LEGACY
earth pipe
30 odgovora2,198 pregleda
Bong&Hrvati
ENTUZIJASTA261 REP15%
→ Poznavalac
Casper
ENTUZIJASTA527 REP82%
→ Poznavalac
CasperENTUZIJASTA
maj 2008.
maj 2008.#2
fora stvar ako ima viska trave... cini mi se da previse toga ode u vjetar
15 REP30%
→ Istraživač
maj 2008.
maj 2008.#3
prejaka stvar! super je ,ali samo za one koji imaju viaka trave kao ato ka~e Casper hehe
choki123
POZNAVALAC1.235 REP71%
→ Ambasador
mr. Gucho
AMBASADOR2.051 REP16%
→ Legenda
mr. GuchoAMBASADOR
maj 2008.
maj 2008.#5
dada, treba imat dosta trave, a mo~e se to napravit prenosivo, problem je na
takvu zemlju onda mora bit joa i mokra i onda sve to kopat, stvarno je ako se ima vremena, ono za penzionere
elephant0r
AMBASADOR3.331 REP52%
→ Legenda
elephant0rAMBASADOR
maj 2008.
maj 2008.#6
Ma ne kuzim zasto mislite da treba imat puno trave?? Ovo je veoma ucinkovita stvar, i ako je moguce napravit jos dulji tunel kroz zemlju da se dim bolje ohladi super.. Ne kuzim sta to odlazi u vjetar? Stavi li se kolicina trave na kamencice koja inace ide u bong moguce ju je povuci u jednom hitu bez vecih problema.. tako da su gubitci ravno 0 sto se tog djela price tice..
mr. Gucho
AMBASADOR2.051 REP16%
→ Legenda
mr. GuchoAMBASADOR
maj 2008.
maj 2008.#7
ja smatram da se onime ata su oni napravili dosta pogubi, zemlja je vla~na dosta ato je u jednu stranu i ok, a u drugu stranu - nemogu dobro isprat kamencice, a i da su kamencici neznam kakvi uvjek imaju probleme, ako su vulkanski pjesak tipa (radi termike, imam ga doma par kila) pregusto je pa treba drena~u pregadnu radit do cijevi, ako su preveliki sve propadne i nemo~ea upalja
em sve pohvatat
zato smo rekli svi gore da se dosta izgubi, da je to bilo napravit negdje unutra, i sve napravit kontrolirano, par vrsti pjeska, tunel s zavojima, tj par S tako da je du~i, jefan filter od vune u onoj zavranoj komori da se slu
ajno ne inhalira zemlje, a thc prolazi u +95% kroz bilakakav klasi
ni filter, e o tome bi se dalo razgovarat, iako i dalje mislim da je prevelik trud za dosta vutre pogubit i quicky se ubit
ko voli nek izvoli
P.S. kome se nesvia moj referat neka napusti sahranu
iDEATH
ISTRAŽIVAČ128 REP52%
→ Entuzijasta
iDEATHISTRAŽIVAČ
maj 2008.
maj 2008.#8
joj mislim da su gubitci veliki...ali ako neko ima vutre za bacanje...:banana_dred:
elephant0r
AMBASADOR3.331 REP52%
→ Legenda
elephant0rAMBASADOR
maj 2008.
maj 2008.#9
Ma stavis komad heada, ili citav head na vrh kamenja i zapalis??? Kakvi gubitci o cemu ti pricas??
bongash
LEGENDA7.853 REP29%
→ Zmaj
bongashLEGENDA
maj 2008.
maj 2008.#10
I meni je to palo na pamet, nek njubi pod hitno mjenja avatar ... da nam ne kvari uspomenu na odbjeglog supermodera. :evilking:
Bong&Hrvati
ENTUZIJASTA261 REP15%
→ Poznavalac
elephant0r
AMBASADOR3.331 REP52%
→ Legenda
Bong&Hrvati
ENTUZIJASTA261 REP15%
→ Poznavalac
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
maj 2008.
maj 2008.#14
A di je uope brainchip nestao?
KAd je on oao i hoe li se vraati?
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
maj 2008.
maj 2008.#15
Rekao je da mu je pun ***** saman sandora i njegovog homosexualnog cvijeca :)
Salim se jebiga nestao je...i mi se pitamo dje :icon_confused:
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
maj 2008.
maj 2008.#16
Ja neznam aat je to svi zabavni mi nestaju najviae mi cannebosanac fali njega ve jako dugo nema
maj 2008.
1 / 16
maj 2008.
maj 2008.