VUTRA
ForumMarihuanaUpotrebaNenaduvanost i kako pojacati dejstvo?
LEGACY

Nenaduvanost i kako pojacati dejstvo?

105 odgovora13,396 pregleda

avg 2016.

#1
Imam pitanje..prilicno sam nova u SVEMU ovome i zbunjena jos vise posto na internetu postoji je*eno previse kontrarnih informacija a nije kao da imam nekog pametnog da pitam; pa me zanima misljenje i to: da li je moguce da jednostavno ne mozes da se naduvas? Kao uopste. Da bukvalno nema nikakvih "simptoma"? Jos bolje pitanje: zasto se to desava? Je l moguce da je to na nervnoj bazi? Najbolje pitanje: kako mogu da pojacam dejstvo marihuane?
wuvuzelaAMBASADOR

avg 2016.

#2
estitam.

avg 2016.

#3
moras se opustis malo sister, il duvas industrijalku. ako je vutra kako treba nemoguce da nema nikakvih "simptoma", al ako imas problema na "nervnoj bazi", onda je svasta nesto moguce tako da makni te probleme. vutra bas i nije nesto za koristiti ako imas probleme, niti ce te resiti istih
StepaTHCPOZNAVALAC

avg 2016.

#4
Ja sam imao sli nu situaciju kada sam po injao da rivam. Deaavalo se to da sam stalno imao utisak da se nisam naduvao. A zapravo, kad bih malo razmislio, bio sam napuaen kao vo, samo nisam to shvatao. Proaao me je taj trip brzo. Samo uporno!:rasta:
MeskalitoLEGENDA

avg 2016.

#5
Sve mi kao nista nije Mozes probati da promenis medicinu , tj probas neku drugu vrstu a ne samo to sto ti serviraju
H2O888LEGENDA

avg 2016.

#6
daj nam malo vise informacija...koliko si ih do sad prasla?kakva je bila atmosvera(okolina)?dal si bila pod utjecajem jos cega?de se kupas i tako to:):p LkpXlTtYP3A :banana_rasta:
evototoISTRAŽIVAČ

avg 2016.

#7
A mozda ne uvuce u pluca skroz tako sam i ja prvi put :D Moze bit dosta faktora ne moze to ovako.

avg 2016.

#8
Tko god misli da ga ne radi vutra neka zapali i ode na mjesto gdje ne bi smio/smjela biti napuaen/a ;) Malo testiranja nije na odmet :)

avg 2016.

#9
Probaj sa mangom. Pojedi pola manga cca. sat vremena prije nego zapalis djoint. Sa uljem (RSO) djeluje do jaja. Jednom prilikom sam ne znajuci da mango potencira ucinke kanabidoida pojeo cijeli mango, a sat - dva iza uzeo ulje prije spavanja. E kad me razvalilo..... :banana_rasta::banana_rasta::banana_rasta:

avg 2016.

#10
sta tacno xD ne ne ne xD na koje god probleme si mislio nemam ih xD nego imam osecaj da se previse unervozim i blokiram ili nesto slicno xD kao, jedino sto mi se od sad desilo je da mi se spava xD
ChanZMAJ

avg 2016.

#11
Promeni snabdevaca ili jos bolje uzgoj svoje Pa da vidis zurku :thumb::razvaljen:::D:mario:::rasta::ljubav::wave:

avg 2016.

#12
uporno jeej xD hahaha jedini efekat koji sam osetila je tipa da mi se strasno spava xD i to je otprilike to jedino da se preselim u neku sumu, posto na terasi bas ne mogu da je gajim x
ChanZMAJ

avg 2016.

#13
Gaje ljudi i ispod radnog stola, i to vrlo uspesno Prelistaj malo forum:thumb: A za to sto ti se spava je kriva indika:razvaljen:: Ne znaci da te ne radi:D:rasta::smoke:

avg 2016.

#14
hahhahahh xD pa ono kucna varijanta, tipa sa deckom i drustvom i kao glupo mi, ja sva uzbudjena ono cekam da se nesto desi i jedino sto se desi je da kad krene da deluje pocne da mi se spava strasno... ali mislim da sa biljcicom nije nista jer kao, drugi su se super proveli xD
StepaTHCPOZNAVALAC

avg 2016.

#15
`to ka~e kolega Chan Chan zavisi i ata se puai. Imaa neke koje te opuataju i uspavljuju (indica), i one koje te podi~u, budea energi nija, udare te u glavu jel :) (sativa). A mo~da si ti jednostavno imala prevelika o ekivanja, ata li e sad da se desi, kad ono spavalica. :whato:: Ali svakako nemoj da odustanea, treba malo vremena da shvati ovek ata mu se deaava i kako to trava radi. Samo hrabro! :joint2:
evototoISTRAŽIVAČ

avg 2016.

#16
Mozda se oni tripuju da im je ludo ali ako je lose drustvo moze i to.. Sestro smanji to xD molim te. Edit: Kako uvlacis dim opisi...

avg 2016.

#17
Danas sam baa uo jednu ''sli nu'' pri u :) Ka~e mi kolega danas na poslu ...,sino,bla,bla,bla ... uglavnom,njemu ka~e jedan iz druatva,stranac je ina e ... ne bih puaio,imam bad trip kad zapalim :( Bole me lea. Ma zapali ti snama,ne sekiraj se,bla,bla,bla I zapale... Neka druatvena igrica,bacaju se kockice ... a 'stranac' se po e uvijati. Po eae ga boliti lea. No,sve je to u glavi,valjda. Ja npr.,kad pomislim da me nee mlatnuti pljuga ... onda se baa napuaim moma ki :D
evototoISTRAŽIVAČ

avg 2016.

#18
Sto veca ocekivanja manji rad..
L0oDZMAJ

avg 2016.

#19
:djede::djede::popcorn:::popcorn:: zdimis buxnu,pa onda vodis ljubav,pa da vidis kako ce da vozi,brmmm brmmmmmmm :fuck::fuck::fuck::fuck::fuck: :thumb::thumb::thumb::mario:::mario:: stej haj
amrildoooLEGENDA

avg 2016.

#20
Zavisi sta duvas, i meni se znalo desit da kupim neko smece i bas ni da me takne :) Potenciju vutre mozes pojacati tako sto nabavis bolju vutru haha :puuuh:: Evo djedo sam ispusio, pije pivkanu i merak pravi, muzika pjeva u tisini pozzz :razvaljen:::razvaljen:::razvaljen::
H2O888LEGENDA

avg 2016.

#21
lcHP60ylSiw :spliff:
MeskalitoLEGENDA

avg 2016.

#22
Znao sam jednog lika koji kad dune pada mu glava , ali stvarno hehe , pa on uglavnom provede sat dva drzeci je rukama da ne lupi o sto ili gdevec ... Nego ,Jejo , koliko nam imas godina ?
wuvuzelaAMBASADOR

avg 2016.

#23
:popcorn:::D
hazeriZMAJ

avg 2016.

#24
Treba da zasadis,popusis pa onda kazes kako je... a ne roba od Bere iz treceg portuna..
Ig0rLEGENDA

avg 2016.

#25
Probaj Strawberry Amnesiu , e ako od tog ne osjetis nista zovi mene ja cu trcat gol po Beogradu :)
napalmLEGENDA

avg 2016.

#26
Pa da ostavi i broj moba xD Promjeni dilera ili growaj ;) Ni mene nije nijedna drmala dok sam si digao toleranciju s jednom sortom. Sve ato sam dva tjedna nakon toga puaio nije me ni picnulo. Su mo~da bili kakvi thc kola i u igri ? Bilo sli no kod kolege :) UB7ivxACDgk
baobabLEGENDA

avg 2016.

#27
Neznam, ja pusim nekih 11 godina i uvijek me udarilo kad bi zapalio, osim mozda neka bimba koju su nam znali uvaljati dok smo bili deca :) Svaka pljuga je prica za sebe, a jos je veci gust kad dimis svoju...:joint2:
RolipopLEGENDA

avg 2016.

#28
Teako je to mogue da baa nema nikakvih simptoma ali je sigurno da razni ljudi imaju razli ite tolerancije i druga ije simptome. Pospanost je zapravo super efekt, puno ljudi je godinama tra~ilo i ispitivalo sorte koje im omogue da se kvalitetno odmore i naspavaju. Naravno da je bitno u kakvom je netko psihi kom stanju kad zapali oint. Ovo za Mango u probati :-) :-)
turpijantLEGENDA

avg 2016.

#29
Ja sam imao situaciju sa drugarom,koja mi i dan danas nije jasna. Bilo nas je par,klasika,sedaljka bleja. Smotali jedan sa popusimo,taj drugar se protivio kao ne volim ja to itd,i pristane na kraju,popusio je vise nego mi,uvlacio normalno,ali nista mu nije bilo,ama bas nista. Atmosfera je bila opustena,nismo se zentali ni nista slicno,ali njega nije pipnulo,dok je nas rastavilo onako,oduzete noge i to :)
nikopanija1AMBASADOR

avg 2016.

#30
Evo da dam i ja svoje misljenje:)...to je nesto sto znam vec 15 god i jace, a tu informaciju sam dobio od nekog matorog dzankija koji je studirao medicinu nekada i bio dosta upucen u problematiku. Naime, desavalo se vise puta da nam se u drustvu nadje neki pocetnik ili pocetnica, neskusni potpuno, dimili mozda par puta u zivotu, pusimo svi zajedno i svi odvaljeni od gandze a taj i li ta tvrdi da mu/joj nije nista. Mi ih gledamo, imaju sve simptome kao da su uradjeni, krvave oci, blago rasirene zenice, ali im ponasanje normalno, sto je jako cudno za pocetnika, cak i da pokusavaju, ne bi mogli da imaju takvu samokontrolu zbog neiskustva. Dugo smo se u drustvu pitali da li se foliraju ili im stvarno nije nista. A onda se pojavio taj lik sa odgovorom koji je skroz logican: rekao mi je da to nije nista novo i da se cesto desava, ne samo kod marihuane nego i kod jacih droga, eks, speed, hors, desavaju se takvi promasaji upravo zbog neiskustva. Naime, kada uzimamo bilo koju vrstu stimulanasa, supstanca koju uzimamo putem krvi nam se siri kroz telo i odlazi u mozak gde je sacekuju razni receptori za razne supstance. E, sad, kod pocetnika ti receptori nisu aktivirani jer se nikada nisu susretali sa tim supstancama i jednostavno ih ne prepoznaju sto se kaze na prvu loptu. Kod nekih se odmah aktiviraju i prepoznaju supstancu i mi osetimo rad iz prve, ali nismo svi isti i kod nekih treba malo vise vremena i vise pokusaja da bi se receptori aktivirali. Neki osete rad iz drugog ili treceg puta a znao sam i ljude koji su pokusavali i po 7-8 puta dok nisu osetili pravi high. Sve u svemu nista novo i nista opasno, trebas biti samo uporna i strpljiva i desice ti se to sto zelis da ti se desi;). Mada, sa druge strane, ja sam tim ljudima kroz salu, naravno, govorio da im je to znak od Boga, da to sto rade nije za njih i da treba da se okanu toga jer nije ni marihuana za svakoga:D. A ti jejo ako si punoletna i toliko zelis da budes deo ove price samo nastavi sa pokusajima i jednog dana, vrlo brzo bice ti smesno to sto ti se sada desava. Veliki pozdrav i peace:razvaljen::
H2O888LEGENDA

avg 2016.

#31
nije ni mene prvi put dirlo to se sjecam,drugi put se ne sjecam,al doslo je sve na svoje posli...cak je znalo bit trenutaka kad bi me toliko praslo da bi sjedi na rubu kauca i bori se za goli zivot:)

avg 2016.

#32
Ma vidi, ovjek ne vjeruje do to ne osjeti. Ja sve napisa kroz neku aalu malu,no ... negdje prije,jedan cijeli period vremenski,zapalim i ne radi me :( Ne radi me tako kako sam volio :( `ta se deaava? Trajalo je to jedno izvjesno vrijeme.Koju god sortu da zapalim,nije to to. Sad me opet,hvala nebesima ....radi svaka :D
H2O888LEGENDA

avg 2016.

#33
ma bilo bi najbolje kad bi nas radila samo petkom od 17 do 23:D
nikopanija1AMBASADOR

avg 2016.

#34
Maaalo je to brate, u kakvoj stresnoj drzavi i stresnom vremenu zivimo lepo bi bilo da nas radi od 17 do 23 godine:D. Od uvek sam mastao kako bi lepo bilo da naprave takav hibrid koji jednom ispusis i radi te recimo godinu dana, pa sledece godine opet :joint2::). Eeeh, pusti decacki snovi...:(
Mobi DikPOZNAVALAC

avg 2016.

#35
Pozdrav za sve forumaae. Sla~em se sa nikopanija1. Ja nisam puaa , ali sam upotrebljavao ulje kanabisa za le enje. Kad sam po injao, po eo sam sa preporu enom najmanjom dozom i nikakvo dejstvo ni promene u raspolo~enju nisam osetio. Poveavao sam dozu svaki naredni dan duplo i tek kod doze od 6-7 milimetara me tako oainulo da nisam znao za sebe i trajalo je samo oko sat vremena. Posle toga opet niata..., ali sa svakom narednom duplom dozom u inak je bio ekstra. Jejo, udvostru i ili utrostru i dozu pa ea valjda i da do~ivia to ato o ekujea... Sad uzimam ulje preventivno i verujte i mala koli ina deluje na mene iako ranije nije bilo ama baa nikakvog dejstva od te koli ine... Samo opuateno... :thumb: Zahvaljujui vama na ovom forumu i na korisnim savetima i pomoi ja sam izle en od opake bolesti.
thc bossAMBASADOR

avg 2016.

#36
Treba ti ja i strain..mani se ovih od kojih nemaa efekta, to ti je kamilica. Loa strain. Recimo ja sam uzgajao holy grail kush i povukao mali dimi i zdrmalo me odma.. Jedino zamjeram holy grailu ata izbacuje hermie ko lud, a sjeme skupo ko vrag. Mogue je i da si prekasno pobrala. Pa onda baca na spavanje. No prije bi rekao da je preslab strain jer ima ih i od poznatih breedera koji ne djeluju ni na mene koliko god uvla im dok mi plua ne riknu od thc-a - ne djeluje.
MuckoENTUZIJASTA

avg 2016.

#37
ajd kad ti se dogodi uzmi papir i crtaj nesto...bilo sta,pa stavi vamo sliku :D

avg 2016.

#38
Nisam sve pro itao, al' nisi ti sestro puaila kvalitetnu vutru, nego su ti uvalili neko slabo sranje. Ne znam kakav po etnik da si, kad puaia kvalitet mozak mora da bridi :)
wuvuzelaAMBASADOR

avg 2016.

#39
Samo da joa dodam da mozak bridi kad puaia kvALitet i ako nisi po etnik. Samo su tolerancije vee
KapislaENTUZIJASTA

avg 2016.

#40
Tako sam i ja mislio da me ne radi, ali zapravo me radi samo ato moraa uzeti dobru vutru, a ne neku albanku ili ata ve, od toga ni ja nisam niata oseao. Probaj jednu istaka. I ato ka~e Venlo, zapali i onda idi proaetaj do nekog mesta gde se oseaa neprijatno ili tako neato...npr. policijsku stanicu. :D Btw, ni mene ne radi uvek isto. Nekad me aine da prosto lelujam, nekad zabodem u mislima, a nekad me dr~i dugo-nekad kratko. Sve zavisi...
M.userISTRAŽIVAČ

dec 2016.

#41
Zna li ko zasto me ne puca nista poslije prvog jointa,msm ne vidim veliku razliku
kizo123POZNAVALAC

dec 2016.

#42
Vjerovatno puaia uli no smee, jednostavno.

dec 2016.

#43
ne uvla i :D
M.userISTRAŽIVAČ

dec 2016.

#44
Ma nakon prvog u istom danu,prvi me lupi jebeno na smijanje i tako dalje,a ostali nista,eventualno produze djelovanje ali kljucanje
hazeriZMAJ

dec 2016.

#45
Zato sto ne pusis kvalitetnu vutru.Probaj uzgojiti svoju pa ces da vidis dali "puca" ili ne..Mani se ulice;)

dec 2016.

#46
pravi duze pauze izmedju "ostalih"
M.userISTRAŽIVAČ

dec 2016.

#47
Trava je jebena,odvali me prvi i na smijanje i na filozofiranje,nije stvar u travi nego mozda nekakvoj toleranciji Probao sam i stvarno me napusi drugi ako napravim razmak 2 sata i brate mili ja nisam mogo oci pomaknut nakon drugog,posto sam sam pusio oba dva hehe
M.userISTRAŽIVAČ

jun 2017.

#48
Moze li mi netko rei koliko dana bi trebao prestati s travom da se opet naduvam? Trenutno popusim veliki joint(ulicno-komad trave) i nista ne osjecam, eventualno mi se spava
hazeriZMAJ

jun 2017.

#49
Sasadi svoju travu;)Dvije,tri vrste i neces imati takvih problema:spliff:

jun 2017.

#50
ti se bas ne skidas sa ove teme :) ko zna sta ti uvaljuju, menjaj vutru il poslusaj gore pomenut savet, uzgoj svoju, po izboru neku brendiranu, pa neces imati tih problema
M.userISTRAŽIVAČ

jun 2017.

#51
Mozda sam malo pretjero stim kolko me ne puca I kada je odlicna vutra i popusim stvarno puno,opet to nije to sta je bilo prvih 20-30 jointa u zivotu

jun 2017.

#52
tvoj problem je neumerenost, kad to resisi bice bolje. ja ne pusim "stvarno puno" al me svaki radi, a ti preteruj pa se pitaj sta mi je. ne znam sto se gazis toliko vutom, treba znati uzivati u dimu a ne gusiti se i dizati prag tolerancije u nebo. tvoj problem frend, forum ti tu ne moze pomoci, moras sam sa sobom porazgovarati

jun 2017.

#53
Bravo Power!!!!
LikanISTRAŽIVAČ

avg 2020.

#54
Potpisujem!

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se