LEGACY
Tune filteri s aktivnim ugljenom
54 odgovora4,691 pregleda
Big L
LEGENDA10.622 REP56%
→ Zmaj
Big LLEGENDA
jan 2014.
jan 2014.#1
Kupio sam kutijicu 10 komada Tune filtera i zanima me dali mogu jednoga koristiti viae puta, i ako mogu, koliko?
Svi koji ste koristili ove filtere, recite pokoju pametnu.
Evo slika:
DJFlyHigh
LEGENDA5.422 REP4%
→ Zmaj
DJFlyHighLEGENDA
jan 2014.
jan 2014.#2
nemoj vise od 2 puta koristiti , to je koliko ja znam , inace odlicna stvar, ne osjeti se bas jako dim, manje grebe i tako :)
magni4icent7
ISTRAŽIVAČ60 REP7%
→ Entuzijasta
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
jan 2014.
jan 2014.#4
Sla~em se sa Herbalistom,mo~ea ih koristiti do 2 puta...mo~ea i tri puta,no nije to to...prvi puta je idealan filter za puaenje marihuane :spliff:
Meni je poklonio moj drugar Bozga par komada :thumb:,pa su mi se jako dopali te sam kupio do sada 3 kutije od po 100 komada :)
Jedna bila za mog drugara Meskalita ,hehe ...nadam se da su mu se svidjeli.
:banana_rasta:
Big L
LEGENDA10.622 REP56%
→ Zmaj
Big LLEGENDA
jan 2014.
jan 2014.#5
Ven, normalno stavljas duhan i vutru jel?
A ato je sa haaiaom? Imam neki ait pa neznam, dali ima smisla puaiti ait na to
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
jan 2014.
jan 2014.#6
stavim da,duhan...jer ne mogu puaiti
istaka
smanji snagu duhanu jako a sa druge strane dim perfekt :D
ali,nekakav blunt,ganja i tune filter...jako dobro,navu e se na filtere,kao da te gledam :D
Big L
LEGENDA10.622 REP56%
→ Zmaj
Big LLEGENDA
jan 2014.
jan 2014.#7
Jos samo da mi das svoje misljenje o pusenju hasisa na to... posto trenutno nemam trave a bas mi zelja probat to, pa neznam dal da motam ait....
Ma motat cu nemogu nis izgubit
cro_botaničar
ISTRAŽIVAČ145 REP63%
→ Entuzijasta
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
jan 2014.
jan 2014.#9
Tune carbon filters allow for more smoking enjoyment due to activated carbon!
Tune activated carbon filters can be used for joints or for the TUNE-IN wooden pipe.
The activated carbon in the Tune activated carbon filter filters most of the harmful condensates out of the smoke, leaving it in the Tune activated carbon filter and can easily be disposed. Makes the smoke very mild without impairing the effect.
The special end cap of the Tune activated carbon filters does not get clogged in joints in contrast to customary activated carbon filters and keeps the condensation liquid away from the mouth!
Other advantages of the Tune activated carbon filters:
[*]improved taste
[*]less affected lungs
[*]the pipe stays longer clean
[*]harsh blends become milder
[*]easier pure smoking
How Tune activated carbon filters filter without impairing the effect:
When you smoke a certain amount of active agents and/or pollutants remains clinging on the surface of the lungs, there is still rest smoke when you exhale. Therefore, the composition of the inhaled smoke is extremely important. In the case of smoke containing "special substances" the Tune activated carbon filter filters predominantly the harmful condensate from the smoke and changes thereby the condensate-"special substance" ratio in favor of the "special substance"
Big L
LEGENDA10.622 REP56%
→ Zmaj
Big LLEGENDA
jan 2014.
jan 2014.#10
LJUDI KUPUJTE OVO!!!
Nemam daljnih komentara osim ocjena 120/100...
:D :D :D :D :smoke18:
cro_botaničar
ISTRAŽIVAČ145 REP63%
→ Entuzijasta
Big L
LEGENDA10.622 REP56%
→ Zmaj
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
jan 2014.
jan 2014.#13
online 40 kom. 3.99e u head-nature, u garsscity isto za $9.55 ;)
weedoye
LEGENDA6.540 REP15%
→ Zmaj
weedoyeLEGENDA
jan 2014.
jan 2014.#14
hehe, slucajnost, danas sam bas gledo to posto sam osto bez flopova,
i hteo sam da nadjem trajnije resenje al kad se koristi samo 2-3 onda je skupo.
kod nas su 400 din 10 komada. kurs evra je oko 115 :D
FantomSB
AMBASADOR4.664 REP90%
→ Legenda
Big L
LEGENDA10.622 REP56%
→ Zmaj
Big LLEGENDA
jan 2014.
jan 2014.#16
ne...blokira duhan i pusta samo vutru...
prefino je..uvijek je hladan dim i nema peckanja i odvratnog okusa duhana
ima na kanabisu 10kom 14kn ili 100kom 83kn
isplati se.. i bolje se napusis
GreenRyder
LEGENDA14.654 REP97%
→ Zmaj
GreenRyderLEGENDA
jan 2014.
jan 2014.#17
.....ja sam ih kupio prije godinu dana kad ih je Ven nahvalio, al eto meni nisu nesto, nit me jace pucaju pljuge nit mi je dim nesto bolji tako da i dalje koristim klasicne filtere a kad ostanem bez njih onda koji put znam zapalit sa tune-om......
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
jan 2014.
jan 2014.#18
Ja sam provao i predugi su ako se nema rola, okupira pola rizle :rofl:
Otto Grunf
LEGENDA7.374 REP24%
→ Zmaj
Big L
LEGENDA10.622 REP56%
→ Zmaj
Big LLEGENDA
jan 2014.
jan 2014.#20
da ful je cudno motat na poetku zbog airine i duzine filtera (ja sam naviko na one od marlbora sa kutije hehe)
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
jan 2014.
jan 2014.#21
za rizlu 100-tku idealan za male rizle do pola van pa i mali joint izgleda kao veliki :D
metalmaniac
ZMAJ28.110 REP
metalmaniacZMAJ
jan 2014.
jan 2014.#22
kad se mota
istak onda nema premale rizle, a jedino
istak ima smisla puaiti na ove filtere jer se fino osjeti okus i miris...
Sativa Diva
ZMAJ19.032 REP
Sativa DivaZMAJ
jan 2014.
jan 2014.#23
Prije par miseci imala san priliku susresti se s tin..
sad cu se izrazit malo glupo, ali cila san se izlipila s onin sta je izlazilo iz rupica.. :vb_kez: usta, prste..
I znan da san jedva jedvice povlacila dim..
nekome to paae.. meni bas i ne :)
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
jan 2014.
jan 2014.#24
ma carice,hehe
izlipila se sa onin ato je izlazilo iz rupica ...ata'li je izlazilo,sada sam znati~eljan :D
Big L
LEGENDA10.622 REP56%
→ Zmaj
Big LLEGENDA
mar 2014.
mar 2014.#25
mozda si naopako okrenula filter jer je jako bitno da bijeli dio (keramika) ide unutra, a crni tebi u usta ( hahahhaha )
metalmaniac
ZMAJ28.110 REP
Sativa Diva
ZMAJ19.032 REP
Sativa DivaZMAJ
mar 2014.
mar 2014.#27
Neznan.. nisan ja rolala.. but good 2 know :) pretpostavljam da je bia ispravno postavljen.. :) :P al mozda i nije..
jan 2014.
1 / 28
jan 2014.
mar 2014.