VUTRA
ForumMarihuanaUpotrebaKvalitet
LEGACY

Kvalitet

32 odgovora3,250 pregleda

mar 2010.

#1
Presao sam sve teme na forumu, ali nisam nasao odgovor na svoje pitanje , tako da cu ga ovdje postaviti. Zanima me postoje li efikasni nacini da se utvrdi kvalitet trave ? TJ. postoji li nacin na koji mozemo saznati da li je "prskana" nekim hemijskim supstancama ili je prirodna i koliko THC-a sadrzi u sebi ? Hvala

mar 2010.

#2
mene isto muci isto pitanje vec jedno tjedan, al nisam bas pronaso odgovor, cuo sam za neke nacine ali nista od toga nije pouzdano-ja cak mislim da ni nema bas potpuno pouzdanog nacina...
NoTrippinAMBASADOR

mar 2010.

#3
Pa imaa miris,opipaa i pogledaa dobro pa zapalia.Ako nakon toga nemaa uvid u kvalitetu trave onda ti nee pomo druge metode.A ako si lud odnesea u institut na laboratorijsku analizu di e ti re da nisi normalan. A to jel prskana il je "prirodna" neea znat dok ne uzgojia svoje.
euforijaAMBASADOR

mar 2010.

#4
moze se dost dobro vidit i po kristalima.. a i notrippin je lijepo sve objasnio
Big LLEGENDA

mar 2010.

#5
Godine napuaavanja i puaenja svakakvih dobrih i loaih trava vodi do toga da "jednostavno znaa" kad je prava stvar a kad ne. A vidia po svakakvim imbenicima, pto je ve re eno, intenzitet i boja mirisa, vla~nost, ljepljivost, i na kraju, sam filing kad svraia sa smotuljkom. A opet, nemora zna it da ako je ljepljiva i smrdljiva da e bit dobra, ja trenutno puaim neku bezmirisnu, nije neato ljepljiva, ne osjeti se baa jak miris kad gori, ali udara prebolesno i predivan high ima.....
VujadinAMBASADOR

mar 2010.

#6
ne znam za vas,ali u zivotu netju prskati travu bilo chim! znachi odradio sam jedan grow samo,dobio neshto malo,ali udara ko zver,ne znam shto bi je prskao bilo chim! Bash bi voleo da se reshi pitanje tog tripa da se trava NE prska bilo chim,kada tje to ljudi da shvate!
ZOKIAMBASADOR

mar 2010.

#7
predas se policiji i oni ti to utvrde ,, al onda te ceka sud ,, i platis to sto su ispitivali :) evo ja znam da je moja bila 1 klasa tj pisalo je (A) sto je za pohvalu posto sam sam sve ukrstao , potrosio na to pet godina .... hahha koje sranje joj.!
upitnik???LEGENDA

mar 2010.

#8
Zoki ti si se potrudio sa ukratanjem i dobio na kraju rezultat potvren od mjerodavni oragana hehehehe Bra znaa ata gajia hehehe NoTrippin je dobro rekao iskustvo u puaenju i godine svega kako bi mogao ocjenit jeli Ok ili ne. I opet to jeste tako od osobe do osobe... Ja sam probao svakakvih vrsta In i Out i iskreno mogu kad kuaam i vidim osjetim vutru rei samo jeli In ili Out i za ovu ato je Out uvjek osjetim onaj prirodni amek koji ona daje..... Prskanje nikakako nije dobro neznam im jer to je totalno kemiski i umjetno pa fiulm od nje nikad nije bez neki posljedica kasnije po organizam ili po mozak..... Sve te metode utvrivanja ja ine teako da mogu baa odgonetnut jeli prskano ili je ukrateno na neki na in....

mar 2010.

#9
Pitao sam zato sto ne uzgajam svoju, zanimalo me izmedju ostalog da li ljepljivost znaci da je prskana ( sto mislim da znaci ) , ne trebate se praviti pametni nego odgovorite ako znate. U svakom slucaju hvala svima koji su rekli neka svoja iskustva i misljenja =)
euforijaAMBASADOR

mar 2010.

#10
prskana trava ne postoji.. dobro mozda neki debilni slucajevi.. a ta ljepljivost znaci da ima vise kristala pa je i potentnija
Kurblaj KanAMBASADOR

mar 2010.

#11
Kao ato je prijatelj gore rekao, to prskanje trave je veim dijelom mit, tj. itznimno je rijetko.
TarkiPOZNAVALAC

mar 2010.

#12
Nije bitno ni ime je prskana, ve ime i kako je hranjena. Udahni istu. Kad izdahnea a da zakaaljea nije dobro. Ako ne zakaaljea je dobro. Da, ovo treba ponavljati jedno 2 dana da odu sva sranja sa plua, pa onda raditi mjerodavan eksperiment. Puai. Ako imaa sline je dobro. Ako nemaa nije dobro.

mar 2010.

#13
Hahaha,istina,ako je wu dobra ponekad na samo otvaranje usta atrca slina vani,sama!!!
Big LLEGENDA

mar 2010.

#14
To sa slinom, isto ovisi od osobe do osobe. Ovo ato ja i frend puaimo je high quality uvijek, i meni ide slina iz usta, stalno pljujem, dok su njemu skroz suha usta.....

mar 2010.

#15
Jbga,on je i pijanac izgleda:))
TarkiPOZNAVALAC

mar 2010.

#16
Ja bih onda rekao da vam quality i nije baa high. Jer dobra vutra je dobra svim stanovnicima ovog planeta, bar ato se sline ti e. Tako da sudbina nije htjela da tvoj frend puai baa TU vutru. Ali on sudbinu ne posluaa i karma vrati krug unatrag na po etak odnosno kraj. :vb_kez: Hehe, da, to no to GP1 Ili su mo~da i dugogodianja testiranja ostalih supstanci u igri? A odluka je na svima vlastita ato emo initi od svog uma i tijela.

mar 2010.

#17
Hehe:) Uglavnom,osobno u ve ini slu ajeva "nanjuaim" dobar dim,ili ako naiem na tvrdi grumen i ,tvrd ko kamen od skurane smole,teako se prevariti:)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se