ako ima srece... xD mislim...normalni panj bi po meni trebao imat 3 frule vrhova i 2 frule sice...to bi otprilike bio normalni panj...ali to sto se na ulici dobiva...i koliko dileri krate je nevjerovatno... nego..da...pa oko 1 dana...s tim da sam u drustvu s 4 pusaca...dakle nas 5...sto je zapravo previse...^^ zapanjujuce je to sto nam 25etice isto traju jedan dan^^...nazalost... :(((
Kurblaj KanAMBASADOR

jan 2007.

#44
Uglavnom to ode najednom
passionISTRAŽIVAČ

jan 2007.

#45
hmmmm,malo sam zbunjen,vi ste onda izgleda naduvani ceo dan ako konzumirate te kolicine koje ste naveli???

jan 2007.

#46
mozda seru ;) a mozda puse albanku :)
PSG fanENTUZIJASTA

jan 2007.

#47
pusio sam sinoc kod ortaka neko domacicu, mislim da bi mi tih 5 grama trajalo dosta dugo, kakva je to vutra bila... smotali smo u malu rizlu i to bas extra malo trave i dosta duvana, nisam verovao ortaku kad mi je rekao da cemo se zgaziti ali... zajebao sam se... sve to zavisi kakva je trava, nije isto 5g siptara ili ovako neke domaje...
cannebosanacPOZNAVALAC

jan 2007.

#48
Ne znam baa ata je ket ali znam da mi je 5 grama npr. Special-a ili white russiana,kad sam imao iz Amsterdama , trajalo pun kurac, potroaio sam paket smokinga i joa 5-6 papira iz drugog zna i da sam stavljao neato oko 0.125 do 0.15 gr kako koji joint . Mo~da se ini smjeano mala koli ina ali ako si svje~eg mozga ne treba ti viae ako je vutra kao white russsian 22% THC , i onako kad mi se nakon par dana stvori tolerancija , nema smisla da viae puaim , samo uzalud bacam dobar dim . Pauza je zakon pa barem kraa od par dana . Mo~ea stavit i viae 0.5-1.5 gr kad si svje~eg mozga ali to zna razvalit da se ne mo~ea ustat na noge sljedeih pola sata,ja probao ima 7 godina pa me zakucalo,pogotovo ko je neiskusan pa se ne treba zajebavat , nije smrtonosno ali je jebeno prvih par puta . Kasnije mi je bilo svejedno popuaio 0.2 gr ili 1 gr dobre , ustvari nau io da ne bacam uzalud , i kad ne zapalim du~e vremena bolji mi je film , zapalit jednu tanku i bit puknut nekoliko sati nego odma se zakucat koli inom i ve nakon pola sata niata mi , tako je s mojim mozgom , mo~da sam ga i razjebo jer sam u po etku duvo samo sranje 0.5 % THC i ostalo pitaj boga ata je i to u jebenim koli inama nekad i po 20 jointa od recimo 0.2-0.5 gr na dan a ono niata samo tupilo i glupilo nekakvo , ekaa i ekaa a niata , bacao lovu na govno , mogao sam isto tako u upat i osuait trave ato krave pasu ili kupit jednu dobru balu sjena za cjenu 5-6 gr albanke i puat istu stvar ato se THC-a ti e.:icon_lol:
InqAMBASADOR

jan 2007.

#49
Da meni ljudi ne veruju da je toliko dovoljno za joint.... A paket traje i traje i jos ponekada dobro razmislis da li da zapalis zbog obaveza koje bi mogao imati posle pusenja.
mr.skunkAMBASADOR

jan 2007.

#50
Neznam kako vama ali meni se i na najacu vutru jako brzo stvara tolerancija. Prvi dan kada sam osvanio u Amsterdamu kupio sam u Buldogu gram w.w i odljepio od prvog jointa tako da vise nisam htio pusiti dok se ne saberem , a poslije drugog sam poblijedio ko krpa i legao spavati. Deseti dan brijacine po Damu smo znali u danu poailjiti i 10-15 komada i samo bi nas ravnalo.( i to razni Jack Hereri, Northern lightsovi, Super skankovi i sl) Tako da mislim da kolicina koju covjek popusi ovisi o njemu samom , a ne o travi.
cannebosanacPOZNAVALAC

jan 2007.

#51
Dime ako joa pratia vutra.org ovo ti uope nije prava vutra ,cannabis , bogami nije ni ruderalis a kamoli sativa i indica , pogotovo skunk , ovo je ono neko sranje , marijuana alternatives , zamjena za vutru u slobodnom prijevodu ali ne sadr~i THC , ini mi se da se jedna od biljaka koju prodaju ovakvi online shopovi zove Lactuca virosa a to je ona divlja salata ali ne ona mala Lactuca serriola koja se mo~e i jesti , a ima ih joa par tih divljih koje valjaju za jesti , a ova virosa nevalja i sadr~i lactucarium narcotic sli an opiumu a i kumarin , u Americi zabranjen 1940 kao dodatak hrani a kao dodatak duhanu u cigaretama zabranjen je 1997 , akoriste ga i danas u duhanu za lule ,uglavnom sranje , bar ato se mene ti e . Virosa je sli na masla ku samo vea u visinu a ima sli ne ~ute cvjetove , a i pripadaju istoj familiji Astraceae . Osim ove divlje salate ovakvi shopovi prodaju joa i nekakve dagge , kava-kava , i razna druga sranja , neki prodaju i salviu divinorum koju nisam probao pa neu ni pri at o njoj , a isto sumnjam da u je i probat ,ne zanima me nimalo , uglavnom niata od toga ne sadr~i THC niti bilo ata ato je zabranjeno , i upravo zbog toga ih i prodaju kao 100 % legalne stvari . Ono ato na kesici piae skunk mo~e pisat i suvo zlato ali nije to to , isto tako onaj Hawaiian gold bud 100 % legalni koji pravo podsjea izgledom na pravu vutru ,ali nije vutra samo nigdje ne mogu da naem o emu(kojoj biljci) se u stvari radi osim da raste na hawaiima a i u kaliforniji kao ovo na tvojoj slici za ato sam 10000000 % sigur da nije vutra jer nema aanse da bi je prodavali i slali cjeloj planeti poatom a da ih ne provale.Ko bi naru ivao kad mu niata ne doe,davno bi im posao propao da se radi o prevari . Ovo se mo~e naru it i doe ti vjerojatno u 99 % narud~bi samo to nije vutra i jebi mu onda mater . Jedni imaju prodaju i hash la~ni sastavljen od presovanih iscjedaka ovih raznih nekakvih biljaka i s malo salvie divinorum da puca , najgore od svega tamo piae ako se bolje prou i sajt nai ea da ne sadr~i THC-a nimalo , a imaju i ovi neki shopovi spominju Cannabaceae buds kao jedan od sastojaka ali to je prije hmelj od kojeg se pravi pivo. Cannabaceae airoka familija biljaka u koju spada i konoplja i hmelj i ko zna koje sve joa biljke od kojih bi mogli biti ovi Cannabaceae buds(cvjetovi,pupoljci). Kratko re eno prodaju muda za bubrege ,a takvih mi je pun kurac i kod nas , joa su mi samo na internetu trebali . Zna i ako te zanima i imaa love na bacanje mo~ea naru it ne mogu ti niata , mo~da u najgorem slu aju stvar proe ispitivanje ali kad utvrde da nema zakonom zabranjenih stvari mogu ti ga samo popuait i vratiti ato su uzeli . Kad ovo poduvaa mislim da ea se prije osjeat i ovako:sick: nego kao od prave vutre :icon_lol::rofl: .
|{ 1 T @ENTUZIJASTA

jan 2007.

#52
evo najozbiljnije bez sranja cu ti sad odgovoriti. No ne u izvornom obliku jer ne kupujem ketove kako kazete, ili panjeve kod nas, vec je to najcesce vrecica (50g) i traje meni i frendu ravno jedan tjedan. Uzmemo ponekad i 25g al najcesce je 50... i ode, brze nego mislis :D
cannebosanacPOZNAVALAC

jan 2007.

#53
Tako ti je to , zato ja ka~em sveta pauza i pomalo stari nema potrebe za ogromnim koli inama, vjerujem da se nisam davno sjebo raznim zajebima da bi me svaku ve er tj. nakon pauze od buenja do ve eri par dimova dobre vutre opalilo bolje nego danas i najbolja vutra nakon krae pauze od 2-3 dana . I meni mnogi ne vjeruju kad im pri am inq , takvi su u nas mnogi ljudi , jebeno tvrdoglavi i gotovo ,vjeruju tek kad saznaju, a i ne udim se koliko ih joa uvijek u stvari nema pojma koliko su ih zajebali ovi naai govnari politi ari i TV . I meni da mi je neko pri ao prije 10 godina kad sam puaio aiptara kako neko ovdje re e :icon_lol: da u kad prvi puta zapalim neato dobro kao White widow npr. imati osjeaj da letim i smijati se nekoliko sati i sve ostalo , pa onda zaspati i joa kad se probudim dr~alo me oko 20 minuta dok se nisam razbudio do kraja, acjelu no sam sanjao najlue snove na svijetu , jebo tripove i sve ostalo ,mislim nije da sam probao ali sumnjam da mo~e bit dobro ko san kad ga uhvatim pod kontrolu i onda radim ata mi kurcu volja ,letim, jebem, jedem , dogodilo mi se par puta da uspijem i smotat i zapalim ko u javi , ali to je najte~e i zahtjeva totalno mirnu okolinu ili dasam stvarno umoran do jaja pa spavam ko top , tad mi se naj eae i dogodi da ga uspijem uhvatit pod svoje .Ka~em dogodi jer ne mogu baa u potpunosti svojom voljom da to uradim ali pokuaavam, ima ljudi uo sam za to koji to mogu i vje~baju te stvari pa im upali eae da sanjaju ata god hoe , zamisli moi , spavaa i tripujea potpuno prirodno i bez straha da ea spr~it mozak kiselinom .Volio bih da mogu kad god po~elim , samo bih spavao i jeo i pomalo duvo dok ne eksplodiram od masti .:icon_lol:
cannebosanacPOZNAVALAC

jan 2007.

#54
|{ 1 T @ zna i vas dva po 3,5714285714285714285714285714286 grama dnevno :icon_lol: i nije ne mogue , samo barem po mome mialjenju besmisleno nema tu viae higha onog pravog samo ravnica jebiga ,proaao sam ja to davno i viae mi jednostavno nije zanimljivo duvat po cjeli dan za kurac skoro kao duhan samo malo ljepae miriae , joa pogotovo ako je zejeb ko ato je u vrijeme moga intenzivnog duvanja veinom bilo imao sam ak i nekih problema na primjer u govoru poem neato rei i onda ata sam ono mislio ili neko mi neato pri a i ja samo klimam glavom da da i ono na kraju a ata si ono pri ao , ja ko sluaam a pamet mi na sasvim 10 mjestu . I joa sto drugih sranja mi se dogaalo od tih ketaminki i trodonuaa samo da ne du~im , uglavnom ako je dobra kad duvam non stop ,nema tih problema ali stvori mi se tolerancija i onda sam dobar skroz ali samo ravnica niata higha , pa onda pauziram nema smisla za kurac zagaivat atmosferu :icon_lol:. A ova dva tri posta ato sam sad napisao u to vrijeme puaenja albanki i ostalih ne bih sastavio ni za 3 dana koliko sam bio sjeban ato se ti e izra~avanja i kontrole misli . A joa da te pitam nije da ti ne vjerujem da mo~ea uzet po 50 , mo~e se u nas lako i kila sredit mo~da danas i dobre ,negdje ali nije sad to bitno, ima li koliko tu sjemena i gran ica ili su baa sve sami headovi , mislim ako ih istite od toga onda ode dio mase i na to pa nije nimalo ne mogue popuait toliko ,u biti ata ima veze neka popuaite toliko , nee te umrijeti ,valjda nije ketaminka .
Kurblaj KanAMBASADOR

jan 2007.

#55
`tajaznam 5 gr je pol panja vald i uglavnom dobijem manje naravno i tak a nikad nepuaim sam jer mi je to bezveze neg s nekim legosom ili dvoje njih i ode Nisam ja nikad take neke ultrakvalitetne boleatine puaio

feb 2007.

#56
nikoliko:ohno:
#57
takodje :sadbanana:
Kurblaj KanAMBASADOR

feb 2007.

#58
Nije mi jasno kako dvoje ljudi ubije 50 g za tjedan dan ata to naduvani budete od jutra do sutra ili kako previae je to ubije se u~itak tako
BeyondLEGENDA

feb 2007.

#59
Jaaaaaaaaako relativno je razgovarati o gramima kada je vutra u pitanju... Mo~ea spuaiti na tone vutre ako nema nikakvu kvalitetu...
outdor@cENTUZIJASTA

feb 2007.

#60
.........`aman `andor...........ja i jos dva prijatelja smo stukli pedesetku za 3 dana.......kupljena trava........iako nije bila bas toliko loaa........
Kurblaj KanAMBASADOR

feb 2007.

#61
Dobro i ja s dvojicom sam za novu jedno 30 spalio ali to su re emo posebne prilike ali ovak ina e to mi daleko previae to mi 3-4 tjedna mo~e bit s joa dvojicom u normalnim prilikama
outdor@cENTUZIJASTA

feb 2007.

#62
.......80% moga druatva se nije opr~ilo travom kao ja, i oni bi popuaili kilo samo ako im daa.....ali nakon nekog vremena jednostavno viae nee moi jer ce im biti pun ***** trave.........kao ato je meni sad...........ja volim travu ali u nekoj normalnoj kolicini.........jer viae stvarno nemogu popuaiti koliko sam prije mogo.........
UNDERCOVERPOZNAVALAC

feb 2007.

#63
kod mene najviae sat vremena jer kad se ima onda se puai masovno
#64
zavisi, moz da traje i nedelju dana , moz traje i jedno popodne :))... ako se cicam sa cicom, onda je to jedno posle podne, ako sam onda znam da ga motam i cele nedelje,...mada smorilo me da se sam napusavam...
Bezze_SaAMBASADOR

mar 2007.

#65
Vidite, ja onda spadam u najgoru grupu onda??? :( Mislim, ja npr: motam joint-e u rolnu (rijetko kad nema je, onda u rizlu i isto minijaturan mi joint) fakat naviko ono maalo veće inače motam nego na rizlu, kod mene je druga situacija. Ja dosta love sam dao u zadnje vrijeme, (od kad nemam svog grow-a) to je nevjerovatno. Pošto sam na metadonskom održavanju (MST) (80mg dnevno=16tbl.) + apaurin 10mg (3-4, njega odmah popijem ujutro uz kaficu i joint zapalim) mada prije sam puuno više pio apaurina po 300mg dnevno i po 125mg Heptanon-a) i nuropsihijatar (jer jedino oni mogu izdavati hep. doktor mi rekao citiram: " Bolje ti je da zapališ joint, nego što piješ ovooliko apaurina), pošto sam od pocetka pozitivan bio na BZO i THC i niko (od dr.) mi nikad nije spomenuo sto sam pozitivan na to.... mislim imam nalaz gdje pise apaurin od 10mg 2x1 (mada sam ih ja vise pio) .... ispeglah vas pravo.... Hocu reci da me je vuva spasila, koliko toliko.... da sam nastavio piti tolike apaurine (zeldac bi mi bio ko klinac, do sada nisam imao problema (hvala bogu) sa njim). Sad pijem 30-40mg apaurina, mada nekad zna proći i dva-tri dana da ne popijem nikako ni jedan. Ali zato vuvu malo više pušim izgleda od ovdje prisutnih..... Meni panj, od cenera traje dan (to je mojih, 4 joint-a) 10km=5€ Dnevno zapalim 4-5 komada... (sam uvijek...) malu su veći, posto na rolnu motam. U jutro uz kaficu (od 08:00 - 09:00) kad popijem i hep, tad i apache, i uz kaficu zapalim. Drugi obično oko 12:00 pa onda oko 16:00, jedan oko 18:00-19:00 i jedan pred spavanje, obično oko 22:30-23:00 Mozda puno pusim, priznajem, ali uz pomoc vuve, izbacio sam Trazem (spada u nitrozepame) - za spavanje, u kutiji dodje samo 10 kom. 5mg. Znači njih sam izbacio daaaavno prije godinu sigurno, i fino spavam... apaurine pravo smanjio, opet kazem ne moram obavezno popiti dnevno, (ali vuva mora biti, što jes' jes').... Ovo govorim za kvalitetniju vuvu nego što je sad trenutno... slabo cvjetova, prašina i lišće je većina u panju.... Zato sam uzeo 50gr, (od čega je možda 70% cvjetovi, ostalo prašina (i to sam pravo sretan bio, mislim zadovoljan, mislio sam da ce obratno biti).... Mada i sto se tiče vuve (pošto imam dosta vremena na pretek, nista ne radim, više puta zapalim iz dosade, jer kad nešto radim, manje i pušim...) Mislim da i većina raje, koja puši nenormalno, puši jer im je dosadno, pa se prepušavaju iz dosade. I ja sam prije u '96-ta (taman poslije rata ono) pušio dnevno sa haverom po 50gr nekad manje a nekad i više.... to se samo motalo (nismo pušili cigare nikako....) bilo vuve tako da smo samo motali... znali smo bukvalno 50gr ispusiti preko dana... navece ostavimo po joint, da imamo u jutro po jedan zapaliti
SarmaisterISTRAŽIVAČ

apr 2007.

#66
ako pusim sam , max.2dana , ako kupim po pola (onda uglavnom pusim s rodicom) onda moze i do 3 dana.
Rasta_ManISTRAŽIVAČ

apr 2007.

#67
Ja ti to nemjerim tako jer rolam jedan za drugim, pogotovo uz kanter nemogu da svatim tu igru bez joxa tako da mi nemoze trajati 5 grama (posto mjesam manje cigare a vise gandze) ni 1 h a motam u role ima slika na galeriji joxa pa eto zato sam odlucio na vlastiti uzgoj inace bi bankrotiro :(
psycho.ludjakISTRAŽIVAČ

apr 2007.

#68
pola sata...ako i tolko jer rijetko kad pusim sam,uvijek je tu neko drustvo sa 4 ili vise druga tako da se rola jedna za drugom :P
Splitsko diteENTUZIJASTA

apr 2007.

#69
Svima je sli no vidim... Ja doma uvik imam za sebe zapalit,nekad mi stvarno guat zapalit sam uz dobru glazbu,a moje dnevne potrebe za travom iznose oko 1 do 2 jointa dnevno,dakako ponekad ako se "dani s ekipom " naredaju napravim pauzu od par dana...

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se