VUTRA
ForumMarihuanaUpotrebaDa li i kako koristiti ispravno pravu nargilu u kombinaciji
LEGACY

Da li i kako koristiti ispravno pravu nargilu u kombinaciji

12 odgovora4,020 pregleda
HeekamiISTRAŽIVAČ

sep 2011.

#1
Daklem imam pravu nargilu donesenu iz Tunisa srednje velicine, interesuje me moze li se koristiti za vutru i koja je ispravna procedura, posto kada se koristi za duvan stavlja se onaj vlazni duvan pa folija pa ugalj preko a nesto nisam siguran da je to dobra metoda za vutru? Unapred hvala ;) sori ako je dupla tema ali meni na listi ne prikazuje nista sem zadnjih 6 tema bez mogucnosti da vidim ostale :(

sep 2011.

#2
samo ne koristis tu foliju i ugalj....vutru stavis tamo gde bi i inace i direktno zapalis upaljacem(sibicom) i vuces.....to je jedan od nacina....! :)

sep 2011.

#3
@zezanje, nije to bong, to je nargila... mo~e se puait isto kao i duhan za nargilu, tj. u kombinaciji sa tim duhanom ali moraa stavit viae vutre nego duhana...

sep 2011.

#4
znam ja da je nargila......ne bih pisao da nisam to radio vec.....;)
HeekamiISTRAŽIVAČ

sep 2011.

#5
Kad sam probao prvi put stavio sam 1:1 duvan i vutre i moram priznati da me nesto nije bas uhvatilo + sto je duvan za nargilu kad ga uvuces i zadrzis prilicno jak i opor, pa sam mislio da postoji mozda iskusnije resenje :)
derataurPOZNAVALAC

sep 2011.

#6
pa nema veze kolki je omjer(naravno ubijes okus cibe sa previse duhana) al neces se nista manje ucibat,inace ne pusim cigarete pa sam alergican kad netko pretjera sa duhanom
SekachAMBASADOR

sep 2011.

#7
Iz iskustva ti mogu reci da puno vise materijala ti treba ako mislis pusiti na tu tursku nargilu...tako da si vjerojatno stavio premalo...

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se