LEGACY
Kvalitet
32 odgovora3,250 pregleda
28 REP56%
→ Istraživač
mar 2010.
mar 2010.#1
Presao sam sve teme na forumu, ali nisam nasao odgovor na svoje pitanje , tako da cu ga ovdje postaviti. Zanima me postoje li efikasni nacini da se utvrdi kvalitet trave ? TJ. postoji li nacin na koji mozemo saznati da li je "prskana" nekim hemijskim supstancama ili je prirodna i koliko THC-a sadrzi u sebi ?
Hvala
10 REP20%
→ Istraživač
mar 2010.
mar 2010.#2
mene isto muci isto pitanje vec jedno tjedan, al nisam bas pronaso odgovor, cuo sam za neke nacine ali nista od toga nije pouzdano-ja cak mislim da ni nema bas potpuno pouzdanog nacina...
NoTrippin
AMBASADOR1.958 REP13%
→ Legenda
NoTrippinAMBASADOR
mar 2010.
mar 2010.#3
Pa imaa miris,opipaa i pogledaa dobro pa zapalia.Ako nakon toga
nemaa uvid u kvalitetu trave onda ti nee pomo druge metode.A
ako si lud odnesea u institut na laboratorijsku analizu di e ti re
da nisi normalan.
A to jel prskana il je "prirodna" neea znat dok ne uzgojia svoje.
euforija
AMBASADOR1.538 REP1%
→ Legenda
euforijaAMBASADOR
mar 2010.
mar 2010.#4
moze se dost dobro vidit i po kristalima.. a i notrippin je lijepo sve objasnio
Big L
LEGENDA10.622 REP56%
→ Zmaj
Big LLEGENDA
mar 2010.
mar 2010.#5
Godine napuaavanja i puaenja svakakvih dobrih i loaih trava vodi do toga da "jednostavno znaa" kad je prava stvar a kad ne. A vidia po svakakvim
imbenicima, pto je ve re
eno, intenzitet i boja mirisa, vla~nost, ljepljivost, i na kraju, sam filing kad svraia sa smotuljkom.
A opet, nemora zna
it da ako je ljepljiva i smrdljiva da e bit dobra, ja trenutno puaim neku bezmirisnu, nije neato ljepljiva, ne osjeti se baa jak miris kad gori, ali udara prebolesno i predivan high ima.....
Vujadin
AMBASADOR1.614 REP3%
→ Legenda
VujadinAMBASADOR
mar 2010.
mar 2010.#6
ne znam za vas,ali u zivotu netju prskati travu bilo chim! znachi odradio sam jedan grow samo,dobio neshto malo,ali udara ko zver,ne znam shto bi je prskao bilo chim! Bash bi voleo da se reshi pitanje tog tripa da se trava NE prska bilo chim,kada tje to ljudi da shvate!
ZOKI
AMBASADOR3.848 REP67%
→ Legenda
ZOKIAMBASADOR
mar 2010.
mar 2010.#7
predas se policiji i oni ti to utvrde ,, al onda te ceka sud ,, i platis to sto su ispitivali :)
evo ja znam da je moja bila 1 klasa tj pisalo je (A) sto je za pohvalu posto sam sam sve ukrstao , potrosio na to pet godina .... hahha koje sranje joj.!
upitnik???
LEGENDA5.189 REP2%
→ Zmaj
upitnik???LEGENDA
mar 2010.
mar 2010.#8
Zoki ti si se potrudio sa ukratanjem i dobio na kraju rezultat potvren od mjerodavni oragana hehehehe
Bra znaa ata gajia hehehe
NoTrippin je dobro rekao iskustvo u puaenju i godine svega kako bi mogao ocjenit jeli Ok ili ne.
I opet to jeste tako od osobe do osobe...
Ja sam probao svakakvih vrsta In i Out i iskreno mogu kad kuaam i vidim osjetim vutru rei samo jeli In ili Out i za ovu ato je Out uvjek osjetim onaj prirodni amek koji ona daje.....
Prskanje nikakako nije dobro neznam
im jer to je totalno kemiski i umjetno pa fiulm od nje nikad nije bez neki posljedica kasnije po organizam ili po mozak.....
Sve te metode utvrivanja ja
ine teako da mogu baa odgonetnut jeli prskano ili je ukrateno na neki na
in....
28 REP56%
→ Istraživač
mar 2010.
mar 2010.#9
Pitao sam zato sto ne uzgajam svoju, zanimalo me izmedju ostalog da li ljepljivost znaci da je prskana ( sto mislim da znaci ) , ne trebate se praviti pametni nego odgovorite ako znate. U svakom slucaju hvala svima koji su rekli neka svoja iskustva i misljenja =)
euforija
AMBASADOR1.538 REP1%
→ Legenda
euforijaAMBASADOR
mar 2010.
mar 2010.#10
prskana trava ne postoji.. dobro mozda neki debilni slucajevi.. a ta ljepljivost znaci da ima vise kristala pa je i potentnija
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
mar 2010.
mar 2010.#11
Kao ato je prijatelj gore rekao, to prskanje trave je veim dijelom mit, tj. itznimno je rijetko.
Tarki
POZNAVALAC1.040 REP49%
→ Ambasador
TarkiPOZNAVALAC
mar 2010.
mar 2010.#12
Nije bitno ni
ime je prskana, ve
ime i kako je hranjena.
Udahni
istu.
Kad izdahnea a da zakaaljea nije dobro.
Ako ne zakaaljea je dobro.
Da, ovo treba ponavljati jedno 2 dana da odu sva sranja sa plua, pa onda raditi mjerodavan eksperiment.
Puai. Ako imaa sline je dobro.
Ako nemaa nije dobro.
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
mar 2010.
mar 2010.#13
Hahaha,istina,ako je wu dobra ponekad na samo otvaranje usta atrca slina vani,sama!!!
Big L
LEGENDA10.622 REP56%
→ Zmaj
Big LLEGENDA
mar 2010.
mar 2010.#14
To sa slinom, isto ovisi od osobe do osobe.
Ovo ato ja i frend puaimo je high quality uvijek, i meni ide slina iz usta, stalno pljujem, dok su njemu skroz suha usta.....
Tarki
POZNAVALAC1.040 REP49%
→ Ambasador
TarkiPOZNAVALAC
mar 2010.
mar 2010.#16
Ja bih onda rekao da vam quality i nije baa high.
Jer dobra vutra je dobra svim stanovnicima ovog planeta, bar ato se sline ti
e.
Tako da sudbina nije htjela da tvoj frend puai baa TU vutru.
Ali on sudbinu ne posluaa i karma vrati krug unatrag na po
etak odnosno kraj.
:vb_kez:
Hehe, da, to
no to GP1
Ili su mo~da i dugogodianja testiranja ostalih supstanci u igri?
A odluka je na svima vlastita ato emo
initi od svog uma i tijela.
mar 2010.
1 / 17
mar 2010.
mar 2010.